Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lehet kicsit sokat kérdezek, de honnan tudod és mennyiért beszerezni a mezeket?Leon78
Egy Wilson mezem van amit Jarrod barátomtól kaptam így nem tudom mennyi volt, de ő az egyik kínai mezes oldalról rendelte (nem tudom működik-e még). És igaz, hogy varrott, de nem eredeti (annyit nem adok egy mezért jelenleg), de nem érdekelt mert ritkán hordom meccsnapokon kívül 😊
De hogy a kérdésedre válaszoljak olyan 80 dolcsi körül vannak a replica mezek és a kinti sportoldalakon lehet rendelni (nfl shop, cardinals shop, football fanatics, stb.)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
este 8-tól fél 11-ig az NFL Network a Cardinals TC-jéről fog tudósítani, Kurt Warner is ott lesz, érdemes lesz belenézni 😊Dexxter Tailor
Ez legyen inkább 10-től fél 1-ig mert a 1-4:35 pm MST-ben nem pedig ET-ben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9Natloz
Ha huzamosabb ideig nem tud edzeni (úgy néz ki nem komoly a gond a térdével) és az előszezonban sem tud normálisan játszani akkor lapátra kerül.Fucu
Az igazat megvallva nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem elég, hogy állandóan sérült, amikor játszott akkor sem hozta azt a produkciót, amiért érdemes lenne megtartani. Már azon is csodálkoztam, hogy eddig nem vágták ki. Szerintem ha Wells-nek mennie kellett, akkor neki sincs nagyon maradása.Leon78
Azért az a négy meccs nem ér sokat. Azért nem küldték még el mert Arians lát benne fantáziát, de ha ennyire sérülékeny (és a két újonc futó jobban teljesít az edzőtáborban/előszezonban) akkor menni fog. Sajnálnám mert jó srác, de ez nem a máltai szeretetszolgálat.Fucu
Nekem nagyon jó megérzésem van mindkét rookie futónkkal kapcsolatban. Szerintem Mendenhal sem lesz többet itt egy évnél.silent7939
Már nézegettem a 30-as számú mezeket 😊Fucu
Lehet kicsit sokat kérdezek, de honnan tudod és mennyiért beszerezni a mezeket?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9Natloz
Ha huzamosabb ideig nem tud edzeni (úgy néz ki nem komoly a gond a térdével) és az előszezonban sem tud normálisan játszani akkor lapátra kerül.Fucu
Az igazat megvallva nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem elég, hogy állandóan sérült, amikor játszott akkor sem hozta azt a produkciót, amiért érdemes lenne megtartani. Már azon is csodálkoztam, hogy eddig nem vágták ki. Szerintem ha Wells-nek mennie kellett, akkor neki sincs nagyon maradása.Leon78
Azért az a négy meccs nem ér sokat. Azért nem küldték még el mert Arians lát benne fantáziát, de ha ennyire sérülékeny (és a két újonc futó jobban teljesít az edzőtáborban/előszezonban) akkor menni fog. Sajnálnám mert jó srác, de ez nem a máltai szeretetszolgálat.Fucu
Nekem nagyon jó megérzésem van mindkét rookie futónkkal kapcsolatban. Szerintem Mendenhal sem lesz többet itt egy évnél.silent7939
Már nézegettem a 30-as számú mezeket 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9Natloz
Ha huzamosabb ideig nem tud edzeni (úgy néz ki nem komoly a gond a térdével) és az előszezonban sem tud normálisan játszani akkor lapátra kerül.Fucu
Az igazat megvallva nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem elég, hogy állandóan sérült, amikor játszott akkor sem hozta azt a produkciót, amiért érdemes lenne megtartani. Már azon is csodálkoztam, hogy eddig nem vágták ki. Szerintem ha Wells-nek mennie kellett, akkor neki sincs nagyon maradása.Leon78
Azért az a négy meccs nem ér sokat. Azért nem küldték még el mert Arians lát benne fantáziát, de ha ennyire sérülékeny (és a két újonc futó jobban teljesít az edzőtáborban/előszezonban) akkor menni fog. Sajnálnám mert jó srác, de ez nem a máltai szeretetszolgálat.Fucu
Nekem nagyon jó megérzésem van mindkét rookie futónkkal kapcsolatban. Szerintem Mendenhal sem lesz többet itt egy évnél.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9Natloz
Ha huzamosabb ideig nem tud edzeni (úgy néz ki nem komoly a gond a térdével) és az előszezonban sem tud normálisan játszani akkor lapátra kerül.Fucu
Az igazat megvallva nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem elég, hogy állandóan sérült, amikor játszott akkor sem hozta azt a produkciót, amiért érdemes lenne megtartani. Már azon is csodálkoztam, hogy eddig nem vágták ki. Szerintem ha Wells-nek mennie kellett, akkor neki sincs nagyon maradása.Leon78
Azért az a négy meccs nem ér sokat. Azért nem küldték még el mert Arians lát benne fantáziát, de ha ennyire sérülékeny (és a két újonc futó jobban teljesít az edzőtáborban/előszezonban) akkor menni fog. Sajnálnám mert jó srác, de ez nem a máltai szeretetszolgálat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9Natloz
Ha huzamosabb ideig nem tud edzeni (úgy néz ki nem komoly a gond a térdével) és az előszezonban sem tud normálisan játszani akkor lapátra kerül.Fucu
Az igazat megvallva nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem elég, hogy állandóan sérült, amikor játszott akkor sem hozta azt a produkciót, amiért érdemes lenne megtartani. Már azon is csodálkoztam, hogy eddig nem vágták ki. Szerintem ha Wells-nek mennie kellett, akkor neki sincs nagyon maradása.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
este 8-tól fél 11-ig az NFL Network a Cardinals TC-jéről fog tudósítani, Kurt Warner is ott lesz, érdemes lesz belenézni 😊Dexxter Tailor
Hol lehet megnézni az edzést?Leon78
itt:  www.webfirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9Natloz
Ha huzamosabb ideig nem tud edzeni (úgy néz ki nem komoly a gond a térdével) és az előszezonban sem tud normálisan játszani akkor lapátra kerül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
este 8-tól fél 11-ig az NFL Network a Cardinals TC-jéről fog tudósítani, Kurt Warner is ott lesz, érdemes lesz belenézni 😊Dexxter Tailor
Még jó hogy tegnap újítottam meg az előfizetésem... már rá is megyek 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
ez így talán még nem szerepelt itt, remélem jól számolgattam át az időpontokat...
PRESEASON:
1: AUG. 10. 2:00 AT PACKERS
2: AUG. 17. 22:30 VS. COWBOYS
3: AUG. 25. 4:00 VS. CHARGERS
4: AUG. 30. 3:00 AT BRONCOS
én is linkelek már egy videót a hazai pályáról 😀
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Home_Opponent_Preview/0d3e8906-d6b5-4ecb-bd19-910bcf0ae2e2Cardinalis
Jaj az a 13-as mez... régi szép idők 😊
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
este 8-tól fél 11-ig az NFL Network a Cardinals TC-jéről fog tudósítani, Kurt Warner is ott lesz, érdemes lesz belenézni 😊Dexxter Tailor
Hol lehet megnézni az edzést?
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
hát remélem az idei szezonban több TOP100-as ARI playt láthatunk, nem csak kettőt, mint tavaly:
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000096655/WK-11-Can-t-Miss-Play-Toler-s-heads-up-play
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000067580/Peterson-61-yard-fumble-return
habár még hátra van az első 4 helyezett, de nem hinném, hogy benne lennénk, hacsaknem a szenvedő fél oldalán...

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
este 8-tól fél 11-ig az NFL Network a Cardinals TC-jéről fog tudósítani, Kurt Warner is ott lesz, érdemes lesz belenézni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
ez így talán még nem szerepelt itt, remélem jól számolgattam át az időpontokat...
PRESEASON:
1: AUG. 10. 2:00 AT PACKERS
2: AUG. 17. 22:30 VS. COWBOYS
3: AUG. 25. 4:00 VS. CHARGERS
4: AUG. 30. 3:00 AT BRONCOS
én is linkelek már egy videót a hazai pályáról 😀
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Home_Opponent_Preview/0d3e8906-d6b5-4ecb-bd19-910bcf0ae2e2

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Ryan Williams lehet, hogy nem éri meg az 53-as keretet? :-/
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Ryan-Williams-Still-Battling-His-Knee/8ef0ef06-fad0-4bf0-9dfd-f847f42b45a9

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
time lapse a pálya útja a játéktérre 😊
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Cards-Unfiltered---A-Ride-on-the-Rolling-Field/6dd4588e-253f-488a-b9fc-68cff02edb7b



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És a végére egy aranyköpés Jay Feely-től tegnapról:
Signs you're getting old:
One of our Rookies told me in meetings today he thought all offseason I was a coachFucu
Van rá egy söröm melyik volt az. 😀😀andree
Nem hinném, hogy Ő, de úgysem tudjuk meg 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
És a végére egy aranyköpés Jay Feely-től tegnapról:
Signs you're getting old:
One of our Rookies told me in meetings today he thought all offseason I was a coachFucu
Van rá egy söröm melyik volt az. 😀😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 012 — no es importante
jobb oldali menüsáv, a naptár alatt



ha be vagy jelentkezve a gmailes fiókodba, akkor csak rá kell nyomni a piros youtube gombra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Bowl.hu
Nyilvánosan megosztva - 2013.07.14.

1000+ feliratkozó után aktiválódik a LIVE funkció a Youtube-on, most 135-nél tartunk 😊

Kérjük iratkozzatok fel a csatornánkra (google fiókkal 10 másodperc), osszátok meg és reklámozzátok, nem lenne rossz, ha a 2013-es NFL-beharangozó műsorainkat már ott és így közvetíthetnénk 😊

Tudja valaki pontosan, hogy hogyan lehet felíratkozni?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 012 — no es importante
A szótárban is benne van, ennél kicsit rövidebben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak Keimék győztek. végreFucu
Mit akartak Cooperék, hogy azt írtad, hogy Keimék győztek?emberke22
Cooperék azt szerették volna, hogy ne legyen benne ez az offset a szerződésben, Keimék pedig, hogy legyen benne. Hogy mi is az az offset azt Sanyi (gsn) tavaly példával együtt leírta a blogján ( www.profootballbusiness.com/2012/08/az-ujoncok-szerzodesenek-titkai-az.html), de az érintett részt kimásolom.
"Kezdjük a sort Ryan Tannehill szerződésével, aki a draftoltaknál 1/1-től lefelé haladva az első játékos, akinél alkalmazásra került az úgynevezett offset kitétel. Az offset egy olyan speciális rendelkezés a szerződésekben, amely megvédi a csapatot pénzügyi szempontból abban az esetben, ha a játékost elbocsátják, és új csapatnál kerül alkalmazásra. Tannehill szerződése négy év alatt 12,668 millió $-t fizet, amelyből 7,653 millió $ az aláírási bónusz. Éves alapfizetése 2012-től 2015-ig: 390.000 $, 480.000 $, 570.000 $ és az utolsó évben 660.000 $. Roster bónusz is megilleti a játékost, amelynek értéke 2013-ban 486.000 $, 2014-ben 972.000 $, 2015-ben pedig 1.457.000 $. Az offset megmagyarázásához egy feltevéssel élünk. Tegyük fel, hogy 2015 nyarán, amikor az adott évi roster bónusz már kifizetésre került, Tannehillt valami miatt elbocsátja a Dolphins. Ekkor még az adott évi alapfizetése, a 660.000 $ nem került kifizetésre. Lecsap rá egy másik NFL csapat, köt vele egy egyéves megállapodást, amely 1 millió $-t garantál neki 2015-re. Ha Tannehill szerződésében nem szerepelne offset, ez azt jelentené, hogy a Dolphins utal neki 660.000 $-t, hiszen az garantált tétel volt, és emellett jár neki az új csapat által kiutalt pénz is, tehát 1.660.000 $-t keres összesen.

Mivel azonban Tannehill szerződésében offset szerepel, így a Dolphinsnak nem kell fizetnie, csak új csapatától kapja meg az 1.000.000 $-t. Ergo, ha offset van a szerződésben, akkor, ha az új csapat által adott pénz meghaladja a régi csapat által garantált pénzmennyiséget, a régi csapat mentesül a fizetés alól. Tegyük fel, hogy csak 500.000 $-t fizetne az új csapat, ami kevesebb, mint a 660.000, ami Miamiban járt volna. Így az elmaradás mértékében felelős a kifizetésért a Miami, tehát 160.000 $-t fizet, az új csapat pedig az 500.000 $ kifizetéséért felel. Ha még egyszer áttekintjük a helyzetet, megérthetjük, hogy az offset lényegében azt teszi lehetővé, hogy a játékost maximum az adott évben a két csapat által ígért tételek közül a magasabb illesse meg. Offset hiányában viszont a két szerződés garantált tartalmának összegére jogosult. A Tannehill szerződés segítségével tehát újabb olyan fontos pontot találtunk, amely alku tárgya, és így már tudjuk, hogy nem csupán a garantált tartalom mértéke a megtárgyalandó tétel az elsőkörösök szerződéseinek esetében.
Nagyjából úgy lehetne elmagyarázni, hogy ha van offset language a szerződésben akkor ha a játékost kirakják a negyedik évében és ő leszerződik egy másik csapathoz akkor a régi csapataának nem kell kifizetnie a szerződésből hátralevő garantált pénzt. Ha nincs benne offset language akkor ki kell fizetnie és egy évig két helyről érkezik a lóvé (régi és új csapat)."


Egyébként Cooper idén megkapja a teljes aláírási bónuszát. 10 napon belül 3,4 milliót, szeptember 15-én 3 milliót és október 15-én 2,56 milliót. Ja igen a teljes szerződés 4 évre 14,55 millió ami teljesen garantált összeg.

Az első napokban nem elégedett Arians a támadófal teljesítményével. Sok a mentális hiba.

Robert Gill meghúzta a hamstring-jét és 7-10 napot kénytelen pihenni emiatt. Az első teljes felszereléses edzésen Collidge is megsérült és Ryan Williams térdére is került egy jó nagy jég az edzés alatt. Williams azt mondta az edzés után, hogy nincs semmi baj. Collidge állapotáról nem olvastam ma.

PP kapott lehetőséget a támadóknál is mint elkapó. Arians is kísérletezget 😊

Újra 90 fős a keret, mivel Cooper aláírásával aktív kerettag lett plusz waiverről felszedte a Billsből most kirakott TE-et, Mickey Shulert.

Vidjeó!!
 www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Highlights---Day-Three/ccb9d54e-2b40-485d-bb15-de799d32e61c
Áááá végre ütköznek még ha csak finoman is! 😊

És a végére egy aranyköpés Jay Feely-től tegnapról:
Signs you're getting old:
One of our Rookies told me in meetings today he thought all offseason I was a coach



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
csak Keimék győztek. végreFucu
Mit akartak Cooperék, hogy azt írtad, hogy Keimék győztek?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak Keimék győztek. végre



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter