Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Hű de nagy volt az érdeklődés a védelem iránt. sebaj itt az offense 😊
 blog.azcardinals.com/2013/06/19/for-what-its-worth-in-june-offensive-edition-3/Fucu
Hát ja... Egy ilyet még ...... is összehoz... 😀

( Nem direkt 6 pontot tettem oda) 😂
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hű de nagy volt az érdeklődés a védelem iránt. sebaj itt az offense 😊
 blog.azcardinals.com/2013/06/19/for-what-its-worth-in-june-offensive-edition-3/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Darren Urban mókából (meg azért mert valamit írnia kell) megpróbálja megjósolni az első heti kezdőket. Először a védelem.
 blog.azcardinals.com/2013/06/18/for-what-its-worth-in-june-defensive-edition-3/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a naptárba már be van írva, augusztus 27. az első, 31.-e pedig a második keretszűkítés időpontja
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az idei Training Camp szurkolók számára is megtekinthető edzései az University of Phoenix Stadiumban lesznek. Tehát az edzőtáborhoz nem kell messzire utazniuk a játékosoknak. Ezt szerdán jelentette be Michael Bidwill. Az hogy a nem szurkolók által nem látogatható edzések hol lesznek még nincs megállapodás.
Szerintem a Sun Devils "buborékban" mivel hőség van augusztusban Glendaleben. Viszont már épül a Cards saját buboréka, de az csak jövőre lesz használható.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok!
Megtudná valaki mondani pontosan, hogy mikor lesznek majd a keretszűkítések?emberke22
Az utolsó előszezon meccs után egy-két nappal van az 53 (+8 fős PS) keretszűkítés, de azt hiszem a harmadik előszezon meccs után megy le a keret 90-ről 75-re.
Tehát az edzőtábort még a 90 fős kerettel indítja meg minden csapat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Én arra lennék kíváncsi, hogy miért csak 4 évre szerződnek az új játékosok. Mi erre a pontos szabály.Leon78
Ez maga a szabály. Négy évre kell szerződni. A első körben draftoltak esetében pedig 4+1 évre (a +1 opciós év).
Még az összegek is meg vannak határozva. Például első körben és TOP10-ben draftolt játékos +1 évre meghatározott fizetése a posztján TOP 10 játékos pénzének átlaga, ha jól mondom fejből.
Én ezért nem írom, hogy ki írt alá, ki nem írt alá a Chiefsben, pedig írják KC oldalakon, csak értelme nincs semmi. Mindenki aláír és mindenki tudjuk előre mennyiért. Vagyis akit ennyire érdekel, utánanézhet.
Régebben ez izgisebb volt, mert sem az idő, sem az összeg nem volt fix. Mint mondjuk most FA piacon. Nagyon komoly tárgylások voltak akkoriban. Pont ezért (és az elszállt összegek miatt) tették meg ezt a féket az új CBA egyik sarkalatos pontjának. Most fix minden, de azért nem járnak rosszul a srácok, csábító NFLben draftoltani magad, de tárgyalni nincs miről érdemben.

Ha részletesen érdekel akkor szerintem gsn blogján érdemes olvasgatni, vagy ha tudsz angolul, akkor több helyen is elérhető a szabály részletesen.ulpianus
Köszönöm a felvilágosítást. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Én arra lennék kíváncsi, hogy miért csak 4 évre szerződnek az új játékosok. Mi erre a pontos szabály.Leon78
Ez maga a szabály. Négy évre kell szerződni. A első körben draftoltak esetében pedig 4+1 évre (a +1 opciós év).
Még az összegek is meg vannak határozva. Például első körben és TOP10-ben draftolt játékos +1 évre meghatározott fizetése a posztján TOP 10 játékos pénzének átlaga, ha jól mondom fejből.
Én ezért nem írom, hogy ki írt alá, ki nem írt alá a Chiefsben, pedig írják KC oldalakon, csak értelme nincs semmi. Mindenki aláír és mindenki tudjuk előre mennyiért. Vagyis akit ennyire érdekel, utánanézhet.
Régebben ez izgisebb volt, mert sem az idő, sem az összeg nem volt fix. Mint mondjuk most FA piacon. Nagyon komoly tárgylások voltak akkoriban. Pont ezért (és az elszállt összegek miatt) tették meg ezt a féket az új CBA egyik sarkalatos pontjának. Most fix minden, de azért nem járnak rosszul a srácok, csábító NFLben draftoltani magad, de tárgyalni nincs miről érdemben.

Ha részletesen érdekel akkor szerintem gsn blogján érdemes olvasgatni, vagy ha tudsz angolul, akkor több helyen is elérhető a szabály részletesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Én arra lennék kíváncsi, hogy miért csak 4 évre szerződnek az új játékosok. Mi erre a pontos szabály.
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Sziasztok!
Megtudná valaki mondani pontosan, hogy mikor lesznek majd a keretszűkítések?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
az uborkaszezon hírei közül nálam ez viszi a prímet 😀

Larry Fitzgerald of Arizona Cardinals a Miss USA judge
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000211835/article/larry-fitzgerald-of-arizona-cardinals-a-miss-usa-judge

íme a felhozatal 😀
 www.missuniverse.com/missusa/members/contestants/year:2013Cardinalis
Fossá vannak PS-elve... na így aztán lehet rájuk szavazni 😀😀😀
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
az uborkaszezon hírei közül nálam ez viszi a prímet 😀

Larry Fitzgerald of Arizona Cardinals a Miss USA judge
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cotqe5l1dhwy8zlm4gme
Larry Fitzgerald of Arizona Cardinals a Miss USA judge
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


íme a felhozatal 😀
 www.missuniverse.com/missusa/members/contestants/year:2013

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1Fucu
Ray Lewis 2 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1Fucu
akartam linkelni én is, de nem voltam gép előtt 😊 szerintem eléggé elborult, de nem szép.

silent: nem mentem végül, homokzsákokat pakoltam 😊Dexxter Tailor
Én is mentem volna csak velem volt a lányom így inkább vele töltöttem az időt.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1Fucu
Brutál 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1Fucu
tiszta daedra helmet 😀

több mint 11 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1Fucu
szerintem kimondottan ronda. Kicsit olyan "licitáljunk rá a többiekre, rá tudunk tenni még több rácsot" is érzésem van. De legalább nem látni ki lefelé belőle 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1Fucu
akartam linkelni én is, de nem voltam gép előtt 😊 szerintem eléggé elborult, de nem szép.

silent: nem mentem végül, homokzsákokat pakoltam 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dockett face mask-ja, vélemény?
 twitter.com/AZCardinals/status/344643897986801664/photo/1



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hello mi?

Milyen volt a meccs Dex?silent7939
No comment! 😀catattack
Mármint a meccs, vagy megint belém kötsz éppen? 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Hello mi?

Milyen volt a meccs Dex?silent7939
No comment! 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hello mi?

Milyen volt a meccs Dex?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem tom ti hogy vagytok vele, de igencsak lassan telik az idő. Szomorú, hogy a QB edző betegsége a legfőbb téma.
Nincs valakinek ötlete, hogy mivel lehetne elütni az időt NFL szempontból ? 😊Leon78
én speciel magyar focin tengődőm... farkas párti vagyok 😉 de tudnám ajánlani például a hurikánok holnapi nagyszabású meccsét, info a magyar topicban.Cardinalis
én kint leszek holnap a Hurricanes meccsen, mint fotós, szóval gyertek nyugodtan, jó meccs lesz amúgy is 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Nem tom ti hogy vagytok vele, de igencsak lassan telik az idő. Szomorú, hogy a QB edző betegsége a legfőbb téma.
Nincs valakinek ötlete, hogy mivel lehetne elütni az időt NFL szempontból ? 😊Leon78
én speciel magyar focin tengődőm... farkas párti vagyok 😉 de tudnám ajánlani például a hurikánok holnapi nagyszabású meccsét, info a magyar topicban.

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem tom ti hogy vagytok vele, de igencsak lassan telik az idő. Szomorú, hogy a QB edző betegsége a legfőbb téma.
Nincs valakinek ötlete, hogy mivel lehetne elütni az időt NFL szempontból ? 😊Leon78
kezdj el strandröplabdázni! nekem 12 éve működik 😀Medvepapa
12 fokban kurva jó ötlet!catattack
lol...nem a pincében kell játszani. 😊 btw. somosnak is igaza van, de ne menjünk bele... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"