Sport TV - Kovács Sándor

11 feliratkozó

több mint 4 éve
Emerson1 1
Sziasztok! Évek óta figyelemmel követem az általatok közvetitett meccseket. Nincs kedvenc ez az egész őrület megbabonázott! Október 3 án sajnos infarktusom volt, hála istennek megint nézhetem. Hajrá Ricsi és Sanyi! Vörös Péter Miskolcról egy NFL rajongó
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
59.2% egészen pontosan, csak ezzel az apró részlettel nem akarta Sanyi untatni a nézőket.
Maka
Vagy megy az árvaháznak
 coubsecure-s.akamaihd.net/get/b181/p/coub/simple/cw_timeline_pic/02698bcd6ee/e7eac4b8da27588db5cda/big_1518300445_image.jpg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
59.2% egészen pontosan, csak ezzel az apró részlettel nem akarta Sanyi untatni a nézőket.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Kedves Sanyi!
A ma esti közvetítést nézve a hosszabbítás kezdetén nem tudtam nem meghallani azon megállapításodat, miszerint a pénzfeldobásnál az "esetek 59 százalékában fej jön ki".
Kérdésem a legnagyobb tisztelettel, és őszinte kíváncsisággal az lenne, hogy ez a szám mégis, hogy a retkes faszban jött ki?!
Előre is köszönöm válaszod.
Sobri Jóska
Számolja. Következő kérdés? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csipkelli 3 217
Kedves Sanyi!
A ma esti közvetítést nézve a hosszabbítás kezdetén nem tudtam nem meghallani azon megállapításodat, miszerint a pénzfeldobásnál az "esetek 59 százalékában fej jön ki".
Kérdésem a legnagyobb tisztelettel, és őszinte kíváncsisággal az lenne, hogy ez a szám mégis, hogy a retkes faszban jött ki?!
Előre is köszönöm válaszod.
Sobri Jóska
Még keresik a new yorki központban az egyértelmű bizonyítékot az ellenkezőjére.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kedves Sanyi!
A ma esti közvetítést nézve a hosszabbítás kezdetén nem tudtam nem meghallani azon megállapításodat, miszerint a pénzfeldobásnál az "esetek 59 százalékában fej jön ki".
Kérdésem a legnagyobb tisztelettel, és őszinte kíváncsisággal az lenne, hogy ez a szám mégis, hogy a retkes faszban jött ki?!
Előre is köszönöm válaszod.
Sobri Jóska
Szakmai titok 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Kedves Sanyi!
A ma esti közvetítést nézve a hosszabbítás kezdetén nem tudtam nem meghallani azon megállapításodat, miszerint a pénzfeldobásnál az "esetek 59 százalékában fej jön ki".
Kérdésem a legnagyobb tisztelettel, és őszinte kíváncsisággal az lenne, hogy ez a szám mégis, hogy a retkes faszban jött ki?!
Előre is köszönöm válaszod.

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Amin nekem megakadt a fülem, az az volt, hogy Sanyi szerint Romo nincs benne a top 10 Qb között. Tényleg érdekelne, hogy mire alapozva mondta ezt.FViktor93
Szerintem arra, hogy szerinte van 10 jobb QB nála, most ilyen szubijektív dolgon mért kell fennakadni ?Toca
Nem akadtam fent, csak kíváncsi vagyok, hogy miért gondolja így.FViktor93
De most erre milyen indoklást vársz?
Azért gondolja, hogy nincs a top10-ben, mert tud 10 olyan QB-t mondani, aki szerinte jobb Romonál, ennyi, ezen nincs mit indokolni. Vagy konkrétan látni akarod azt a 10 nevet?
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Én meg vérig sértődtem Sanyi tegnapi Raiders-ről alkotott véleményén! 😛 Annak örültem csak nagyduzzogva, hogy eszükbe jutott még megvan a csapat. Sajnos az esetek java részében nagyon is igazuk van, még ha a hangnem teljesen nem is megfelelő. A kinti közvetítés se mindig pontos, informatív, pártatlan és a pálya széli csajok se mélyenszántó elemzéseik miatt vannak. Itthon más sportágaknál meg más csatornáknál még rosszabb a helyzet szerintem és ez úgyse változik, mindenkit csak nem rúgathatunk ki. Csak azt kérem mindenki készüljön fel maximálisan az adott meccsre, ha ez nem megy neki akkor meg legyen tökös és mondja le a szereplést. Nem tudom ki hogy van vele, de én azért örülök hogy csak nyomom a gombot és nézhetem ezt a pár meccset magyarul. Arra meg kinek mi a véleménye egyes csapatokról magasról teszek, talán mindegyikőnk maga is ki tudja azt alakítani.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én kommunikátoriszakmaiságról.Sobri Jóska
Ezmiez?? 😀

Én a médiához, tévézéshez értek, Sobri Jóska
Na csak ne szerénykedj, hiszen te mindenhez értesz. Sőt, mindenhez a legjobban értesz..
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 471 — Bears & Illinois fan
De ha a szakmait, akkor bizony van egy szakmai minimum amit illő betartani.
Sobri Jóska
Szerintem válasszunk külön két dolgot.
Az szerintem nem szakmai tévedés, hogy Romo nem top10 QB, vagy Dez sokat rinyál, vagy XY csapatnak csúnya a meze.
Itt leginkább elfogultsági kérdés merült fel.
Az például szakmai hiba, hogy Sanyi a múltkor a Dallasban kereste Ratliff-et, miközben a saját kedvenc csapatában játszik. Ha ilyenre érkezik kritika azt megértem. Az, hogy valamelyik csapatot állítólag "kipécézi magának" a szakkommentátor azt nem.
Tőrös Balázs mondta anno, csomó olyan meccse volt amikor mindkét csapat szurkolótábora úgy érezte, hogy az ellenfélnek szurkolt.
Engem például nem zavarna ha fülligjimmy (aki köztudottan Bears drukker) kommentálna egy Lions-Bears meccset és csipkelődne a csapatommal, amíg nem mondja azt, hogy Suh az RB vagy 3-4es defense-t játszunk.Bazzani
Te sportszakmaiságról beszélsz.
Én kommunikátoriszakmaiságról.
Én a médiához, tévézéshez értek, így erről is írok ha a szakkommentátorkodás szakmai részéről írok.
Persze egy szakkommentátor, mivel "szak", kell, hogy értsen az általa kommentált sporthoz, de tárgyi tévedések beleférnek. Hogy összekever két játékost, rosszul emlékszik a 45. SB győztesére, vagy a Tampa 2008-as alapszakaszmérlegére. Hiba, de belefér. Ahogy azok a vélemények is, hogy szerinte ki a legjobb 10 QB, ki nyeri a SB-t, vagy ki lesz az év edzője.
De a minősítések, pláne ha degradálóak, hogy pl. Dez sokat rinyál, vagy egy csapatnak csúnya a meze az nem, de legalábbis nem szerencsés.
Mivel semmi haszna nincs, ha ilyenben állást foglal, de kára lehet. Haszontalan dolog. Felesleges.
Azügyben foglaljon csak állást, hogy szerinte a Pats-nek a 3-4 vagy a 4-3 a jobb felállás hosszútávon, jó volt e a Carolina 2011-es draftja, vagy Suh szerelése szabályos volt e, jó helyen volt e a feje, vagy jogos e a holding hívása Oher-re. (Legfeljebb téved, nabumm.)
De azügyben, hogy Romo lúzer e, vagy Manning rekordja véleményes e jobb, ha nem.
Persze ennél is rosszabb, ha egy szaki pl. motyogva beszél, vagy nagyon zártan, esetleg nem fejezi ki magát kerek mondatokban, vagy nem tudja flottul lereagálni a váratlan szitut, "nemtudom"-ozik, fraternizál, és kizárja a nézőt ezáltal, stb, stb.
Az a gond, hogy sokan azt hiszik (nem csak itt, hanem az élet számtalan területén), hogy beszélni, értelmesen, informatívan beszélni bárki tud, pedig ez is egy szakma.
És ami az egész polémia lényege, hogy x év után (nem tudom hány éve vannak közvetítések a SportTv-n, de 7-8 biztosan) már nem lehet a kezdők bájával és a tapasztalatlanság gyerekbeteségével takarózni. Ez egy szakma, tessék megtanulni, ha már van lehetősége az embernek sokakhoz szólni.
Ez az újévi üzenetem Sanyihoz, Gyulához, Márkhoz. 😊

Sokan gondolhatják, hogy Höri azért a legjobb szakkomentátor mostanra, mert tele a feje infókkal.
Ez valóban fontos adalék, és ad egyfajta valós magabiztosságot, de nem ez az oka.
Hanem az, hogy tud kommunikálni, ki tudja fejezni magát, el tudja mondani a gondolatait kerek egész mondatokban, nem esik túlzásokba amikor véleményt alkot, flottul hozza a rengeteg infót, van humora és megfelelő szakmaisággal áll a közvetítéseihez.
Tisztában van azzal, hogy ez egy szakma, és eszerint viszonyul hozzá, tanulja, alkalmazza.Sobri Jóska
Én elfogult vagyok velük és sokkal , de sokkal többet elnézek nekik, mint sokan itt a a fórumon (ha ők nincsenek, valószínűleg nem ismerem meg ezt a sportágat).

DE

A Bears fórumban írta egy mackótársam, hogy 9 éve is kb így közvetítettek, miközben ő két szakmát kitanult..... Ez is igaz!


Összességében nekem a hibák ellenére teszik a közvetítés, amikor tehetem őket nézem, mert nekem ők hozzátesznek valami pluszt ehhez a sportághoz. Általában Sanyit is csípem, ha nem tetszett valami (mint múltkor a Pats-Jets meccsen), akkor azt leírtam.
Egy "szakmaiabb", kommunatívabb BÚÉK! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
De ha a szakmait, akkor bizony van egy szakmai minimum amit illő betartani.
Sobri Jóska
Szerintem válasszunk külön két dolgot.
Az szerintem nem szakmai tévedés, hogy Romo nem top10 QB, vagy Dez sokat rinyál, vagy XY csapatnak csúnya a meze.
Itt leginkább elfogultsági kérdés merült fel.
Az például szakmai hiba, hogy Sanyi a múltkor a Dallasban kereste Ratliff-et, miközben a saját kedvenc csapatában játszik. Ha ilyenre érkezik kritika azt megértem. Az, hogy valamelyik csapatot állítólag "kipécézi magának" a szakkommentátor azt nem.
Tőrös Balázs mondta anno, csomó olyan meccse volt amikor mindkét csapat szurkolótábora úgy érezte, hogy az ellenfélnek szurkolt.
Engem például nem zavarna ha fülligjimmy (aki köztudottan Bears drukker) kommentálna egy Lions-Bears meccset és csipkelődne a csapatommal, amíg nem mondja azt, hogy Suh az RB vagy 3-4es defense-t játszunk.Bazzani
Te sportszakmaiságról beszélsz.
Én kommunikátoriszakmaiságról.
Én a médiához, tévézéshez értek, így erről is írok ha a szakkommentátorkodás szakmai részéről írok.
Persze egy szakkommentátor, mivel "szak", kell, hogy értsen az általa kommentált sporthoz, de tárgyi tévedések beleférnek. Hogy összekever két játékost, rosszul emlékszik a 45. SB győztesére, vagy a Tampa 2008-as alapszakaszmérlegére. Hiba, de belefér. Ahogy azok a vélemények is, hogy szerinte ki a legjobb 10 QB, ki nyeri a SB-t, vagy ki lesz az év edzője.
De a minősítések, pláne ha degradálóak, hogy pl. Dez sokat rinyál, vagy egy csapatnak csúnya a meze az nem, de legalábbis nem szerencsés.
Mivel semmi haszna nincs, ha ilyenben állást foglal, de kára lehet. Haszontalan dolog. Felesleges.
Azügyben foglaljon csak állást, hogy szerinte a Pats-nek a 3-4 vagy a 4-3 a jobb felállás hosszútávon, jó volt e a Carolina 2011-es draftja, vagy Suh szerelése szabályos volt e, jó helyen volt e a feje, vagy jogos e a holding hívása Oher-re. (Legfeljebb téved, nabumm.)
De azügyben, hogy Romo lúzer e, vagy Manning rekordja véleményes e jobb, ha nem.
Persze ennél is rosszabb, ha egy szaki pl. motyogva beszél, vagy nagyon zártan, esetleg nem fejezi ki magát kerek mondatokban, vagy nem tudja flottul lereagálni a váratlan szitut, "nemtudom"-ozik, fraternizál, és kizárja a nézőt ezáltal, stb, stb.
Az a gond, hogy sokan azt hiszik (nem csak itt, hanem az élet számtalan területén), hogy beszélni, értelmesen, informatívan beszélni bárki tud, pedig ez is egy szakma.
És ami az egész polémia lényege, hogy x év után (nem tudom hány éve vannak közvetítések a SportTv-n, de 7-8 biztosan) már nem lehet a kezdők bájával és a tapasztalatlanság gyerekbeteségével takarózni. Ez egy szakma, tessék megtanulni, ha már van lehetősége az embernek sokakhoz szólni.
Ez az újévi üzenetem Sanyihoz, Gyulához, Márkhoz. 😊

Sokan gondolhatják, hogy Höri azért a legjobb szakkomentátor mostanra, mert tele a feje infókkal.
Ez valóban fontos adalék, és ad egyfajta valós magabiztosságot, de nem ez az oka.
Hanem az, hogy tud kommunikálni, ki tudja fejezni magát, el tudja mondani a gondolatait kerek egész mondatokban, nem esik túlzásokba amikor véleményt alkot, flottul hozza a rengeteg infót, van humora és megfelelő szakmaisággal áll a közvetítéseihez.
Tisztában van azzal, hogy ez egy szakma, és eszerint viszonyul hozzá, tanulja, alkalmazza.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De ha a szakmait, akkor bizony van egy szakmai minimum amit illő betartani.
Sobri Jóska
Szerintem válasszunk külön két dolgot.
Az szerintem nem szakmai tévedés, hogy Romo nem top10 QB, vagy Dez sokat rinyál, vagy XY csapatnak csúnya a meze.
Itt leginkább elfogultsági kérdés merült fel.
Az például szakmai hiba, hogy Sanyi a múltkor a Dallasban kereste Ratliff-et, miközben a saját kedvenc csapatában játszik. Ha ilyenre érkezik kritika azt megértem. Az, hogy valamelyik csapatot állítólag "kipécézi magának" a szakkommentátor azt nem.
Tőrös Balázs mondta anno, csomó olyan meccse volt amikor mindkét csapat szurkolótábora úgy érezte, hogy az ellenfélnek szurkolt.
Engem például nem zavarna ha fülligjimmy (aki köztudottan Bears drukker) kommentálna egy Lions-Bears meccset és csipkelődne a csapatommal, amíg nem mondja azt, hogy Suh az RB vagy 3-4es defense-t játszunk.

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Szerintem nem épp jó ha egy kommentátor ,szakkommentátor kipécéz magának valakit és minden meccsen ekézi stb....
Legyen itt szó akárkiről.

A másik itt Ricsinek sok volt a 3 meccs zsinórban és Sanyinak is az egész napos elfoglaltsága miatt.
Biztos tanulnak belőle.

+ Jövőre egy Hörihez hasonló szakkommentátor még nem nem ártana,aki jól felkészült, kívülről,belülről ismeri a ligát, híreket, és nem csak felszínesen.(Ez most ide került nem Sanyira értve)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Nem jó ha az ember csapatát nem szeretik, szídják, netán viccelődik rajta a kommentátor de túl sem kell lihegni a sztorit. Bazzani
Nekem kosárban nincs csapatom.
De ha néznék egy kosármeccset, és elfogult, pártos, szakkomentálást látnék, ahol az egyik csapatot szídják, ekézik, élcelődnek rajta, az bizony teljesen objektíven szakmaiatlan lenne.
Ha az emberi oldalát nézed, persze, bárki bármit mondhat, hisz emberek vagyunk, stb.
De ha a szakmait, akkor bizony van egy szakmai minimum amit illő betartani.
Ahogy más, ha a csajod főz neked, ami egy kedves gesztus, és ha szar, se dől össze a világ, elnézedm és más, ha beülsz egy menő étterembe, és romlott a hús, vagy fonnyadt a saláta, esetleg tapló a pincér.

Itt ez a két nézőpont keveredik minduntalan össze, hogy ha XY-t, mint embert nézzük, akkor megértjük, ha mint szakit, akkor kritizáljuk.
A disszonanciát az okozza, hogy van, aki mint embert kritizálja, és mint szakit érti meg, és bagatelizálja el a hibáit. Egyik metodika se szerencsés.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És ha Ricsi nem szereti Dezt akkor mi van?
Én örülök ha láthatok Lions meccset a TV-ben és nem a monitor előtt görnyedve kell néznem. Nem jó ha az ember csapatát nem szeretik, szídják, netán viccelődik rajta a kommentátor de túl sem kell lihegni a sztorit. Szerintem normálisan le kell írni Sanyinak, normális arc meg fogja érteni. Például ha savazzák a csapatomat a túlzott keménység miatt nem örülök neki, néha zavar is, de megértem ha a kívülállók így látják.
Én például megírtam Sanyinak a gondomat twitteren. Kitna-t jó irányítónak nevezni?. Háááááát... 😊 Aztán jót nevettünk mindketten.
Mire akartam kilyukadni? Semmire. Kár is volt belekezdeni.

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mivel sok Cows meccs volt, az kiderült h Ricsi ki nem állhatja Dezt, ha nem kap el labdát(!) nem teszi oda magát, stb. amióta kiderült h kedves,szeretett anyjával volt balhéja azóta minden meccsen kap valamit, + a Lionsos nyilatkozat óta még pluszban. igazából mind2ne csak egy felszínes változatát olvassák v adják elő mindig.
És a sok Cowboys meccs végett csak a Dez hisztizik,fel kéne nőnie, Romo jó de Int, Dallas elbukja a végén mindig, Garrett témán kívül semmi nincs mindig ezek az 1000-szer elpufogtatott sokszor felszínes,téves infók vannak.

Aki csak kívülálló csak azt hallja h Romo lúzer,Dez hisztizik mindig pedig..egy Tyron Smith-ről szó se esik mekkorát játszik idén v hogy az Ofal mekkorát javult stb.

Ezen kívűl én nem érzem h vki ellen szurkolnának látványosan,sőt. Mindig nevetek amikor az elvakult szurkolók akár meccsen elül is pl. Ravens ellen szurkolnak.másik oldal Frisco ellen szurkolnak 😀

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Nekem tegnap csak az jött le, hogy Sanyit megviselte a Bears kiesése, de mivel elfoglaltsága volt, nem jöhetett az első meccsre. Lehet egy Sanyi-Höri csere jobb lett volna.
A gyülölködő topicban már ment a diskurzus erről, én csak annyit kérdezek: van hazánkban olyan ember aki 1. elfogulatlan bármely NFL csapattal szemben 2. szakkomentátorkodni akar és tud?NB2
Sanyi és Höri ugyanazon a rendezvényen volt a hétvégén......csi77
Tudom, hogy az arénafocin voltak...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké, feladom. Akkor csak úgy tömören: a gyomrom kifordul a sok sírástól.apeszos
Nem sírás volt ember. Tocy
A sírás nem neked szólt ember.
------------------
Viszont nem egy meccset néztünk. Semmivel sem fikázták többet a Tehenészeket mint a Szárnyasokat, ezen a meccsen nem. A többin nem tudom, mert nem szoktam TV-t nézni. Ízlések és pofonok, ha valaki előítéletekkel teli néz valamit, kicsit többet lát bele mint kellene. A Schumacheres téma tényleg szerencsétlenül jött ki, elnézést is kért érte, gondolom nem hazudott bele a kamerába az okokat illetően. De ha valaki valamibe bele akar kötni az bele fog.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Dez Bryant folyamatos baszogatása, még mikor elkapja a TD-t is ekézi, hogy nem most kell hősnek lenni stb. hányinger keltő volt. Viszont mindenkinek lehet rossz meccse, rossz napja.
Toca
Én spec. itt azt vettem le, hogy a nagy örömködésben nehogy ne koncentráljon a 2 pontos kísérletnél. (Ami ugye ki is maradt, de nem Dez Bryant miatt)
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, feladom. Akkor csak úgy tömören: a gyomrom kifordul a sok sírástól.apeszos
Nem sírás volt ember. Saints-drukkerként jegyeztem meg, hogy egészen nevetséges, hogy a kommentátor és a szakkommentátor folyamatosan kigúnyol egy csapatot. Minden meccsen a Dallas a rossz és Romo, Ricsi minden alkalommal leszólja, lenézi őket. De miért? Ha egy minden évben 0-16-os csapat lenne a Cowboys, akkor sem beszélhetne róla így egy kommentátor. A Packers ellen is minden egyes kérdőjeles playnél a Dallas ellen ítéltek ők, persze nem számít sehova, de szerintem rohadt zavaró, ha ennyire egyértelműen egy csapat ellen beszélnek. De az, hogy a szakkommentátor röhögve mondja, hogy hát ő mennyire sajnálja, hogy kiestek, az már gyomorforgató.

A Schumacheres dolog kész vicc, délelőtt kint volt már a hír, ezt Sanyinak is illett volna tudnia, de Ricsinek, aki oké NFL-nap volt, de mégiscsak sportban dolgozó szakember...de ez még mindig kevésbé volt gáz, mint ez a folyamatos utálkozás, lenézés, kigúnyolás, amit a Dallas irányába csinálnak. A Bears-Packers meccsen is a vicces Packs-TD-nél ilyet mondott Ricsi, hogy hát persze ha a Dallas csinálja ezt, az érthető. Oké volt már ilyen a Dallasnál, de...
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Amin nekem megakadt a fülem, az az volt, hogy Sanyi szerint Romo nincs benne a top 10 Qb között. Tényleg érdekelne, hogy mire alapozva mondta ezt.FViktor93
Szerintem arra, hogy szerinte van 10 jobb QB nála, most ilyen szubijektív dolgon mért kell fennakadni ?Toca
Nem akadtam fent, csak kíváncsi vagyok, hogy miért gondolja így.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Amin nekem megakadt a fülem, az az volt, hogy Sanyi szerint Romo nincs benne a top 10 Qb között. Tényleg érdekelne, hogy mire alapozva mondta ezt.FViktor93
Szerintem arra, hogy szerinte van 10 jobb QB nála, most ilyen szubijektív dolgon mért kell fennakadni ?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Oké, feladom. Akkor csak úgy tömören: a gyomrom kifordul a sok sírástól.apeszos
....
Volt ez a flag foci torna, abba fektette energiáit, ide meg eljött és lőtte a nagyobbnál nagyobb bullshiteit, illetve ekézte a csapatokat főleg a Cowboys-t.
........

Toca
WTF? Az Aréna kupáról beszélsz, mint flagfocitorna? Remélem nem viccelsz, mert annak durva lenne...........csi77
Bazzeg össze kevertem sorry, aréna kupára gondoltam igen, csak én meg flag fociztam aztán az jött a számra 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Amin nekem megakadt a fülem, az az volt, hogy Sanyi szerint Romo nincs benne a top 10 Qb között. Tényleg érdekelne, hogy mire alapozva mondta ezt.FViktor93
erre külön emlékszem, pont az ellenkezőjét mondta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal