Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
a magyar különítmény 😉

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azért reménykedtem, hogy ha ki is kapunk, de legalább szép meccset látok Londonban. De ez az egyik legszánalmasabb produkció volt, amit valaha láttam. Talán, az a híres, pár évvel ezelőtti Pats elleni meltdown hasonlítható ehhez (az talán 7-47 volt).
És még Palmer is kidőlt, talán az egész szezonra, csak hogy teljes legyen a katasztrófa. Még az is lehet, hogy így ez volt az NFL-es búcsúmeccse 😕 Legalább élőben láttuk...
Az is kiderült hogy AP se fog itt, ilyen fal mögött csodát tenni.
Stanton meg.... teljesen fogalmatlan.
csongi
Nem akarom azt mondani hogy én megmondtam a Bucs elleni meccs után de azt fogom.... Sajnos.
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért reménykedtem, hogy ha ki is kapunk, de legalább szép meccset látok Londonban. De ez az egyik legszánalmasabb produkció volt, amit valaha láttam. Talán, az a híres, pár évvel ezelőtti Pats elleni meltdown hasonlítható ehhez (az talán 7-47 volt).
És még Palmer is kidőlt, talán az egész szezonra, csak hogy teljes legyen a katasztrófa. Még az is lehet, hogy így ez volt az NFL-es búcsúmeccse 😕 Legalább élőben láttuk...
Az is kiderült hogy AP se fog itt, ilyen fal mögött csodát tenni.
Stanton meg.... teljesen fogalmatlan.

Szerkesztette: csongi
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmernek eltort a keze. Amugy is egy remenytelen szezon volt. Stantonnal meg mindenhol 10 pontos favorit lesz az ellenfel.
Danny
Legalább nem basszuk el a drafthelyunket és lesz esély rendes QB-t húzni.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Palmernek eltort a keze. Amugy is egy remenytelen szezon volt. Stantonnal meg mindenhol 10 pontos favorit lesz az ellenfel.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
alakul a díszítés 😊

Darren Urban‏ @Cardschatter 4 órával ezelőtt
The day before, @AZCardinals (and Adrian Peterson on the left) visit Twickenham Stadium. #AZvsLAR #BritishBirdGang

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Találkozzunk vasárnap a Twickenham előtt az East tailgate-en az NFL "click and collect" boltja előtt fél 4-kor!

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azt tudtátok, hogy 1983-ban is játszottunk Londonban? 😊

 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/London-Called-Cardinals-Long-Ago/95897af6-1d00-49fb-8ad5-580c5e8bad5a


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát ugye novemberre lehet egy Palmer-Fitzgerald-David Johnson-A.Peterson támadóalakulatunk. SB szint !! És legalább ketten blokkolni tudnak közülük. Persze az O-falnak össze kellene állnia, a relatíve jónak tartott Boone-t legalább kétszer ráhajították Palmerre vasárnap.
harras
Azért nyugtaval a napot. A Bucs volt az ellen nem a Pats vagy a Chiefs. Majd ha vasárnap a Rams D ellen is ugyan így muzsikál az O akkor lehet bizakodni szerintem 😊
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Adrian Peterson lett a hét NFC offensive playere. Csak tartson meg valamennyit ebből a lendületből a további meccseken is, legalább amíg DJ vissza nem tér.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Az ST-nél nagyon várom a hullámhegyet, remélem nem Baker egyyardosra letett labdája volt a csúcs.... pedig idén eddig de 😀.
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na ja, ha lenne legalább egy közepes falunk, nem lenne a támadó oldalon akadálya egy PO menetnek. De azért még várjuk ki, hogy AP mit tud alkotni jövő héten az acélosabb Rams D ellen.
A D meg elég hullámzó teljesítményt nyújt, a special teamről nem is beszélve. Most úgy néz ki, hogy 3 esélyes a csoport, de okosabbak leszünk ha túl vagyunk a következő három (csoport)meccsen.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Hát ugye novemberre lehet egy Palmer-Fitzgerald-David Johnson-A.Peterson támadóalakulatunk. SB szint !! És legalább ketten blokkolni tudnak közülük. Persze az O-falnak össze kellene állnia, a relatíve jónak tartott Boone-t legalább kétszer ráhajították Palmerre vasárnap.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Most komolyan? Mi a fasz ez az AP trade? Minek? Amikor volt jobbnak nevezhető fal akkor még bőven Ellingtonnal is jó volt a futasunk. Emoge a fal mögé hozhatnának bárkit. Az sem atlagolna többet 3y/C nél.

Ha a marketingre mentünk akkor értem de jobb lett volna ha valami o line faszt kukazunk.
silent7939
Nézd a védelem jó és abban van Peterson, az O nem jó és abban nem volt Peterson, én értem a logikát 😊
empty taxi
Eddig bejött 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szerintem Fitzpatrickon semmi nem múlt, 1 INT bejövetelkor benne van, a másik meg nagyon nehéz helyzet volt, náluk a Def volt nagyon homály 31-0- ig, nem ütötte meg az NFL minimális szintjét sem.

A. Petersonról és Larryról sok képet láttam a hétközben, nos a meccsen kiderült, azok a fotók nem hazudtak: Larry úszik a leginkább örömmámorban hogy Petersont elhoztuk. De jó lenne nem őt élesíteni állandóan mert úgy járhat mint David Johnson. Állítólag Arians nem akarta behozni a 3. kísérletekre de szerintem volt benn olyankor is, nem is egyszer.

Egyébként a Tampa feljövetelében volt egy kulcsbüntetés AP-ra mikor megpaskolta a CB sisakját. Akkor pipa voltam rá de öt perccel később kölcsönösen ütögették mosolyogva egymás sisakját, szóval csak a zebra nem értette, hogy nem sportszerűtlenség volt elsőre se, sőt ellenkezőleg.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
GYŐŐŐZELEM!!!Cardinalis
Szerinted mi lesz Londonban ? 😀 harras
sok sör és W 😊
egy élmény volt látni (és tuti nagy élmény lesz is látni most vasárnap 😊) a csapat és persze Fitz lelkesedését az első félidőben, álomszerű játék volt, a második félidő tényleg jó volt arra, hogy ne bízza el nagyon magát a csapat, még van remény!

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most komolyan? Mi a fasz ez az AP trade? Minek? Amikor volt jobbnak nevezhető fal akkor még bőven Ellingtonnal is jó volt a futasunk. Emoge a fal mögé hozhatnának bárkit. Az sem atlagolna többet 3y/C nél.

Ha a marketingre mentünk akkor értem de jobb lett volna ha valami o line faszt kukazunk.
silent7939
Na, lehet vezekelni, első TD-t ő tolta, és jól állunk egy félidő után 😊)
illegalfreq
Nem vezeklek. Nincs miért.

Kicsit korai volt az az öröm. Persze szép ez a W de nekem továbbra is kettős érzéseim vannak. Egyrészt mert a Bucs volt az ellenfél egy Fitzpatrikkal a volánnál, másrészt így is leolvadtunk rendesen.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mondtam én, hogy nyerünk 😊

londonban kell egy jó futásvédelem, és hagyni, hogy Goff 50-szer passzoljon.

csúnya meccs lesz amúgy, az tuti. kb 13-10 ide, vagy 17-16, vagy ehhez hasonló 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ha következő meccseken is konzisztensen legalább 80-100 yardokat felpakol AP a táblára, akkor kijelenthetjük, hogy Keim megint húzott egy zseniálisat 😊
Eddig ezt a szép sormintát alkottuk: L W L W L W
Remélem, nem megint L jön, szeretnék győzelmet látni Londonban.

Szerkesztette: csongi
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Én elégedett vagyok, szerintem ez a meccs nem alakulhatott volna jobban:
-Nincs komolynak tűnő sérülés
-Petersonnal élmény volt nézni a támadókat, ráadásul egészen sokoldalú volt a gameplan annak ellenére hogy 1 hete sincs itt az ember
-A támadófal végre életképesnek tűnt
-A srácok mintha elkapták volna a fonalat, voltak bíztató jelenetek ahol látszott hogy ez a mi esténk, és együtt örült mindenki
-A végén a Bucks felhozatala pont arra volt jó hogy ne legyen nagy a mellény a következő hetekre.

Amúgy 31 pontos vezetésnél szinte törvényszerű hogy van leolvadás, egyszerűen nem tudnak már úgy koncentrálni ilyenkor (lásd Atlanta). Ezzel szerintem nincs gond, én egy másodpercig sem hittem hogy a Tampa ténylegesen visszajöhet a meccsbe. Persze ránkjöttek de ha Peterson a pályán van Evans biztos nem csinálja meg azt a hosszú TD-t a végén.

Nagyon örülök hogy pont most jön a londoni meccs, mert a tegnapi után egész biztos vagyok benne hogy vízválasztónak élik meg a csapatnál is ezt a túrát. Egy győzelemmel helyreállna a csoport, ha viszont kikapunk jó eséllyel végleg elúszik.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ophelia baszki....
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az első félidőben már úgy tűnt, hogy megint van egy PO esélyes csapatunk, de kiderült hogy ez csak érzéki csalódás. Persze azért a win az win, ne legyünk telhetetlenek. Én már elengedtem magamban ezt a szezont, minden W ajándék.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
1 TD a 2. félidőben de azt is a ST (!) és a DEF hozta össze lényegében.

A 3. negyedre még mondhatnánk, hogy mindegy volt csak peregjen az óra de aztán kiderült, nagyon messze vagyunk még a PO-tól.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
GYŐŐŐZELEM!!!

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
 www.youtube.com/watch?v=HakZvAW3VSM&feature=youtu.be