Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
nabasszus, élőben láttuk Palmer karrierjének utolsó meccsét Londonban, durva. Fitz szerintem még marad egy évre, ha olyan HC jön
Löfli
10 perce ugyanezt írtam tesómnak, durva
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 316 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nabasszus, élőben láttuk Palmer karrierjének utolsó meccsét Londonban, durva. Fitz szerintem még marad egy évre, ha olyan HC jön


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Remelem nem Skelton vagy Max Hall feleket kell nezegetni ismet.
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Palmer is visszavonul:
 twitter.com/AZCardinals/status/948312886182526976
empty taxi
Felkeszul Larry? 😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Palmer is visszavonul:
 twitter.com/AZCardinals/status/948312886182526976


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
En arra is kivancsi leszek, hogy Veldheer es Iupati Arizonaban sportolnak-e a kovetkezo szezonban.
Danny
paycut lesz ha nem akkor cut elég sokat lehetne rajtuk spórolni:
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/cap/

Iupati-nak több esélye van a maradásra, amikor egészséges akkor az egyik legjobb runblocker guard, bár nem igazán tud egy szezont végig játszani.
Veldheer sajnos még gyengébb volt idén, mint tavaly, plusz le is sérült szezon végére, pedig őt nagyon kedvelem, anno hatalmas nagy élmény volt, hogy végre volt egy normális LT a csapatban több év gyalázat után.
emberke22
Szurnyu kinondani, de Levi Brownnal meg igy is hasznosabb volt
Danny
Azért na... első kétévében pro bowler szinten játszott és van összefüggés, hogy Palmer is akkor volt a toppon. Tavaly kezdődött a lejtmenet nála, ami idén felgyorsult, benne van, hogy neki lefőtt a kávé.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
En arra is kivancsi leszek, hogy Veldheer es Iupati Arizonaban sportolnak-e a kovetkezo szezonban.
Danny
paycut lesz ha nem akkor cut elég sokat lehetne rajtuk spórolni:
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/cap/

Iupati-nak több esélye van a maradásra, amikor egészséges akkor az egyik legjobb runblocker guard, bár nem igazán tud egy szezont végig játszani.
Veldheer sajnos még gyengébb volt idén, mint tavaly, plusz le is sérült szezon végére, pedig őt nagyon kedvelem, anno hatalmas nagy élmény volt, hogy végre volt egy normális LT a csapatban több év gyalázat után.
emberke22
Szurnyu kinondani, de Levi Brownnal meg igy is hasznosabb volt
több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
En arra is kivancsi leszek, hogy Veldheer es Iupati Arizonaban sportolnak-e a kovetkezo szezonban.
Danny
paycut lesz ha nem akkor cut elég sokat lehetne rajtuk spórolni:
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/cap/

Iupati-nak több esélye van a maradásra, amikor egészséges akkor az egyik legjobb runblocker guard, bár nem igazán tud egy szezont végig játszani.
Veldheer sajnos még gyengébb volt idén, mint tavaly, plusz le is sérült szezon végére, pedig őt nagyon kedvelem, anno hatalmas nagy élmény volt, hogy végre volt egy normális LT a csapatban több év gyalázat után.

Szerkesztette: emberke22
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
En arra is kivancsi leszek, hogy Veldheer es Iupati Arizonaban sportolnak-e a kovetkezo szezonban.
több mint 6 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
Nem a HC draftol hanem a GM. BA max tanácsot ad. A draftokkal semmi gond nincs sztem. Én inkább úgy látom hogy olyan gameplant erőltet BA ami nem megy és nem képes alkalmazkodni. CP és a csapat abból élt hogy ultek a hosszú passzok 2 szezonon át. Na ez most már nem működik... Palmer homalyokat dobál. Kellenének a gyors utempasszok de olyan ólom a csávó hogy az meg esélytelen. Nulla improvizációs kezseg nulla mobilitás. Nyugdijazni kell az öreget és jöjjön az új generáció mind QB mind HC és OC téren.
silent7939
Mondjuk ehhez az állomány se nagyon volt meg. Minden draftolt wr-ünk ilyen gyors lábú, vézna srác volt és elkapó TE-nk se volt nagyon. DJ nélkül kb senki nem volt, akire stabilan lehetett volna ilyen játékot építeni. Ez a 8-8 elég szép teljesítmény volt QB-RB és fal nélkül.

Mindezek mellett szerintem jól van időzítve a váltás. Arians kihozta ebből a generációból a maximumot, jöhet egy friss edző, aki majd megkeresi a QB-jét(remélhetőleg a drafton), és összerakja az offense jövőjét. A védelem, ha nem is idén volt a legerősebb, van olyan jó, hogy idén a támadósorra koncentráljanak. Lesz egy mázsa pickünk a sok távozó FA miatt, szóval simán fel lehet cserélni bárkiért, aki megtetszik az új stábnak, és akkor is marad pár compensatory pick betömni a lyukakat.
több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
 theathletic.com/198876/2018/01/01/im-retiring-after-nearly-40-years-coaching-ready-for-my-second-act/

azt hiszem ez kötelező olvasmány a Cardinals fanoknak 😊
baggio
Köszönöm, hogy megosztottad! Tényleg kötelező cards fanoknak 😊
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 316 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Haley-re van talán a legnagyobb esély; nem hinném hogy beállunk a fiatal edzős csapatok sorába.
Ami viszont jobban aggaszt az Fitz sorsa. Ha jövőre esetleg nem térne vissza elég sótlan, karakter nélküli csapat maradna utána, arról már nem is beszélve mennyivel több talentet látok most a 49ers/Rams duóban...
Fájdalmas szezonokra számítok.
Kexandro
Fitz már jelezte ha jól emlékszem, hogy még egy évet tuti ráhúz.
dande
az csak szerződéshosszabbítás volt, simán visszavonulhat (szerintem vissza fog vonulni, SB győzelmen kívül mindent elért, amit lehetett)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haley-re van talán a legnagyobb esély; nem hinném hogy beállunk a fiatal edzős csapatok sorába.
Ami viszont jobban aggaszt az Fitz sorsa. Ha jövőre esetleg nem térne vissza elég sótlan, karakter nélküli csapat maradna utána, arról már nem is beszélve mennyivel több talentet látok most a 49ers/Rams duóban...
Fájdalmas szezonokra számítok.
Kexandro
Fitz már jelezte ha jól emlékszem, hogy még egy évet tuti ráhúz.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Haley-re van talán a legnagyobb esély; nem hinném hogy beállunk a fiatal edzős csapatok sorába.
Ami viszont jobban aggaszt az Fitz sorsa. Ha jövőre esetleg nem térne vissza elég sótlan, karakter nélküli csapat maradna utána, arról már nem is beszélve mennyivel több talentet látok most a 49ers/Rams duóban...
Fájdalmas szezonokra számítok.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haley, DeFilippo, Patricia hármasból tudnék választani. Schwarz nem fit. Viszont Patricia és DeFilippo mellé kellene egy jó OC.
silent7939
Fillipo mondjuk éppen el lenne OC nélkül. Esetleg annak visszajönne Arians 😛
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Haley, DeFilippo, Patricia hármasból tudnék választani. Schwarz nem fit. Viszont Patricia és DeFilippo mellé kellene egy jó OC.

Szerkesztette: silent7939
több mint 6 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
nfl.com szerint DeFilippo-t hívtuk interjúzni aki az eaglesnél qb coach + jön még Jim Schwartz (eagles defense coordinator) és Matt Patricia (pats defense coordinator)
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Allitolag Pat Shumurert bejelentkeztunk
Danny
Haley és DeFilippo is képben van
petey
Haleynek nagyon orulnek, raadasul ismeros terep is neki Arizona
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Allitolag Pat Shumurert bejelentkeztunk
Danny
Haley és DeFilippo is képben van

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
 theathletic.com/198876/2018/01/01/im-retiring-after-nearly-40-years-coaching-ready-for-my-second-act/

azt hiszem ez kötelező olvasmány a Cardinals fanoknak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Allitolag Pat Shurmurert bejelentkeztunk

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Arians visszavonul, szoval innentol lesz valtozas boven
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Adam Schefter@AdamSchefter
Cardinals’ HC Bruce Arians is expected to retire from coaching, per league sources. Leaving the game on his terms. Another HC vacancy expected.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Natloz Arizona Cardinals 297
Adam Schefter szerint Bruce papa leköszön a szezon végén..
Kérdés1: Ti örültök neki vagy sem?
Kérdés2: Ha tényleg lemond kit látnátok szívesen védő vagy offense gurut, idős vagy fiatalt, esetleg van konkrét személy elképzelésetek is?

Véleményem szerint BA volt az egyik legsikeresebb főedző a franchise historyban, anno jól jártunk vele nagyon, hitet adott ennek a franchisenak, sajnos az utóbbi időben én nem láttam azt a tüzet benne mint az első években, megérdemli a békés nyugdíjas éveket.
Ha tényleg megy bárki jön helyette pokoli nehéz dolga lesz, divízióban van 3 franchise QB, Rams állat, 49ers jövőre playoff contender, seahawksnál hanem lesz rubuild a védelemben szintén, mi meg itt vagyunk egy erős védelemmel és offense oldalon egy DJ meg Larry és a nagy homály, ebből adódóan valószínűsíthető, hogy offense gurut akarnak majd Keimék.
emberke22
Nem örülök, de itt az ideje ismét az Offense rebuildnak. Kell egy QB, aki végig bír egy szezont, kell egy marék vállalható falember, és 1-2 playmaker. Emellé kell támadó szemléletű HC, aki új lendületet tud vinni az egész egységbe.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Adam Schefter szerint Bruce papa leköszön a szezon végén..
Kérdés1: Ti örültök neki vagy sem?
Kérdés2: Ha tényleg lemond kit látnátok szívesen védő vagy offense gurut, idős vagy fiatalt, esetleg van konkrét személy elképzelésetek is?

Véleményem szerint BA volt az egyik legsikeresebb főedző a franchise historyban, anno jól jártunk vele nagyon, hitet adott ennek a franchisenak, sajnos az utóbbi időben én nem láttam azt a tüzet benne mint az első években, megérdemli a békés nyugdíjas éveket.
Ha tényleg megy bárki jön helyette pokoli nehéz dolga lesz, divízióban van 3 franchise QB, Rams állat, 49ers jövőre playoff contender, seahawksnál hanem lesz rubuild a védelemben szintén, mi meg itt vagyunk egy erős védelemmel és offense oldalon egy DJ meg Larry és a nagy homály, ebből adódóan valószínűsíthető, hogy offense gurut akarnak majd Keimék.
emberke22
1. Nem örülök neki, nekem még mindig erős az a kép hogy tökös játékkal kimegyünk a pályára és 10plusz győzelmes szezonokat hozunk, ez sajnos az utóbbi két évben már nem volt meg. Rengeteg sérülés és jó párszor a saját töketlenkedésünk is jelen volt. Szerintem itt már ő is menni akar, nem csak arról van szó hogy Keim változtatna.
2. Alapvetően defense párti vagyok, de úgy gondolom most az offensnek nagyobb szüksége van egy uj impulzusra, attól tartok ha nem lesz nagyon biztató a helyzet akkor Larry is inkább az utazgatást választja jövőre, szóval jó lenne egy nagy név de nem látom ki lenne jelenleg a legjobb választás-
lazars
Bármilyen fura is ezt kimondani ideje a váltásnak.

Nem kell nagy név... Azok be szoktak sulni elég sűrűn. Jöjjön egy fiatal tokos O guru. Tartsuk meg JB-t D coordnak. Húzzunk egy jó QB-t és újra contenderek leszünk. A HOX is csak egy sérülésre van a negatív szezontól (RW nélkül nulla lenne az az O) nekünk csak egy RW kellene. Jelenleg viszont legalább olyan nehéz találni egy RW2-t mint neki egy szezont életben maradni 😊
silent7939
Hát nem tudom, szerintem az edzőkérdés csak a draftokkal kapcsolatban merülhet fel, illetve abban, hogy még nem szereztünk egy normális QB-t a jövőre gondolva. Szerintem csak egy Kirk kapitány választ el bennünket attól, hogy egy contender csapat legyünk. Minden azon fog állni, vagy bukni, hogy sikerül e szerezni egy normális QB-t. Jövőre kell egy jó draft, Arians maradása, és Kirk, aztán majd meglátjuk. azt azért ne felejtsük el, hogy mióta Arians itt van szinte mindig a fasz rossz végén kötöttünk ki. Amikor mindenki egészséges volt, akkor 10-6 sem volt elég a PO-hoz, amikor meg sikerült bejutni, akkor meg nem maradt épkézláb irányítónk, vagy a fél védelem esett ki. Szóval peches egy csapat vagyunk ennyi, kicsit Lions szindróma ami nálunk évek óta zajlik.

2013. 10-6 harmadik hely a csoportban, nincs PO
2014. 11-5 második hely Idegenbeni vereség a Pantherstől 27-16, úgy, hogy Lindley irányított ( szarul) 27 futott yard K. Williams
2015. 13-3 csoport megnyerése Conferencia döntő csúfos vereség 49-15 ugyancsak a bomba formában lévő Pantherstől, Palmer élete meccsét játszotta 1 TD 4 INT ebből egy Pick six
2016 3 hely a csoőportban 7-8-1 Ha jól emlékszem jó néhány utolsó pillanatos vereség, és nem megnyert meccs kihagyott FG miatt, természetesem Palmer hol játszott, hol nem
Idén meg majd meglátjuk, de egy biztos a szokásos Palmer sérülés az idén is megvan.

Szóval mindent figyelembe véve Ha lett volna egy jó irányítónk, és nem sérült volna le a fél kezdő, és mellé nem vagyunk pechesek és balfaszok, akkor akár SB-t is nyerhettünk volna.

Ennyi a történet.
Leon78
Sok itt a "ha". 😁
Nem a HC draftol hanem a GM. BA max tanácsot ad. A draftokkal semmi gond nincs sztem. Én inkább úgy látom hogy olyan gameplant erőltet BA ami nem megy és nem képes alkalmazkodni. CP és a csapat abból élt hogy ultek a hosszú passzok 2 szezonon át. Na ez most már nem működik... Palmer homalyokat dobál. Kellenének a gyors utempasszok de olyan ólom a csávó hogy az meg esélytelen. Nulla improvizációs kezseg nulla mobilitás. Nyugdijazni kell az öreget és jöjjön az új generáció mind QB mind HC és OC téren.