Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.Fucu
Végre Alfi is szerephez juthat. Én csipáztam a srácot mindig is.
Mikor lesz a meccs magyar idő szerint?silent7939
szombat hajnali kettőkorDexxter Tailor
Bassza meg.silent7939
+1
Nekem is pont akkorra van leszervezve buli. Ráadásul nálam alszanak páran, szóval nehéz lenne otthagyni időben. 😀 Remélem fent lesz valahol a meccs.

Amúgy valamelyiken mehetne még egy draftoshoz hasonló skypeos buli.andree
A második preseason meccsünk Aug 17.-én lesz 22:30-tól, és az NFL Network is adja (magyarul könnyebb lesz streamet vadászni), akkor lehetne skype-os körkapcsolás 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.Fucu
Végre Alfi is szerephez juthat. Én csipáztam a srácot mindig is.
Mikor lesz a meccs magyar idő szerint?silent7939
szombat hajnali kettőkorDexxter Tailor
Bassza meg.silent7939
+1
Nekem is pont akkorra van leszervezve buli. Ráadásul nálam alszanak páran, szóval nehéz lenne otthagyni időben. 😀 Remélem fent lesz valahol a meccs.

Amúgy valamelyiken mehetne még egy draftoshoz hasonló skypeos buli.andree
Nekem szombaton nősülés v2.0 van 😊 Azért csak ki kellene pihennem magam előtte 😊

Skype az mehet bármikor. Csak előtte szóljatok.
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.Fucu
Végre Alfi is szerephez juthat. Én csipáztam a srácot mindig is.
Mikor lesz a meccs magyar idő szerint?silent7939
szombat hajnali kettőkorDexxter Tailor
Bassza meg.silent7939
+1
Nekem is pont akkorra van leszervezve buli. Ráadásul nálam alszanak páran, szóval nehéz lenne otthagyni időben. 😀 Remélem fent lesz valahol a meccs.

Amúgy valamelyiken mehetne még egy draftoshoz hasonló skypeos buli.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.Fucu
Végre Alfi is szerephez juthat. Én csipáztam a srácot mindig is.
Mikor lesz a meccs magyar idő szerint?silent7939
szombat hajnali kettőkorDexxter Tailor
Bassza meg.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt az első depth chart:  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2013/DepthOne.pdfDexxter Tailor
Az micsoda, hogy washington cask a 5.-ik ILB?
Meg most Bell a SS nem ugy volt h ő lesz a FS és Johnson a SS?
Meg, hogy Watford az utolsó G a sorban?
kKcsit érdekes nekem ez a depth chart.emberke22
Arians azt mondta, hogy ennek a dc-nek kb semmi jelentősége, csak azért van, mert kell. Washington azért az 5. mert az első 4 meccsen nem fog játszani.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
itt az első depth chart:  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2013/DepthOne.pdfDexxter Tailor
Az micsoda, hogy washington cask a 5.-ik ILB?
Meg most Bell a SS nem ugy volt h ő lesz a FS és Johnson a SS?
Meg, hogy Watford az utolsó G a sorban?
kKcsit érdekes nekem ez a depth chart.
több mint 11 éve
catattack 3 520
itt az első depth chart:  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2013/DepthOne.pdfDexxter Tailor
Köztünk maradjon, de ez egy szar! A zárójel mit jelent?catattack
az alján írja (sérült játékosok)BaltimoreDefense
Köszi! Az apró betűs rész nem olvastatta el a jaffa!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
itt az első depth chart:  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2013/DepthOne.pdfDexxter Tailor
Köztünk maradjon, de ez egy szar! A zárójel mit jelent?catattack
az alján írja (sérült játékosok)
több mint 11 éve
catattack 3 520
itt az első depth chart:  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2013/DepthOne.pdfDexxter Tailor
Köztünk maradjon, de ez egy szar! A zárójel mit jelent?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt az első depth chart:  prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2013/DepthOne.pdf


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Williamset én is kibasznám! Jövőre biztos jön egy fasza playa!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.Fucu
Végre Alfi is szerephez juthat. Én csipáztam a srácot mindig is.
Mikor lesz a meccs magyar idő szerint?silent7939
szombat hajnali kettőkor


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.Fucu
Végre Alfi is szerephez juthat. Én csipáztam a srácot mindig is.
Mikor lesz a meccs magyar idő szerint?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most lett vége Arians szokásos sajtótájékoztatójának.
- Sérülés fronton a helyzet változatlan. Mendenhall és Williams is pihen még. Utóbbi roster helye egyre távolabbinak tűnik, mivel Arians nagyon jókat nyilatkozott Alfonso Smithről és a két újoncról is.
- Több játékos is kérdéses a pénteki Packers elleni első előkészületi meccs előtt. Valamint azt is mondta, hogy a kezdők valószínűleg 15 playt fognak a pályán tölteni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
- Dan Williams MCL szalagja meghúzódott valamint a bokája is megsérült. Utóbbi miatt hagyhat ki több időt.
- Dansby hamstring húzódással bajlódik
- Dockett a következő két napot kihagyja személyes okok miatt.
- Massie elé azért került Winston mert Bobby túl sok mentális hibát vétett az edzések során.
- Ryan Williamsnek még pihentetnie kell a térdét.

Ezek voltak a mai Arians sajtótájékoztató sérülésekkel kapcsolat hírei. Köszönjük a figyelmet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még 2 sivatagi pintyet várunk az NFC West fantasyba. Gyerünk srácok.
Jelenkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevegoMedvepapa
5 csapat nem fér bele, szóval én skippelem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Még 2 sivatagi pintyet várunk az NFC West fantasyba. Gyerünk srácok.
Jelenkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevego

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Campbell is bicegett egy play után tegnap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Dan Williams lesérült egy futójáték során az edzésen. (Taylor vitte a labdát, érkezett Dockett, oszt' ezt Dan bal térde bánta.) Saját lábon távozott, részleteket a sérülésről majd csak az MRI után lehet tudni. Remélem, nem komoly.
Tájren Matyinak meg jó napja volt, lehalászott két lasztit. (Nem, egyiket sem Palmer dobta 😉 ).
Bővebben és video az INT-ről:  blog.azcardinals.com/2013/08/01/dan-williams-down-and-mathieus-big-day/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A csapat ma a Tempe-i főhadiszálláson (ahol már majdnem kész van a "buborék" tehát jövőre már valószínűleg ott fognak edzőtáborozni) fog edzeni (ez nem nyilvános edzés), mivel LA Galaxy - Real Mdrid meccs lesz a UofP-ben. Egyébként is tervezte Arians, hogy pár edzés lesz a hőségben, de csak ésszel.

Edzés előtt volt Arians napi sajtótájékoztatója.

- Szeretné ha a kezdő OL kb egy héten belül összeállna, de ha vannak olyan posztok ahol szoros küzdelem van a kezdő helyért hagyja még küzdeni őket. Ez nagyjából az RT posztot érinti ahol Eric Winston jelenleg a kezdő és Bobby Massie küzd még a helyért. Mondjuk RG-ben is lehet változás ha Daryn Collidge huzamosabb ideig kiesik a lábsérülésével. Az ő helyén most Paul Fanaika van a kezdőben és azt írják nem is teljesít olyan rosszul, de ott van még Earl Watford, aki nagyon nyers játékos, de a legutóbbi két napban jól teljesített.

- Ryan Williams még egy napot kihagy, így holnap lehet már fog edzeni

- a két TE, Jeff King és Kory Sperry (akivel nagyon elégedett Arians) sem állnak készen még az edzésre sérülés miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Innentől a fantasy-s dolgokat ide 😊
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Cardinals Fantasy Liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lesz annyi cardinalsos, hogy meglegyen a liga?Leon78
remek kérdés, egy 16-os kellene. Eddig nem volt ennyi aktív felhasználó, de hátha a csak olvasó szurkolók is megnyilvánulnak 😊Fucu
a cardinalsosba én is beszállnék, de még egy nfc westes már sok lenne 😊 amúgy nem kell 16 csapat szerintem, 10-12 játékos is bőven elég. persze minél több, annál jobb 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sziasztok. Felmerült egy NFC WEST fantasy liga megszervezése, az lenne a terv kezdetben, hogy mind a 4 csapatból 4 fant kellene összeszedni, és így lenne egy 16 fős buli. Ha érdekel, értelemszerűen töltsd ki a neveddel az NFC West csevegőben létrehozott posztot. Köszi. Üdv, Medvepapa. 😊Medvepapa
Rámentemsilent7939
detto 😊
köszi a szervezést! gondolom majd az NFC West csevegőben fent lesznek majd a részletes infok, én még csak az nfl.com-on fantáziáltam... 😉Cardinalis
természetesen. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Sziasztok. Felmerült egy NFC WEST fantasy liga megszervezése, az lenne a terv kezdetben, hogy mind a 4 csapatból 4 fant kellene összeszedni, és így lenne egy 16 fős buli. Ha érdekel, értelemszerűen töltsd ki a neveddel az NFC West csevegőben létrehozott posztot. Köszi. Üdv, Medvepapa. 😊Medvepapa
Rámentemsilent7939
detto 😊
köszi a szervezést! gondolom majd az NFC West csevegőben fent lesznek majd a részletes infok, én még csak az nfl.com-on fantáziáltam... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Bemásoltam ebbe a doksiba a sztenderd bowl.hu pontozást: (link). nem tudom Ti ezzel toljátok-e, nálunk pl. az Eagles ligában más pontrendszer van.
Egyébként csinálhatnátok egy topicot a fantasy részlegben, így elveszik itt az értékes tartalom 😊Rataxes
Köszi!