Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sajnos Palmeren már a tavalyi három utolsó meccsen látszott, ő nem gyűrűnyerő típus. Bíráskodás: ha most, hogy már alaposan segítettek kicsinálni magunkat elkezdenek nekünk fújni, na az rosszabb lenne mintha következetesen végig minket taposnának a zebrák a szezonban, az kevésbé lenne megalázó.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most néztem, bár még nem sok jelentősége van, de jelenleg TOP10-ben draftolnánk. 😊
silent7939
Ez a helyzet nem biztos h túl sokat fog változni a sorsolást elnézve☺
Ka'deemCarey25
Legyen úgy 😊
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Most néztem, bár még nem sok jelentősége van, de jelenleg TOP10-ben draftolnánk. 😊
silent7939
Ez a helyzet nem biztos h túl sokat fog változni a sorsolást elnézve☺
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most néztem, bár még nem sok jelentősége van, de jelenleg TOP10-ben draftolnánk. 😊
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Persze akkor szop a Hawks meg mindenki a csoportban, amikor mi is. Igazán nem lett volna nagy dolog idén is vinni a csoportot, "csak" ehhez az kellett volna hogy ne essen szét az O meg a ST.
Good old NFC West 😊
több mint 7 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Offense nélkül elég nehéz sajnos
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Idei elsőkörös húzásunk is nagy bustnak néz ki, fasza év lett ez a 2016.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000745195/article/bruce-arians-unhappy-with-rookie-robert-nkemdiche
csongi
A "dress code" betartása se megy neki, pedig az nem egy nagy feladat.
4l3x
 fuzovelkifele.com/2016/11/24/boom-or-bust-nkemdiche-arizona-cardinals/
Lehet olvasták a fórumot...
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Idei elsőkörös húzásunk is nagy bustnak néz ki, fasza év lett ez a 2016.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000745195/article/bruce-arians-unhappy-with-rookie-robert-nkemdiche
csongi
A "dress code" betartása se megy neki, pedig az nem egy nagy feladat.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Idei elsőkörös húzásunk is nagy bustnak néz ki, fasza év lett ez a 2016.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jnypvnsuwsapjuqfjivh
Bruce Arians unhappy with rookie Robert Nkemdiche
Bruce Arians sent a message to rookie Robert Nkemdiche, questioning the defensive tackle's maturity and work ethic. Will the Cardinals get anything out of their first-round pick this year?
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Arians amúgy a görög foci kedvelője, még a mérlegük is ugyanaz, mint a válogatott formációja

| (miért jutnak ilyenek eszembe 17 óra meló után? 😀) |
Löfli
Mert pihent vagy 😊
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arians amúgy a görög foci kedvelője, még a mérlegük is ugyanaz, mint a válogatott formációja

| (miért jutnak ilyenek eszembe 17 óra meló után? 😀) |
Löfli
Szerintem aludj egyet 😊
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arians amúgy a görög foci kedvelője, még a mérlegük is ugyanaz, mint a válogatott formációja

| (miért jutnak ilyenek eszembe 17 óra meló után? 😀) |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Valahogy még mindig azt érzem, hogy valahogy meglesz a PO, és jó lesz a szezon. Ennyi balfaszkodás, bírói szerencsétlenkedés, és össznépi töketlenkedés után csak jobb jöhet. A következő meccs sorsdöntő lesz számunkra.
Leon78
Nem akarlak elkeseríteni de ha maradunk a realitás talaján akkor be kell látnunk hogy ez a vonat már elment. Azoknak a csapatoknak akik jelenleg WC poziba vannak van 2 győzelem előnyük plusz a Vikes aki 6-4-en áll ráadásul még a Tampa is ott figyel előttünk 5-5-el.

Nekünk hátra van a:

Falcons
Redskins
Dolphins
Saints
Hox
Rams

Szerintem ezek közül hozhatjuk a Saints és a Rams ellenit. Jelenleg kb ennyire "jó", de ink elég az O-nk. Max még 1 W-t tudok elképzelni a Miami ellen, de azt is inkább bukóra veszem. Sajnos ez a reális jelenleg.
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Valahogy még mindig azt érzem, hogy valahogy meglesz a PO, és jó lesz a szezon. Ennyi balfaszkodás, bírói szerencsétlenkedés, és össznépi töketlenkedés után csak jobb jöhet. A következő meccs sorsdöntő lesz számunkra.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az megvan hogy BA a meccs után mellkasfájdalmak miatt korházba került? A jó hír hogy már kiengedték, de attól tartok hogy a kövi szezonban nem lesz HC mert az egészsége miatt vissza fog vonulni.
silent7939
Kizárt. Szerintem rohadtul nem fog visszavonulni, ha kell, hordágyon is ott lesz a pálya szélén. 😊

Szerkesztette: csongi
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az megvan hogy BA a meccs után mellkasfájdalmak miatt korházba került? A jó hír hogy már kiengedték, de attól tartok hogy a kövi szezonban nem lesz HC mert az egészsége miatt vissza fog vonulni.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szerintem sem elsősorban Catman a gyenge láncszem a ST-ben, hanem az összes többi (kivéve persze Bethel). Idén rajtuk (meg persze részben az offense töketlenkedésein) megy el a szezon.

Szerkesztette: csongi
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez kapásból 14 pont deficit. A kickoff return td-t nem számolom ide mert ott a ST hibázott. Kottonzáró képtelen touchbackre rúgni azt a kibaszott labdát. Hihetetlen a csávó.
silent7939
amúgy ez lol, mert az első félidőben minden rúgása touchback lett 😊 a többiek nem tudtak lejönni a blokkokról
Löfli
Na bazzz lényegtelen. gyenge lába van a csávónak. Ki kell rúgni a pályán kívülre a nézők közé és nincs visszahordás.
silent7939
 www.footballdb.com/stats/stats.html?mode=O&sort=koavg
Catman KO-átlaga a 12. legjobb a ligában és az 5. legkevesebb KR yardot szoptátok...
empty taxi
Akkor Kotton fasza ezek szerint 😊 Én akkor sem csippantom mert 2 meccset kurt el idén. 😊 De mint mondtam ezt nem írtam a számlájára. A 2 brutális bírói hiba elég volt a Vikes felszopásához.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ez kapásból 14 pont deficit. A kickoff return td-t nem számolom ide mert ott a ST hibázott. Kottonzáró képtelen touchbackre rúgni azt a kibaszott labdát. Hihetetlen a csávó.
silent7939
amúgy ez lol, mert az első félidőben minden rúgása touchback lett 😊 a többiek nem tudtak lejönni a blokkokról
Löfli
Na bazzz lényegtelen. gyenge lába van a csávónak. Ki kell rúgni a pályán kívülre a nézők közé és nincs visszahordás.
silent7939
 www.footballdb.com/stats/stats.html?mode=O&sort=koavg
Catman KO-átlaga a 12. legjobb a ligában és az 5. legkevesebb KR yardot szoptátok...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez kapásból 14 pont deficit. A kickoff return td-t nem számolom ide mert ott a ST hibázott. Kottonzáró képtelen touchbackre rúgni azt a kibaszott labdát. Hihetetlen a csávó.
silent7939
amúgy ez lol, mert az első félidőben minden rúgása touchback lett 😊 a többiek nem tudtak lejönni a blokkokról
Löfli
Na bazzz lényegtelen. gyenge lába van a csávónak. Ki kell rúgni a pályán kívülre a nézők közé és nincs visszahordás.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez kapásból 14 pont deficit. A kickoff return td-t nem számolom ide mert ott a ST hibázott. Kottonzáró képtelen touchbackre rúgni azt a kibaszott labdát. Hihetetlen a csávó.
silent7939
amúgy ez lol, mert az első félidőben minden rúgása touchback lett 😊 a többiek nem tudtak lejönni a blokkokról

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem szoktam bírózni mert minden meccsen hibáznak, de ezt nekik köszönhetjük.
1. sorsdöntő DPI ellenünk amikor is automatikus first down lett a goal linenál. Az konkrétan semmi nem volt.
2. be nem fújt DPI rajtunk a picksix előtt. Konkrétan lefogták Brownt és azért nem ért oda a labdára. Ebből lett az int és a visszahordás.
silent7939
Ezt aláírom, a pick6-et vissza kellett volna fújni, akkora orbitális OPI vagy holding volt Brownon.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Remélem húzunk QB-t és mint írtam az én favoritom Kaaya. Simád jöhetne a 2. körben.
silent7939
én is remélem behúzzátok Kaaya-t 😛

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Remélem húzunk QB-t és mint írtam az én favoritom Kaaya. Simád jöhetne a 2. körben.
silent7939
2. körünk elvileg nincs a Chandler Jones trade miatt, de amúgy adom amiket írtál 😊.
Kexandro
Gyorsan-gyorsan küldjétek ezt a 2. kört is! Ennyi sack-ért jár a 2016-os mellé a 17-es is! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Remélem húzunk QB-t és mint írtam az én favoritom Kaaya. Simád jöhetne a 2. körben.
silent7939
2. körünk elvileg nincs a Chandler Jones trade miatt, de amúgy adom amiket írtál 😊.
Kexandro
Ooops valóban 😊
Akkor szerezni kell 😊