Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉
Cardinalis
Nekem piros van, de azt is összefirkálta valaki 😊)
lazars
Ki? Matyi? Muti már! 😉 A közös fotó is jöhetne 😊

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉

Cardinalis
Nekem piros van, de azt is összefirkálta valaki 😊)
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉
Cardinalis
pólót vettem meg poharat, a'sszem azok is emlékeztetnek a 0-33-ra...
harras
engem az élményre emlékeztet, mennyi is lett az eredmény? 😉
Cardinalis
nyilván semmit sem bántam meg 😊))))))))
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉
Cardinalis
pólót vettem meg poharat, a'sszem azok is emlékeztetnek a 0-33-ra...
harras
engem az élményre emlékeztet, mennyi is lett az eredmény? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉

Cardinalis
pólót vettem meg poharat, a'sszem azok is emlékeztetnek a 0-33-ra...
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mi van Stanton térdével ??? A meccsen bicegett egyszer de fenn maradt, de máshol olvasom, hogy nem jó.
harras
kificamodott a térde... Barkley-t visszahoztuk backupnak, ha nem tudna játszani a Texans ellen 😀
Löfli
faszom... nem mintha nem lenne mindegy már a szezonnak (8 % esélyt adnak a PO-nkra, én nullaközelit) de akkor is...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mi van Stanton térdével ??? A meccsen bicegett egyszer de fenn maradt, de máshol olvasom, hogy nem jó.
harras
kificamodott a térde... Barkley-t visszahoztuk backupnak, ha nem tudna játszani a Texans ellen 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
 fuzovelkifele.com/2017/11/nem-szabadna-felulirnia-a-hype-nak-hogy-valojaban-ki-a-liga-legjobb-cornere/
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mi van Stanton térdével ??? A meccsen bicegett egyszer de fenn maradt, de máshol olvasom, hogy nem jó.
több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Teljes verzió
 www.youtube.com/watch?v=tkj09ckiU1k
lazars
Már le is szedték.
csongi
innen még nem 😉
 www.azcardinals.com/videos/videos/A-Football-Life---Larry-Fitzgerald/228fbda5-49f3-4d84-b2ca-cab30db09728
Cardinalis
Én tegnap megnéztem, nagyon jó volt. Ariansé is anno nagyon tetszett, az kicsit vicesebb mint Larryé, de ugye két igen más karakterű egyénről van szó 😊
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Teljes verzió
 www.youtube.com/watch?v=tkj09ckiU1k
lazars
Már le is szedték.
csongi
innen még nem 😉
 www.azcardinals.com/videos/videos/A-Football-Life---Larry-Fitzgerald/228fbda5-49f3-4d84-b2ca-cab30db09728

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Teljes verzió
 www.youtube.com/watch?v=tkj09ckiU1k
lazars
Már le is szedték.
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Teljes verzió
 www.youtube.com/watch?v=tkj09ckiU1k
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
 www.youtube.com/watch?v=C_iRAV1sxcc

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Azért Stanton is vagy legalább háromszor-négyszer túldobta a tök üres elkapót/tight endet, de tény h kritikán alul játszottak Fitzen kívül mindegyik. Nem tudom mi lett pl. JJ-vel meg J.B.-vel.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
amúgy kíváncsi vagyok, mennyire fogják ellepni a médiát az olyan nyilatkozatok, cikkek, hogy semmi értelme a TNF-nek, max ha bye weeken van előtte a csapat.
Löfli
ennyi, össze kell illeszteni a bye-jal, bár akkor a tévé nem választhat hanem kap amit kap, de lehetnének csoportmeccsek

az éjjel szerintem Stantonon nem igazán múlt a dolog, a WR-k és a fal volt gyenge, plusz megismétlem: totál kilátástalan az egész támadójáték, mintha az egész playbookot DJ-ra írták volna és nem tudnak újat írni
AP kiváló de nem DJ hanem egy másik karakter

Ariansról is megismétlem amit pár hete: mintha szedálná magát nehogy megint a mentő vigye le mint tavaly Minneapolisból
sehol sincs az őt jellemző ötletesség (ahogy a háborgó show az oldalvonal mellett sem)

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Faszányosul gallyra vágtuk egymást az éjszaka. A fél csapat a gyengélkedőn. Ebből a Rams fog a legjobban kijönni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ja és nálunk Humphries ACL-, Branch térd-, Momah bokasérülést szenvedett, simán lehet, hogy mind IR-re kerül...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Remelem legalabb egy WR ki lesz baszva a heten jelzes keppen...
Stanton a szokasos jatekat hozta de ezt a rokkant Hawkst biztosabb kezu elkapokkal siman verhettuk volna.
Nagyon bosszanto...
Kexandro
minimum két sima td-t ejtettek el, azon kívül meg több fontos passzkísérletet, kibaszott frusztráló, szerintem is meglehetett volna a W...

amúgy kíváncsi vagyok, mennyire fogják ellepni a médiát az olyan nyilatkozatok, cikkek, hogy semmi értelme a TNF-nek, max ha bye weeken van előtte a csapat. nincs idő rendesen edzeni, regenerálódni, szarok a meccsek, mindenki lesérül, de legalább a pénz ömlik a ligába. borzalom.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Remelem legalabb egy WR ki lesz baszva a heten jelzes keppen...
Stanton a szokasos jatekat hozta de ezt a rokkant Hawkst biztosabb kezu elkapokkal siman verhettuk volna.
Nagyon bosszanto...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Lehet mégis van némi kincstári optimizmusom...... rátettem egy húszast a meccsre, 2,8-as szorzó, szóval a tippmix szerint is 35 % körül van esélyünk.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amúgy szerintem Stantonnak azt mondta Arians, ha meg mer sérülni ő fogja rászórni a földet....

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Már érett sztem. Simán jó döntés volt Campbellt 15 milla helyett elengedni és helyette Jonest és Dansbyt megtartani/visszahozni. Az átlagéletkorunknak úgyis mindegy már. Csak legutóbb mikor néztem Dansby questionable volt, hát a SEA ellen nagyon kellene, ne csak ők kergessék Stantont, nekünk is kergetni kell Wilsont. Különben is, DJ és Palmer elvesztése után legalább a DEF maradjon ép.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Karlos Dansby lett a hét védője az NFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/928270473816764416