Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Kozben a surranopalyan Dez bejelentkezett…
Danny
Dez Bryant? Kell a fenének.
shagi0206
En is meglepodtem, hogy o meg akar valamit ettol a sporttol.
Danny
Terrell Owens is bejelentkezik random kétévente 😀
Wyatt
Különbség az Dezhez képest, hogy ő még tud is játszani.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kozben a surranopalyan Dez bejelentkezett…
Danny
Dez Bryant? Kell a fenének.
shagi0206
En is meglepodtem, hogy o meg akar valamit ettol a sporttol.
Danny
Terrell Owens is bejelentkezik random kétévente 😀

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Kozben a surranopalyan Dez bejelentkezett…
Danny
Dez Bryant? Kell a fenének.
shagi0206
En is meglepodtem, hogy o meg akar valamit ettol a sporttol.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Kozben a surranopalyan Dez bejelentkezett…
Danny
Dez Bryant? Kell a fenének.
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 774
Kozben a surranopalyan Dez bejelentkezett…
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....


Hajrá!
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 800
Na a Hopkins nélküli szenvedés, meg a szezon közepi összeomlás között lesz talán két meccsünk, amit mindenképpen érdemes lesz majd nézni. Remélem nem akkor játszunk a Ramsel, mert szar lenne azokon is kikapni.

Btw. Erős a gyanúm, hogy tudtak róla Keimék és ezért is áldoztak 1. kört Hollywoodért. Mondjuk így se lesz túl sok klasszikus elkapónk. A 3 törpe és Green mellé nem zavart volna, ha valaki beválik az utóbbi évek draftjaiból. Mondjuk TE van szarásig, majd jut oda is. 😀
több mint 4 éve
gedam 6 508
korunk embere, aki 3 féle anabolikus szteroidot szed folyamatosan, de a kovid ellleni vakcinát nem veszi fel, mert azzal a szarral nem mérgezi a testét.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Fasza így a schedule előtt.
Van egy tippem hogy az első 6 meccsben benne lesz a két rams elleni
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Brown egy érdekes játékos, maradjunk annyiban, hogy ha ellenfélt lát hajlamos lemenni a földre vagy partvonalon kívülre futni, viszont azt elvárja, hogy a haverja neki passzoljon.
Mi kihoztuk a maxot ebből, de itt ülhet is még, viszont Hopkins mögött nem lesz elsőszámú ebben biztos vagyok így a kedve is hamar el fog menni.
Ez az én véleményem, nem jelenti azt, hogy így is lesz.
KeyG
igen, itt csak 2. számú lesz, viszont emiatt nyilván nem az ellenfél legjobb cornere védekezik majd rajta, ami jobb előjelekkel kecsegtet a játékát illetően.
shagi0206
Tessék, eljinxelted 😀 6 meccsig első számú lesz 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól "kezdődik" Hopkins hat meccs pihi ..
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Brown egy érdekes játékos, maradjunk annyiban, hogy ha ellenfélt lát hajlamos lemenni a földre vagy partvonalon kívülre futni, viszont azt elvárja, hogy a haverja neki passzoljon.
Mi kihoztuk a maxot ebből, de itt ülhet is még, viszont Hopkins mögött nem lesz elsőszámú ebben biztos vagyok így a kedve is hamar el fog menni.
Ez az én véleményem, nem jelenti azt, hogy így is lesz.
KeyG
igen, itt csak 2. számú lesz, viszont emiatt nyilván nem az ellenfél legjobb cornere védekezik majd rajta, ami jobb előjelekkel kecsegtet a játékát illetően.
shagi0206
De ő Top fizut akar majd kapni😉
KeyG
Egy elég erős 2. számú wr szintet képvisel, ami normál esetben nagyon max évi 16-17 millát érhet. De mivel egyes franchiseok GM-je középszernél talán picit jobb elkapókra is évi 18 millás átlagot adott, így nehéz normál kereteken belül tárgyalni.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Brown egy érdekes játékos, maradjunk annyiban, hogy ha ellenfélt lát hajlamos lemenni a földre vagy partvonalon kívülre futni, viszont azt elvárja, hogy a haverja neki passzoljon.
Mi kihoztuk a maxot ebből, de itt ülhet is még, viszont Hopkins mögött nem lesz elsőszámú ebben biztos vagyok így a kedve is hamar el fog menni.
Ez az én véleményem, nem jelenti azt, hogy így is lesz.
KeyG
igen, itt csak 2. számú lesz, viszont emiatt nyilván nem az ellenfél legjobb cornere védekezik majd rajta, ami jobb előjelekkel kecsegtet a játékát illetően.
shagi0206
De ő Top fizut akar majd kapni😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Brown egy érdekes játékos, maradjunk annyiban, hogy ha ellenfélt lát hajlamos lemenni a földre vagy partvonalon kívülre futni, viszont azt elvárja, hogy a haverja neki passzoljon.
Mi kihoztuk a maxot ebből, de itt ülhet is még, viszont Hopkins mögött nem lesz elsőszámú ebben biztos vagyok így a kedve is hamar el fog menni.
Ez az én véleményem, nem jelenti azt, hogy így is lesz.
KeyG
igen, itt csak 2. számú lesz, viszont emiatt nyilván nem az ellenfél legjobb cornere védekezik majd rajta, ami jobb előjelekkel kecsegtet a játékát illetően.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 671
Brown egy érdekes játékos, maradjunk annyiban, hogy ha ellenfélt lát hajlamos lemenni a földre vagy partvonalon kívülre futni, viszont azt elvárja, hogy a haverja neki passzoljon.
Mi kihoztuk a maxot ebből, de itt ülhet is még, viszont Hopkins mögött nem lesz elsőszámú ebben biztos vagyok így a kedve is hamar el fog menni.
Ez az én véleményem, nem jelenti azt, hogy így is lesz.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Na, akkor összegezzük mit láttuk (nyilván az én szemszögemből).

1/23 - Trade - Marquise Brown; 3/36
Vegyes érzéseim vannak ezen trade kapcsán. Elkapó kellett, de nem ez volt a legnagyobb need. Brown nálunk bőven lehet jobb, mint a Ravensben (ahol mondjuk engem nem kápráztatott el, bár ott a játék sokkal egysíkúbb, mint nálunk).

2/23 - Trey McBride TE
Őszintén szólva nem tudom miért kellett nekünk TE. Egyedül az lehetett szempont, hogy Williams sérülékeny, és nem fogjuk megtartani szezon után. Ami McBride-ot illeti: én annyira nem vagyok oda tőle, még a mozgása sem tetszik 😊 Persze nyugodtan cáfoljon rám, és emelkedjen egy Kittle-i magasságba, nem fogok rá miatta haragudni 😊

3/23 - Cameron Thomas EDGE
Na, itt már rohadt nagy needre húztunk, és ami engem illet, Thomasnak örülök, mert van benne potenciál. Watt személyében meg lesz minőségi tanára is 😊

3/36 - Myjai Sanders EDGE
Még1 pass rusher, a mélységnek jót tesz, bár szerintem ő nem több csere szintnél. Ezt a picket inkább adtam volna egy cb-re.

6/23 - Keaontay Ingram RB
kellett futó, ez nem kérdés, Conner mögött csak Benjamin van (aki említésre méltó), nem mondom, hogy rossz, de kell még oda valaki, akivel versenyeznie kell a 2. számú futó pozícióért.

6/37 Lecitus Smith OL
Támadófalba sosem árt a mélyítés, Smith is kb amiatt jött. Elvileg inkább passzblokkolásban jobb, mint futásblokkolásban, amire nekünk jelenleg nagyobb szükségünk is van. Persze nem álmodozom, kicsi rá az esély, hogy a 6. kör végéről húztunk olyan falembert, aki stabil kezdő lehet. De persze nem lehetetlen. Majd meglátjuk a sorsát.

7/23 Christian Matthew DB
Ez a tag akkora kérdőjel, hogy még az egyeteme neve is ismeretlen számomra 😀
Valdosta state - vajon egyáltalán 2. osztályos, vagy még az sem? 😊
DB need az van, de ha csak nem tud valamit nagyon a FO, akkor az se biztos, hogy az 53-mas keretbe befér. Legfeljebb practice squadba jó lesz.

7/35 - Jesse Luketa LB
Prototípus méretekkel rendelkezik a modern focihoz, bár szerintem az atletikussága az édes kevés, hogy letegye a névjegyét. Csere kaliber, aki esetleg a special teamben megragadhat. Mondjuk nem is gondolom, hogy kezdőnek hozták, mikor ott a két 1. körös LB a csapatban.

7/36 - Marquis Hayes OL
Ismételni tudom magam: támadófalba mindig kell ember. Csereembernek ideális.

Én a draftunkra adok egy B- osztályzatot. Nagyon el lett hanyagolva a cb szekció. Bár lehet Gladneynak köze van ehhez.
Viszont kiemelendő, hogy CJ55 távozásával a pass rush sanszos, hogy gyengébb lesz, így a cornerekre nehezebb sors vár.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
kihúztuk a class legjobb tight endjét, gondolom idén sokat nem lesz pályán, vagy majd toljuk a 02 personnel formációkat 😀 harmadik körben meg jött két edge rusher, valamelyik csak beválik
Löfli
Nem igazán értettem, hogy minek TE, én meg amúgy sem voltam oda McBride-ért. Olyan csúnya a mozgása 🙂mondjuk ha lesz belőle egy Andrews 2.0 akkor nem leszek boldogtalan.
A 2 edge teljesen rendben van, bár én inkább 1 edge, 1 cb a két 3. körösben, a 4-ben megint edge. De jó játékos cb-ből lehet 5. körben is, volt már nem 1 az nfl történelmében.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#luxuspick 😀

több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kihúztuk a class legjobb tight endjét, gondolom idén sokat nem lesz pályán, vagy majd toljuk a 02 personnel formációkat 😀 harmadik körben meg jött két edge rusher, valamelyik csak beválik

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 800
Sztem rendben volt a csere. Keim elkapódraftjai elég kis százalékban jöttek be, szóval nyugodtabb vagyok, hogy így egészítettük ki a sort. Nyilván onnan nézve siralmas, hogy az utóbbi években elcsesztünk vagy 8 cetlit WR-re aztán az első körért cserélünk, de alapvetően elég jól néz ki a brigád most Murray körül. Szóval valami unortodox LB helyett megbékélek a dologgal, és bízom benne, hogy a maradék húzások jönnek a védelembe(Főleg védőfal és CB), valami random 5+ körös falembert és/vagy futót leszámítva.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
amúgy Marquise Brown drágább volt mint Hopkins.
😀
több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
erős volt erre kelni 5-kor, de kezdek megbékélni a cserével, Keim első körös húzásait látva azért ez vállalható, legalább egyből bevethető lesz, viszont jövőre neki is majd új szerződést kell adni, így pedig kb 99%, hogy Kyler nyáron megkapja a nagy lóvét.


Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 957
Baby Yodanak ujabb jatszopajti: Hollywood to desert 😊
több mint 4 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

a többi meg már történelem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!