Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
nekem van egy sanda gyanúm, hogy már a következő évi autót fejlesztjük... ez a Ricky TE gyerek is mit művelt már a semmiből! nomeg a Fitz szerződés, jön vissza Palmer, aztán ott lesz DJ+AP futópáros, tuti PO! 😊
Cardinalis
Sajnálom, de én sem Palmerben sem Ariansban nem látom azt a tüzet, azt a jó értelemben vett haragos rámenősséget amivel szebb jövőnk lehetne.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Calais tegnap nyilatkozott arról, milyen lesz neki visszatérnie ide Arizonába vasárnap.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Campbell-Were-trying-to-get-to-that-eighth-win-/2bf7c069-6f3e-48a8-b7a7-4a3b2027278f
iktriad
az az afroangol nekem hallás után nem megy hogy lefordítsam...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais tegnap nyilatkozott arról, milyen lesz neki visszatérnie ide Arizonába vasárnap.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Campbell-Were-trying-to-get-to-that-eighth-win-/2bf7c069-6f3e-48a8-b7a7-4a3b2027278f
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis keretmozgás.
 twitter.com/RapSheet/status/932724295167565824
Bronson Hill csakúgy, mint Szöszi szintén ex-Jag, és csak nálunk látott pályát eddig NFL alapszakasz meccsen, még tavaly decemberben.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nekem van egy sanda gyanúm, hogy már a következő évi autót fejlesztjük... ez a Ricky TE gyerek is mit művelt már a semmiből! nomeg a Fitz szerződés, jön vissza Palmer, aztán ott lesz DJ+AP futópáros, tuti PO! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mivel Bryon Leftwich itt a QB coach, mind a 3 valaha 1. körben kiválasztott Jaguars QB érintett a találkozón. Wow.
iktriad
te vagy az, Gruden?
Höri
Nem, mert még anno Mr. Pozitívum is anno ekézte Szöszit MNF közvetítés alatt, mikor még nálunk játszott.
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És mivel Bryon Leftwich itt a QB coach, mind a 3 valaha 1. körben kiválasztott Jaguars QB érintett a találkozón. Wow.
iktriad
te vagy az, Gruden?

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Vasárnap este Gabbert vs Bortles meccs a menű - mindenki készítse be a popcornt erre a páratlan és valószínűleg megismételhetetlen csemegére! 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/932693753457971200
És mivel Bryon Leftwich itt a QB coach, mind a 3 valaha 1. körben kiválasztott Jaguars QB érintett a találkozón. Wow.
iktriad
Sima Jags győzelem. Rossz érzés lesz látni, ahogy Campbell kb minden playben agyonveri egykori csapattársait.
csongi
Én szoros meccsre számítok. Nem vagytok messze a West Coasttól, ahova nem éppen nyerni jár a Jags. Plusz Szöszi biztos extra motivált lesz ellenünk (ezért is kellene az első negyedben annyiszor megütni, hogy előjöjjenek belőle a régi emlékek, mikor nálunk látott mindig fantom pass rushereket egy idő után).
iktriad
Nekünk már mindegy ki az ellenfél....
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nem is tudom mit gondoljak a meccsről. Mindenki jó is és szar is volt egyszerre, de talán a védelmen ment el a dolog. Gabbert szerintem hozta amit tud, talán kicsit jobbat is mint vártuk, persze a végén csak jött az INT.
Csalódás nincs már bennem, ezeket a hátralévő meccseket hátradőlve figyelem, januárban már úgysem lesz kinek szurkolni. De azért rossz érzes, hogy ezt a tartalékos Texanst se sikerült legyűrni. Szar csapat vagyunk, na. Pont olyan, amikben Gabbert eddig játszott Arians szerint 😊

Már csak annak drukkolok, hogy Fitz még idén elérje Jerry Rice mögött a 2. helyet az elkapott yardok örökranglistáján.
csongi
Az első félidőt néztem, a másodikat átaludtam....
Arians szerintem már sosem rázza fel ezt a csapatot.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap este Gabbert vs Bortles meccs a menű - mindenki készítse be a popcornt erre a páratlan és valószínűleg megismételhetetlen csemegére! 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/932693753457971200
És mivel Bryon Leftwich itt a QB coach, mind a 3 valaha 1. körben kiválasztott Jaguars QB érintett a találkozón. Wow.
iktriad
Sima Jags győzelem. Rossz érzés lesz látni, ahogy Campbell kb minden playben agyonveri egykori csapattársait.
csongi
Én szoros meccsre számítok. Nem vagytok messze a West Coasttól, ahova nem éppen nyerni jár a Jags. Plusz Szöszi biztos extra motivált lesz ellenünk (ezért is kellene az első negyedben annyiszor megütni, hogy előjöjjenek belőle a régi emlékek, mikor nálunk látott mindig fantom pass rushereket egy idő után).
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Vasárnap este Gabbert vs Bortles meccs a menű - mindenki készítse be a popcornt erre a páratlan és valószínűleg megismételhetetlen csemegére! 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/932693753457971200
És mivel Bryon Leftwich itt a QB coach, mind a 3 valaha 1. körben kiválasztott Jaguars QB érintett a találkozón. Wow.
iktriad
Sima Jags győzelem. Rossz érzés lesz látni, ahogy Campbell kb minden playben agyonveri egykori csapattársait.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnap este Gabbert vs Bortles meccs a menű - mindenki készítse be a popcornt erre a páratlan és valószínűleg megismételhetetlen csemegére! 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/932693753457971200
És mivel Bryon Leftwich itt a QB coach, mind a 3 valaha 1. körben kiválasztott Jaguars QB érintett a találkozón. Wow.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem is tudom mit gondoljak a meccsről. Mindenki jó is és szar is volt egyszerre, de talán a védelmen ment el a dolog. Gabbert szerintem hozta amit tud, talán kicsit jobbat is mint vártuk, persze a végén csak jött az INT.
Csalódás nincs már bennem, ezeket a hátralévő meccseket hátradőlve figyelem, januárban már úgysem lesz kinek szurkolni. De azért rossz érzes, hogy ezt a tartalékos Texanst se sikerült legyűrni. Szar csapat vagyunk, na. Pont olyan, amikben Gabbert eddig játszott Arians szerint 😊

Már csak annak drukkolok, hogy Fitz még idén elérje Jerry Rice mögött a 2. helyet az elkapott yardok örökranglistáján.

Szerkesztette: csongi
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Egyéb hírek a Cards háza tájáról
 twitter.com/kentsomers/status/931608019527385088
Remélem jól játszik vasárnap, és marad még 1 hetet a kezdőben, mert akkor összejöhet az ÉVTIZED QB PÁRBAJA!
iktriad
én meg hozzátok írtam be, Arians szerint Gabbert tök jó csak eddig szar csapatokkal verte az isten...
nnna, a mi a falunk, TE játékunk és elkapósorunk az nagyon contender....

szerintem Stanton a lehetőségekhez képest nem volt rossz sőt harcos volt, ez durva hogy megint Palmer után sérül
harras
Ariansnak mondja meg valaki, hogy a kábszi rossz.
nem tudom mi lesz a véleménye ha Aranyhaj megdobja a 4 yardos passzt sikeresen.







3 és 6-nál.
😀
petey
Mindig azok a negatív hullámok
silent7939
Pedig ott lesz egy álomszép passz a 1st down marker előtt 😁
De ha megnézed az aláírásom.. 😉

több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egyéb hírek a Cards háza tájáról
 twitter.com/kentsomers/status/931608019527385088
Remélem jól játszik vasárnap, és marad még 1 hetet a kezdőben, mert akkor összejöhet az ÉVTIZED QB PÁRBAJA!
iktriad
én meg hozzátok írtam be, Arians szerint Gabbert tök jó csak eddig szar csapatokkal verte az isten...
nnna, a mi a falunk, TE játékunk és elkapósorunk az nagyon contender....

szerintem Stanton a lehetőségekhez képest nem volt rossz sőt harcos volt, ez durva hogy megint Palmer után sérül
harras
Ariansnak mondja meg valaki, hogy a kábszi rossz.
nem tudom mi lesz a véleménye ha Aranyhaj megdobja a 4 yardos passzt sikeresen.







3 és 6-nál.
😀
petey
Mindig azok a negatív hullámok
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Egyéb hírek a Cards háza tájáról
 twitter.com/kentsomers/status/931608019527385088
Remélem jól játszik vasárnap, és marad még 1 hetet a kezdőben, mert akkor összejöhet az ÉVTIZED QB PÁRBAJA!
iktriad
én meg hozzátok írtam be, Arians szerint Gabbert tök jó csak eddig szar csapatokkal verte az isten...
nnna, a mi a falunk, TE játékunk és elkapósorunk az nagyon contender....

szerintem Stanton a lehetőségekhez képest nem volt rossz sőt harcos volt, ez durva hogy megint Palmer után sérül
harras
Ariansnak mondja meg valaki, hogy a kábszi rossz.
nem tudom mi lesz a véleménye ha Aranyhaj megdobja a 4 yardos passzt sikeresen.







3 és 6-nál.
😀

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Egyéb hírek a Cards háza tájáról
 twitter.com/kentsomers/status/931608019527385088
Remélem jól játszik vasárnap, és marad még 1 hetet a kezdőben, mert akkor összejöhet az ÉVTIZED QB PÁRBAJA!
iktriad
én meg hozzátok írtam be, Arians szerint Gabbert tök jó csak eddig szar csapatokkal verte az isten...
nnna, a mi a falunk, TE játékunk és elkapósorunk az nagyon contender....

szerintem Stanton a lehetőségekhez képest nem volt rossz sőt harcos volt, ez durva hogy megint Palmer után sérül
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyéb hírek a Cards háza tájáról
 twitter.com/kentsomers/status/931608019527385088
Remélem jól játszik vasárnap, és marad még 1 hetet a kezdőben, mert akkor összejöhet az ÉVTIZED QB PÁRBAJA!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Kész is az 1 éves hosszabbítás.

Larry Fitzgerald‘s one-year extension with the Cardinals is worth $11 million and includes a no-trade clause.
Fitzgerald can earn up to $1 million in incentives if he gets to No. 2 all-time in receiving yards.
Beki
11 ? Nem akar ő kevésbé játszani mint mi, hogy játsszon még 😊)))
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kész is az 1 éves hosszabbítás.

Larry Fitzgerald‘s one-year extension with the Cardinals is worth $11 million and includes a no-trade clause.
Fitzgerald can earn up to $1 million in incentives if he gets to No. 2 all-time in receiving yards.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
 fuzovelkifele.com/2017/11/fitzgerald-meg-egy-evet-jatszik/
Cardinalis
Azért ebben lehetett bízni. Sőt ha lesz aki dobáljon neki és elkerülik a sérülések több is lehet az még mint egy év.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
 fuzovelkifele.com/2017/11/fitzgerald-meg-egy-evet-jatszik/

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Hogy lehet ide normálisan képet feltölteni?
lazars
én ezt szoktam használni:
 www.kepfeltoltes.eu/
majd a szögletes zárójeles img és a a szögletes zárójeles /img közé bemásolom a  www.kepfeltoltes.eu/BLABLABLAAA.jpg formátumú képcímet

Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉
Cardinalis
Nekem piros van, de azt is összefirkálta valaki 😊)
lazars
Ki? Matyi? Muti már! 😉 A közös fotó is jöhetne 😊
Cardinalis
Hogy lehet ide normálisan képet feltölteni?
lazars
Feltöltöd máshova és belinkeled az url-jét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
juteszembe, csak úgy érdeklődnék, hogy rajtam kívül vett még valaki Londonban ilyen satyit? 😉
Cardinalis
Nekem piros van, de azt is összefirkálta valaki 😊)
lazars
Ki? Matyi? Muti már! 😉 A közös fotó is jöhetne 😊
Cardinalis
Hogy lehet ide normálisan képet feltölteni?