Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cooper aláírt.
Jonathan Cooper's deal: 4 years, $14.55M fully guaranteed with offset languageIan Rapoport


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
meg is van miért hiányzott Colledge az első edzésnapról. Kislánya született.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Na megnéztem jó sok CP akciót.
Most egy kicsit bizakodóbb vagyok vele kapcsolatban. A Raiders nem miatta volt szar, hiába is szidják. Mi lett volna ha Kolb vagy Skelton irányít náluk??? 😊😊😊silent7939
CPt nem mindenki szidta Raiderek közül. Az ő bajuk inkább az volt, hogy adtak érte egy első és egy második kört, annyit nem ért. Főleg egy újjáépülő csapatban volt ez túlzó ár. Sokkal többre mennének ma két fiatal sztárral. Persze azok is lehetnének bustok. Mindenesetre igazuk van, hogy ezzel így, hogy most a semmiért itt van, nem sok értelme volt. De inkább a Zone Blocking volt, amit offense oldalon egységesen mindenki szidott, jogosan. Az totál melléfogásnak bizonyult. Illetve mikor Oaklandben is kijelentette (Bengalsnál keményebbet is mondott), hogy ő aztán nem fog fizetéscsökkentésen még gondolkozni sem, akkor lett ellenség, ami érthető, ha ismerjük a Raiders cap helyzetét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na megnéztem jó sok CP akciót.
Most egy kicsit bizakodóbb vagyok vele kapcsolatban. A Raiders nem miatta volt szar, hiába is szidják. Mi lett volna ha Kolb vagy Skelton irányít náluk??? 😊😊😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megvolt az első edzés, igaz vasárnapig még védőfelszerelés nélkül (mint az OTA-ken) nyomják a srácok.
A kezdő OL így nézett ki.
Brown - Rachal - Sendlein - Fanaika - Massie
Cooper ugye még nem írt alá (A szerződés összege , míg Colledge személyes okok miatt maradt távol. Az újonnan leigazolt Eric Winston Massie cseréje volt, míg Nate Potter Levi-é.
Egyébként az első edzésen kb 8100-an voltak de valószínűleg az első igazi ütközős edzésre többen mennek ki.

itt egy kis videós összeállítás az első napról:  www.azcardinals.com/videos-photos/videos/Highlights---Day-One/9cf88d7d-7f97-4e85-872d-8adc336538be



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nálunk Snyder volt ilyen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem tudjátok véletlenül az, hogy van, hogyha elküldesz egy játékost a dead money mikortól kerül az idei évre és mikortól a következő évre? Pl. hol lett volna az a nap amikor elküldik Kolbot pl.aug16. elött még a 2013 capet terheli a dead moneyja utána meg a 14-est. Nem tudjátok erre mi a pontos szabály?emberke22
A június 1-jéig cutolt játékosok esetében a szerződés hátralévő éveire könyvelt bónuszok egésze is az aktuális évben terheli a capet, a június 1. után elküldött játékosoknál viszont csak az aktuális év bónusza ragad bent, a hátralévő évek bónusza a következő évben fog megjelenni dead money-ként.
Tehát ha például van egy 5 éves szerződés, amelynek minden egyes évére 1 millió dollár aláírási bónuszt könyveltek el, és ennek a szerződésnek a második évében cutolják a játékost, akkor:
a) június 1-jéig történő cutnál: az aktuális év 1 millió dolláros aláírási bónusza mellett a hátralévő három év összesen 3 millió dolláros aláírási bónusza is az aktuális évben terheli a capet
b) június 1. utáni cutnál: az aktuális év 1 millió dolláros aláírási bónusza ebben az évben terheli a capet, a maradék három év összesen 3 millió dolláros aláírási bónusza jövőre jelentkezik dead money-ként

A csapatoknak viszont nem feltétlenül kell ténylegesen megvárniuk június 1-jét. Minden csapat egy adott évben maximum két játékost elbocsáthat úgynevezett 'post-June 1st designation' használatával, ami lényegében azt jelenti, hogy a csapat már korábban elküldheti az adott játékost június 1. utáni cutnak megfelelő feltételekkel, azért, hogy kevesebb dead money keletkezzen az aktuális évben, de a változások (felszabaduló cap space) majd csak június 2-án realizálódnak a capben. Ez a játékos szempontjából is előnyösebb, mert így nem kell június 1-jéig várnia, amikor úgyis kiteszi a csapata, hanem már ezt megelőzően is szerződést köthet egy másik csapattal, így pl. a teljes offseason programban (OTA-k, minicamp) is részt tud venni az új klubnál. Ilyen 'post-June 1st designation' mellett lett cutolva idén pl. Fitzpatrick, Huff, Pollard, Clabo vagy Colon is.

Szerk.: Most nézem, hogy nálatok Adam Snyder is így lett elküldve, ráadásul a számok megegyeznek a fenti példában szereplőkkel. 😊 5 éves, összesen 17.5 millió dolláros szerződés, minden évben 1 millió signing bonus, a kontraktus második évében cutolva.
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nem tudjátok véletlenül az, hogy van, hogyha elküldesz egy játékost a dead money mikortól kerül az idei évre és mikortól a következő évre? Pl. hol lett volna az a nap amikor elküldik Kolbot pl.aug16. elött még a 2013 capet terheli a dead moneyja utána meg a 14-est. Nem tudjátok erre mi a pontos szabály?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
babycomeback!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
ne reménykedj, mer egy nagy nyuszifül a csávó, inkább Stanton, Árians jó nevelősutianap
felőlem, de akkor sok ilyen örömtáncot akarok látni 😀

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most olvastam a 2013-as NFL kickoff guide-ban. Óriási a csávó. 😊
Bruce Arians kérdez felelek egyik kérdése:
Utolsó elolvasott könyv (és szerző): The Arizona Cardnals playbook by Bruce AriansFucu
😀 😀 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most olvastam a 2013-as NFL kickoff guide-ban. Óriási a csávó. 😊
Bruce Arians kérdez felelek egyik kérdése:
Utolsó elolvasott könyv (és szerző): The Arizona Cardnals playbook by Bruce Arians



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a mai NFL-ben nem engedik, hogy valaki ilyen agyrázkódásokkal teli kórtörténettel pályára lépjenjjncaa
Akkor minek ruháztunk bele egy picket? Ezt lehetett előre is sejteni vagy nem?silent7939
Keim azt nyilatkozta tudtak az agyrzkódásairól, de úgy gondolták megéri a kockázatot. Sajnos nem jött be. Mondjuk egy 6. kör nagyon nem számít. Ha bejön királyság, ha nem akkor sincs semmi veszve.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Palmer összes dobása összevágva tavalyról:  www.raiders1.ninjagoro.com/2013/carson-palmers-2012-season/
Ráhangolódásnak megteszi így szezon előtt.andree
jóleszez 😉
345/565, 4018 yards, 61.1% comp, 22 TD, 14 Int, 85.3 Rating
meccsenként azért megdobja a 280 fölötti átlagot (tavaly csapatszinten küzdöttünk több meccsen is a 300-ért, sikertelenül...)
azért 1-2 TD is bejátszik meccsenként (1-1 int is, de azt már fel sem fog nekünk tűnni 😉)
jó lesz ez! ha Fitzzel egymásra találnak, akár pozitív mérleg is kisülhet a dologból... 😉Cardinalis
ne reménykedj, mer egy nagy nyuszifül a csávó, inkább Stanton, Árians jó nevelő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Palmer összes dobása összevágva tavalyról:  www.raiders1.ninjagoro.com/2013/carson-palmers-2012-season/
Ráhangolódásnak megteszi így szezon előtt.andree
jóleszez 😉
345/565, 4018 yards, 61.1% comp, 22 TD, 14 Int, 85.3 Rating
meccsenként azért megdobja a 280 fölötti átlagot (tavaly csapatszinten küzdöttünk több meccsen is a 300-ért, sikertelenül...)
azért 1-2 TD is bejátszik meccsenként (1-1 int is, de azt már fel sem fog nekünk tűnni 😉)
jó lesz ez! ha Fitzzel egymásra találnak, akár pozitív mérleg is kisülhet a dologból... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
a mai NFL-ben nem engedik, hogy valaki ilyen agyrázkódásokkal teli kórtörténettel pályára lépjenjjncaa
Akkor minek ruháztunk bele egy picket? Ezt lehetett előre is sejteni vagy nem?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
a mai NFL-ben nem engedik, hogy valaki ilyen agyrázkódásokkal teli kórtörténettel pályára lépjen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most akkor mi van Swopeal?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Swope karrierjének lehet annyi. Nagy nagy kár lenne

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmer összes dobása összevágva tavalyról:  www.raiders1.ninjagoro.com/2013/carson-palmers-2012-season/
Ráhangolódásnak megteszi így szezon előtt.andree
Én leszedtem 2 raiders meccset az előző szezonból és most hétvégére tervezem megnézni.

De ezt is beütemezem. 😀 Köszi
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Palmer összes dobása összevágva tavalyról:  www.raiders1.ninjagoro.com/2013/carson-palmers-2012-season/
Ráhangolódásnak megteszi így szezon előtt.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
csak kapkodom a fejem, hogy miért nem emberileg normális időben ilyeneket bejelenteni... 😊Fucu
Jobb később mint soha. És ezek minőségi játékosok(Keim tényleg nagyágyú, ahogy Prisco jósolta).
Viszonyításképp mi pl. tegnap igazoltunk egy extra kickert(extra punter már volt), mert... És én itt elakadtam logikailag. 😀iktriad
Hát Keim jóval felülmúlta tőle azt amit várhatott egy olyan laikus mint én. Kezdve, hogy nem igazán volt mozgástere, mert a cap eléggé elszabadult és most is van bent jópár nagy szerződés amit nehéz volt/ lesz kezelni. Az hogy milyen FA játékosokat hozott ide úgy kis pénzért, hogy a Cards azért nem a legnagyobb franchise és még itt van a csoportban a Niners és Hawks és ennek ellenére igen minőségi játékosok érkeztek. Ja meg a Draft is ült sztem elég rendesen. Szóval le a kalappal Keim elött. Remélem a pályán is meg fog ez látszani.emberke22
Én amilyen pesszimista voltam néhány hónapja, ahhoz képest most már a bármi lehet hozzáállásom van előtérben. Tudom ezt nem szabad ennyire kihegyezni de úgy érzem hogy ez az év CP-n fog múlni. Ha visszatalálna régi önmagához és hozna egy vagy 2 jó évet öröm költözne a Cards fanok szívébe újra.

Úgyhogy bármennyire is nem csípem, szorítok neki hogy Ő legyen a Warner 2.0. 😊
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
csak kapkodom a fejem, hogy miért nem emberileg normális időben ilyeneket bejelenteni... 😊Fucu
Jobb később mint soha. És ezek minőségi játékosok(Keim tényleg nagyágyú, ahogy Prisco jósolta).
Viszonyításképp mi pl. tegnap igazoltunk egy extra kickert(extra punter már volt), mert... És én itt elakadtam logikailag. 😀iktriad
Hát Keim jóval felülmúlta tőle azt amit várhatott egy olyan laikus mint én. Kezdve, hogy nem igazán volt mozgástere, mert a cap eléggé elszabadult és most is van bent jópár nagy szerződés amit nehéz volt/ lesz kezelni. Az hogy milyen FA játékosokat hozott ide úgy kis pénzért, hogy a Cards azért nem a legnagyobb franchise és még itt van a csoportban a Niners és Hawks és ennek ellenére igen minőségi játékosok érkeztek. Ja meg a Draft is ült sztem elég rendesen. Szóval le a kalappal Keim elött. Remélem a pályán is meg fog ez látszani.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
O'Brian Schofield kivágva, Swope pedig reserve/retired listára került :/Dexxter Tailor
Schofield menesztése várható volt Abraham érkezésével, meg hogy L. Alexander kiszorította a kezdőből. Swope-ot nagyon sajnálom, hogy abba kellett hagynia a játékot, szép karrier várhatott volna rá.. :/emberke22
Várható bizony.
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
O'Brian Schofield kivágva, Swope pedig reserve/retired listára került :/Dexxter Tailor
Schofield menesztése várható volt Abraham érkezésével, meg hogy L. Alexander kiszorította a kezdőből. Swope-ot nagyon sajnálom, hogy abba kellett hagynia a játékot, szép karrier várhatott volna rá.. :/