Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jól látom, egészséges az egész támadófal? Iupatit kivéve? még a végén lesz futás 😀😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Tampa Bay ellen.... mintha a feleségem menne a szeretőm ellen....
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Keim bepörgött!
 fuzovelkifele.com/2017/10/steve-keim-elokapta-a-palcat-a-csapat-pocsek-jatekat-latva/
Ka'deemCarey25
Nem csodálom, iszonyú kilátástalan a játék momentán. De a ST-t nem is említette, úgy látszik az tényleg tilos, hogy jó legyen a sivatagban.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Keim bepörgött!
 fuzovelkifele.com/2017/10/steve-keim-elokapta-a-palcat-a-csapat-pocsek-jatekat-latva/
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Sziasztok! Ádám vagyok, régóta lelkes Cardinals szurkoló, de a fórumot eddig csak olvastam. Itt az ideje megtörni a csendet, jövő vasárnap én is megyek Londonba egy Bears szurkoló barátommal. A sörözésre természetesen mi is vevők vagyunk. 😊 Figyelem majd a facebook linket.
csakapintyek
Üdv, tesó!
több mint 6 éve
csakapintyek Arizona Cardinals 1
Sziasztok! Ádám vagyok, régóta lelkes Cardinals szurkoló, de a fórumot eddig csak olvastam. Itt az ideje megtörni a csendet, jövő vasárnap én is megyek Londonba egy Bears szurkoló barátommal. A sörözésre természetesen mi is vevők vagyunk. 😊 Figyelem majd a facebook linket.
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csináltam egy ilyet. csatlakozni ér. pontos helszínt majd kitaláljuk mert tudom elég tág fogalom hogy Twickenham stadion 😊

 www.facebook.com/events/147038872575820/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most komolyan? Mi a fasz ez az AP trade? Minek? Amikor volt jobbnak nevezhető fal akkor még bőven Ellingtonnal is jó volt a futasunk. Emoge a fal mögé hozhatnának bárkit. Az sem atlagolna többet 3y/C nél.

Ha a marketingre mentünk akkor értem de jobb lett volna ha valami o line faszt kukazunk.
silent7939
Nézd a védelem jó és abban van Peterson, az O nem jó és abban nem volt Peterson, én értem a logikát 😊
empty taxi
Ooooo bazzzzzzz
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bocs 😊

Adrian Peterson went from being a Saint to a Cardinal and next destination is the Pope.
dogbite

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
az milyen már hogy nem is én vettem a jegyeket, de a guglipontcom figyelmeztetett, hogy jövő héten Londonban kell lennem.....
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Most komolyan? Mi a fasz ez az AP trade? Minek? Amikor volt jobbnak nevezhető fal akkor még bőven Ellingtonnal is jó volt a futasunk. Emoge a fal mögé hozhatnának bárkit. Az sem atlagolna többet 3y/C nél.

Ha a marketingre mentünk akkor értem de jobb lett volna ha valami o line faszt kukazunk.
silent7939
Nézd a védelem jó és abban van Peterson, az O nem jó és abban nem volt Peterson, én értem a logikát 😊
empty taxi
Az ST-be akkor legalább öt kéne.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Most komolyan? Mi a fasz ez az AP trade? Minek? Amikor volt jobbnak nevezhető fal akkor még bőven Ellingtonnal is jó volt a futasunk. Emoge a fal mögé hozhatnának bárkit. Az sem atlagolna többet 3y/C nél.

Ha a marketingre mentünk akkor értem de jobb lett volna ha valami o line faszt kukazunk.
silent7939
Nézd a védelem jó és abban van Peterson, az O nem jó és abban nem volt Peterson, én értem a logikát 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van új LS-ünk is Justin Drescher személyében, aki korábban a Saintsnél volt.

Ez egy ilyen szentes nap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 twitter.com/Fucu23/status/917794232353611776



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
az NFC West legyen mostantól NFC WTF
egyre mókásabb ez a csoport 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/SInow/status/917826557640617984
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most komolyan? Mi a fasz ez az AP trade? Minek? Amikor volt jobbnak nevezhető fal akkor még bőven Ellingtonnal is jó volt a futasunk. Emoge a fal mögé hozhatnának bárkit. Az sem atlagolna többet 3y/C nél.

Ha a marketingre mentünk akkor értem de jobb lett volna ha valami o line faszt kukazunk.
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Bocs 😊

Adrian Peterson went from being a Saint to a Cardinal and next destination is the Pope.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Hoppáka, Adrian Peterson jött rontani a yard/carry átlagunkat!! 😀 Sokat nem várok tőle, de az tény, hogy itt több szerepet fog kapni, mint a Saintsnél
Löfli
Reméljük minimum Larry kedvét feldobja, ha már szeretett volna vele egy csapatban játszani. 😊
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hoppáka, Adrian Peterson jött rontani a yard/carry átlagunkat!! 😀 Sokat nem várok tőle, de az tény, hogy itt több szerepet fog kapni, mint a Saintsnél


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szerintem az utóbbi kb 10 évben csak "levezető" QB-kkal értünk el sikereket (Warner, Palmer), a többi kuka volt. Tényleg, ki volt az utolsó, 1. körben húzott irányítónk, Leinart? Na ő is ordas nagy bust lett.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Én azért Gerappalóval vigyáznék. Égett meg néhány jónak kinéző csere QB aki a Pats-ben volt.
Nem adnék érte egy garast sem, főleg nem első kört.
silent7939
Jogos, de egy Alex Smith kaliberű 30+ irányítót sem szeretnék akiben nincs 4 évnél több. Persze nem csak ők vannak a kalapban, de 0km-es irányítót semmiképp nem hoznék mert nem lenne kitől érdemben tanulnia, plusz mélyvíz lenne neki az tuti. Ha bebukik újabb 1 évet csesztünk el.
Persze ezek már a spekulációk spekulációi, Arians még vissza sem vonult 😊
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én azért Gerappalóval vigyáznék. Égett meg néhány jónak kinéző csere QB aki a Pats-ben volt.
Nem adnék érte egy garast sem, főleg nem első kört.
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nézem a statokat, az NFC-ben a második, az egész ligában a 4. legrosszabb a pontarányunk (-44), és a második legkevesebb (8) TD-t szereztük eddig a 32 csapat közül. Bravó. Ehhez képest a 2-3-as mutató nem is rossz...