Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
"idejossz egy Lions logóval a neved mellett és leoltasz?"

ezen még mindig röhögök, köszi 😀
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Na, MVP-nk csak 6-8 hét, akkor jó, ha így lesz, DJ nélkül el se tudom képzelni magunkat.

Szerkesztette: harras
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Na ennek a szezonnak is vége.
Vegyesek az érzelmeim.... nagyon is. Fogalmam sincs mi csúszhatott el idénre a csapatnál, de főleg az O-ban.

A durva az hogy akár még a PO is meglehetett volna ha Kotton nem ebben a szezonban játsza a falábút mert ha a Pats és a Hox ellen berúgja akkor 9-7. Bár azt nem számoltam hogy a Lions-al szemben mi lettünk volna-e a jobbak vagy nem, de közel lettünk volna.
1/13-on húzunk a drafton és van néhány needünk főleg az O-ba. Amik kiemelten fontosak utódkeresés szempontjából az a QB, WR, RT, RG. Kellene Palmer mögé egy ifju tehetség, illetve mivel Floydot lapátra tettük Fitz-nek sincs meg az utóda. Fogalmam sincs mit fognak kezdeni Keim-ék mert ugye második körünk nincs, így nagyon jól kell sáfárkodni a pickekkel, de főleg FA-n. Érdeklődve várom, mert alapvetően a gárda baromi jó anygból áll, de szerintem ez az offseason lesz a vízválasztó hogy vissza tudunk-e kapaszkodni az ideit nem szmítva az előző 3 év szintjére.

Minden esetre Kottonzárót basszuk ki de nagyon gyorsan 😊 Rakjunk össze egy normális passprotectiont, szerezzünk 3. körben egy fasza roject QB-t(Kaaya?), és valamikor egy ragadós kezű utódot Fitznek.

Ha már Fitznél tartunk! Ezért lehet hogy meg leszek kövezve, de tegnap este míg néztem a Pats meccset eszembe jutott hogy Larry-t el kellene engedni északra. Ennyi gesztust megtehetne neki a csapat ha már az egész karrierjét beáldozta és nem tudtuk gyűrűhöz segíteni. Még egy év bőven van benne és TB-vel felérhetne a csúcsra. Ráadásúl így a 2. körünket is visszaszerezhetnénk és foghatnánk a drafton egy következő Larryt.

Bocs a csapongásért 😊
silent7939
ennyi hülyeséget is rég olvastam, már bocs 😊

van 2. körös pickünk, Jonesért a tavalyi 2. kört cseréltük el.

CatMan amúgy jó rúgó, csak néha fejben nincs a topon, meg az se segített neki az év elején, hogy nem volt normális long snapperünk, szerintem maradni fog.

Larry nem fog más csapatban játszani, jövőre még visszatérhetne, de tuti az lesz az utolsó szezonja, meg a következő Larry-t nem olyan egyszerű megtalálni, mondjuk Mike Williams kurvajó, de ő sem lesz már bent 1/13-on.

szerintem letrade-elünk, hogy kapjunk egy 3. körös picket, ott Keim mindig jó embereket talál. QB lehet, hogy jön idén, de max a 2. körben.

Arians most nyilatkozta, hogy Chandler Jones maradni fog, szóval CC-re már nem hiszem hogy lesz pénz.

O-line-ba egy RG kell és megvagyunk, csak ne sérüljön le mindenki. Humphries átmegy LT-be, mer ott fasza vót, Veldheer RT, Iupati LG, Shipley C. ilyen harmadik/negyedik soros fallal nem csoda, hogy Palmert megbaszták állandóan.

FA játékosok visszahozása érdekes lesz, főleg a védelemben, Jefferson, Chandler Jones, és Swearinger is fontos láncszem, de Minter és Marcus Cooper is maradhatna.
Löfli
Tényleg, mi ez a mezváltás ? Nekem is szívem csücske a Detroit meg Tampa, na de azért...... a Seettle meccs utolsó két percét láttam élőben és hát sose venném le a vörösbegyet a nevem mellől, ha Arizonát nézek akkor állat vagyok....
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na ennek a szezonnak is vége.
Vegyesek az érzelmeim.... nagyon is. Fogalmam sincs mi csúszhatott el idénre a csapatnál, de főleg az O-ban.

A durva az hogy akár még a PO is meglehetett volna ha Kotton nem ebben a szezonban játsza a falábút mert ha a Pats és a Hox ellen berúgja akkor 9-7. Bár azt nem számoltam hogy a Lions-al szemben mi lettünk volna-e a jobbak vagy nem, de közel lettünk volna.
1/13-on húzunk a drafton és van néhány needünk főleg az O-ba. Amik kiemelten fontosak utódkeresés szempontjából az a QB, WR, RT, RG. Kellene Palmer mögé egy ifju tehetség, illetve mivel Floydot lapátra tettük Fitz-nek sincs meg az utóda. Fogalmam sincs mit fognak kezdeni Keim-ék mert ugye második körünk nincs, így nagyon jól kell sáfárkodni a pickekkel, de főleg FA-n. Érdeklődve várom, mert alapvetően a gárda baromi jó anygból áll, de szerintem ez az offseason lesz a vízválasztó hogy vissza tudunk-e kapaszkodni az ideit nem szmítva az előző 3 év szintjére.

Minden esetre Kottonzárót basszuk ki de nagyon gyorsan 😊 Rakjunk össze egy normális passprotectiont, szerezzünk 3. körben egy fasza roject QB-t(Kaaya?), és valamikor egy ragadós kezű utódot Fitznek.

Ha már Fitznél tartunk! Ezért lehet hogy meg leszek kövezve, de tegnap este míg néztem a Pats meccset eszembe jutott hogy Larry-t el kellene engedni északra. Ennyi gesztust megtehetne neki a csapat ha már az egész karrierjét beáldozta és nem tudtuk gyűrűhöz segíteni. Még egy év bőven van benne és TB-vel felérhetne a csúcsra. Ráadásúl így a 2. körünket is visszaszerezhetnénk és foghatnánk a drafton egy következő Larryt.

Bocs a csapongásért 😊
silent7939
ennyi hülyeséget is rég olvastam, már bocs 😊

van 2. körös pickünk, Jonesért a tavalyi 2. kört cseréltük el.

CatMan amúgy jó rúgó, csak néha fejben nincs a topon, meg az se segített neki az év elején, hogy nem volt normális long snapperünk, szerintem maradni fog.

Larry nem fog más csapatban játszani, jövőre még visszatérhetne, de tuti az lesz az utolsó szezonja, meg a következő Larry-t nem olyan egyszerű megtalálni, mondjuk Mike Williams kurvajó, de ő sem lesz már bent 1/13-on.

szerintem letrade-elünk, hogy kapjunk egy 3. körös picket, ott Keim mindig jó embereket talál. QB lehet, hogy jön idén, de max a 2. körben.

Arians most nyilatkozta, hogy Chandler Jones maradni fog, szóval CC-re már nem hiszem hogy lesz pénz.

O-line-ba egy RG kell és megvagyunk, csak ne sérüljön le mindenki. Humphries átmegy LT-be, mer ott fasza vót, Veldheer RT, Iupati LG, Shipley C. ilyen harmadik/negyedik soros fallal nem csoda, hogy Palmert megbaszták állandóan.

FA játékosok visszahozása érdekes lesz, főleg a védelemben, Jefferson, Chandler Jones, és Swearinger is fontos láncszem, de Minter és Marcus Cooper is maradhatna.
Löfli
Nem kell mindenben egyet értenünk 😉
A 2. Kört valóban benéztem a többit tartom. Még azt is hogy Kotton fostalicska.

A Larry téma még csak egy eszmefuttatas volt de nem is vártam hogy kitörő örömmel legyen fogadva.

Amúgy meg bekaphatod Lofli. Egész évben hallgatsz most meg idejossz egy Lions logóval a neved mellett és leoltasz? 😁😁😁👎
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na ennek a szezonnak is vége.
Vegyesek az érzelmeim.... nagyon is. Fogalmam sincs mi csúszhatott el idénre a csapatnál, de főleg az O-ban.

A durva az hogy akár még a PO is meglehetett volna ha Kotton nem ebben a szezonban játsza a falábút mert ha a Pats és a Hox ellen berúgja akkor 9-7. Bár azt nem számoltam hogy a Lions-al szemben mi lettünk volna-e a jobbak vagy nem, de közel lettünk volna.
1/13-on húzunk a drafton és van néhány needünk főleg az O-ba. Amik kiemelten fontosak utódkeresés szempontjából az a QB, WR, RT, RG. Kellene Palmer mögé egy ifju tehetség, illetve mivel Floydot lapátra tettük Fitz-nek sincs meg az utóda. Fogalmam sincs mit fognak kezdeni Keim-ék mert ugye második körünk nincs, így nagyon jól kell sáfárkodni a pickekkel, de főleg FA-n. Érdeklődve várom, mert alapvetően a gárda baromi jó anygból áll, de szerintem ez az offseason lesz a vízválasztó hogy vissza tudunk-e kapaszkodni az ideit nem szmítva az előző 3 év szintjére.

Minden esetre Kottonzárót basszuk ki de nagyon gyorsan 😊 Rakjunk össze egy normális passprotectiont, szerezzünk 3. körben egy fasza roject QB-t(Kaaya?), és valamikor egy ragadós kezű utódot Fitznek.

Ha már Fitznél tartunk! Ezért lehet hogy meg leszek kövezve, de tegnap este míg néztem a Pats meccset eszembe jutott hogy Larry-t el kellene engedni északra. Ennyi gesztust megtehetne neki a csapat ha már az egész karrierjét beáldozta és nem tudtuk gyűrűhöz segíteni. Még egy év bőven van benne és TB-vel felérhetne a csúcsra. Ráadásúl így a 2. körünket is visszaszerezhetnénk és foghatnánk a drafton egy következő Larryt.

Bocs a csapongásért 😊
silent7939
ennyi hülyeséget is rég olvastam, már bocs 😊

van 2. körös pickünk, Jonesért a tavalyi 2. kört cseréltük el.

CatMan amúgy jó rúgó, csak néha fejben nincs a topon, meg az se segített neki az év elején, hogy nem volt normális long snapperünk, szerintem maradni fog.

Larry nem fog más csapatban játszani, jövőre még visszatérhetne, de tuti az lesz az utolsó szezonja, meg a következő Larry-t nem olyan egyszerű megtalálni, mondjuk Mike Williams kurvajó, de ő sem lesz már bent 1/13-on.

szerintem letrade-elünk, hogy kapjunk egy 3. körös picket, ott Keim mindig jó embereket talál. QB lehet, hogy jön idén, de max a 2. körben.

Arians most nyilatkozta, hogy Chandler Jones maradni fog, szóval CC-re már nem hiszem hogy lesz pénz.

O-line-ba egy RG kell és megvagyunk, csak ne sérüljön le mindenki. Humphries átmegy LT-be, mer ott fasza vót, Veldheer RT, Iupati LG, Shipley C. ilyen harmadik/negyedik soros fallal nem csoda, hogy Palmert megbaszták állandóan.

FA játékosok visszahozása érdekes lesz, főleg a védelemben, Jefferson, Chandler Jones, és Swearinger is fontos láncszem, de Minter és Marcus Cooper is maradhatna.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fitz a Londoni meccsünkig nem mehet sehova 😀. Amúgy most elég sok a need, nem tudom mit sikerül kihozni a draftból, talán a letrade lenne a legjobb döntés, mert kellenek a pickek.
Elsősorban nálam CB, OT, QB, WR kell, ezek közül többen akár azonnal kezdőbe... Ja és CC elmenetelével még nem is számoltam 😕
Kexandro
Olyan hogy letrade nincs 😊 és sajnos azt kell mondjam a jelenlegi draft classban az 1/13 nem ér túl sokat így kétlem hogy nagyot tudnánk érte szakítani. Ha bent tudtunk volna maradni a top 10-ben (azaz buktuk volna az utsó 2 meccset) akkor talán lenne értelme, de most én úgy gondolom hogy nem fog kelleni a helyünk senkinek.

H végig gondolom milyen playák jönnek ki a draftra, akkor:
- OT csak 1 van aki megér ennyit elvileg (Cam Robinson)
- Guard az baromi nagy reach lenne
- QB már nem lesz, mert sok a QB needes csapat előttünk így azt hagynám a 3. körre
- így marad az első körös WR pick, ami indokoltnak tűnik. Az én tippem Mike Williams, már ha még bent lesz ott.
Az idei cornereket nem ismerem sajnos, de akár az is benne lehet a pakliban, bár én az O erősítést égetőbnek érzem.
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Fitz a Londoni meccsünkig nem mehet sehova 😀. Amúgy most elég sok a need, nem tudom mit sikerül kihozni a draftból, talán a letrade lenne a legjobb döntés, mert kellenek a pickek.
Elsősorban nálam CB, OT, QB, WR kell, ezek közül többen akár azonnal kezdőbe... Ja és CC elmenetelével még nem is számoltam 😕
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na ennek a szezonnak is vége.
Vegyesek az érzelmeim.... nagyon is. Fogalmam sincs mi csúszhatott el idénre a csapatnál, de főleg az O-ban.

A durva az hogy akár még a PO is meglehetett volna ha Kotton nem ebben a szezonban játsza a falábút mert ha a Pats és a Hox ellen berúgja akkor 9-7. Bár azt nem számoltam hogy a Lions-al szemben mi lettünk volna-e a jobbak vagy nem, de közel lettünk volna.
1/13-on húzunk a drafton és van néhány needünk főleg az O-ba. Amik kiemelten fontosak utódkeresés szempontjából az a QB, WR, RT, RG. Kellene Palmer mögé egy ifju tehetség, illetve mivel Floydot lapátra tettük Fitz-nek sincs meg az utóda. Fogalmam sincs mit fognak kezdeni Keim-ék mert ugye második körünk nincs, így nagyon jól kell sáfárkodni a pickekkel, de főleg FA-n. Érdeklődve várom, mert alapvetően a gárda baromi jó anygból áll, de szerintem ez az offseason lesz a vízválasztó hogy vissza tudunk-e kapaszkodni az ideit nem szmítva az előző 3 év szintjére.

Minden esetre Kottonzárót basszuk ki de nagyon gyorsan 😊 Rakjunk össze egy normális passprotectiont, szerezzünk 3. körben egy fasza roject QB-t(Kaaya?), és valamikor egy ragadós kezű utódot Fitznek.

Ha már Fitznél tartunk! Ezért lehet hogy meg leszek kövezve, de tegnap este míg néztem a Pats meccset eszembe jutott hogy Larry-t el kellene engedni északra. Ennyi gesztust megtehetne neki a csapat ha már az egész karrierjét beáldozta és nem tudtuk gyűrűhöz segíteni. Még egy év bőven van benne és TB-vel felérhetne a csúcsra. Ráadásúl így a 2. körünket is visszaszerezhetnénk és foghatnánk a drafton egy következő Larryt.

Bocs a csapongásért 😊
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
az élmény amikor Palmer vérző szájjal adta a TD passzt Fitznek megfizethetetlen 😉

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
BÚÉK győzelem nekünk srácok 😉

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A kirakott onveszelyes alkesz wr-unk egész szépen megtaltosodott a Patsben. Látszik hogy a jövőjéért küzd.... Itt is megtehette volna és akár no1 wr is lehett volna. Az idióta
silent7939
Lehet, hogy jót tett neki a környezetváltozás.
4l3x
Majd a börtönben is lesz némi kornyezetvaltozas 😁
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
A kirakott onveszelyes alkesz wr-unk egész szépen megtaltosodott a Patsben. Látszik hogy a jövőjéért küzd.... Itt is megtehette volna és akár no1 wr is lehett volna. Az idióta
silent7939
Lehet, hogy jót tett neki a környezetváltozás.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A kirakott onveszelyes alkesz wr-unk egész szépen megtaltosodott a Patsben. Látszik hogy a jövőjéért küzd.... Itt is megtehette volna és akár no1 wr is lehett volna. Az idióta
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát srácok az az utolsó drive, főleg, ahogy Fitz lerohanva, a ST berohanva hozta a FG-t az szenzációs volt! Nagyon tetszett.Gratula


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez amúgy kemény, Drew Butler beszólt a Cards egyik beatwriterének, Kent Somersnek 😀

 twitter.com/kentsomers/status/812909824987930624

amúgy Boldog Karit mindenkinek 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hallott valaki nyilatkozatokat, hogy kivel szeretnénk a z FA-k közül hosszabbítani? Ki az aki belefér a keretbe, és ki az aki nem?
Rengeteg lejáró szerződésű játékosunk lesz, és ebből sok kezdő szint.
Valamit varázsolni kell Keiméknek, mert most hosszú időre legatyásodhat a csapat szerintem. Akiket mindenféleképpen meg kellene tartani szerintem.
Campbell, Jones, Jefferson, Minter, Rucker, Sio Moore / csak akkor ha kevésért maradna, mert elég jól szállt be szerintem / én Branch-et elküldeném, és visszahoznám Swearindert.
Mi a véleményetek?
Leon78
nem lesz mindenkire lóvé sajna (meg talán a jövő év lehet az uccsó a csempiönsip vindóvból, utána Palmer és Fitz is visszavonul valszeg)

Campbell szerintem tuti megy, a Chandler Jones / Jefferson duót kéne hosszútávra szerződtetni, Swearinger is jöhet vissza olcsóér, a többiek helyére meg lehet találni hasonló kalibert máshonnan (legalábbis Keim eddig ebben jó volt)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Hallott valaki nyilatkozatokat, hogy kivel szeretnénk a z FA-k közül hosszabbítani? Ki az aki belefér a keretbe, és ki az aki nem?
Rengeteg lejáró szerződésű játékosunk lesz, és ebből sok kezdő szint.
Valamit varázsolni kell Keiméknek, mert most hosszú időre legatyásodhat a csapat szerintem. Akiket mindenféleképpen meg kellene tartani szerintem.
Campbell, Jones, Jefferson, Minter, Rucker, Sio Moore / csak akkor ha kevésért maradna, mert elég jól szállt be szerintem / én Branch-et elküldeném, és visszahoznám Swearindert.
Mi a véleményetek?
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/njn0vvzp1mxx8c3v6xbb
Larry Fitzgerald mulling retirement after this season
Larry Fitzgerald could be hanging up the cleats at the end of the season, Ian Rapoport reported. Fitzgerald hasn't made a decision yet but is mulling whether or not this will be his last year.
Én remélem, hogy nem ez lesz neki az utolsó szezonja! Ebben a szezonban is sokat köszönhet neki a cardinals.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azt is elég nehéz belőni hogy melyik csapat nyer SB-t a következő 1-2 évben, amennyi évet Fitz még játszhat a mostani szintjén. Ha olyan csapathoz igazol át, amivel szintén nem lesz gyűrűje, akkor meg mi értelme volt az egésznek? Nyilván nem könnyű dönteni a csapathűség és a SB győzelem utáni vágy között.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
ha Fitz nem vonul vissza, ez egy SB-esélyes csapat lehet jövőre is, "csak" az O-line-t kell rendberakni, meg CC helyére találni valakit...

amúgy meg Fitznek lett volna már lehetősége átmenni más csapathoz, szerintem biztosan itt fogja befejezni a pályafutását, csak kérdés, hogy mikor
Löfli
Azért a helyzet az, hogy van neki élő szerződése, és a Cards hülye lenne felbontani és más csapat sem fogja kifizetni a 10+6 milliót helyettünk. Egyáltalán nem neheztelnék Fitzre ha elunná ezt a vergődést (kivéve a Seattle-be megy 14. embernek) de nem gondolom hogy hagynánk csak úgy lelépni,
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fitz, PP és DJ az idei Pro Bowlerjeink, kár, hogy CC nem 😕
Löfli
A pro bowl engem valahogy marhára hidegen hagy, ez kb egy népszerűségi szavazás, maga a meccs is bohóckodás.
Az lesz érdekes, ki lesz all-pro a szezon végén.
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
ha Fitz nem vonul vissza, ez egy SB-esélyes csapat lehet jövőre is, "csak" az O-line-t kell rendberakni, meg CC helyére találni valakit...

amúgy meg Fitznek lett volna már lehetősége átmenni más csapathoz, szerintem biztosan itt fogja befejezni a pályafutását, csak kérdés, hogy mikor
Löfli
Úgy látom mindenki biztosra veszi, hogy CC távozik. Ha megy, meg még egy két kezdő is lelép akkor már túl sok lesz a lyuk a csapaton, cseszhetjük az O-line-t. Pl. Jones Jefferson, CC stb.Szerintem pár évre leszámolhatunk a PO álmokkal.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fitz, PP és DJ az idei Pro Bowlerjeink, kár, hogy CC nem 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha Fitz nem vonul vissza, ez egy SB-esélyes csapat lehet jövőre is, "csak" az O-line-t kell rendberakni, meg CC helyére találni valakit...

amúgy meg Fitznek lett volna már lehetősége átmenni más csapathoz, szerintem biztosan itt fogja befejezni a pályafutását, csak kérdés, hogy mikor


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most meg azt olvasom, hogy Fitz inkább átigazolna egy contender csapathoz, minthogy visszavonuljon. Hát akkor inkább menjen nyugdíjba, szar érzés lenne más csapat mezében látni.