Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Remélem húzunk QB-t és mint írtam az én favoritom Kaaya. Simád jöhetne a 2. körben.
silent7939
2. körünk elvileg nincs a Chandler Jones trade miatt, de amúgy adom amiket írtál 😊.
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Jó lenne egy jobb QB-t húzni a drafton. Bízom benne, hogy nem egy másik csapatból kiszuperált "veterán" fog itt dobálgtatni jövőre. De szerintem Palmer itt lesz velünk jövőre is.
A Special Team edzőitől el kell köszönni és kezdeni kell valamit azzal a gárdával, mert - ne szépítsük - szarok.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na most hogy aludtam egyet és be kellett látnom hogy a sörök sem segítettek amiket megittam, papírra vetnék néhány gondolatot.
Nem szoktam bírózni mert minden meccsen hibáznak, de ezt nekik köszönhetjük.
1. sorsdöntő DPI ellenünk amikor is automatikus first down lett a goal linenál. Az konkrétan semmi nem volt.
2. be nem fújt DPI rajtunk a picksix előtt. Konkrétan lefogták Brownt és azért nem ért oda a labdára. Ebből lett az int és a visszahordás.

Ez kapásból 14 pont deficit. A kickoff return td-t nem számolom ide mert ott a ST hibázott. Kottonzáró képtelen touchbackre rúgni azt a kibaszott labdát. Hihetetlen a csávó.

A másik nagy hibát megint BA-ban láttam.... nagyon nem jól hívja a játékokat (és ez rendszeres). 3 szor passzolunk a RZ-ban mikor előtte végig megyünk futásokkal mint kés a vajon? What???
Előző szezonban a labdák el lettek osztva a WR-ek között szinte playenként. Idén kb 6-7 playenként vált az elsődleges célpontok között. Ha szar a fal akkor miért kell olyan playeket hívni ahol CP-nek kell legalább 3-4 mp hogy szabaduljon a labdától? Szinte egy kibaszott rövid slant, vagy cross hívást nem láttam amivel CP kb 2 mp alatt szabadulhatott volna a lasztitól. Ha meg képtelen ennyi idő alatt dönteni akkor tényleg ideje lecserélni mert fejben lassult le és ez neki sem jó mert összetörik mint a ropit.

Remélem húzunk QB-t és mint írtam az én favoritom Kaaya. Simád jöhetne a 2. körben.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Mondjuk azt sem értem Brown miért nincs használva. Ennyire betett neki az agyrázkódás vagy mivan? Tavaly 1000 yard most meg sehol semmi, nem értem.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na most hogy lassan lehúzzuk a szezont a budin bedobom a titkos favoritom Palmer helyére:

Brad Kaaya QB - Miami Hurricanes

Itt az ideje kihúzni egy potens QB-t és CP-t nyugdíjazni és ebben a srácban van potenciál.... kezdő potenciál.
silent7939
most kb minden qb-t be fognak hozzánk írni, mondjuk őt én is bírom már true freshman éve óta 😊

botrány volt megint az O-Line, Watford megsérült amúgy az első félidőben? ez a Boggs gyerek ultragáz volt a helyén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Megint a szokásos faszkodás. Mondhatnánk hogy a kickoff return TD-ből meg pick6-ből kapott 14 ponton ment el az egész, de itt bajok vannak minden téren.
Az látszik, hogy Palmer csak árnyéka a tavalyi önmagának, a többit meg már inkább hagyjuk is.
Jó lenne legalább tisztességesen befejezni a szezont a Hawks mögött csoportmásodikként, nem 4-11-1-gyel...
csongi
Nekem az ev vegi merleg mostmar kb tokmindegy, sot tekintve hogy QB kell az se baj ha tobb meccset nem nyerunk. Az ev amikor 10-6-al maradtunk le a rajatszasrol is ugyanugy kudarckent volt elkonyvelve mint az idei lesz. Akkor mar draftoljunk egy jot.

Azert persze a faszkivan a mai meccsel meg a hasonlokkal...
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Megint a szokásos faszkodás. Mondhatnánk hogy a kickoff return TD-ből meg pick6-ből kapott 14 ponton ment el az egész, de itt bajok vannak minden téren.
Az látszik, hogy Palmer csak árnyéka a tavalyi önmagának, a többit meg már inkább hagyjuk is.
Jó lenne legalább tisztességesen befejezni a szezont a Hawks mögött csoportmásodikként, nem 4-11-1-gyel...
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Na most hogy lassan lehúzzuk a szezont a budin bedobom a titkos favoritom Palmer helyére:

Brad Kaaya QB - Miami Hurricanes

Itt az ideje kihúzni egy potens QB-t és CP-t nyugdíjazni és ebben a srácban van potenciál.... kezdő potenciál.
silent7939
Nem hiszem h a mai meccs utan Palmer maradni fog, a faszsagai ellenere azert van annyira ertelmes hogy meg egy ilyen szezont Ő sem vallal be meg ennyi penzert sem...
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na most hogy lassan lehúzzuk a szezont a budin bedobom a titkos favoritom Palmer helyére:

Brad Kaaya QB - Miami Hurricanes

Itt az ideje kihúzni egy potens QB-t és CP-t nyugdíjazni és ebben a srácban van potenciál.... kezdő potenciál.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
JJ Nelson és Palmer el akarták adni a meccset de nem sikerült.
Van még remény de a következő két meccsen elválik a szar a fostól.

Ja és innen üdvözlöm azokat akik a nagy szájkarate közben tutira vették a Pats győzelmét. Szép jinx volt. Akár csöndben is maradhattatok volna.
Fucu
Mélységesen sajnálom és elnézést kérek, hogy különféle varázsigékkel (és talán még tanácsokkal is) segítettük a Hawks-t, akik ennek köszönhetően győzni tudtak.

És nem, nincs remény. Nem akarom az amúgy is padlón lévő Ninerst bántani, de ha őket is csak így, izzadósan tudtuk megverni, sok jóra ne számítsunk már idén. Minden, ami tavaly működött, idén nem. Palmer sokszor teljesen homály, nem tudom hogy azért mert a playhívások szarok vagy ő lassult be és nem látja mi történik sokszor. Floyd is néha kulcs elkapásokat mutat be, máskor meg röhejes dropokat csinál. Nelson dettó. Johnson az, aki szinte egyedül viszi az O-t a hátán. (na meg Fitz, de ő egyedül kevés már)
Special team szintén fos. Bár tegnap nagy gond nem volt, Catman szerencsére hozta most a game winning FG-t, meg ugye volt a punt return fumble recovery. Visszavonom a fost, inkább rohadt megbízhatatlanok.
Ha a D nem lenne még mindig top (talán nem elit, de engedett yardok tekintetében pl az), akkor már talán azon kéne agyalni kit hozzunk el 1/1-re jövőre.
csongi
Igen, a négy győzelmünkből három porjaiban heverő csapat ellen (2 SF egy NYJ) szóval eddig mondhatni nem volt PO-ba való eredményünk (ez tény, hiába volt zebra is ebben valamennyire). Bízom abban (mert akarok bízni) hogy sokszor van, hogy egy csapat a szezon felénél esik szét miközben a másik akkor áll össze. Mert ha a veteránok kifásulnak és neadjisten visszavonulnak akkor tényleg ezek voltak a jó évek nekünk, talán ez az utolsó ami egy jó darabig az lehetne.
A sorsolás ami még van nagyon kemény, a következő kettő meccs is, de az összes, miközben a SEA utolsó három meccse nekik álomzárás. Két hazai csoportmeccs aztán kirándulás Friscóba. Tényleg csak tőlünk kellene tartaniuk, remélem addigra már nem lesz mindegy. Azt duplán élvezném ha Tampában kikapnának addig is.

Szerkesztette: harras
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Buttler is back....
Vajon nagyobbat és pontosabban tud rúgni mint eddig?
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Ez elég vérszegény volt egy "védelem mentes" csapat ellen.... hagyjuk ezt a PO dolgot ink szerintem. Egy dolgot nem értek. Miért hanyagoljuk ennyire Brown-t és erőltetjük helyette Nelsont?
silent7939
Szerintem John Brown elég megbízhatatlan volt az utóbbi időben. Legalábbis az elkapások terén.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
JJ Nelson és Palmer el akarták adni a meccset de nem sikerült.
Van még remény de a következő két meccsen elválik a szar a fostól.

Ja és innen üdvözlöm azokat akik a nagy szájkarate közben tutira vették a Pats győzelmét. Szép jinx volt. Akár csöndben is maradhattatok volna.
Fucu
Mélységesen sajnálom és elnézést kérek, hogy különféle varázsigékkel (és talán még tanácsokkal is) segítettük a Hawks-t, akik ennek köszönhetően győzni tudtak.

És nem, nincs remény. Nem akarom az amúgy is padlón lévő Ninerst bántani, de ha őket is csak így, izzadósan tudtuk megverni, sok jóra ne számítsunk már idén. Minden, ami tavaly működött, idén nem. Palmer sokszor teljesen homály, nem tudom hogy azért mert a playhívások szarok vagy ő lassult be és nem látja mi történik sokszor. Floyd is néha kulcs elkapásokat mutat be, máskor meg röhejes dropokat csinál. Nelson dettó. Johnson az, aki szinte egyedül viszi az O-t a hátán. (na meg Fitz, de ő egyedül kevés már)
Special team szintén fos. Bár tegnap nagy gond nem volt, Catman szerencsére hozta most a game winning FG-t, meg ugye volt a punt return fumble recovery. Visszavonom a fost, inkább rohadt megbízhatatlanok.
Ha a D nem lenne még mindig top (talán nem elit, de engedett yardok tekintetében pl az), akkor már talán azon kéne agyalni kit hozzunk el 1/1-re jövőre.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez elég vérszegény volt egy "védelem mentes" csapat ellen.... hagyjuk ezt a PO dolgot ink szerintem. Egy dolgot nem értek. Miért hanyagoljuk ennyire Brown-t és erőltetjük helyette Nelsont?
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
JJ Nelson és Palmer el akarták adni a meccset de nem sikerült.
Van még remény de a következő két meccsen elválik a szar a fostól.

Ja és innen üdvözlöm azokat akik a nagy szájkarate közben tutira vették a Pats győzelmét. Szép jinx volt. Akár csöndben is maradhattatok volna.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
grat, fun kis meccs volt

több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
nyertünk!!!
Jeeeeeeeeeeeeeeee!

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szerintem ezt most hagyjuk abba, ennek kurvára nincs értelme 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nem elég, hogy a bírók "szarfaszú" töketlen barmok, de még az a faszkalap Surmóman is egy degenerált barom. Semmi mást nem akart, mint kicsinálni a rugót a zebrák meg hagyták neki. Igazi Cheathawks meccs volt...
Rozo
Ezt neked azon melegében, a helyszínről megtelefonálta, vagy csak utólag vallotta be töredelmesen? Hogyan illeszthető be az eléggé lehangoló világképedbe, hogy fénykép van arról, ahogy Sherman először a labdához ér hozzá, jóval azelőtt, hogy lendületből nekiesne a rúgónak?
tejbegrrr!!!
Ja mert azután h hozzáért (ha egyáltalán) kötelező beleszállni a rúgó térdébe.
Ka'deemCarey25
1, igaz, meg is állhatott volna a levegőben, a labdán egyensúlyozva egy kézzel. ha már profinak tartja magát.
2. hogy jött itt ez elő? jesus.
3. "sherman surmó" - ő volt az első az sb végén:  cdn-s3.si.com/s3fs-public/2015/02/sb49-richard-sherman-tom-brady-handshake-at.jpg
winston
Köszönjük Emese...
Ka'deemCarey25
ja h akkor már csak ennyire futja.
braxa88
Kellettél...
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nem elég, hogy a bírók "szarfaszú" töketlen barmok, de még az a faszkalap Surmóman is egy degenerált barom. Semmi mást nem akart, mint kicsinálni a rugót a zebrák meg hagyták neki. Igazi Cheathawks meccs volt...
Rozo
Ezt neked azon melegében, a helyszínről megtelefonálta, vagy csak utólag vallotta be töredelmesen? Hogyan illeszthető be az eléggé lehangoló világképedbe, hogy fénykép van arról, ahogy Sherman először a labdához ér hozzá, jóval azelőtt, hogy lendületből nekiesne a rúgónak?
tejbegrrr!!!
Ja mert azután h hozzáért (ha egyáltalán) kötelező beleszállni a rúgó térdébe.
Ka'deemCarey25
1, igaz, meg is állhatott volna a levegőben, a labdán egyensúlyozva egy kézzel. ha már profinak tartja magát.
2. hogy jött itt ez elő? jesus.
3. "sherman surmó" - ő volt az első az sb végén:  cdn-s3.si.com/s3fs-public/2015/02/sb49-richard-sherman-tom-brady-handshake-at.jpg
winston
Köszönjük Emese...
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem elég, hogy a bírók "szarfaszú" töketlen barmok, de még az a faszkalap Surmóman is egy degenerált barom. Semmi mást nem akart, mint kicsinálni a rugót a zebrák meg hagyták neki. Igazi Cheathawks meccs volt...
Rozo
Ezt neked azon melegében, a helyszínről megtelefonálta, vagy csak utólag vallotta be töredelmesen? Hogyan illeszthető be az eléggé lehangoló világképedbe, hogy fénykép van arról, ahogy Sherman először a labdához ér hozzá, jóval azelőtt, hogy lendületből nekiesne a rúgónak?
tejbegrrr!!!
Ja mert azután h hozzáért (ha egyáltalán) kötelező beleszállni a rúgó térdébe.
Ka'deemCarey25
1, igaz, meg is állhatott volna a levegőben, a labdán egyensúlyozva egy kézzel. ha már profinak tartja magát.
2. hogy jött itt ez elő? jesus.
3. "sherman surmó" - ő volt az első az sb végén:  cdn-s3.si.com/s3fs-public/2015/02/sb49-richard-sherman-tom-brady-handshake-at.jpg
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
aki a kép látván is elitéli Shermant azzal kár vitázni srácok...
braxa88
Biztos akkor csak poénból kapott 9100 dolláros büntit ezért a tök szabályos megmozdulásért.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ha kivágják cutlert chicagoból annyira adná magát ide... 😊
peach
Na pont ettől rettegek 😊 de le se mertem írni mert nem akarom az ördögöt a falra festeni 😀
silent7939
nyugi, ellenünk karriercsúcsot dob, és egyből az orra alá tolnak egy 10 éves szerződést.
petey
Inkább a Tampa Bay tulajt kellene berúgatni és aláíratni vele hogy Winston jöhet ide. Aztán Larry maradjon még egy évet hogy kissé példát mutasson higgadtságból is neki, és meg van a QB erőművünk tíz évre.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ha kivágják cutlert chicagoból annyira adná magát ide... 😊
peach
Na pont ettől rettegek 😊 de le se mertem írni mert nem akarom az ördögöt a falra festeni 😀
silent7939
nyugi, ellenünk karriercsúcsot dob, és egyből az orra alá tolnak egy 10 éves szerződést.

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 535
aki a kép látván is elitéli Shermant azzal kár vitázni srácok...

Szerkesztette: braxa88