Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Az időpont nincs meg, de jegyet már vehetsz.
ticketmaster-en meg a viagogo-n is látok jegyeket pl.
csongi
A Cards meccsre még nincs jegyértékesítés, csak regelni lehet hogy érdeklődsz. Legalábbis a Ticketmasteren
Illetve season ticketet lehet venni de az mind a 4 meccsre szól így nem éppen óccsóé adják 😊

Szerkesztette: silent7939
több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Az időpont nincs meg, de jegyet már vehetsz.
ticketmaster-en meg a viagogo-n is látok jegyeket pl.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
harras
Nincs sajnos
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Meg van már a londoni meccs időpontja ? Időben akarok jegyet foglalni.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
nesztek atombomba 😊)
NFC West forever!
Go Hox!
Cardinalis
Hehe, szeptemberben a CBS szerint Arizonában a "most hated" személy Pete Carroll volt.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
nesztek atombomba 😊)
NFC West forever!
Go Hox!
Cardinalis
hubazmeg..... kimondtaaaa a szóóóóót 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
D-Wash nyilatkozta hogy visszatérne, optimistán áll a dolgokhoz szerinte 2017-ben játszik majd. Meglátjuk RG is így gondolja-e. Lehet h egy teljes szezon is kevés lenne a felzárkózáshoz.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Hát lehet hogy nem voltam egyértelmű, szóval bíródarling csapatoknak képtelen vagyok szurkolni. Ezért NFC-ben Atlanta, de mondjuk feleannyira se mint Detroit. Csak most kivételesen a többiek ellen, nem valakiért drukkolok.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
két csapatnak szurkoltam a WC körben (Lions, Giants), mindkettő kizúgott rendesen. most már nem merem átváltani a kedvenc csapatot a Falcons, Chiefs duóra... 😀
Löfli
Én is így jártam, csak én még megfűszereztem a Raidersel is 😀 Ezek után nem merem elárulni ki a favorit a következő körben 😀
silent7939
Szurkolj nekünk. A Falcons ellen minden torokra szükség van. Köszi 😀
BigBaltazar
Azokra a torkokra vagy így, vagy úgy lesz szükség😊
dankodavid
hát remélhetőleg mélytorok lesz az nekik 😀
petey
Nem értem miért utáljátok így a Falconst, egy szimpatikus csapat. 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
két csapatnak szurkoltam a WC körben (Lions, Giants), mindkettő kizúgott rendesen. most már nem merem átváltani a kedvenc csapatot a Falcons, Chiefs duóra... 😀
Löfli
Én is így jártam, csak én még megfűszereztem a Raidersel is 😀 Ezek után nem merem elárulni ki a favorit a következő körben 😀
silent7939
Szurkolj nekünk. A Falcons ellen minden torokra szükség van. Köszi 😀
BigBaltazar
Azokra a torkokra vagy így, vagy úgy lesz szükség😊
dankodavid
hát remélhetőleg mélytorok lesz az nekik 😀

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
két csapatnak szurkoltam a WC körben (Lions, Giants), mindkettő kizúgott rendesen. most már nem merem átváltani a kedvenc csapatot a Falcons, Chiefs duóra... 😀
Löfli
Én is így jártam, csak én még megfűszereztem a Raidersel is 😀 Ezek után nem merem elárulni ki a favorit a következő körben 😀
silent7939
Szurkolj nekünk. A Falcons ellen minden torokra szükség van. Köszi 😀
BigBaltazar
Azokra a torkokra vagy így, vagy úgy lesz szükség😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
Mivel most kiesett a NYG, így nálam marad az Atlanta vagy a KC. Ha ők is kizúgnak akk mindegy csak ne a NE nyerjen.
Ka'deemCarey25
Mi ez az ellenszenv? Szeptemberben azt mondtad, hogy feltörlitek velünk a padlót a Super Bowlban, persze, csak ha eljutunk addig. Most meg már mindegy, csak ne mi? Nem széééép
Wyatt
Jó memóriád van. Am akkor is inkább az érzelmek szóltak belőlem mint sem a valóságot állították volna szavaim, de tény hogy nem gondoltam volna hogy ilyen gyenge szezonunk lesz. Mindegy attól még remélem nem nyertek😊
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
két csapatnak szurkoltam a WC körben (Lions, Giants), mindkettő kizúgott rendesen. most már nem merem átváltani a kedvenc csapatot a Falcons, Chiefs duóra... 😀
Löfli
Én is így jártam, csak én még megfűszereztem a Raidersel is 😀 Ezek után nem merem elárulni ki a favorit a következő körben 😀
silent7939
Szurkolj nekünk. A Falcons ellen minden torokra szükség van. Köszi 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
nesztek atombomba 😊)
NFC West forever!
Go Hox!

THIS IS THE WAY
több mint 7 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Na ha már ez a téma akkor bedobom a bombát, mert én meg a Steelers győzelmét várom. XD

Igen tudom, hogy miattuk nincs meg az SB győzelem, de hát Troy Polamalu és Ben Roethlisberger miatt nekem ők a megmaradtak közül a kedvencem. 😊

Szerkesztette: Rozo
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
Mivel most kiesett a NYG, így nálam marad az Atlanta vagy a KC. Ha ők is kizúgnak akk mindegy csak ne a NE nyerjen.
Ka'deemCarey25
Mi ez az ellenszenv? Szeptemberben azt mondtad, hogy feltörlitek velünk a padlót a Super Bowlban, persze, csak ha eljutunk addig. Most meg már mindegy, csak ne mi? Nem széééép

több mint 7 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nekem a Packers mindig is szimpi volt, Rodgers szerintem a liga egyik legnormálisabb fazonja, elit QB, még sincs elszállva magától. Szóval vagy ők, vagy a Texans, akiket meg senki sem várt sehova. Kb mint minket 2008-ban 😊
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
két csapatnak szurkoltam a WC körben (Lions, Giants), mindkettő kizúgott rendesen. most már nem merem átváltani a kedvenc csapatot a Falcons, Chiefs duóra... 😀
Löfli
Én is így jártam, csak én még megfűszereztem a Raidersel is 😀 Ezek után nem merem elárulni ki a favorit a következő körben 😀
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
két csapatnak szurkoltam a WC körben (Lions, Giants), mindkettő kizúgott rendesen. most már nem merem átváltani a kedvenc csapatot a Falcons, Chiefs duóra... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
harras
Mivel most kiesett a NYG, így nálam marad az Atlanta vagy a KC. Ha ők is kizúgnak akk mindegy csak ne a NE nyerjen.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
az NFC-ben a Divisional körben az a három csapat szerepel amelyiknek az Univerzum entrópia törvénye szerint a döntő szituációkban a bíróit tévedések mindig kedveznek

a negyedik az az Atlanta

nem is tudom kinek drukkoljak....
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Hát, tényleg fura egy szezon volt. Simán lehetett volna 10 győzelem is, de most nagyon kevés meccsen éreztem igazán dominánsnak a csapatot.

A védelem sok stat alapján nagyon rendben volt, de valahogy nekem hiányoztak a beteg csoda playek amik az utóbbi években gyakran megvoltak(Matyi nagy mentései, kivédekezett 2&1 szituk kulcspillanatokban, stb...), most csak simán csak jók voltak. Mindenesetre ott nincsenek nagy gondok, a lyukakat be lehet tömni.

A támadósorból hiányzott az utóbbi évek során felépítgetett támadófal nagy része, de a "top5 elkapósor" is rendesen besült. Fitz természetesen egy félisten, idén is egy állat volt, de Floyd annyira inkonzisztens volt, hogy már akkor is szar volt amikor jó, JJ Nelson ok kis 4. számú elkapó, de nagy csodára nem kell számítani tőle, az igazi John Brown meg nagyon hiányzott. Nem egy meccset hoztunk az utóbbi két évben az ő villanásaival, most meg nem igazán volt tényező. Nagyon nagy szükségünk lesz rá jövőre. Alapvetően ha Dj nem ilyen jó elkapásokban is, akkor ez egy igen szar szezon lett volna a passzjáték tekintetében, ami kb az ellentéte annak amire számítottunk.

QB-t hozni kell Palmer mögé ez nem is kérdés, ne szopassuk be magunkat egy no QB szituba 2018-ra. Annál szarabb nincs. Remélhetőleg Keim és Arians tanult az idei évből és nem a special team kárára szervezik a keretet a végén. Frusztráló volt, és nem csak a kihagyott FG-k miatt.

Amúgy összességében jó csapat ez, idén a pofánkba robbant minden, de simán futhatunk még egy olyan szezont mint tavaly, akár CC nélkül is. Kezdetnek megteszi, hogy igaz a hétvégi meccsen úgy tűnt, hogy DJ-t kb az amputáció-eutanázia vonalon fogják kezelgetni, ehelyett meg 6 hét pihi után, komolyabb szerkezeti bajok nélkül ugorhat neki a felkészülésnek.

Szerkesztette: andree
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 www.nfl.com/videos/maguire/0ap3000000768773/A-Football-Life-Rod-Tidwell
Mekkora film, bírtam CGJ karakterét!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Playoffban hadd szurkoljak már annak akinek akarok 😛
Löfli
Miért? Az alapszakaszban van vki aki megszabja h kinek kell drukkolnod?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Playoffban hadd szurkoljak már annak akinek akarok 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!