Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ahogy így elnézem a választott játékosok statjait, és az összefoglalókat úgy gondolom, hogy a védekező játékosok kiválasztásánál fontos szempont volt, hogy magabiztosan öljék a futást, gyorsak, és robbanékonyak legyenek. Az első két választás mindenképpen jó döntés volt szerintem, a többit meg majd meglátjuk. 😊
több mint 7 éve
Cardinals_Ati 7
Eddig üdvözlöm az idei draftot.
LB sorunk igen pofás lett Reddick-kel, akit feltételezem, hogy középen fog játszatni Arians Bucannon-nal, széleken Golden és Jones. Viszont a DT-DE állományuk nagyon szar, Nkemdiche-nek elő kell lépni idén mindenképp, hogy valaki középen is generáljon nyomást, és elkél még egy DT is szvsz.

Budda Baker remélem pótolni fogja Jeffersont, eléggé behypolták, csak jó lesz. A két O-falember pick is tetszik, töltsük csak fel fiatalokkal ezt a szekciót.
Egyedül Chad Williamst nem tudom hová tenni 3. körből.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szerintem annyira nem vészes, főleg, hogy a letrade miatt van idei 4. körünk, a jövő évi 4. kör helyett meg lesz kompenzációs pick.

Nekem eddig tetszik a draftunk, mindegyik játékos illik a rendszerbe, első naptól a pályán lehetnek, jó ez.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jól letoltuk a gatyankat Budda Bakerert. Ez nem tetszik 👎
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jövőre még előrébb húzunk, lesz egy rakás 3. körös pickkünk, és majd felmegyünk irányítóért. Én így képzelem. Egyébként vajon miért szélső LB-t húztunk? Berakjuk középre, Washingtonnal, Bucannon meg megy SS poziba?
Leon78
Sztem középen lesz majd, Washingtonra meg nem vennék mérget, hogy látjuk még játszani. Mondjuk ha mégis, akkor elég jól néznie ki a safety és az LB sor is. Mondjuk offseasonben elhoztuk Jonest is, nem lepne meg valami inkább 4-3ba mutató hibrid rendszer. Golden és Chandler Jones jól mutat DE-ként is, középre vagyunk elegen, és ezzel a draftal az LB sor is nagyjából oké lenne hozzá. CC nélkül amúgy se biztos, hogy annyira jól mutatna a 3-4. Én csak annyit kérek hozzunk még egy CB-t és egy elkapót második napon.
andree
D-Wash már nem fog pályát látni NFL-ben max nézőként. Sztem ez egy sexy Pick. Dansbyvel Buccanonal Reddickel elég fasza lesz a LB sor közepe. Második körben meg jön QB. Mondjuk kicsit meglepődtem a QB rushon.... A KC trade hatalmas reach Mahomes ért de sztem Watson sem ért meg egy cserét. Jó lesz nekünk Kaaya vagy Kizer aztán ha nem jön be jövőre ramegyunk Kirk kapitányra 😉
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Jövőre még előrébb húzunk, lesz egy rakás 3. körös pickkünk, és majd felmegyünk irányítóért. Én így képzelem. Egyébként vajon miért szélső LB-t húztunk? Berakjuk középre, Washingtonnal, Bucannon meg megy SS poziba?
Leon78
Sztem középen lesz majd, Washingtonra meg nem vennék mérget, hogy látjuk még játszani. Mondjuk ha mégis, akkor elég jól néznie ki a safety és az LB sor is. Mondjuk offseasonben elhoztuk Jonest is, nem lepne meg valami inkább 4-3ba mutató hibrid rendszer. Golden és Chandler Jones jól mutat DE-ként is, középre vagyunk elegen, és ezzel a draftal az LB sor is nagyjából oké lenne hozzá. CC nélkül amúgy se biztos, hogy annyira jól mutatna a 3-4. Én csak annyit kérek hozzunk még egy CB-t és egy elkapót második napon.

Szerkesztette: andree
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na akkor október 22-én irány London.
csongi
az elővétel 5 nap múlva nyílik a ticketmaster szerint:
 www.ticketmaster.co.uk/nfl-arizona-cardinals-v-los-angeles-london-22-10-2017/event/35005287923822DB?artistid=1803601&majorcatid=10004&minorcatid=102
6os vagy 7es Category jegyekre mozdulnánk rá a főnökömmel, ő is jön, hisz ő fertőzött meg még anno a focival 😉
Cardinalis
Ha jól sejtem akkor az elővételre való feliratkozásról már lemaradtam
lazars
Na most már megtaláltam hogy igen, szóval ha esetleg valakinek jutott kód és nem vesz vele maximális darabszámú jegyet akkor betársulnék
lazars
Én kaptam kódot, de nem használtam fel. Gondolom most meg már nem jó semmire, nyilván percek alatt elfogytak a jegyek. De ha kell, szólj 😊
Amúgy én még januárban intéztem elővételben Viagogo-n, igaz hogy cserébe másfélszer annyi volt egy jegy mint most, de ki akartam hagyni ezt a közelharcot a jegyekért.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
nekem is, mondjuk picit sokat költöttem rá, kb 0 ft-m maradt hétvégéig 😀
Löfli
Németországi barátom intézte, amit továbbküldött nekem abban ez volt:
Ticket Price: £85.00 x 2 = £170.00
Service Charge: £7.65 x 2 = £15.30

Egyébként mikor kinn járt az USA-ban VIkings meccsen járt, egész héten azzal ijesztgetett hogy a Vikings meccsre vesz inkább, és a dátumot pont azzal a meccsel cserélték fel ha jól tudom, szóval mikor megláttam a confirmen a dátumot kicsit behaltam ijedtemben elsőre....

Szerkesztette: harras
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
En egy Kizer picket meg el tudnek kepzelni, bar nem tudom meddig csuszhat; valoszinuleg az elso kor vegenel nem tovabb.
A mai naptol amugy nem vartam sokat, az elso kor nem szokott tul jol alakulni, bar Reddick talan nem fog felsulni nalunk.

Joccakat 😊
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Jól végigvártuk míg kiviszik az összes QB-t és elkapót, így nem rossz pick ez se.Kifejezetten szimpatikus a dolog, de egyre nagyobb para a Fitz és Palmer után következő semmi.
andree
Jövőre még előrébb húzunk, lesz egy rakás 3. körös pickkünk, és majd felmegyünk irányítóért. Én így képzelem. Egyébként vajon miért szélső LB-t húztunk? Berakjuk középre, Washingtonnal, Bucannon meg megy SS poziba?
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Jól végigvártuk míg kiviszik az összes QB-t és elkapót, így nem rossz pick ez se.Kifejezetten szimpatikus a dolog, de egyre nagyobb para a Fitz és Palmer után következő semmi.
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ha netán valaki visszamondaná, és nem lenne útitárs, akkor szóljatok, vevő vagyok egy jegyre 😊
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nekem is, mondjuk picit sokat költöttem rá, kb 0 ft-m maradt hétvégéig 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Meg van a jegyem az októberi meccsre, székre szólóan. Heyhey !
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cooper vagy Niklas egyértelműen, Kemdícsének van még ideje bizonyítani, Humphries is padozott első évében


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Natloz Arizona Cardinals 297
5. Cardinals (11)
Pro Bowlers: 3
Best Pick: Patrick Peterson — 2011, first round
Worst Pick: Jonathan Cooper — 201, first round

Arizona has had its most success in the secondary, where it has drafted Peterson, Justin Bethel and Tyrann Mathieu, all quality players. Wide receiver John Brown was an outstanding third-round pick in 2014, and running back David Johnson, another third-rounder, scored four touchdowns as a rookie last year.

Csak én látom úgy, hogy a legrosszabb pick inkább Nkemdiche kellene, hogy legyen?
Amúgy David Johnson 12 TD-t szerzett rokkie évében futásból és elkapásból, nem pedig négyet.
undisputedly
Szerintem a méltán híres Troy Niklas lenne a leginkább érdemes a legrosszabb pick díjra...

Szerkesztette: Natloz

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
hoppá, D-Wash ismét játszhat nálunk 😀 mondjuk kétlem, hogy megtörténne
Löfli
Vagy esetlegesen azért engedtük el Mintert, mert már sejtették, hogy ez lesz majd.
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Csak én látom úgy, hogy a legrosszabb pick inkább Nkemdiche kellene, hogy legyen?undisputedly
még csak 5 meccsen játszott, tán még bizonyíthat...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/jmkt9rqj574temt7bpfy
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Amúgy David Johnson 12 TD-t szerzett rokkie évében futásból és elkapásból, nem pedig négyet.undisputedly
elnézték a táblázatot, 4et csak elkapásból szerzett anno 😊
egyébként eléggé konzervatív az nfl.com játékosprofil oldala, a DJ-típusú futók esetében igazán szerepeltethetnék az elkapásos statot is a fejlécben...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/y7dtsyyjnoafefkbylbb
David Johnson Stats, News and Video - RB | NFL.com
Latest on RB David Johnson including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
5. Cardinals (11)
Pro Bowlers: 3
Best Pick: Patrick Peterson — 2011, first round
Worst Pick: Jonathan Cooper — 201, first round

Arizona has had its most success in the secondary, where it has drafted Peterson, Justin Bethel and Tyrann Mathieu, all quality players. Wide receiver John Brown was an outstanding third-round pick in 2014, and running back David Johnson, another third-rounder, scored four touchdowns as a rookie last year.

Csak én látom úgy, hogy a legrosszabb pick inkább Nkemdiche kellene, hogy legyen?
Amúgy David Johnson 12 TD-t szerzett rokkie évében futásból és elkapásból, nem pedig négyet.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
hoppá, D-Wash ismét játszhat nálunk 😀 mondjuk kétlem, hogy megtörténne
Löfli
Valahol olvastam hogy amint visszaengedik a csapat kivágja. Nem tudom, mennyi pénz szabadulna fel?
Ka'deemCarey25
1.875 millió $


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
ha az elmúlt 5 évet nézzük akkor az 5. helyen vagyunk 😊
 nypost.com/2016/04/24/ranking-from-1-32-the-nfls-best-teams-at-drafting/

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
hoppá, D-Wash ismét játszhat nálunk 😀 mondjuk kétlem, hogy megtörténne
Löfli
Valahol olvastam hogy amint visszaengedik a csapat kivágja. Nem tudom, mennyi pénz szabadulna fel?
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hoppá, D-Wash ismét játszhat nálunk 😀 mondjuk kétlem, hogy megtörténne


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nekem egy kinti ismerős intézi majd a jegyet, remélem sikerrel jár...

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Na akkor október 22-én irány London.
csongi
az elővétel 5 nap múlva nyílik a ticketmaster szerint:
 www.ticketmaster.co.uk/nfl-arizona-cardinals-v-los-angeles-london-22-10-2017/event/35005287923822DB?artistid=1803601&majorcatid=10004&minorcatid=102
6os vagy 7es Category jegyekre mozdulnánk rá a főnökömmel, ő is jön, hisz ő fertőzött meg még anno a focival 😉
Cardinalis
Ha jól sejtem akkor az elővételre való feliratkozásról már lemaradtam
lazars
Na most már megtaláltam hogy igen, szóval ha esetleg valakinek jutott kód és nem vesz vele maximális darabszámú jegyet akkor betársulnék