Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
 twitter.com/AlbertBreer/status/836267605975519232
ervinator
Várható volt.
silent7939
Remek hír!
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 twitter.com/AlbertBreer/status/836267605975519232
ervinator
Várható volt.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
 twitter.com/AlbertBreer/status/836267605975519232

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Kurt Warner is going to Canton and so are we! We will be playing the #Cowboys in the @profootballhof Game!

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lehet arról hallani valamit, hogy miként haladnak a tárgyalások? Egyáltalán kiket szeretnénk visszahozni, és kiket nem? Ja és egyáltalán kire van esély?
Leon78
pont most olvastam, hogy Jefferson 99%, hogy nem marad, szerintem Campbell se, Chandler Jones meg franchise taget kap valószínűleg
Löfli
Szerintem iszonyat nagy hiba volt , hogy Jeffersont nem szerződtettük, még tavaly hosszabb távra. Campbell-t meg nem nagyon szeretném más csapatban látni, szerintem nélküle ez a védelem szart sem fog érni. Valahogy meg kellene tartani, szerintem ha nem lesz, akkor Jones sem fog sok vizet zavarni.

Egyébként hol olvasod ezeket. 😊
Leon78
 t.co/OOHVWsnrpO


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Lehet arról hallani valamit, hogy miként haladnak a tárgyalások? Egyáltalán kiket szeretnénk visszahozni, és kiket nem? Ja és egyáltalán kire van esély?
Leon78
pont most olvastam, hogy Jefferson 99%, hogy nem marad, szerintem Campbell se, Chandler Jones meg franchise taget kap valószínűleg
Löfli
Szerintem iszonyat nagy hiba volt , hogy Jeffersont nem szerződtettük, még tavaly hosszabb távra. Campbell-t meg nem nagyon szeretném más csapatban látni, szerintem nélküle ez a védelem szart sem fog érni. Valahogy meg kellene tartani, szerintem ha nem lesz, akkor Jones sem fog sok vizet zavarni.

Egyébként hol olvasod ezeket. 😊

Szerkesztette: Leon78
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lehet arról hallani valamit, hogy miként haladnak a tárgyalások? Egyáltalán kiket szeretnénk visszahozni, és kiket nem? Ja és egyáltalán kire van esély?
Leon78
pont most olvastam, hogy Jefferson 99%, hogy nem marad, szerintem Campbell se, Chandler Jones meg franchise taget kap valószínűleg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Lehet arról hallani valamit, hogy miként haladnak a tárgyalások? Egyáltalán kiket szeretnénk visszahozni, és kiket nem? Ja és egyáltalán kire van esély?
több mint 7 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Még mindig nem tudom, hogy örülni kell e Palmer maradásának vagy sem. :S
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Palmer is marad 2017-re!
Danny
Iden mindenkepp kell egy QB-t huzni, vagy minimum egy Brissett-hez hasonlo igeretes fiatalt idehozni.
A lenyeg hogy ne Cutler meg Romo kategoria legyen.

Szerkesztette: Kexandro
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Palmer is marad 2017-re!
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Floydnak több gyűrűje van, mint Fitznek, nincs igazság a világon
Löfli
Nekem is eszembe jutott, hogy a mai tényleg ligaelit elkapók közül hánynak van gyűrűje? Jones, Green, Brown most a legjobb trió. Fitz is volt a liga legjobbja, neki sincs. Nem kegyes velük a sors.
Vannak kivételek (pl. a liga valaha volt legjobb elkapójának van).
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Floydnak több gyűrűje van, mint Fitznek, nincs igazság a világon


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Warner HoF, Fitz Walter Payton díj 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
április 27-én kezdik el árulni a Cardinals - Ramsre a jegyeket, gondolom addigra a teljes schedule meglesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Jaja 😊
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Fitz marad 😊 😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A mi (és a Falcons és a Steelers) egykori QB-nk, Byron Leftwich lett az új QB coach. Kb annyira hajlamos volt a sérülésre, mint Palmer, szóval hozzá ideális. 😊 A Steelersszel nyert Superbowlt, mint Big Ben cseréje. Egyébként ugyanabban az évben draftolták mindkettőt, ráadásul mindkettő Top 10-es pick volt (Carson 1., Byron a 7.)
Remélem beválik itt, mint edző.
iktriad
Csak kérdés, mennyire készíti fel Palmert, akiről az utóbbi napokban napvilágot láttak hírek, hogy a visszavonuláson gondolkozik, tegnap pedig megírták, hogy állítólag kivette a kölyköket a suliból, a háza eladóvá vált és elköltöznek Arizonából.

Szóval érdekes lesz a következő néhány hét. Ha visszavonul vagy távozik, azt gondolom még a márciusi piacnyitás előtt bejelenti, hogy legyen esély pótolni.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mi (és a Falcons és a Steelers) egykori QB-nk, Byron Leftwich lett az új QB coach. Kb annyira hajlamos volt a sérülésre, mint Palmer, szóval hozzá ideális. 😊 A Steelersszel nyert Superbowlt, mint Big Ben cseréje. Egyébként ugyanabban az évben draftolták mindkettőt, ráadásul mindkettő Top 10-es pick volt (Carson 1., Byron a 7.)
Remélem beválik itt, mint edző.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Az időpont nincs meg, de jegyet már vehetsz.
ticketmaster-en meg a viagogo-n is látok jegyeket pl.
csongi
A Cards meccsre még nincs jegyértékesítés, csak regelni lehet hogy érdeklődsz. Legalábbis a Ticketmasteren
Illetve season ticketet lehet venni de az mind a 4 meccsre szól így nem éppen óccsóé adják 😊
silent7939
Itt tuti már vannak jegyek, tegnap vettem is kettőt:
 www.viagogo.com/ww/Sports-Tickets/NFL/NFL-London-Tickets/E-2011795

Meg mernék esküdni, hogy tegnap láttam jegyeket a ticketmasteren is, de most nem találom a linket. Lehet, hogy tényleg még nem indult el a sale, csak próbaüzem volt. Vagy hallucináltam 😊
csongi
Köszi. Utána jártam, ők jegyüzérek. Ettől még lehet hogy jól tetted hogy vettél (foglaltál?) , én nem tudom hogy innen akarok-e jegyet.
harras
Pont annyira "jegyüzérek" mint ez, ami a Ticketmaster oldala:  www.getmein.com/tickets/nfl-international-series-2017-arizona-cardinals-v-los-angeles-rams-date-and-time-tbc-tickets/london-306670.html

Most én is alaposabban utánaolvastam, ezek a prebooking jegyoldalak kb annyira rizikósak, mint az eBay vagy Amazon. (vannak negatív és pozitív kommentek is...)
Szóval igen, nem vettem, hanem foglaltam ezek szerint, nyilván az így előre lefoglalt jegyeket veszik majd meg nagy tételben jan 31-én 0 óra 1 perckor tehát az a kockázat kiesik, hogy esetleg mire reggel felkelsz, már el is fogytak a jegyek. Bár úgy valószínűleg olcsóbban jegyhez juthatsz, nem tudom.

Szerkesztette: csongi
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Az időpont nincs meg, de jegyet már vehetsz.
ticketmaster-en meg a viagogo-n is látok jegyeket pl.
csongi
A Cards meccsre még nincs jegyértékesítés, csak regelni lehet hogy érdeklődsz. Legalábbis a Ticketmasteren
Illetve season ticketet lehet venni de az mind a 4 meccsre szól így nem éppen óccsóé adják 😊
silent7939
Itt tuti már vannak jegyek, tegnap vettem is kettőt:
 www.viagogo.com/ww/Sports-Tickets/NFL/NFL-London-Tickets/E-2011795

Meg mernék esküdni, hogy tegnap láttam jegyeket a ticketmasteren is, de most nem találom a linket. Lehet, hogy tényleg még nem indult el a sale, csak próbaüzem volt. Vagy hallucináltam 😊
csongi
Köszi. Utána jártam, ők jegyüzérek. Ettől még lehet hogy jól tetted hogy vettél (foglaltál?) , én nem tudom hogy innen akarok-e jegyet.
harras
A január 31-et arra írtam hogy akkor kezdik meg az értékesítést. Ma kaptam mailt róla 😉
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Nézzetek be itt, a bowl.hu-n is az aktuális topicba: sokan megvették a season ticket-et, amiről csak 2-3 meccs érdekli őket. A többit jutányos áron meg lehet tőlük venni, mindenki jól jár!
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Az időpont nincs meg, de jegyet már vehetsz.
ticketmaster-en meg a viagogo-n is látok jegyeket pl.
csongi
A Cards meccsre még nincs jegyértékesítés, csak regelni lehet hogy érdeklődsz. Legalábbis a Ticketmasteren
Illetve season ticketet lehet venni de az mind a 4 meccsre szól így nem éppen óccsóé adják 😊
silent7939
Itt tuti már vannak jegyek, tegnap vettem is kettőt:
 www.viagogo.com/ww/Sports-Tickets/NFL/NFL-London-Tickets/E-2011795

Meg mernék esküdni, hogy tegnap láttam jegyeket a ticketmasteren is, de most nem találom a linket. Lehet, hogy tényleg még nem indult el a sale, csak próbaüzem volt. Vagy hallucináltam 😊
csongi
Köszi. Utána jártam, ők jegyüzérek. Ettől még lehet hogy jól tetted hogy vettél (foglaltál?) , én nem tudom hogy innen akarok-e jegyet.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Az időpont nincs meg, de jegyet már vehetsz.
ticketmaster-en meg a viagogo-n is látok jegyeket pl.
csongi
A Cards meccsre még nincs jegyértékesítés, csak regelni lehet hogy érdeklődsz. Legalábbis a Ticketmasteren
Illetve season ticketet lehet venni de az mind a 4 meccsre szól így nem éppen óccsóé adják 😊
silent7939
Itt tuti már vannak jegyek, tegnap vettem is kettőt:
 www.viagogo.com/ww/Sports-Tickets/NFL/NFL-London-Tickets/E-2011795

Meg mernék esküdni, hogy tegnap láttam jegyeket a ticketmasteren is, de most nem találom a linket. Lehet, hogy tényleg még nem indult el a sale, csak próbaüzem volt. Vagy hallucináltam 😊

Szerkesztette: csongi
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Januar 31