Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉
Cardinalis
Repjegy most 27 😀
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
tuti megyek!!!
tuti valamilyen hitelből... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Venue: Twickenham Stadium

Dates: 22nd October or 29 October 2017*
*Order of Twickenham Games and Kick off times to be confirmed
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Jövőre London. Csak ki kéne ugrani!
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hop-hop....
Cards - Rams Londonban!!!!!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sv3zvvtgnzf2ut6ak1f5
2017 London games: NFL announces which teams will be playing
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Floyd-ért talán nem lesz kár, olyan fos volt idén. Egy-egy villanás, aztán meg a homály dropok.
A sérülések meg már talán jókor jöttek, ha lehet ezt mondani, itt már úgyis esélytelenként nyomjuk le a maradék 3 meccset.

És igen, egyetértek, a védelem még mindig elit, ha ők nem lennének, akkor komolyan harcban lennénk az 1/1-ért. Új OL és ST kell jövőre.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
A Seattle bukik kettőt mi nyerünk kettő aztán minden külső nyomás ellenére ott is nyerünk és jöhet a WC aztán mehetünk Dallasba,,,,
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megnéztem én is a meccset végre, hát lehet nem kellett volna, olyan szar volt 😊 köszi monszun. gyász, hogy a védelem az egyetlen csapategység, ami említésre méltó, az O-Line továbbra is fos, Palmert kb minden 2. playben megbasszák... persze ez a ST is parádés, 4. meccs megy el rajtuk kb? amúgy ez a védelem kb ligaelit lenne, ha nem lennének ennyit a pályán.

CC amúgy nyilván nem szándékosan nyírta ki Tannehillt, Albert lökte rá.  twitter.com/bylindsayhjones/status/808368587320791041

Ulrick John IR, Bucannon is lehet, hogy IR, Tyvon Branch ágyék szakadás


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Michael Floyd-ot letartóztatták ittas vezetés miatt
 2xnw2mt2bw82xppry3quo8xq.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/12/Floyd-294x368.jpg
Klaci79
Akkor megkoronázta idei szezonját.
Ka'deemCarey25
Jövőre ő se lesz már a csapat tagja.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Michael Floyd-ot letartóztatták ittas vezetés miatt
 2xnw2mt2bw82xppry3quo8xq.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/12/Floyd-294x368.jpg
Klaci79
Akkor megkoronázta idei szezonját.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 938
Michael Floyd-ot letartóztatták ittas vezetés miatt
 2xnw2mt2bw82xppry3quo8xq.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/12/Floyd-294x368.jpg

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hiszen most nem ez van, oh wait....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mondjuk ha büntetnék őket rendesen (nem 20ezer dolcsi mert az lófasz, hanem 2-3 meccs eltiltás) akkor az edzők odafigyelnének és felhívnák a figyelmet, hogy igenis ne vetődj rá a QB térdére, mert a következő három meccsen nem játszol. A második-harmadik eltiltás után megjegyezné és megpróbálna máshogy szerelni. Így lehetne védeni a játékosok egészségét, nem a goodell féle faszságokkal. Persze mivel erre semmiféle jel nem mutat, Campbell megkapja a 25ezer dolcsis csekket, becsengeti, legközelebb ugyanígy szerel, Tanehill2.0 meg gyógytornázik fél évet. Persze ez itt részben off, de amíg érdemi változtatás nem lesz, addig ugyanígy hullani fognak a játékosok.
gabokocka
És akkor olyan lesz mint a holding meg a pass interference, vagy észreveszik vagy nem, vagy mindenkit védenek vagy csak a néhány zebrakedvenc csapatot, meg hát végülis a spori ezt az esetet így látta azt meg amúgy, x-hez tényleg már hozzá se lehet érni y-t meg lehet levetődni, benne van a játékban.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mondjuk ha büntetnék őket rendesen (nem 20ezer dolcsi mert az lófasz, hanem 2-3 meccs eltiltás) akkor az edzők odafigyelnének és felhívnák a figyelmet, hogy igenis ne vetődj rá a QB térdére, mert a következő három meccsen nem játszol. A második-harmadik eltiltás után megjegyezné és megpróbálna máshogy szerelni. Így lehetne védeni a játékosok egészségét, nem a goodell féle faszságokkal. Persze mivel erre semmiféle jel nem mutat, Campbell megkapja a 25ezer dolcsis csekket, becsengeti, legközelebb ugyanígy szerel, Tanehill2.0 meg gyógytornázik fél évet. Persze ez itt részben off, de amíg érdemi változtatás nem lesz, addig ugyanígy hullani fognak a játékosok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A QB-kra kb ez a legveszélyesebb helyzet, amikor a DB-k, LB-k teljes lendülettel rávetődnek, ráadásul ha pont térd környéke a becsapódási zóna és támasztott lábra érkezik, tuti a szalagszakadás.
Campbell nem alattomos figura, kizártnak tartom, hogy direkt csinálja így. Ha büntetnék az ilyet, mit oldana meg? A végén már hozzáérni se mernének a védők az irányítóhoz. Ezek a sérülések benne vannak a játékban, Palmer már vagy 2-3 ilyenen van túl.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Campbell Camen is nyomott egy ugyanilyet. Nem mondom, hogy szándékos volt, de kajak ugynailyen volt. Zászló arra se repült. Pedig ezeket kéne büntetni, nem a túlzott ünnepléseket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jó hát a zebrák ebben az idényben kritikán aluliak (ismét). Szinte minden csapat szidja őket mint a bokrot, nem csak mi panaszkodhatunk.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Campbell volt. És nem állítom, hogy szándékos.. sajnos benne van az ilyesmi. De azért az is röhej, hogy erre nem ment még egy sárga sem, de aztán lehet csak az én ízlésemnek jött alacsonyan az az ütés.


Csabee13
Ez fura, 4 meccsünket fújták el. Addig amíg volt esélyünk a PO-ra. Most már elmehetnek a faszba a zebrák.
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Campbell volt. És nem állítom, hogy szándékos.. sajnos benne van az ilyesmi. De azért az is röhej, hogy erre nem ment még egy sárga sem, de aztán lehet csak az én ízlésemnek jött alacsonyan az az ütés.

 nbcprofootballtalk.files.wordpress.com/2016/12/ap16346750769133-e1481494246837.jpg

Btw sem emiatt, sem a szoros meccs miatt nem akarok konfliktust, csak szóvá tettem, hogy talán nem ez a megfelelő hangnem.
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jóvan, nem kell egymás torkának ugrani. Idén a Miami sokkal jobb, nem kell szarozni, azok pont mi vagyunk. Nyilván a szezon előtt ezt a meccset full W-re vettem, de senki sem az előző évi csapattal áll ki ugye...
A meccs végét már elkapcsoltam a picsába, nem láttam Tannehill sérülését. Ki volt a tettes? Remélem nem volt benne szándékosság...
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Az azért nevetséges hogy az összes hétórás meccset bukjuk idén. Most egy szar miamitól bazdmeg, egy Tannehill szétpasszol minket egy ratyi támadófallal. Űbergáz...
Ka'deemCarey25
Történetesen az a szar Miami fej fej mellett harcol a PO-ért, ti azért hogy ne írják még oda, hogy eliminated. Az a Tannehill idén villantott pár GW driveot idén miután a "ratyi" támadófalból nem hiányzott 3 ember. Most is csak az egyik legjobbunk Pouncey hiányzott. És ha már pont a ti playátok intézte el szezonunkat mert az "egy Tannehill" térdét rommá b.szta, legalább a kölcsönös tiszteletet megadhatnád. Részemről meg ez az Űbergáz...
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Remélem, ahogy vége a szezonnak, mindenkit szélnek eresztenek a ST-ből. Még jó, hogy én már lezártam magamban a szezont, így felhúzni már nem fogom magam az ilyen meccseken. Persze, csúszott a labda mint a szar, de ugyanúgy a delfineknek is.
5-7-1, még az 50 %-os szezon sem lesz meg, mert szenteste a Hawks úgy elver minket mint a szél. Na nem mintha bármit is számítana...
csongi
Mer' Arizonában olyankor még reggel van, álmosak a játékosok.....
Edit: Ezt eggyel későbbi hsz-ra szántam válasznak Én is álmos vagyok, legalább a Tampa nyert.

Szerkesztette: harras
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az azért nevetséges hogy az összes hétórás meccset bukjuk idén. Most egy szar miamitól bazdmeg, egy Tannehill szétpasszol minket egy ratyi támadófallal. Űbergáz...
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Remélem, ahogy vége a szezonnak, mindenkit szélnek eresztenek a ST-ből. Még jó, hogy én már lezártam magamban a szezont, így felhúzni már nem fogom magam az ilyen meccseken. Persze, csúszott a labda mint a szar, de ugyanúgy a delfineknek is.
5-7-1, még az 50 %-os szezon sem lesz meg, mert szenteste a Hawks úgy elver minket mint a szél. Na nem mintha bármit is számítana...
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Valaki számolja még hány meccs/pont ment el a világtörténelem legszánalmasabb ST-jén?