Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Teljesen vállalható move volt ez így.
Nem kár érte, mármint Floyd-ért. Amúgy is kiraktuk volna sztem év végén és így van némi pedagógiai értéke is a dolognak.
silent7939
Free agent lett volna, még kirakni se kellett volna 😊
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Teljesen vállalható move volt ez így.
Nem kár érte, mármint Floyd-ért. Amúgy is kiraktuk volna sztem év végén és így van némi pedagógiai értéke is a dolognak.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Arians, Fitz, Palmer így együtt még legalább egy szezont maradnak, ebben biztos vagyok. De az igaz, hogy a támadóknál elég nagy a semmi így. A védelem legalább úgy ahogy rendben van. Még.
Floydért nem kár, idén iszonyat mélyrepülésben volt, 1 fasza elkapás után jött 10 drop, amit én is elkaptam volna. Most meg az ittasvezetés. Talán valami magánéleti hullámvölgyben van, de mindenesetre kár hogy így elbaszta az amúgy jól induló karrierjét. Bár sztem jövőre látjuk majd még más csapatnál.
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Igy azert jovore mar nem lesz annyira elit a WR sorunk... Nyilvan Floyd iden nem tett hozza sokat a jatekhoz, de kulcsszitukban tobbnyire segitett a csapatnak, ezek hianyozni fognak. A masik hogy Fitzen kivul csak kakabelu elkapoink maradtak, blokkolni ki fog?
Golden nekem egyenlore kerdojeles, nyilvan jo lenne ha elore tudna lepni.
A cuttal amugy egyet ertek, csak sajnos egyre sz*rabbak a kilatasaink, foleg ha Fitz es Palmer is visszavonulnak. Ha esetleg Arians is akkor itt tenyleg semmi nem marad (na nem mintha ezen a fikcion Floyd maradasa sokat segitett volna 😀).
GO CARDS!!

Szerkesztette: Kexandro
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 938
Nem tul nagy meglepetésre Floyd-ot kib@sztátok a csapatból...a hülye állat
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Butler cut, Bucannon, Branch, Ulrick John IR.

Matt Wile és Zac Dysert jött a PS-ből. ja meg Scooby Wright a Browns PS-ből.

Londonba meg nyilván megyünk 😊
Löfli
Wright a Wildcatsben állat volt nagyon bírtam a játékát, kár a sérüléséért. Kiv vok mit hozunk ki belőle.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bakker ha ilyen foscsi (na jó, nem éppen MVP) játékkal Eli SB-t nyer, berosálok 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tehát legalább 2x-es győztes. A korábbi évtizedeit nem ismerem a frencsájznak, de az utolsó két gyűrűnél underdogok voltak, szóval az első mondatban fellelhető kaján öröm, és a fentiek alapján azt mondom, hogy Giants.
undisputedly
Szerintem beletrafáltál. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF: Ma volt egy villanás az agyamban a SB nyertesére és gyorsan meg is tettem. Ha bejön a tippem elmondom 😊
silent7939
Nyugodtan mondd, hogy a Patriots 😀
Wyatt
Hát nem 😊
Az adott években mikor ez a csapat SB-t nyert sosem emlegették az igazán esélyesek között és felúszott a PO-ba surranópályán 😊
Úgyhogy nem.... nem a Pats az 😀

Na még annyit segítek hogy 26x-os pénz van jelenleg rá. 😊
silent7939
Tehát legalább 2x-es győztes. A korábbi évtizedeit nem ismerem a frencsájznak, de az utolsó két gyűrűnél underdogok voltak, szóval az első mondatban fellelhető kaján öröm, és a fentiek alapján azt mondom, hogy Giants.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
OFF: Ma volt egy villanás az agyamban a SB nyertesére és gyorsan meg is tettem. Ha bejön a tippem elmondom 😊
silent7939
Nyugodtan mondd, hogy a Patriots 😀
Wyatt
Hát nem 😊
Az adott években mikor ez a csapat SB-t nyert sosem emlegették az igazán esélyesek között és felúszott a PO-ba surranópályán 😊
Úgyhogy nem.... nem a Pats az 😀

Na még annyit segítek hogy 26x-os pénz van jelenleg rá. 😊

Szerkesztette: silent7939
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OFF: Ma volt egy villanás az agyamban a SB nyertesére és gyorsan meg is tettem. Ha bejön a tippem elmondom 😊
silent7939
Nyugodtan mondd, hogy a Patriots 😀

több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ha megtudtok valami bennfentes infot a Londoni meccsel kapcsolatban ne tartsatok magatokban ! 😊
Akar egy magyar Cards (mini)szektort is osszehozhatnank 😀
Kexandro
Mit értesz ezalatt?
silent7939
A bennfenntes infok alatt pl. hogy melyik szektorokba erdemes foglalni, tudtok-e vallalhato szallast a kornyeken, ilyesmi.
A masodik bekezdes arra vonatkozott foglalhatnank egy helyre bar valoszinuleg a gyakorlatban ez nem annyira kivitelezheto.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha megtudtok valami bennfentes infot a Londoni meccsel kapcsolatban ne tartsatok magatokban ! 😊
Akar egy magyar Cards (mini)szektort is osszehozhatnank 😀
Kexandro
Mit értesz ezalatt?
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ha megtudtok valami bennfentes infot a Londoni meccsel kapcsolatban ne tartsatok magatokban ! 😊
Akar egy magyar Cards (mini)szektort is osszehozhatnank 😀
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
OFF: Ma volt egy villanás az agyamban a SB nyertesére és gyorsan meg is tettem. Ha bejön a tippem elmondom 😊
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Butler cut, Bucannon, Branch, Ulrick John IR.

Matt Wile és Zac Dysert jött a PS-ből. ja meg Scooby Wright a Browns PS-ből.

Londonba meg nyilván megyünk 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazz, most komolyan, 3-4 napra még egy nő is el kell hogy férjen egy kézipogyóban. Estélyit nem kell vinni a meccsre 😊
Az tuti hogy én (mi) megyek(-ünk). Ki tudja Fitz mikor vonul vissza, még akarom látni játszani.
csongi
Na azért azt a kézipogyó-átvilágítást nem nézném meg 😀

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Jövőre London. Csak ki kéne ugrani!
Danny
Naná
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bazz, most komolyan, 3-4 napra még egy nő is el kell hogy férjen egy kézipogyóban. Estélyit nem kell vinni a meccsre 😊
Az tuti hogy én (mi) megyek(-ünk). Ki tudja Fitz mikor vonul vissza, még akarom látni játszani.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
silent7939
node csak tavasszal derül ki melyik nap lesz a meccs... 😉
Cardinalis
Jogos.... ráadásul mivel asszonnyal megyek így nem is játszik a fapad mert egy nőnek még a smink készlete sem fér bele a kézipoggyászba 😀
silent7939
offtopic, de meg lehet oldani, dm meg ilyenekben lehet venni 100ml-es direkt repülőre való dobozokat, abban lehet vinni mindent a kéziben is. off vége.
winston
Bárcsak ennyiről lenne szó 😀
silent7939
akkor nem vágom, nálunk idén működött 😀 pedig 4 napot voltunk kint.
winston
Szerencsés vagy 😀
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
silent7939
node csak tavasszal derül ki melyik nap lesz a meccs... 😉
Cardinalis
Jogos.... ráadásul mivel asszonnyal megyek így nem is játszik a fapad mert egy nőnek még a smink készlete sem fér bele a kézipoggyászba 😀
silent7939
offtopic, de meg lehet oldani, dm meg ilyenekben lehet venni 100ml-es direkt repülőre való dobozokat, abban lehet vinni mindent a kéziben is. off vége.
winston
Bárcsak ennyiről lenne szó 😀
silent7939
akkor nem vágom, nálunk idén működött 😀 pedig 4 napot voltunk kint.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
silent7939
node csak tavasszal derül ki melyik nap lesz a meccs... 😉
Cardinalis
Jogos.... ráadásul mivel asszonnyal megyek így nem is játszik a fapad mert egy nőnek még a smink készlete sem fér bele a kézipoggyászba 😀
silent7939
offtopic, de meg lehet oldani, dm meg ilyenekben lehet venni 100ml-es direkt repülőre való dobozokat, abban lehet vinni mindent a kéziben is. off vége.
winston
Bárcsak ennyiről lenne szó 😀
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
silent7939
node csak tavasszal derül ki melyik nap lesz a meccs... 😉
Cardinalis
Jogos.... ráadásul mivel asszonnyal megyek így nem is játszik a fapad mert egy nőnek még a smink készlete sem fér bele a kézipoggyászba 😀
silent7939
offtopic, de meg lehet oldani, dm meg ilyenekben lehet venni 100ml-es direkt repülőre való dobozokat, abban lehet vinni mindent a kéziben is. off vége.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
silent7939
node csak tavasszal derül ki melyik nap lesz a meccs... 😉
Cardinalis
Jogos.... ráadásul mivel asszonnyal megyek így nem is játszik a fapad mert egy nőnek még a smink készlete sem fér bele a kézipoggyászba 😀
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
silent7939
node csak tavasszal derül ki melyik nap lesz a meccs... 😉

THIS IS THE WAY