NFL Draft 2024

24 feliratkozó

3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri az idei QB classról
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
TRIGGERED❗


Amerikaiakban valahogy ezt nem tudom felfogni, miért kell mindent túltolni az épelméjűségen túl is...
ZERO_L
Pont az ilyenek miatt lett Daniel Jones 6. pick, vagy Trubisky 2. Az ilyen hypeok miatt, mert ha ezek nem lettek volna reális tudásuk, az egyetemen mutatott játékuk alapján első kör közelében nem lettek volna. McCarthy ugyanez, megnyerték a bajnokságot aztán Harbaugh besegít hogy eladják, mert azt kb ő is tudja hogy egy második szerződést már nem fog megélni az NFL ben.
kapitnono
Olyan értelmen jó ez, hogy legalább kiderül ki az idióta GM és ki nem... Aki ezt a hypeot becumizza az meg is érdemli.

Itt Harbaught nem értem ez mire jó neki (mondjuk én amúgy sem jósolok neki túl fényes jövőt). De itt konkrétan felteszi magára bohócsipkát és elkezdi kifesteni magát.

Mondja azt, hogy legit első körös irányító. Nyilván hatalmas faszság, de azt mondom, hogy el akarja adni a kis barátját... QB1nek mondani a classban, akkora faszság mint Mac Jonest P. Manninghez meg Bradyhez hasonlítani. Ami szintén elhangzott csak nem olyanok szájából aki x 10 milliót keresnek NFL csapat élén.
ZERO_L
Tom Brady likes this Vol. 2.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Csak a Raiderst akarja megszivatni
3 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
TRIGGERED❗


Amerikaiakban valahogy ezt nem tudom felfogni, miért kell mindent túltolni az épelméjűségen túl is...
ZERO_L
Pont az ilyenek miatt lett Daniel Jones 6. pick, vagy Trubisky 2. Az ilyen hypeok miatt, mert ha ezek nem lettek volna reális tudásuk, az egyetemen mutatott játékuk alapján első kör közelében nem lettek volna. McCarthy ugyanez, megnyerték a bajnokságot aztán Harbaugh besegít hogy eladják, mert azt kb ő is tudja hogy egy második szerződést már nem fog megélni az NFL ben.
kapitnono
Olyan értelmen jó ez, hogy legalább kiderül ki az idióta GM és ki nem... Aki ezt a hypeot becumizza az meg is érdemli.

Itt Harbaught nem értem ez mire jó neki (mondjuk én amúgy sem jósolok neki túl fényes jövőt). De itt konkrétan felteszi magára bohócsipkát és elkezdi kifesteni magát.

Mondja azt, hogy legit első körös irányító. Nyilván hatalmas faszság, de azt mondom, hogy el akarja adni a kis barátját... QB1nek mondani a classban, akkora faszság mint Mac Jonest P. Manninghez meg Bradyhez hasonlítani. Ami szintén elhangzott csak nem olyanok szájából aki x 10 milliót keresnek NFL csapat élén.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Senior bowlról esetleg nincs stream vhol?
3 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
TRIGGERED❗


Amerikaiakban valahogy ezt nem tudom felfogni, miért kell mindent túltolni az épelméjűségen túl is...
ZERO_L
Pont az ilyenek miatt lett Daniel Jones 6. pick, vagy Trubisky 2. Az ilyen hypeok miatt, mert ha ezek nem lettek volna reális tudásuk, az egyetemen mutatott játékuk alapján első kör közelében nem lettek volna. McCarthy ugyanez, megnyerték a bajnokságot aztán Harbaugh besegít hogy eladják, mert azt kb ő is tudja hogy egy második szerződést már nem fog megélni az NFL ben.
kapitnono
Hátsóbb körös játékosoknál értem amikor a combine eredmények feljebb vagy esetleg lejjebb viszik valaki értékét, de a top prospecteknél nem. Lehet hogy a vártnál gyengébb eredményt értek el, de sok esetben a pályán ez nem is látszik, vagy szemtesz alapján sokkal gyorsabb az illető. Pláne nem irányítónál. Hülyét tudok kapni mikor üres csarnokban steril körülmények között dobál a QB és véresre cumizzák miatta. Személyes interjú max ami miatt oda utaznék.
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TRIGGERED❗


Amerikaiakban valahogy ezt nem tudom felfogni, miért kell mindent túltolni az épelméjűségen túl is...
ZERO_L
Pont az ilyenek miatt lett Daniel Jones 6. pick, vagy Trubisky 2. Az ilyen hypeok miatt, mert ha ezek nem lettek volna reális tudásuk, az egyetemen mutatott játékuk alapján első kör közelében nem lettek volna. McCarthy ugyanez, megnyerték a bajnokságot aztán Harbaugh besegít hogy eladják, mert azt kb ő is tudja hogy egy második szerződést már nem fog megélni az NFL ben.
kapitnono
Dehogynem. Amikor kivágják és újraigazolják a Chargers practice squadba, majd lesz 2. szerződése. 😀
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
TRIGGERED❗


Amerikaiakban valahogy ezt nem tudom felfogni, miért kell mindent túltolni az épelméjűségen túl is...
ZERO_L
Pont az ilyenek miatt lett Daniel Jones 6. pick, vagy Trubisky 2. Az ilyen hypeok miatt, mert ha ezek nem lettek volna reális tudásuk, az egyetemen mutatott játékuk alapján első kör közelében nem lettek volna. McCarthy ugyanez, megnyerték a bajnokságot aztán Harbaugh besegít hogy eladják, mert azt kb ő is tudja hogy egy második szerződést már nem fog megélni az NFL ben.


3 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
TRIGGERED❗


Amerikaiakban valahogy ezt nem tudom felfogni, miért kell mindent túltolni az épelméjűségen túl is...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 032 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_12_desktop/league/k1dqvow5nedw7k9iyugf
2024 Senior Bowl: Daniel Jeremiah's top 10 NFL draft winners from week of practice
Which 2024 NFL Draft prospects stood out the most during the week of practices at the Senior Bowl? Daniel Jeremiah highlights 10 players who helped themselves heading into Saturday's all-star game.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
az komoly, hogy a senior bowl edzéseket már nfl+ előfizetéssel sem lehet visszanézni.. élőben tudod csak ezzel a lehetőséggel is

3 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
3 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

3 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
Az IMG Academy az egy középiskolai program eleve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nem úgy érthetik, hogy Stiggers egyáltalán nem járt egyetemre?

Amit találtam, annak alapján Eric Swann hivatalosan a Wake Tech egyetemre járt, Jordan Mailata a floridai IMG Academy programba, Böhringer az Aalen-i Egyetem hallgatójaként végzett, mechanikai mérnöki szakon, csak a foci miatt halasztott szemesztereket, meg közben a GFL-be kapott szerződést.

Stiggers beiratkozott a Lane College-re Jacksonban, de az apja halála miatt gyakorlatilag abbahagyta az első félévben, a COVID miatt nem nem is játszott egyetemi programban meccset. Helyette ment a Fan Controlled FL-be.

Szerkesztette: Willie Parker
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 032 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Őt nem draftolták
r.baggio
Igaz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante
Őt nem draftolták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 032 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

deyell
Ha jól tudom, Mailata sem volt egyetemista
mustaine
Moritz Böhringer, Eric Swann szintén nem, de hát schefter írta, így biztos igaznak kell lennie
r.baggio
És még a szintén ausztrál Jarryd Hayne is ott volt a 9ersből.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 938 — No es importante

deyell
Ha jól tudom, Mailata sem volt egyetemista
mustaine
Moritz Böhringer, Eric Swann szintén nem, de hát schefter írta, így biztos igaznak kell lennie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

deyell
Ha jól tudom, Mailata sem volt egyetemista

3 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 559

choose life
3 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nyilván a Zach Wilson > Trevor Lawrence kijelentésében téved 😀
Wester
Ott a hype okozta motovációt lehet értékelni, mert Lawrence tényleg nem lett generációs QB. Mondjuk az tényleg pech, hogy Jones, Lance, Wilson, Fields közül akárkit tett elé valaki anno, mind bukta perpill.
Cruyffista
Ha generációs qb eddig nem is lett, de egy korrekt kezdő szintet azért tud hozni, és bőven jobb mint az említett többi úr.
Azért 4000+ yard, 20+ td, 65 százalék feletti pontosság nem egy bust kategória, és bőven van ideje fejlődni még.
kapitnono
azt a boven jobbet meg vitatnam Daniel Jones eseten.
pl Daniel Jones es Trevor Lawrence statjai az elso 48 meccsrol ugyanazok lenyegeben. raadasul Daniel Jonest senki sem tette ele anno, mig Lawrencenel kb egyertelmu volt az 1/1 addig Jones 1/6 kihuzasa meglepetes volt.
csebi
Azért a homerségnek is van határa.
dancogo
nehez ugy vitatkozni, hogy semmi tenyszeru adatot nem allitasz a tenyek, adatokkal szemben. ertem en, hogy mi a percepcio Jonesnal (vilag legrosszabb iranyitoja lesarkitva) meg, hogy Lawrence eseten (az uj Peyton es Tom Brady egy szemelyben), de attol meg a szamok nem hazudnak.

raadasul nem azt vitattam, hogy jobb lenne nala hanem azt, hogy BOVEN jobb lenne nala. mert a tenyek nem ezt mutatjak.
csebi
What the fuck are you talking about, man?


ZERO_L
csebi Danny Dimes-ra gondolt, nem mekire de NFL csevegőben linkeltem számokat kettejükrol is
dancogo
Sikerült kitalálnom, hogy egy giantsesnek nem a csalógópecces Jones-ért borult meg az ítélőképessége.
Ezért emeltem ki azt a részt amire reagál ez a tweet. 🙂



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
3 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Nyilván a Zach Wilson > Trevor Lawrence kijelentésében téved 😀
Wester
Ott a hype okozta motovációt lehet értékelni, mert Lawrence tényleg nem lett generációs QB. Mondjuk az tényleg pech, hogy Jones, Lance, Wilson, Fields közül akárkit tett elé valaki anno, mind bukta perpill.
Cruyffista
Ha generációs qb eddig nem is lett, de egy korrekt kezdő szintet azért tud hozni, és bőven jobb mint az említett többi úr.
Azért 4000+ yard, 20+ td, 65 százalék feletti pontosság nem egy bust kategória, és bőven van ideje fejlődni még.
kapitnono
azt a boven jobbet meg vitatnam Daniel Jones eseten.
pl Daniel Jones es Trevor Lawrence statjai az elso 48 meccsrol ugyanazok lenyegeben. raadasul Daniel Jonest senki sem tette ele anno, mig Lawrencenel kb egyertelmu volt az 1/1 addig Jones 1/6 kihuzasa meglepetes volt.
csebi
Azért a homerségnek is van határa.
dancogo
nehez ugy vitatkozni, hogy semmi tenyszeru adatot nem allitasz a tenyek, adatokkal szemben. ertem en, hogy mi a percepcio Jonesnal (vilag legrosszabb iranyitoja lesarkitva) meg, hogy Lawrence eseten (az uj Peyton es Tom Brady egy szemelyben), de attol meg a szamok nem hazudnak.

raadasul nem azt vitattam, hogy jobb lenne nala hanem azt, hogy BOVEN jobb lenne nala. mert a tenyek nem ezt mutatjak.
csebi
What the fuck are you talking about, man?


ZERO_L
csebi Danny Dimes-ra gondolt, nem mekire de NFL csevegőben linkeltem számokat kettejükrol is

3 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nyilván a Zach Wilson > Trevor Lawrence kijelentésében téved 😀
Wester
Ott a hype okozta motovációt lehet értékelni, mert Lawrence tényleg nem lett generációs QB. Mondjuk az tényleg pech, hogy Jones, Lance, Wilson, Fields közül akárkit tett elé valaki anno, mind bukta perpill.
Cruyffista
Ha generációs qb eddig nem is lett, de egy korrekt kezdő szintet azért tud hozni, és bőven jobb mint az említett többi úr.
Azért 4000+ yard, 20+ td, 65 százalék feletti pontosság nem egy bust kategória, és bőven van ideje fejlődni még.
kapitnono
azt a boven jobbet meg vitatnam Daniel Jones eseten.
pl Daniel Jones es Trevor Lawrence statjai az elso 48 meccsrol ugyanazok lenyegeben. raadasul Daniel Jonest senki sem tette ele anno, mig Lawrencenel kb egyertelmu volt az 1/1 addig Jones 1/6 kihuzasa meglepetes volt.
csebi
Azért a homerségnek is van határa.
dancogo
nehez ugy vitatkozni, hogy semmi tenyszeru adatot nem allitasz a tenyek, adatokkal szemben. ertem en, hogy mi a percepcio Jonesnal (vilag legrosszabb iranyitoja lesarkitva) meg, hogy Lawrence eseten (az uj Peyton es Tom Brady egy szemelyben), de attol meg a szamok nem hazudnak.

raadasul nem azt vitattam, hogy jobb lenne nala hanem azt, hogy BOVEN jobb lenne nala. mert a tenyek nem ezt mutatjak.
csebi
What the fuck are you talking about, man?



Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
3 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Nyilván a Zach Wilson > Trevor Lawrence kijelentésében téved 😀
Wester
Ott a hype okozta motovációt lehet értékelni, mert Lawrence tényleg nem lett generációs QB. Mondjuk az tényleg pech, hogy Jones, Lance, Wilson, Fields közül akárkit tett elé valaki anno, mind bukta perpill.
Cruyffista
Ha generációs qb eddig nem is lett, de egy korrekt kezdő szintet azért tud hozni, és bőven jobb mint az említett többi úr.
Azért 4000+ yard, 20+ td, 65 százalék feletti pontosság nem egy bust kategória, és bőven van ideje fejlődni még.
kapitnono
Nem is azt mondtam hogy bust, hanem hogy nem lett generációs QB eddig, amit akkor vártak tőle. Az eddigi pályájával abszolút mázli, hogy ő lett a draft legjobb QB-ja, hiszen rajta kívül 4 QB-t hype-oltak első körbe és mind viszonylag magasan mentek ki, ketten felcserével.

Szóval arra lehet adni fél pontot, ha valaki anno nem szupersztárnak jósolta Lawrence-t, mert a többség Luck óta a legjobb QB prospectnek tartotta.