Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg is van Tony Jefferson utódja SS-ben.
 twitter.com/kentsomers/status/839904162217259008
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Chandler Jones's agreement with Arizona is 5 yrs, $83M. Gets $16.5M/yr and has a guarantee of $53M.
Hát nem kicsi pénz, de ez van. Régóta kerestünk ilyen játékost, most ki kell fizetni ha már megszereztük.
több mint 7 éve
Kocsitelo New England Patriots 5
When Chandler Jones deal is signed, he'll make over $16M/season, ($83-$84M for 5 years) w/over $50M guar. Monster deal
Klaci79
Jó kis deal ChJ-nek. Cards nem szarral gurigázott ennyi garantáltal..
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Campbellnek évi 14 millió környéki fizetést pedzegetnek, ami azért elég erős sztem.
Jefferson pedig Baltiomore felé tart.
Natloz
Gondolom nem kell bemutatni mekkora király
Ennél a 14Mnál 4 jobban fizetett edge rusher, és 6 jobban fizetett belső DL ember van. ha nem 30 éves lenne, hanem kb 27, akkor valszeg nem is 14-t kapott volna, hanem 3-4M-val többet.
Tavaly is sokat igazolt és tavalyelőtt is a Jax, de ez szerintem messze a legjobb igazolásuk.
több mint 7 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Campbellnek évi 14 millió környéki fizetést pedzegetnek, ami azért elég erős sztem.
Jefferson pedig Baltiomore felé tart.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais Campbell közben Floridába tart.
 twitter.com/diannaESPN/status/839660321837056000
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 941
When Chandler Jones deal is signed, he'll make over $16M/season, ($83-$84M for 5 years) w/over $50M guar. Monster deal
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JasonColeBR/status/839551751619510273


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sources: The #AZCardinals and franchised tagged pass-rusher Chandler Jones are finalizing a 5-year extension. Going to be large.
Ez azért sokat változtathat. Gondolom nyerünk vagy 10 millát az idei sapka alatt.
andree
Lehetséges, de a Gresham szerződést ez nem teszi szimpatikusabbá. 😕
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Sources: The #AZCardinals and franchised tagged pass-rusher Chandler Jones are finalizing a 5-year extension. Going to be large.
Ez azért sokat változtathat. Gondolom nyerünk vagy 10 millát az idei sapka alatt.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
Kexandro
Kritikán aluli megállapodás, pláne ennyiért. Mi lesz a védelemmel, kérdem én, ha közepesen szar TE-re költjük az amúgy sem sok feles pénzt.? Nagy csalódás ez a döntés.
Leon78
Ido kozben kb kiderultek a szamok; 7millio koruli osszegeket pedzegetnek... Ez igy valoban botranyos, plane egy korosodo serulekeny jatekosnak
Kexandro
erről holvan forrás?
braxa88
Mike Garafolo‏ @MikeGarafolo
Cardinals announced the four-year deal for TE Jermaine Gresham. Sources say he doubled up on the $3.5m he made this year. Good deal for him.

Csak ezt találtam.
Beki
köszi
amugy Vance McDonald szerződése után ez a 7M/év érthető, még ha nem is reális.
Doyle is 19M/3év
Kiváncsi vagyok Bennett mit fog kapni.
braxa88
Tegnap azt olvastam h 9m/év az igénye.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
Kexandro
Kritikán aluli megállapodás, pláne ennyiért. Mi lesz a védelemmel, kérdem én, ha közepesen szar TE-re költjük az amúgy sem sok feles pénzt.? Nagy csalódás ez a döntés.
Leon78
Ido kozben kb kiderultek a szamok; 7millio koruli osszegeket pedzegetnek... Ez igy valoban botranyos, plane egy korosodo serulekeny jatekosnak
Kexandro
erről holvan forrás?
braxa88
Mike Garafolo‏ @MikeGarafolo
Cardinals announced the four-year deal for TE Jermaine Gresham. Sources say he doubled up on the $3.5m he made this year. Good deal for him.

Csak ezt találtam.
Beki
köszi
amugy Vance McDonald szerződése után ez a 7M/év érthető, még ha nem is reális.
Doyle is 19M/3év
Kiváncsi vagyok Bennett mit fog kapni.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
Kexandro
Kritikán aluli megállapodás, pláne ennyiért. Mi lesz a védelemmel, kérdem én, ha közepesen szar TE-re költjük az amúgy sem sok feles pénzt.? Nagy csalódás ez a döntés.
Leon78
Ido kozben kb kiderultek a szamok; 7millio koruli osszegeket pedzegetnek... Ez igy valoban botranyos, plane egy korosodo serulekeny jatekosnak
Kexandro
erről holvan forrás?
braxa88
Mike Garafolo‏ @MikeGarafolo
Cardinals announced the four-year deal for TE Jermaine Gresham. Sources say he doubled up on the $3.5m he made this year. Good deal for him.

Csak ezt találtam.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
Kexandro
Kritikán aluli megállapodás, pláne ennyiért. Mi lesz a védelemmel, kérdem én, ha közepesen szar TE-re költjük az amúgy sem sok feles pénzt.? Nagy csalódás ez a döntés.
Leon78
Ido kozben kb kiderultek a szamok; 7millio koruli osszegeket pedzegetnek... Ez igy valoban botranyos, plane egy korosodo serulekeny jatekosnak
Kexandro
erről holvan forrás?
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
Kexandro
Kritikán aluli megállapodás, pláne ennyiért. Mi lesz a védelemmel, kérdem én, ha közepesen szar TE-re költjük az amúgy sem sok feles pénzt.? Nagy csalódás ez a döntés.
Leon78
Ido kozben kb kiderultek a szamok; 7millio koruli osszegeket pedzegetnek... Ez igy valoban botranyos, plane egy korosodo serulekeny jatekosnak
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
Kexandro
Kritikán aluli megállapodás, pláne ennyiért. Mi lesz a védelemmel, kérdem én, ha közepesen szar TE-re költjük az amúgy sem sok feles pénzt.? Nagy csalódás ez a döntés.
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456
empty taxi
Az idei TE classbol pedig lehetne csemegezni hosszabb tavra, Gresham penze pedig mehetne Jeffersonnak... Mindegy bizom Keim-ekben 😊
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Igazából én azt nem értem, hogy miért nem vágtunk már ki néhány sérülékeny játékost, többek között Branch, és Peters is mehetne a picsába, egyszerűen nem lehet rájuk számítani. Bethel, Matheiu, esetleg Iupati fizetés csökkentés, Peterson átstrukturálás, és már meg is van a pénz legalább CC-re, Jeffersonra, és Minterre. Szerintem a többiek nem lényegesek annyira. Az, hogy eddig semmi érdemleges nem történt, szerintem azt jelenti, hogy mindenki mehet amerre lát.
Leon78
Szerintem megvárjuk mit hoz a piac, aztán igazolgatunk. Sok cap nincs, de annyira nem is érzem vészesnek a helyzetet. Jövőre Palmer fizetését kihúzhatjuk, Jones lelép, vagy kap egy hosszútávú szerződést, szóval viszonylag nyugodtan görgethetjük előre a fizetéseket pár nagyobb aláírási bónusszal. John Brown meg Washington szerződése miatt kell csak aggódni. Nyilván az FA-ink nagyobb része lelép majd, de várok pár közepes igazolást, ahol nagyjából pótoljuk őket. CC-ért és Jeffersonért nekem is vérezni fog a szívem, ahogy Mintert is csíptem, de ez az élet rendje. Azért nem hiszem, hogy mindenkit elveszítenénk.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/839208707762323456


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok!

Holnaptól már elkezdenek csöpögni a hírek mivel bár 9.-én nyit a FA, az előző évek trendjei alapján kiszivárogtak már 2 nappal előbb az ún. beszélgetős időszakból napvilágot látott szerződtetések.

Ami a csapatot illeti borzasztó kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alkotni Keimék. CC-t remélem valahogy visszaigazoljuk, nélküle ez def fal szerintem nagyságrendekkel gyengébb lenne és nem látom, hogy hogyan tudnák őt pótolni.

Jeffersont én elengedtem, őt sztem borzasztóan túl fogják fizetni és remélem, hogy nem mi leszünk.

Rajtuk kívül is vannak még nevesebb FA-k tőlünk akik több/kevesebb snapet voltak a pályán idén, mint Minter, Gresham, Rucker, DJ Swearinger, C. Johnson, M.Cooper, Okafor, Ellington, AQ Shipley, S. Taylor, Watford.

Közülük DJ Swearingert és Greshamet látok reális esélyt, hogy visszaigazoljuk, talán őket nem fizetik túl. Minternél is egy az indokoltnál nagyobb szerződésre számítok a piacról. Okaforra kiváncsi vagyok, hogy mennyiért fog elkelni. A többieket nem tudom elképzelni, hogy bárkit is túl fizessenek, Keiméken múlik, hogy velük képzelik el-e a rotációt.

Izgalmas napokat és jó halászást kívánok a zavarosban!
emberke22
Szerintem CC-t is túl fogja fizetni a piac, legalábbis az életkorához képest, reménykedhetünk, hogy Nkemdiche olyan játékot hoz majd amivel nem fog nagyon hiányozni CC. Én Minter Swearinger és Shipley esetleges elvesztését sajnálnám nagyon, őket nagyon jó ár-érték arányban meg lehetne? tartani.
lazars
Igazából én azt nem értem, hogy miért nem vágtunk már ki néhány sérülékeny játékost, többek között Branch, és Peters is mehetne a picsába, egyszerűen nem lehet rájuk számítani. Bethel, Matheiu, esetleg Iupati fizetés csökkentés, Peterson átstrukturálás, és már meg is van a pénz legalább CC-re, Jeffersonra, és Minterre. Szerintem a többiek nem lényegesek annyira. Az, hogy eddig semmi érdemleges nem történt, szerintem azt jelenti, hogy mindenki mehet amerre lát.
több mint 7 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Sziasztok!

Holnaptól már elkezdenek csöpögni a hírek mivel bár 9.-én nyit a FA, az előző évek trendjei alapján kiszivárogtak már 2 nappal előbb az ún. beszélgetős időszakból napvilágot látott szerződtetések.

Ami a csapatot illeti borzasztó kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alkotni Keimék. CC-t remélem valahogy visszaigazoljuk, nélküle ez def fal szerintem nagyságrendekkel gyengébb lenne és nem látom, hogy hogyan tudnák őt pótolni.

Jeffersont én elengedtem, őt sztem borzasztóan túl fogják fizetni és remélem, hogy nem mi leszünk.

Rajtuk kívül is vannak még nevesebb FA-k tőlünk akik több/kevesebb snapet voltak a pályán idén, mint Minter, Gresham, Rucker, DJ Swearinger, C. Johnson, M.Cooper, Okafor, Ellington, AQ Shipley, S. Taylor, Watford.

Közülük DJ Swearingert és Greshamet látok reális esélyt, hogy visszaigazoljuk, talán őket nem fizetik túl. Minternél is egy az indokoltnál nagyobb szerződésre számítok a piacról. Okaforra kiváncsi vagyok, hogy mennyiért fog elkelni. A többieket nem tudom elképzelni, hogy bárkit is túl fizessenek, Keiméken múlik, hogy velük képzelik el-e a rotációt.

Izgalmas napokat és jó halászást kívánok a zavarosban!
emberke22
Szerintem CC-t is túl fogja fizetni a piac, legalábbis az életkorához képest, reménykedhetünk, hogy Nkemdiche olyan játékot hoz majd amivel nem fog nagyon hiányozni CC. Én Minter Swearinger és Shipley esetleges elvesztését sajnálnám nagyon, őket nagyon jó ár-érték arányban meg lehetne? tartani.
több mint 7 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Sziasztok!

Holnaptól már elkezdenek csöpögni a hírek mivel bár 9.-én nyit a FA, az előző évek trendjei alapján kiszivárogtak már 2 nappal előbb az ún. beszélgetős időszakból napvilágot látott szerződtetések.

Ami a csapatot illeti borzasztó kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alkotni Keimék. CC-t remélem valahogy visszaigazoljuk, nélküle ez def fal szerintem nagyságrendekkel gyengébb lenne és nem látom, hogy hogyan tudnák őt pótolni.

Jeffersont én elengedtem, őt sztem borzasztóan túl fogják fizetni és remélem, hogy nem mi leszünk.

Rajtuk kívül is vannak még nevesebb FA-k tőlünk akik több/kevesebb snapet voltak a pályán idén, mint Minter, Gresham, Rucker, DJ Swearinger, C. Johnson, M.Cooper, Okafor, Ellington, AQ Shipley, S. Taylor, Watford.

Közülük DJ Swearingert és Greshamet látok reális esélyt, hogy visszaigazoljuk, talán őket nem fizetik túl. Minternél is egy az indokoltnál nagyobb szerződésre számítok a piacról. Okaforra kiváncsi vagyok, hogy mennyiért fog elkelni. A többieket nem tudom elképzelni, hogy bárkit is túl fizessenek, Keiméken múlik, hogy velük képzelik el-e a rotációt.

Izgalmas napokat és jó halászást kívánok a zavarosban!
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jeffersont kéne még vhogy megtartani CC-re nem látok esélyt sajnos.
Ka'deemCarey25
Nekem Swearinger játéka jobban tetszett, ha csak egyikük maradna akkor őt jobb lenne nézni,
CC-t szerintem túl fogja fizetni a piac
lazars
Ja de futás ellen Tony elit, Top 3-5. Én leginkább ezért szeretném ha maradna.
több mint 7 éve
lazars Arizona Cardinals 86
Jeffersont kéne még vhogy megtartani CC-re nem látok esélyt sajnos.
Ka'deemCarey25
Nekem Swearinger játéka jobban tetszett, ha csak egyikük maradna akkor őt jobb lenne nézni,
CC-t szerintem túl fogja fizetni a piac
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jeffersont kéne még vhogy megtartani CC-re nem látok esélyt sajnos.