Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Úgy nézem a szezon legfontosabb meccse következik. Ha győzünk akkor a további sorsolásunkat tekintve nem lehetetlen a pluszos szezon Palmer és DJ nélkül se (plusz O-fal...) az meg PO is lehet. Nem jönnek szembe igazi nagyágyúk szerintem a továbbiakban és még ezután is 4 hazai meccs, Sőt ha győzünk akkor az azt is jelenti, nélkülük is működik a csapat.
Ha kikapunk akkor viszont innentől csak integethetünk a Rams-Hóx duó hátának.

A szabit kivettem 😊. Bár az esély szerintem jóval kisebb mint ötven százalék. De akkor is....
harras
Azért van a bejegyzésednek olyan része amivel nem igazán értek egyet 😊
Nem jönnek nagyágyúk?
HOX 2x
Rams
Jaguars
Redskins
Ezek mind nagyon jó formában lévő csapatok és nem túl fitek a számunkra.
Kicsit vásárinak tűnik az optimizmusod, mivel még csak most jön a neheze.
silent7939
Hox ezután már csak egyszer, és a liga jelenleg hét legjobb mérleggel rendelkező csapatából hattal már nem találkozunk eztán (a Rams-szel is itthon).
Optimista nem vagyok, szerintem ez jelenleg messze nem PO érett csapat, de ha péntek reggel győzünk (30 % sztem) akkor onnan már van remény.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Úgy nézem a szezon legfontosabb meccse következik. Ha győzünk akkor a további sorsolásunkat tekintve nem lehetetlen a pluszos szezon Palmer és DJ nélkül se (plusz O-fal...) az meg PO is lehet. Nem jönnek szembe igazi nagyágyúk szerintem a továbbiakban és még ezután is 4 hazai meccs, Sőt ha győzünk akkor az azt is jelenti, nélkülük is működik a csapat.
Ha kikapunk akkor viszont innentől csak integethetünk a Rams-Hóx duó hátának.

A szabit kivettem 😊. Bár az esély szerintem jóval kisebb mint ötven százalék. De akkor is....
harras
Azért van a bejegyzésednek olyan része amivel nem igazán értek egyet 😊
Nem jönnek nagyágyúk?
HOX 2x
Rams
Jaguars
Redskins
Ezek mind nagyon jó formában lévő csapatok és nem túl fitek a számunkra.
Kicsit vásárinak tűnik az optimizmusod, mivel még csak most jön a neheze.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Úgy nézem a szezon legfontosabb meccse következik. Ha győzünk akkor a további sorsolásunkat tekintve nem lehetetlen a pluszos szezon Palmer és DJ nélkül se (plusz O-fal...) az meg PO is lehet. Nem jönnek szembe igazi nagyágyúk szerintem a továbbiakban és még ezután is 4 hazai meccs, Sőt ha győzünk akkor az azt is jelenti, nélkülük is működik a csapat.
Ha kikapunk akkor viszont innentől csak integethetünk a Rams-Hóx duó hátának.

A szabit kivettem 😊. Bár az esély szerintem jóval kisebb mint ötven százalék. De akkor is....

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A FOOTBALL LIFE S7 EP7 - LARRY FITZGERALD
NOVEMBER 10 9PMET
 www.nfl.com/network/shows/a-football-life?campaign=sp-nf-nn-em-em-1304364&EC=863a2ed1-eccb-45b3-97fe-1b0c5cea8ebf
esetleg tudtok valami forrást, ahonnan ezeket le lehet tölteni/megnézni?
Cardinalis
youtubeon fent volt az ariansos is, majd ha találok linket, bemásolom


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
A FOOTBALL LIFE S7 EP7 - LARRY FITZGERALD
NOVEMBER 10 9PMET
 www.nfl.com/network/shows/a-football-life?campaign=sp-nf-nn-em-em-1304364&EC=863a2ed1-eccb-45b3-97fe-1b0c5cea8ebf
esetleg tudtok valami forrást, ahonnan ezeket le lehet tölteni/megnézni?

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eltiltottak valakit a bunyó miatt ?
harras
nem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Eltiltottak valakit a bunyó miatt ?
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
 index.hu/mindekozben/poszt/2017/11/06/boldog_148._szuletesnapo_amerikaifoci/
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Király a profilképed! nem látom nagyban, Matyival fotózkodtál???Cardinalis
Igen, köszi 😊lazars
a tegnapi eredménykövetőben derült ki, hogy Lazars tesónk Matyival fotózkodott Londonban 😊
szívesen megnéznénk nagyban is ezt a fotót 😊

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Vigyázat fel vagyunk bosszantva (szép magyarosan), bármi lehet! Walshra ne alapozzatok, mert (ha nem rúgják ki) innentől a stadion parkolóból is be fogja verni, csakazértis.
garrett27
Valamire alapoznunk kell 😀. Ha Stanton megint azt a taktikát választja hogy 20 yardokat fut az ellenkező irányba és úgy engedi el a hosszúkat a fordulásból akár a sarokba hogy csak nagy játék vagy rontott kísérlet legyen....Lehet nem minden Secondary ellen fog bejönni....

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
De mondjuk a SEA tavaly egyszer sem tudott megverni minket, igaz mindkét csapat rúgót váltott azóta. Úgy tűnik ők jártak rosszabbul....
harras
Azért Dawson sem egy életbiztosítás 😀
Löfli
Hát megnéztem a statokat, igazából tegnapig ők álltak jobban ezzel....
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
De mondjuk a SEA tavaly egyszer sem tudott megverni minket, igaz mindkét csapat rúgót váltott azóta. Úgy tűnik ők jártak rosszabbul....
harras
Azért Dawson sem egy életbiztosítás 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
jó, hát a 09-ers ellen nem nagy dicsőség nyerni, csütörtökön viszont szarrá vernek minket szerintem 😀
Löfli
Azért a Hawks sem szárnyal mostanság, tegnap is kikaptak, ha jól láttam az utolsó negyedig csak egy safetyt tudtak összehozni.
Meg ugye otthon játszunk, talán van némi esélyünk még Stantonnal is 😊
De a következő meccsek tényleg durvák lesznek, a Jags meg a Rams szarrá ver minket, talán a Watson nélküli Texans meg a Titans fogható. De ott sem mi vagyunk a favoritok. Szóval 5 meccs múlva örüljünk, ha 6-7-tel állunk és nem 4-9-cel.
csongi
Eddig még közepesen teljesítő csapatot sem sikerült legyőznünk, tényleg poén ez a 4-4-es mérleg (-62-es pontaránnyal LOL). De ha innen felfele lenne bánja a fene. Csak hát....vagy AP fut előre vagy Stanton hátra nagyjából ezt láttuk tegnap a néhány szokásos Fitz megoldáson kívül az O-től.
D-ben ez a Jones-Dansby páros nagyon ütős, de hátul.... a 25-ösünk (megnéztem Williams) egymás után: egyszer látványosan rossz irányba szaladt és röhögve elkapta a SF WR-je a labdát, rögtön utána még rosszabba, nekifutott a társnak, az ellenfél még jobban üresen behúzta.

De mondjuk a SEA tavaly egyszer sem tudott megverni minket, igaz mindkét csapat rúgót váltott azóta. Úgy tűnik ők jártak rosszabbul....
harras
Vigyázat fel vagyunk bosszantva (szép magyarosan), bármi lehet! Walshra ne alapozzatok, mert (ha nem rúgják ki) innentől a stadion parkolóból is be fogja verni, csakazértis.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
jó, hát a 09-ers ellen nem nagy dicsőség nyerni, csütörtökön viszont szarrá vernek minket szerintem 😀
Löfli
Azért a Hawks sem szárnyal mostanság, tegnap is kikaptak, ha jól láttam az utolsó negyedig csak egy safetyt tudtak összehozni.
Meg ugye otthon játszunk, talán van némi esélyünk még Stantonnal is 😊
De a következő meccsek tényleg durvák lesznek, a Jags meg a Rams szarrá ver minket, talán a Watson nélküli Texans meg a Titans fogható. De ott sem mi vagyunk a favoritok. Szóval 5 meccs múlva örüljünk, ha 6-7-tel állunk és nem 4-9-cel.
csongi
Eddig még közepesen teljesítő csapatot sem sikerült legyőznünk, tényleg poén ez a 4-4-es mérleg (-62-es pontaránnyal LOL). De ha innen felfele lenne bánja a fene. Csak hát....vagy AP fut előre vagy Stanton hátra nagyjából ezt láttuk tegnap a néhány szokásos Fitz megoldáson kívül az O-től.
D-ben ez a Jones-Dansby páros nagyon ütős, de hátul.... a 25-ösünk (megnéztem Williams) egymás után: egyszer látványosan rossz irányba szaladt és röhögve elkapta a SF WR-je a labdát, rögtön utána még rosszabba, nekifutott a társnak, az ellenfél még jobban üresen behúzta.

De mondjuk a SEA tavaly egyszer sem tudott megverni minket, igaz mindkét csapat rúgót váltott azóta. Úgy tűnik ők jártak rosszabbul....

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
jó, hát a 09-ers ellen nem nagy dicsőség nyerni, csütörtökön viszont szarrá vernek minket szerintem 😀
Löfli
Azért a Hawks sem szárnyal mostanság, tegnap is kikaptak, ha jól láttam az utolsó negyedig csak egy safetyt tudtak összehozni.
Meg ugye otthon játszunk, talán van némi esélyünk még Stantonnal is 😊
De a következő meccsek tényleg durvák lesznek, a Jags meg a Rams szarrá ver minket, talán a Watson nélküli Texans meg a Titans fogható. De ott sem mi vagyunk a favoritok. Szóval 5 meccs múlva örüljünk, ha 6-7-tel állunk és nem 4-9-cel.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
jó, hát a 09-ers ellen nem nagy dicsőség nyerni, csütörtökön viszont szarrá vernek minket szerintem 😀
Löfli
Ja, a W-k: 2x vertük SF-et, Indy, TBB, nem épp a legerősebb csapatok és 2x is csak OT-ban, Viszont Stantonnak jól jött hogy 2 hét felkészülés után most SF ellen kellett beleszoknia, egyelőre vannak nagyobb gondok is mint ő, szerintem jók voltak a megoldásai. Bár néha a hideg rázott mikor 15 yardokat futott visszafele a labdával, ez más csapat ellen lehet nem lesz jó.
Ami viszont frusztrál hogy nagyon egysíkúan AP-ra építünk, átlátszó az egész. Szerintem a 159 yardjának 80 %-a az első félidőben jött össze ugyanannyi futásból. És a végén már azt hittem meg is sérül mint DJ. Tényleg, DJ mikor tér vissza ? Lehet hogy ebben a szezonban már tényleg nem ?

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó, hát a 09-ers ellen nem nagy dicsőség nyerni, csütörtökön viszont szarrá vernek minket szerintem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hoztuk a kötelezőt jeeee!!! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Most vasárnap majd Stanton Garoppóló ellen, két hete még úgy volt hogy Palmer Hoyer ellen....
harras
Beathard lesz a kezdő, Gerappa max 2-3 hét múlva fog kezdeni
Löfli
Hát.... majd kiderül 😊)))
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most vasárnap majd Stanton Garoppóló ellen, két hete még úgy volt hogy Palmer Hoyer ellen....
harras
Beathard lesz a kezdő, Gerappa max 2-3 hét múlva fog kezdeni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Garoppolot én is szerettem volna, ráadásul szerintem tökéletes fit a csapatunkba. A drafton hiába áldozunk akár 1. kört is egy újoncra, semmi garancia hogy akár csak hasonló szintet fog hozni, ráadásul több idő is kell neki.
A jövő évi classt abszolút nem ismerve szerintem reális opcióként marad Alex Smith "olcsón", és 1. körben WR/CB. Emellett felszabadul némi pénz amiből fejleszthetjük a falat.

Amúgy Arians múltkori visszavonulós tweetjében csak erről a szezonról tett említést ha jól emlékszem, szóval a háttérben biztos megy már a keresgélés. Remélem.
Kexandro
Cousinsban bíztam idén is , tavaly is, de állítólag jól el van évi 25 millás ft-gal.😀
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Most vasárnap majd Stanton Garoppóló ellen, két hete még úgy volt hogy Palmer Hoyer ellen....
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nem tudom miért nem próbáltuk meg mi elhozni Garoppolót, van egy rakás pickünk.
Ka'deemCarey25
Nem férne be a sapka alá nálunk
lazars
Most így nem tudom hirtelen milyen szerződése van csak azt h utolsó évében van. Azt sem tudom h top kategóriás pénzt akar-e. A 49ers tele van pénzzel azt tudom, meg tudják fizetni lazán ha jól játszik majd.
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Nem tudom miért nem próbáltuk meg mi elhozni Garoppolót, van egy rakás pickünk.
Ka'deemCarey25
Nem férne be a sapka alá nálunk
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Garoppolot én is szerettem volna, ráadásul szerintem tökéletes fit a csapatunkba. A drafton hiába áldozunk akár 1. kört is egy újoncra, semmi garancia hogy akár csak hasonló szintet fog hozni, ráadásul több idő is kell neki.
A jövő évi classt abszolút nem ismerve szerintem reális opcióként marad Alex Smith "olcsón", és 1. körben WR/CB. Emellett felszabadul némi pénz amiből fejleszthetjük a falat.

Amúgy Arians múltkori visszavonulós tweetjében csak erről a szezonról tett említést ha jól emlékszem, szóval a háttérben biztos megy már a keresgélés. Remélem.
Kexandro
Az biztos h Jimmy készebb mint bármelyik Qb amelyik elkel a drafton, kicsit felgyorsította ezzel a lépéssel a rebuildet a 49ers.
Ka'deemCarey25
Azt se felejtsük el, hogy rengeteg példa van az ellenkezőjére is. Magyarul aki jól mutat a New Englandban, nem biztos, hogy jó lesz másutt is, van rá példa elég.