Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tehetséges, de hülye nfl játékosok, sokadik fejezet...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
ez sokáig nem tartott:
Cardinals cut Daryl Washington
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amúgy én rohadtul nem értem ezt a Gabbert storyt.
Mi szükségünk volt rá? Csere QB-nk van, gondolom nem benne látják a jövőt.... illetve reménykedem hogy nem így van.
silent7939
gondolom megnézik mit (nem) tud, aztán ha mutat valami fejlődést, lehet ő lesz a backup Stanton helyett, sokkal olcsóbb
Löfli
Viszont kevésbé látványosan tud örülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amúgy én rohadtul nem értem ezt a Gabbert storyt.
Mi szükségünk volt rá? Csere QB-nk van, gondolom nem benne látják a jövőt.... illetve reménykedem hogy nem így van.
silent7939
gondolom megnézik mit (nem) tud, aztán ha mutat valami fejlődést, lehet ő lesz a backup Stanton helyett, sokkal olcsóbb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Végre megjött Carson Palmer utóda!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/862443101574639621
Máris lehet tanulgatni a theme songjának a szövegét.
 www.youtube.com/watch?v=09oUUhkSxbQ
Suck on my pee!!!
iktriad
nincs senki aki méltó Blaine Gabbertre. nem a Cardinals választotta hanem Ő mondta meg hogy hol fogja elárasztani fényével az NFL-t.
petey
Franchise qb in da house! Elkepeszto amugy, hogy a Cards folyamatosan elcsabitja a frisco legigeretesebb jatekosait... David Johnson sisakja lajkolja a temat.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amúgy én rohadtul nem értem ezt a Gabbert storyt.
Mi szükségünk volt rá? Csere QB-nk van, gondolom nem benne látják a jövőt.... illetve reménykedem hogy nem így van.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Végre megjött Carson Palmer utóda!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/862443101574639621
Máris lehet tanulgatni a theme songjának a szövegét.
 www.youtube.com/watch?v=09oUUhkSxbQ
Suck on my pee!!!
iktriad
nincs senki aki méltó Blaine Gabbertre. nem a Cardinals választotta hanem Ő mondta meg hogy hol fogja elárasztani fényével az NFL-t.
petey
😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Végre megjött Carson Palmer utóda!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/862443101574639621
Máris lehet tanulgatni a theme songjának a szövegét.
 www.youtube.com/watch?v=09oUUhkSxbQ
Suck on my pee!!!
iktriad
nincs senki aki méltó Blaine Gabbertre. nem a Cardinals választotta hanem Ő mondta meg hogy hol fogja elárasztani fényével az NFL-t.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 131 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre megjött Carson Palmer utóda!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/862443101574639621
Máris lehet tanulgatni a theme songjának a szövegét.

Suck on my pee!!!
több mint 7 éve
Cardinals_Ati 7
Facebookos oldalról:

Introducing Groundwork.
From now through #CardsCamp, we'll highlight what certain players are doing to prepare for the season.
Episode 1: D.J. Humphries' Move to Starting Left Tackle
Veldheer gondolom megy a másik oldalra. Remélem elkezd végre játszani keményen, és kiforr belőle egy stabil LT.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Azt is írták már, hogy rámegyünk Bortles leigazolására. Majd meglátjuk mit hoz a jövő. Mindenesetre szöszinek nem nagyon örülnék, és még finoman fogalmaztam.
Leon78
a Blaine Train újra robog, nem lehet megállítani
petey
Nagyon figyeljen majd mindenki, Blaine-t semmi nem állíthatja meg, csak a leplezetlen tehetségtelensége.

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/5Q1AdGExSYMoYmLwBfdYrC_mK54=/0x0:440x219/720x0/filters:focal(0x0:440x219):gifv():no_upscale()/cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7176123/1-01-in-2nd-Gabbert-pass-short-right-to-Draughn-HIT-HIM-IN-THE-HEAD-JESUS-CHRIST.0.gif

 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/j44dY3BlD-J8IoNAas8MyiwzVYc=/0x0:471x234/720x0/filters:focal(0x0:471x234):gifv():no_upscale()/cdn3.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7176121/9-36-in-4th-Gabbert-pass-deep-left-to-Kerley-BIG-MISS.0.gif

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Azt is írták már, hogy rámegyünk Bortles leigazolására. Majd meglátjuk mit hoz a jövő. Mindenesetre szöszinek nem nagyon örülnék, és még finoman fogalmaztam.
Leon78
a Blaine Train újra robog, nem lehet megállítani
petey
Majd a védelmek feltesznek neki néhány találós kérdést,... if you know what I mean 😊
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Sziasztok a Cardinals idén októberi Twickenham-beli meccséről szeretnék kérdezni, tudom, hogy még odébb van, de aki volt már ilyen meccsen az el tudna mondani pár hasznos infót, hogy például mennyivel a kickoff előtt érdemes érkezni és hasonlók? 😊 Köszönöm!
illegalfreq
hatalmas a nyomorgás mindenfelé(kaja,pia,boltok,játékok egyaránt ) a tailgaten , elég gáz!mi inkább csak a hangulatot szívtuk magunkba meg a sört ha nagy nehezen hozzájutottunk. amint megnyitják a bejáratot a stadionba érdemes az ottani büfében vásárolni pl!NFL shop sorba be ne állj meccs után simán besétáltunk és bár nem vásároltunk azért még lett volna miből választani!kajás standok is elérhetők még egyszerűbben akkor!stadion környékén utcán is lehet találni minőségibb cuccot áruló NFL-es standdal,póló,sál ,sapka ilyenek ott is mehetnek.
jó szurkolást!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Azt is írták már, hogy rámegyünk Bortles leigazolására. Majd meglátjuk mit hoz a jövő. Mindenesetre szöszinek nem nagyon örülnék, és még finoman fogalmaztam.
Leon78
a Blaine Train újra robog, nem lehet megállítani

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sziasztok a Cardinals idén októberi Twickenham-beli meccséről szeretnék kérdezni, tudom, hogy még odébb van, de aki volt már ilyen meccsen az el tudna mondani pár hasznos infót, hogy például mennyivel a kickoff előtt érdemes érkezni és hasonlók? 😊 Köszönöm!
illegalfreq
Ez attól függ. Meccsek előtt szoktak lenni tail gate partyk. Rakat amcsi forgácskaja, sör, zene, cheer leader show etc. Szóval megy a hangulat keltés. Ha akarsz a helyszínen venni mezt, sálat stb akkor is érdemes korábban menni kicsit mert előfordul hogy sorba kell állni. Mi be szoktunk dobni pár sört cimbikkel, egy sálat legalább mindig veszek emlékbe, szóval én azt mondom 2-3 órával a kezdés előtt érdemes ott lenni, ha szeretnél hangolódni kicsit nem csak a helyedre rohanni...

több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Azt is írták már, hogy rámegyünk Bortles leigazolására. Majd meglátjuk mit hoz a jövő. Mindenesetre szöszinek nem nagyon örülnék, és még finoman fogalmaztam.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
megvan a jövő évi kezdő qb-nk 😀😀😀
 twitter.com/AllbrightNFL/status/859524496616824832
Löfli
sok átsírt éjszaka lesz miatta nálunk 😕 dehát el kell engedni a továbblépéshez...

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
nekem is, mondjuk picit sokat költöttem ráLöfli
Főleg így érzitek ha mondjuk tényleg Gabbert lesz a kezdő QB 😛 😉
több mint 7 éve
Cardinals_Ati 7
megvan a jövő évi kezdő qb-nk 😀😀😀
 twitter.com/AllbrightNFL/status/859524496616824832
Löfli
Ez tuti forrás? Még nem olvastam sehol. Minden esetre ha igaz, számomra eléggé kérdőjeles húzás lenne. Miért pont ő?
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
megvan a jövő évi kezdő qb-nk 😀😀😀
 twitter.com/AllbrightNFL/status/859524496616824832
Löfli
Van erzekuk hozzá hogy kell lelombozni a fanok lelkesedését 😁
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megvan a jövő évi kezdő qb-nk 😀😀😀
 twitter.com/AllbrightNFL/status/859524496616824832


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nekem is, mondjuk picit sokat költöttem ráLöfli
detto 😉
L21 szektor

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Eddig üdvözlöm az idei draftot.
LB sorunk igen pofás lett Reddick-kel, akit feltételezem, hogy középen fog játszatni Arians Bucannon-nal, széleken Golden és Jones. Viszont a DT-DE állományuk nagyon szar, Nkemdiche-nek elő kell lépni idén mindenképp, hogy valaki középen is generáljon nyomást, és elkél még egy DT is szvsz.

Budda Baker remélem pótolni fogja Jeffersont, eléggé behypolták, csak jó lesz. A két O-falember pick is tetszik, töltsük csak fel fiatalokkal ezt a szekciót.
Egyedül Chad Williamst nem tudom hová tenni 3. körből.
Cardinals_Ati
Egyetértek. Pofás draft volt. Igazából betömködtük a réseket, van pár ígéretes játékos. ST várhatóan sokkal erősebb lesz ezekkel a játékosokkal, ez sem elhanyagolandó szempont, főleg a tavalyi szenvedés után.
andree
Én csak azt sajnálom h ilyen DB felhozatalból nem jött corner. Baker meg maximum csak nickelben használható. Kíváncsi vagyok mi a terv ennek a problémának az orvoslására.
Ka'deemCarey25
Szerintem ezt mondták Jeffersonra is aztán eligazolt sok millióért máshova. Úgyhogy szerintem S lesz, nem is akármilyen. A CB húzás elmaradását én is sajnálom.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Eddig üdvözlöm az idei draftot.
LB sorunk igen pofás lett Reddick-kel, akit feltételezem, hogy középen fog játszatni Arians Bucannon-nal, széleken Golden és Jones. Viszont a DT-DE állományuk nagyon szar, Nkemdiche-nek elő kell lépni idén mindenképp, hogy valaki középen is generáljon nyomást, és elkél még egy DT is szvsz.

Budda Baker remélem pótolni fogja Jeffersont, eléggé behypolták, csak jó lesz. A két O-falember pick is tetszik, töltsük csak fel fiatalokkal ezt a szekciót.
Egyedül Chad Williamst nem tudom hová tenni 3. körből.
Cardinals_Ati
Egyetértek. Pofás draft volt. Igazából betömködtük a réseket, van pár ígéretes játékos. ST várhatóan sokkal erősebb lesz ezekkel a játékosokkal, ez sem elhanyagolandó szempont, főleg a tavalyi szenvedés után.
andree
Én csak azt sajnálom h ilyen DB felhozatalból nem jött corner. Baker meg maximum csak nickelben használható. Kíváncsi vagyok mi a terv ennek a problémának az orvoslására.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Eddig üdvözlöm az idei draftot.
LB sorunk igen pofás lett Reddick-kel, akit feltételezem, hogy középen fog játszatni Arians Bucannon-nal, széleken Golden és Jones. Viszont a DT-DE állományuk nagyon szar, Nkemdiche-nek elő kell lépni idén mindenképp, hogy valaki középen is generáljon nyomást, és elkél még egy DT is szvsz.

Budda Baker remélem pótolni fogja Jeffersont, eléggé behypolták, csak jó lesz. A két O-falember pick is tetszik, töltsük csak fel fiatalokkal ezt a szekciót.
Egyedül Chad Williamst nem tudom hová tenni 3. körből.
Cardinals_Ati
Egyetértek. Pofás draft volt. Igazából betömködtük a réseket, van pár ígéretes játékos. ST várhatóan sokkal erősebb lesz ezekkel a játékosokkal, ez sem elhanyagolandó szempont, főleg a tavalyi szenvedés után.