Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok!

Csatlakoznék a beszélgetéshez ha nem bánjátok. Csak röviden: rookie NFL fan vagyok, NBA-t sokkal behatóbban ismerem régről, de megfogott a futball csodálatos világa is már egy ideje, így elhatároztam, hogy regelek hozzátok 😊


Bele is vágnék a sűrűjébe. Szerintetek melyik poszt lenne a legnagyobb need, ahová draftolni kellene?
Én sokat gondolkoztam azon, hogy QB-WR-CB közül kit kellene kiválasztani első körből, és végül is a CB poszt lenne az én favoritom, hiszen Peterson mellett nincs egy igazán jó kezdő szintű CB, és most mély a medence, ahonnan most halászni lehet szvsz.

Branch-Cooper párosról mik voltak a vélemények a szezon során? Esetleg Bethel?

QB-t draftolhatnánk jövőre is, mikor Palmer beadja a törölközőt.

WR-t szintén, mikor Fitz beadja a kulcsot.

Erről a draftról a védelembe lenne érdemes húzni szerintem, legalábbis azon mockok és cikkek alpján, amiket eddig olvasgattam.
Cardinals_Ati
Előző drafton érkezett Miller és Williams... Kérdés hogy velük mi a tervünk. Bethel megégett már párszor. Ő nem cb2 anyag. Viszont st ász ☺ Én a wr-t fontosabbnak érzem.... Sajnos jelenleg asszem nem sok szélre való wr van rostern.
silent7939
Örülök, hogy mindenki ilyen pozitív egy elcseszett FA után, mert hogy ezt már nem lehet kiegyenesíteni az tuti. Az egyetlen pozitívum, hogy lesz kompenzációs pick jövőre szarásig. A liga egyik legjobb 3-4-es DE-je távozott aki nélkül ez a védelem, nem hiszem, hogy tudja hozni ugyanazt a szintet, mint az elmúlt években. Nem elég, hogy nincs a keretben olyan aki pótolni tudná, de ne feledjük, hogy általában duplázták, ami azt sejteti, hogy a többieknek több volt a lehetősége, ami ezennel megszűnt. Talán már tavaly tárgyalni kellett volna vele, mielőtt szállította ezt a fantasztikus idényt. Jeffersonról már nem is beszélve, ha tavaly hosszabbítunk vele, akkor megúszhattuk volna 4-5 misiből évente akár 5 évre is. Ez egy újabb nagy baklövés. Most ott állunk, hogy van két aggastyán S a keretben, akik ráadásul még sérülékenyek is. De nem baj, legalább adtunk sok pénzt egy 2. számú CB-nek ( Bethel ), aki mindennek használható, csak CB-nek nem, de sebaj ezzel párhuzamosan legalább a ST-ben is visszaesett a teljesítménye. Gunner létére tavaly hányszor ért oda a visszahordóhoz? Bevallom nem sokra emlékszem, de lehet tévedek. Hogy Matyiról már ne is beszéljünk, aki szintén horror pénzt kapott. Megkapta a pénzt, és elfelejtett focizni, persze úgy nem is lehet maradandót alkotni, ha a szezon felét általában mankóval a kézben töltöd arra várva, hogy jól sikerüljön a rehab.

Szóval amit le akartam írni, az az, hogy lassan elfogynak a meghatározó játékosok a csapatból, méghozzá azért, mert nem hosszabbítunk senkivel, hanem várjuk a csodát, hogy beessen egy egynyári fecske aki majd megváltja a világot, ahelyett, hogy megbecsülnénk az értékeinket. Kicsit úgy érzem, hogy egyre több a rossz döntés, és ennek természetesen a csapat issza meg a levét. A draftokról már ne is beszéljünk, kíváncsi lennék, hogy hogyan értékelnétek az elmúlt 3 év draftjait. Hát nálam közelít a 0-hoz. A WR-eken kívül semmi épkézláb, az első körökből egyedül Bucannon aki értékelhető, a többi egy nagy 0. Hangsúlyozom eddig, bár Cooper már nem javíthat, és vannak még akik régen nincsenek roosteren.

Röviden ennyi, és bocs a negatív hozzáállásért. 😊
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
JJ alá is írt 1 évre
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Evan Mathis helyére is jöhetne valaki.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Csatlakoznék a beszélgetéshez ha nem bánjátok. Csak röviden: rookie NFL fan vagyok, NBA-t sokkal behatóbban ismerem régről, de megfogott a futball csodálatos világa is már egy ideje, így elhatároztam, hogy regelek hozzátok 😊


Bele is vágnék a sűrűjébe. Szerintetek melyik poszt lenne a legnagyobb need, ahová draftolni kellene?
Én sokat gondolkoztam azon, hogy QB-WR-CB közül kit kellene kiválasztani első körből, és végül is a CB poszt lenne az én favoritom, hiszen Peterson mellett nincs egy igazán jó kezdő szintű CB, és most mély a medence, ahonnan most halászni lehet szvsz.

Branch-Cooper párosról mik voltak a vélemények a szezon során? Esetleg Bethel?

QB-t draftolhatnánk jövőre is, mikor Palmer beadja a törölközőt.

WR-t szintén, mikor Fitz beadja a kulcsot.

Erről a draftról a védelembe lenne érdemes húzni szerintem, legalábbis azon mockok és cikkek alpján, amiket eddig olvasgattam.
Cardinals_Ati
Előző drafton érkezett Miller és Williams... Kérdés hogy velük mi a tervünk. Bethel megégett már párszor. Ő nem cb2 anyag. Viszont st ász ☺ Én a wr-t fontosabbnak érzem.... Sajnos jelenleg asszem nem sok szélre való wr van rostern.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
OLB Jarvis Jones érkezőben Rapoport szerint.
Beki
Okafor meg megy New Orleansbe. Pótlásnak jó lesz.

Sziasztok!

Bele is vágnék a sűrűjébe. Szerintetek melyik poszt lenne a legnagyobb need, ahová draftolni kellene?
Én sokat gondolkoztam azon, hogy QB-WR-CB közül kit kellene kiválasztani első körből, és végül is a CB poszt lenne az én favoritom, hiszen Peterson mellett nincs egy igazán jó kezdő szintű CB, és most mély a medence, ahonnan most halászni lehet szvsz.
QB-t draftolhatnánk jövőre is, mikor Palmer beadja a törölközőt.

WR-t szintén, mikor Fitz beadja a kulcsot.
Cardinals_Ati
Majd FA után látjuk hova kell jobban ember(itt szerencsére fordítva van a sorrend), de QB-t akkor kell húzni mikor van bent olyan amit Arians szeret, nem akkor amikor már muszáj.
több mint 7 éve
Cardinals_Ati 7
Sziasztok!

Csatlakoznék a beszélgetéshez ha nem bánjátok. Csak röviden: rookie NFL fan vagyok, NBA-t sokkal behatóbban ismerem régről, de megfogott a futball csodálatos világa is már egy ideje, így elhatároztam, hogy regelek hozzátok 😊


Bele is vágnék a sűrűjébe. Szerintetek melyik poszt lenne a legnagyobb need, ahová draftolni kellene?
Én sokat gondolkoztam azon, hogy QB-WR-CB közül kit kellene kiválasztani első körből, és végül is a CB poszt lenne az én favoritom, hiszen Peterson mellett nincs egy igazán jó kezdő szintű CB, és most mély a medence, ahonnan most halászni lehet szvsz.

Branch-Cooper párosról mik voltak a vélemények a szezon során? Esetleg Bethel?

QB-t draftolhatnánk jövőre is, mikor Palmer beadja a törölközőt.

WR-t szintén, mikor Fitz beadja a kulcsot.

Erről a draftról a védelembe lenne érdemes húzni szerintem, legalábbis azon mockok és cikkek alpján, amiket eddig olvasgattam.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
OLB Jarvis Jones érkezőben Rapoport szerint.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Ellington marad még egy évet. Én örülök neki. Még emlékszem arra a szezonra mikor a hátán vitte a támadósort, és most is megvan a helye a csapatban.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Pont ezt írtam... nagyjából minden FA-t így kezdünk aztán jön a varázslat a semmiből. 😊
silent7939
Ja, ilyen egyetértős posztnak szántam, ha nem volt egyértelmű. 😊 A legszebb az lenne, ha még Boldint is behúznánk az említett posztok betöltése után, de igazából a WR2 dolog miatt nem aggódom. Arians és Keim nagyon ért a draftolásukhoz, és idén úgy is húzni kell egyet viszonylag magasan, hogy készüljünk a Fitz utáni időkre.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Minden évben ez van aztán jön a Keim magic az FA végén... most is így lesz. Remélem. Mert eddig nem valami fasza 😊
silent7939
Elvileg van még 20 millió-Dansby idei fizetése capspace. Ebből azért lehet még alkotni. Kell LB(esetleg Minter vissza), egy 3. OLB(esetleg Okafor vissza), és egy CB2. Utóbbi pozícióra még van millió jelölt, és remélhetőleg jön egy Coopernél biztosabb ember. Bőven van még esély megfordítani ezt a kellemetlenül kezdődő offseasont.
andree
Pont ezt írtam... nagyjából minden FA-t így kezdünk aztán jön a varázslat a semmiből. 😊
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Minden évben ez van aztán jön a Keim magic az FA végén... most is így lesz. Remélem. Mert eddig nem valami fasza 😊
silent7939
Elvileg van még 20 millió-Dansby idei fizetése capspace. Ebből azért lehet még alkotni. Kell LB(esetleg Minter vissza), egy 3. OLB(esetleg Okafor vissza), és egy CB2. Utóbbi pozícióra még van millió jelölt, és remélhetőleg jön egy Coopernél biztosabb ember. Bőven van még esély megfordítani ezt a kellemetlenül kezdődő offseasont.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak nekem tunik nagy bullshitnek ez az "agressziv FA" beharangozo? Eddig nem sok pozitivumot tudnek kiemelni; akik jottek vagy tul lettek fizetve, vagy bukott arcok. Dansby persze kiviragozhat huszadszor de mar legutobb sem fogadtam volna erre nagy tettel...
Osweilert egyebkent lehet elvinnem ha a Browns kirakja; valoszinuleg nem kell majd sehova igy olcso lesz, viszont kapna egy evet a bozonyitasra. Az elso kort a drafton nem szivesen aldoznam be iranyitora, kesobb pedig mar nagy csodak nincsenek...
Kexandro
Minden évben ez van aztán jön a Keim magic az FA végén... most is így lesz. Remélem. Mert eddig nem valami fasza 😊
több mint 7 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Csak nekem tunik nagy bullshitnek ez az "agressziv FA" beharangozo? Eddig nem sok pozitivumot tudnek kiemelni; akik jottek vagy tul lettek fizetve, vagy bukott arcok. Dansby persze kiviragozhat huszadszor de mar legutobb sem fogadtam volna erre nagy tettel...
Osweilert egyebkent lehet elvinnem ha a Browns kirakja; valoszinuleg nem kell majd sehova igy olcso lesz, viszont kapna egy evet a bozonyitasra. Az elso kort a drafton nem szivesen aldoznam be iranyitora, kesobb pedig mar nagy csodak nincsenek...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Phil Dawson érkezett. Viszlát Catman, nem fogsz hiányozni
Danny
olyan felejthetelen meccsek után mint 6-6 …

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Phil Dawson érkezett. Viszlát Catman, nem fogsz hiányozni
több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Dansby jön egy évre.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Mondjuk én a sérülékeny játékosokat elvből nem nagyon kedvelem, ezért pay cut ide vagy oda mindenképpen elküldtem volna, és inkább megtartottam volna Jeffersont, vagy SWERt.
Leon78
A két safetyből egyet én is megtartottam volna szívem szerint.
több mint 7 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Source: Cardinals S Tyvon Branch has taken a pay cut for 2017 from $4M to $2M. Creates some cap space for Arizona.
Akkor ezért nem cutoltuk. így azért ok.
andree
Mondjuk én a sérülékeny játékosokat elvből nem nagyon kedvelem, ezért pay cut ide vagy oda mindenképpen elküldtem volna, és inkább megtartottam volna Jeffersont, vagy SWERt.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Source: Cardinals S Tyvon Branch has taken a pay cut for 2017 from $4M to $2M. Creates some cap space for Arizona.
Akkor ezért nem cutoltuk. így azért ok.
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Dansby visszajön!
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Swearinger és Cooper is megy, ez szinte 100%, CC helyére jöjjenek a fiatalok, persze nem lesz egyszerű pótolni egyből.

Jött amúgy Phil Dawson is 😀
Löfli
Swearinger Washington. Hát. Kíváncsi leszek
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Swearinger és Cooper is megy, ez szinte 100%, CC helyére jöjjenek a fiatalok, persze nem lesz egyszerű pótolni egyből.

Jött amúgy Phil Dawson is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Bárki bármit mond, nekem semmi bajom ezzel az offseasonnal. CP és Fitz maradtak. Óriási erősítés mindkettejük, bárki bármit mond Palmerről, sajna nem volt előtte megfelelő fal, gondoljunk csak Veldheer tavalyi teljesítményére, Humpries 3 LT-ként játszott meccsel esélyes a vakoldalra, ez elég beszédes. Floyd amúgy is ment volna, de nekem nem is tetszett a teljesítménye. CC kiválása gondot jelenthet, de ennyi pénzt nem adhattunk neki, Chandler Jones jobb játékos, ő volt a prioritás, örülök a maradásának. Jeffersonnal tavaly kellett volna szerződést kötni, ilyen szezon után nem csoda, hogy megy, de én személy szerint Swearigerrel is meg voltam elégedve a poszton. CB pozícióban remélem Cooper marad, nekem tetszett a játéka. Nem lesz itt gond, Keimmel és az öreggel jó kezekben van a csapat, idén megmutatjuk, hogy 2016 csak egy balszerencsés kisiklás volt!
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jeffersont egy 32 éves csávóval pótolni hát gratulálok b+. Nem elég ez a Gresham szerződés akkor még ez is. Pedig imádtam Tonyt egy állat volt főleg futás ellen. Ezek után kvára kíváncsi leszek a draftra, ez eddig gyenge még a Jones szerződéssel együtt is.
több mint 7 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
A.Q. Shipley is marad. remélem nem voltak nagyon drágák ezek a dealek.