Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Zeke vs David Johnson:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/lehet-e-zeke-elliott-az-mvp-ha-meg-a-posztjan-sem-o-a-legjobb
Sugar611
Azt én is úgy látom, hogy legalábbis idehaza úgy csinálnak mintha DJ nem lenne..
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Zeke vs David Johnson:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/lehet-e-zeke-elliott-az-mvp-ha-meg-a-posztjan-sem-o-a-legjobb
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én már beletörődtem hogy izgalommentesen fogom nézni most a januári PO meccseket, de azért kellemes meglepetés lenne ha valahogy becsúsznánk egy wildcard helyre. Hogy ott aztán az első meccsen jól pofánverjenek 😀
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
A számok alapján nem vagyunk olyan messze a PO-tól, ráadásul ugye az előttünk lévő Tampát, és Washingtont is vertük, ez talán lehet előny. A Hawks-nál esetleg ET hiányában lehet keresnivaló, ha kifognánk egy jó napot. Ha a bírók is összeszednék magukat, még bármi lehetne szerintem. A Rams is egyre szarabb, hátha betliznek majd. 😊
Leon78
Tényleg azt tudom csak mondani, játszogassatok a PO kalkulátorokkal és meglátjátok, 4 győzelem esetén se biztos egyáltalán a PO, 3-nál meg egy lottóötös is kellene hozzá.
harras
Maradjunk annyiban, hogy elég sok mindennek kellene jól alakulnia, hogy meglegyen a PO.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
A számok alapján nem vagyunk olyan messze a PO-tól, ráadásul ugye az előttünk lévő Tampát, és Washingtont is vertük, ez talán lehet előny. A Hawks-nál esetleg ET hiányában lehet keresnivaló, ha kifognánk egy jó napot. Ha a bírók is összeszednék magukat, még bármi lehetne szerintem. A Rams is egyre szarabb, hátha betliznek majd. 😊
Leon78
Tényleg azt tudom csak mondani, játszogassatok a PO kalkulátorokkal és meglátjátok, 4 győzelem esetén se biztos egyáltalán a PO, 3-nál meg egy lottóötös is kellene hozzá.
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A számok alapján nem vagyunk olyan messze a PO-tól, ráadásul ugye az előttünk lévő Tampát, és Washingtont is vertük, ez talán lehet előny. A Hawks-nál esetleg ET hiányában lehet keresnivaló, ha kifognánk egy jó napot. Ha a bírók is összeszednék magukat, még bármi lehetne szerintem. A Rams is egyre szarabb, hátha betliznek majd. 😊
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
2% esélyünk még van a WCre 😉
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.html
Cardinalis
én szórakoztam kicsit az espn és az nfl kalkulátorral és hát eleve nyerni kéne mind a négy meccset, de ebből ugye Seattle aligha, ott háromszor kéne jobbnak lenni náluk a nyerni akarunk, és még így egy rakás meccsnek kellene kedvezően alakulnia
nem baj, azért nyerjünk Miamiban
harras
Mind a 4 hátralévő meccset nyerni kéne? Ne viccelj, ebben az esetben még a csoportelsőségre is van (matematikai) esély 😀
De az biztos hogy ha egynél több meccset nem tudunk megnyerni, akkor az offseason már újévkor elkezdődik.
csongi
Nézd meg a kalkulátorokat. 9-6-1-gyel semmire se megyünk, ha csak nem fog vagy húsz meccs úgy alakulni ahogy szeretnénk.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
2% esélyünk még van a WCre 😉
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.html
Cardinalis
én szórakoztam kicsit az espn és az nfl kalkulátorral és hát eleve nyerni kéne mind a négy meccset, de ebből ugye Seattle aligha, ott háromszor kéne jobbnak lenni náluk a nyerni akarunk, és még így egy rakás meccsnek kellene kedvezően alakulnia
nem baj, azért nyerjünk Miamiban
harras
Mind a 4 hátralévő meccset nyerni kéne? Ne viccelj, ebben az esetben még a csoportelsőségre is van (matematikai) esély 😀
De az biztos hogy ha egynél több meccset nem tudunk megnyerni, akkor az offseason már újévkor elkezdődik.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
2% esélyünk még van a WCre 😉
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.html
Cardinalis
én szórakoztam kicsit az espn és az nfl kalkulátorral és hát eleve nyerni kéne mind a négy meccset, de ebből ugye Seattle aligha, ott háromszor kéne jobbnak lenni náluk a nyerni akarunk, és még így egy rakás meccsnek kellene kedvezően alakulnia
nem baj, azért nyerjünk Miamiban

Szerkesztette: harras
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
2% esélyünk még van a WCre 😉
 www.playoffstatus.com/nfl/nfcstandings.html

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
na ez viszont haha

Tom Brady 201 nyert meccsel. Egy csapatot tudott csak egyszer legyőzni. Na melyiket ? Ott lengedezik az erkélyemen....
harras
Mondjuk ez kicsit trükkös azért, ugye az idei Pats győzelemnél Brady el volt tiltva, 2008-ban meg a Cassel vezette csapat ütötte agyon a Cards-ot (akkor volt Brady szalagszakadásos szezonja). Szóval igazából összesen 4 potenciális egymás elleni meccsből kétszer nem lépett pályára, a maradék kettőn 1-1 a mérleg, de azért feltételezhető, hogy amit Cassel és Garoppolo lehozott, azt Brady is tudta volna... 😊 Így valóban igaz, hogy a Cards az egyetlen, amit csak egyszer vert meg (és ha nem játszotok egymás ellen SB-t, akkor valószínű ez így is marad, hiszen alapszakaszban négyévente van meccsetek egymás ellen), viszont a Pats-Cards mérleg 3-1 a vizsgált időszakban. 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
na ez viszont haha

Tom Brady 201 nyert meccsel. Egy csapatot tudott csak egyszer legyőzni. Na melyiket ? Ott lengedezik az erkélyemen....
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szegény Bowles....
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
győőőőőztünk!!!!
Cardinalis
Most már azt mondom kár érte. 😊
silent7939
Ott minden megnyert meccs számít, főleg otthoni közönség előtt. De amúgy ja, jobban érdekel már hogy mi lesz vagy ki lesz jövőre. Miközben nem bírom ki hogy ne számolgassam, mi van ha csak egy-két meccs megy el a bírókon... De azt hiszem, látva a tüzet a KC-ban, Broncosban meg a többi élcsapatban (tudom pont AFC-sek), hogy nem lettünk volna elég harapósak a PO-hoz.
harras
Csak Kottonon ment el 2... a bírókról ne is beszéljünk. De a sportban nincs ha.... több TD-t kell szerezni és akkor nem a kulcsszitubanbefosokésmégharmincrólismellérúgom kickerünkön megy el a meccs. Koncentrálunk a draftra 😊
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
győőőőőztünk!!!!
Cardinalis
Most már azt mondom kár érte. 😊
silent7939
Ott minden megnyert meccs számít, főleg otthoni közönség előtt. De amúgy ja, jobban érdekel már hogy mi lesz vagy ki lesz jövőre. Miközben nem bírom ki hogy ne számolgassam, mi van ha csak egy-két meccs megy el a bírókon... De azt hiszem, látva a tüzet a KC-ban, Broncosban meg a többi élcsapatban (tudom pont AFC-sek), hogy nem lettünk volna elég harapósak a PO-hoz.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
győőőőőztünk!!!!
Cardinalis
Most már azt mondom kár érte. 😊
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nagyon számítottam Rátok! Köszi! 😊
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
győőőőőztünk!!!!

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nem vagyok erős angolból, de ez a cím talán Freudi elszólás az azcardinalson ?

"Cardinals Need Introspection To Pay Off"
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha amúgy sima zakó lesz ma.
silent7939
hasonlóra számítok, mint a Falcons ellen, első félidőben még tartjuk magunkat, aztán az offense nem tud annyi pontot feltenni, mint kéne, és a Redskins offense bedarálja a védelmet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha amúgy sima zakó lesz ma.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mennyit számít, hogyan játszik a csapat. A legutóbbi meccs(ek) óta szinte nulla a fórumaktivitás 😕
Azért Gameday!
Én már nem várok semmit, PO esély úgyis elszállt rég, de azért végre jó lenne egy meglepetés W 😊
csongi
Szerintem meg tartsuk magunkat a top10-ben... Mármint ami a draftot érinti. Az sem zavarna ha nem nyerünk több meccset csak ne az O falba húzzunk mert az nem jött be az elmúlt 10 évben 😁
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mennyit számít, hogyan játszik a csapat. A legutóbbi meccs(ek) óta szinte nulla a fórumaktivitás 😕
Azért Gameday!
Én már nem várok semmit, PO esély úgyis elszállt rég, de azért végre jó lenne egy meglepetés W 😊
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sajnos Palmeren már a tavalyi három utolsó meccsen látszott, ő nem gyűrűnyerő típus. Bíráskodás: ha most, hogy már alaposan segítettek kicsinálni magunkat elkezdenek nekünk fújni, na az rosszabb lenne mintha következetesen végig minket taposnának a zebrák a szezonban, az kevésbé lenne megalázó.
harras
Meccsek mentek el a csíkos lovakon, úgyhogy bekaphatja az összes. Gusztustalan, ahogy egy két csapatnak odafújnak, ez tönkreteszi az NFL-t. Pont azért kedveltem ezt a játékot, mert minden olyan egyértelműnek tűnt, és nem nagyon volt kibúvó, erre bevezettek egy sor olyan szabályt, ami nem egyértelmű, és ez lehetőséget ad a bíróknak, hogy egy egy ítéletet úgy lássanak ahogy akarnak, ahogy nekik tetszik, és azt a csapatot hátráltassák, amelyiket ők akarják.
Szánalom ez a szezon, és ebből a szempontból egyre csak szánalmasabbak lesznek az elkövetkezendő szezonok, amíg nem lesz változás a szemléletben.
Sajnos....
Leon78
Amíg lesznek visszanézhetetlen illetve challenge-elhetetlen szituációk illetve amíg pl nem definiálják pontosan mi számít elkapásnak, addig semmi sem fog változni. De még mindig sokkal kevesebb a szubjektivitás mint a gurulós fociban.
Ja és pl egy holding vagy DPI/OPI mindig teljesen bírófüggő lesz, sokszor akkora szabálytalanságokat nem zászlóznak, hogy fogom a fejem (pl az a pick 6-et megelőző endzone holding).

Szerkesztette: csongi
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sajnos Palmeren már a tavalyi három utolsó meccsen látszott, ő nem gyűrűnyerő típus. Bíráskodás: ha most, hogy már alaposan segítettek kicsinálni magunkat elkezdenek nekünk fújni, na az rosszabb lenne mintha következetesen végig minket taposnának a zebrák a szezonban, az kevésbé lenne megalázó.
harras
Meccsek mentek el a csíkos lovakon, úgyhogy bekaphatja az összes. Gusztustalan, ahogy egy két csapatnak odafújnak, ez tönkreteszi az NFL-t. Pont azért kedveltem ezt a játékot, mert minden olyan egyértelműnek tűnt, és nem nagyon volt kibúvó, erre bevezettek egy sor olyan szabályt, ami nem egyértelmű, és ez lehetőséget ad a bíróknak, hogy egy egy ítéletet úgy lássanak ahogy akarnak, ahogy nekik tetszik, és azt a csapatot hátráltassák, amelyiket ők akarják.
Szánalom ez a szezon, és ebből a szempontból egyre csak szánalmasabbak lesznek az elkövetkezendő szezonok, amíg nem lesz változás a szemléletben.
Sajnos....