Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csak kapkodom a fejem, hogy miért nem emberileg normális időben ilyeneket bejelenteni... 😊Fucu
Jobb később mint soha. És ezek minőségi játékosok(Keim tényleg nagyágyú, ahogy Prisco jósolta).
Viszonyításképp mi pl. tegnap igazoltunk egy extra kickert(extra punter már volt), mert... És én itt elakadtam logikailag. 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak kapkodom a fejem, hogy miért nem emberileg normális időben ilyeneket bejelenteni... 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
O'Brian Schofield kivágva, Swope pedig reserve/retired listára került :/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Hát ez a 2 igazolás nagyon tetszik kiváncsi vagyok mit fog játszani Abraham, ki lesz a 2 OLB-ünk, ha persze nem állunk át 4-3-ra ezekután és arra is kiváncsi vagyok ki lesz a 2 kezdő Tackle, meg arra is hogy hogyan fog muzsikálni Palmerrel Arians új offense, meg úgy unblock kiváncsi vagyok az egész csapatra és lehetne már szept. 8 ...
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Basszus, elég mély lett a front 7. Winston vetminélrt meg eléggé ajándéknak tűnik. Kíváncsi vagyok mennyire elégedett az ügynökével, én mindenesetre örülök. Az se baj, hogy végre nem az "Arians feleségének elolvadt a szemüvege" típusú breaking news-ok mennek. 😀
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Abraham is aláírt. \o/ 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó igazolás.
Már csak Coopernek kéne aláfirkantania azt a kurva szerződést.Fucu
Vajon mire vár? Mi lehet a probléma, ha gyakorlatilag minden előírás szerint történhet csak.Leon78
Én sem értem már, hogy milyen részletekben nem tudnak megegyezni. Pláne úgy, hogy az 1/6 és az 1/8 is aláírt már tegnap. Be kell lóni a két szerződés közé Cooperét oszt csókolom.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jó igazolás.
Már csak Coopernek kéne aláfirkantania azt a kurva szerződést.Fucu
Vajon mire vár? Mi lehet a probléma, ha gyakorlatilag minden előírás szerint történhet csak.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó igazolás.
Már csak Coopernek kéne aláfirkantania azt a kurva szerződést.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Winston aláírt 1 évre, veteránminimumért, öröm bódottá. ha kezdő lesz, többet kereshet.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Eric Winston A liga legjobb ROTje, ezt sokféleképpen bizonyította, sokszor kihozták stat oldalak is.
Azonban eddig ő kizárólag Zone Blocker volt, abban király. Főleg a futásblokkja (ZB technika) egyedülálló. Állandóan azon agyal, miképp lehetne jobb egyik vagy másik mozdulata. Külön erénye, hogy erre sarkal másokat is, ezt Albert (is) mondta róla.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eric Winston jobb oldali tackle (texansnál meg a chiefsnél játszott eddig) hamarosan aláír, valamint Abrahamnak is szerződést ajánlott a csapat, kíváncsi vagyok, elfogadja-e. egyre érdekesebb lesz a TC 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dan Giordano pup listára került lábujj sérülés miatt valamint kiraktuk Tim Fuggert miután nem ment át a fizikai felmérőn.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Abraham jön vizitre a csapathoz. Érdekes.Fucu
Kedvelem Abrahamet. DL azonban sztem elég erősek vagyunk, szted mi indokolhatja az ő idehozatalát Fucu?emberke22
Még egyáltalán nem biztos, hogy leigazoljuk. Csak próba játékra jön. Gondolom azért akarják, hogy még erősebbek legyenek DL-ben 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/24/Edzotabor_elozetes_2013__Offense/
íme az offense 😊Dexxter Tailor
Én olvastam olyat, hogy Levi elég rozsdás egy év kihagyás után és Potternek esélye lehet egy jó TC-vel a kezdőre, bár nincs semmi bajom Potterrel, de ha ez igaz az akkor nem sok jót sejtet.
Köszönöm a cikkeket srácok. Még sok ilyet kérnék 😊 Alig várom már, hogy elkezdődjön az előszezon !
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
John Abraham jön vizitre a csapathoz. Érdekes.Fucu
Kedvelem Abrahamet. DL azonban sztem elég erősek vagyunk, szted mi indokolhatja az ő idehozatalát Fucu?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Abraham jön vizitre a csapathoz. Érdekes.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ugyanakkor leigazoltuk Robbie Toma elkapót, aki Manti Te'o legjobb barátja Fucu
Biztosan létezik? 😛ulpianus
ez nekem is eszembe jutott, de csak nem igazol le a Cards egy hoax elkapót 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Ugyanakkor leigazoltuk Robbie Toma elkapót, aki Manti Te'o legjobb barátja Fucu
Biztosan létezik? 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/24/Edzotabor_elozetes_2013__Offense/
íme az offense 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerintetek van rá esély, hogy valamelyik fiatal titán Tyrann Mathieu vagy esetlegesen Tony Jefferson kiszorítsa Bellt néhány mérkőzés után? Lehet, hogy hülyeség, de én ezt várom. 😊 Azon meg pláne meg lennék lepve, ha Tony Jefferson nem kerülne be az 53 -ba, bár hozzáteszem nem olvastam híreket, hogy ki milyen munkát végzett eddig.Leon78
Azért Bell (mint írtam is a blogon) egy remek all-around játékos. Nem emelkedik ki semmiben, de biztosan hozza a neki kiszabott feladatokat. Mathieu-nak nagyobb az esélye, hogy kiszorítsa. Azért ne lepődjél meg ha Tony Jefferson nem lesz 53-as kerettag. Szerintem PS-re fog menni legrosszabb esetben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
According to the NFL, the #AzCardinals waived TE Kyle Auffray, RB William Powell and WR Michael Rios (non-football injury).Darren Urban
hatalmas érvágás mind a három játékos 😕Dexxter Tailor
Azért így Powell kiesett mint lehetséges kickoff returner, mindig jókor jönnek ezek a hírek 😊

Ugyanakkor leigazoltuk Robbie Toma elkapót, aki Manti Te'o legjobb barátja és középiskolai valamint egyetemi csapattársa. Plusz Obama is oda járt középiskolába, ahova ez a két fiatalember 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Szerintetek van rá esély, hogy valamelyik fiatal titán Tyrann Mathieu vagy esetlegesen Tony Jefferson kiszorítsa Bellt néhány mérkőzés után? Lehet, hogy hülyeség, de én ezt várom. 😊 Azon meg pláne meg lennék lepve, ha Tony Jefferson nem kerülne be az 53 -ba, bár hozzáteszem nem olvastam híreket, hogy ki milyen munkát végzett eddig.
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
visszatért a blog 😊
 cardinals.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/23/Edzotabor_elozetes_2013__VedelemSpecial_Team/Fucu
Jó kis összefoglaló, köszönjük. 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
According to the NFL, the #AzCardinals waived TE Kyle Auffray, RB William Powell and WR Michael Rios (non-football injury).Darren Urban
hatalmas érvágás mind a három játékos 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!