Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Itt barki barmint mond nekem nem a new england nyert. Ti vesztettetek el sajnos. Elnezest a patriots szurkoloktol. De igy latom. Feljottek, de ti hagytatok barmi valtoztatas nelkul. Es nem felhozni akarom. De nem hiszem hogy sokan irtak igy le. Elbastuk. Mondhatnatok.
gabistar
Nem akarok bármit mondani, inkább lenne pár kérdésem, ha már így látod. Őszintén érdekel egy olyan nézőpont, ami ennyire sarkos.
- Miért vesztették el?
- Miért hagyták, hogy a Pats feljöjjön?
- Miért nem változtattak?
- Miért baszták el?
(És kérlek ne azzal gyere, hogy a Falcons egy csokker/lúzer csapat, mert elötte 2 fantasztikus PO-meccset csináltak, vagy olyan steelerses megközelítéssel, hogy ez bele volt kódolva a franchise DNS-ébe.)
- Miért nem korábbi PO meccsen baszták el?
- Miért nem a GB fordított?
- Egy ici-pici szerepe se volt a fordításban a Pats edzői stábjának, játékosainak?
- Esetleg a balszerencsének köszönhető az egész?
Előre is köszi a válaszokat.
Sobri Jóska
Most nem azért, de ezen már tök felesleges rágódni. A pats lett sb győztes kész ennyi. Hogy mi miért történt vagy ki volt a hibás már felesleges lovagolni. Azt se értem hogy minek jársz még ide? Nincs saját csapatod akiket boldogíts? Mindenkinek meg lehet a véleménye, ahogy a tied is meg van, ha nem tudod elfogadni a másikét az már a te bajod, de nem kell mindenbe bele kötni.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Itt barki barmint mond nekem nem a new england nyert. Ti vesztettetek el sajnos. Elnezest a patriots szurkoloktol. De igy latom. Feljottek, de ti hagytatok barmi valtoztatas nelkul. Es nem felhozni akarom. De nem hiszem hogy sokan irtak igy le. Elbastuk. Mondhatnatok.
gabistar
Nem akarok bármit mondani, inkább lenne pár kérdésem, ha már így látod. Őszintén érdekel egy olyan nézőpont, ami ennyire sarkos.
- Miért vesztették el?
- Miért hagyták, hogy a Pats feljöjjön?
- Miért nem változtattak?
- Miért baszták el?
(És kérlek ne azzal gyere, hogy a Falcons egy csokker/lúzer csapat, mert elötte 2 fantasztikus PO-meccset csináltak, vagy olyan steelerses megközelítéssel, hogy ez bele volt kódolva a franchise DNS-ébe.)
- Miért nem korábbi PO meccsen baszták el?
- Miért nem a GB fordított?
- Egy ici-pici szerepe se volt a fordításban a Pats edzői stábjának, játékosainak?
- Esetleg a balszerencsének köszönhető az egész?
Előre is köszi a válaszokat.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En felidoben (mivel hajnal 5-kor mentem melozni) lefekudtem, hogy ez megvan. Reggel megneztem mennyire is nyert a csapat, mennyire is meglepodtem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem mondták a haverok a 4. negyed elején, hogy nyugi, ez már simán megvan.. Én meg mondtam, hogy ne monják ezt, mert láttam 4 éve Frisco elleni leolvadást, ott voltam a Wembley-ben a Detroit elleni 21-0 utáni csúfságon, nyugodjunk meg, még nincs vége.. Igazam lett, csak nézték ahogy süllyed el a hajó velem együtt. Borzalmas volt átélni sokadjára 😕
Buga
En is neztem. Es nektek szurkoltam. Es ugyanez volt. Mindenki mondta, mar a felidonel, hogy megvan. Mondom, a foci 60 perc. Aztan 28-3 nal mondtak most mar biztos megvan. Mondom meg lehet egy negyed alatt is egy jo off al 28 pontot felrakni. Mondtak nekem dehogy. Aztan a vege fele, mondom a tobbieknek azt tudjatok, hogy ha most td csinalnak, akkor mar csak egy td + 2 pontra vannak. Hat izgis lett. Ekkor mondom, ha itt az fg megvan, akkor talan mar megfogtak a ne et. De hat jot a katasztrofalis 4 es 33 vagy baromi sok. Bar en ott azt hittem siman behivjak az ellen huszasanal egy domban(fedett palyan) az fg t gyozelemert.

Aztan csinaljanak 4 perc alatt 11 pontot. De hat nem igy lett, mint tudjuk (vagy harom futas ora oles). Aztan mondom ez a def mar kesz. Itt sima td jon a ne nek. Hat annyi esely hogy ha kivedekezik a ketpontost. De hat meg azt sem sikerult. Aztan meg a hosszabitasban mar tudni lehetett, hogy a csapat osszeesett. A def elfaradt. Es sima td jott megint. Nincs ilyen de ryan es a csapat megerdemelte volna a gyozelmet. Es meg most sem tudom, hogy tudtak ezt kiadni a kezukbol. Itt barki barmint mond nekem nem a new england nyert. Ti vesztettetek el sajnos. Elnezest a patriots szurkoloktol. De igy latom. Feljottek, de ti hagytatok barmi valtoztatas nelkul. Es nem felhozni akarom. De nem hiszem hogy sokan irtak igy le. Elbastuk. Mondhatnatok.

Es tevedes ne essek, nem brady ellen szurkoltam, de neki mar ez az 5., hanem egy szimpatikus csapatnak, aki 3,5 negyeden at jol megmutatta,hogy miert jutottak a super bowlba. Es matt ryan is jo szeretheto focit jatszott, az egesz csapattal. De aztan a po tapasztalat hiany felutotte a fejet. Es a ne konyortelenul kihasznalta ezt. Es utana gyozott is. Grat mindket felnek.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Nekem mondták a haverok a 4. negyed elején, hogy nyugi, ez már simán megvan.. Én meg mondtam, hogy ne monják ezt, mert láttam 4 éve Frisco elleni leolvadást, ott voltam a Wembley-ben a Detroit elleni 21-0 utáni csúfságon, nyugodjunk meg, még nincs vége.. Igazam lett, csak nézték ahogy süllyed el a hajó velem együtt. Borzalmas volt átélni sokadjára 😕
Buga
A Wembley-ben én is ott voltam... 😕

GO FALCONS!
több mint 7 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nekem mondták a haverok a 4. negyed elején, hogy nyugi, ez már simán megvan.. Én meg mondtam, hogy ne monják ezt, mert láttam 4 éve Frisco elleni leolvadást, ott voltam a Wembley-ben a Detroit elleni 21-0 utáni csúfságon, nyugodjunk meg, még nincs vége.. Igazam lett, csak nézték ahogy süllyed el a hajó velem együtt. Borzalmas volt átélni sokadjára 😕

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Tőlem a legjobb barátom egyben a kisfiam keresztapja kérdezgette mikor jöttek fel mint a talajvíz, hogy ugye ati nem....? Tudni jell róla rühelli a falconst mert én nekik szurkolok. de még ő is megsajnált. ennél rossszabb nem lehetett volna.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Nekem is benne van a kezem....a sörözőben azt ecseteltem egyedüliként Ryan mezben..a 4. negyed kezdetén, hogy micsoda álom az első SB-t pont a Pats ellen behúzni...aztán lógó orral ültem.. üveges szemekkel bámultam magam elé..miközben lapogatták a hátam a Brady mezes bohócok 😕

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
utólag is bocsi mindenkitől, asszem én basztam el a superbowlt.
ment a himnusz előtt ugye a pletyi, hogy akár 3 és fél percesre is tervezi az énekes, én meg írtam havernak hogy remélem nem húzza el annyira. erre megkérdezte, hogy hova sietek?
...
..
.



😥
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ezt loptam, de hatalmas:

"Falcons head coach Dan Quinn at the podium about to announce the new passing game coordinator....no, no
….wait a second….Raheem Morris has intercepted the passing game coordinator position and is streaking down the field!"

Morris mostmár a WR edző, a passing game coordinator és az Assistant HC is. 😀

Új DB edző is ki lett nevezve Manuel helyére. 😊

Szerkesztette: Creepy
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Marquand Manuel lett a dc.örülünk.

több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
2017 Falcons free agents
UFAs
DT Jonathan Babineaux - Not re-signed
QB Matt Schaub - Not re-signed
LB Paul Worrilow - Re-signed
G Chris Chester - Not re-signed
TE Jacob Tamme - Not re-signed
LB Sean Weatherspoon - Not re-signed
DE/DT Courtney Upshaw - Re-signed
ST Eric Weems - Re-signed
DE Dwight Freeney - Not re-signed; retired?
LB Philip Wheeler - Not re-signed
S Dashon Goldson - Not re-signed
T Tom Compton - Not re-signed
FB Patrick DiMarco - Re-signed
LB LaRoy Reynolds - Re-signed
WR Aldrick Robinson - Not re-signed
CB Blidi Wreh-Wilson - Not re-signed
TE Levine Toilolo - Re-signed
S Kemal Ishmael - Re-signed

RFAs
WR Taylor Gabriel - Re-signed
G/DT Ben Garland - Re-signed
LB Tyler Starr - Re-signed
CB/S Akeem King - Re-signed

ERFAs

WR Nick Williams - Not re-signed
FS Ricardo Allen - Re-signed
CB Deji Olatoye - Re-signed
LB Josh Keyes - Re-signed
TE D.J. Tialavea - Re-signed

Weems-et én már dobnám hiába meghatározó az öltözőben ha a pályán szart sem csinál.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bryant Young Quinn embere érkezik.
6atos
4 éve nem edzősködött, szeretett volna anno több időt tölteni a családjával.
Young Coxhoz hasonlóan egészen kiváló játékos volt, konkrétan beválasztották az 90-es évek All-Decade csapatába, gyűrűt is nyert a Steve Young-féle Niners-szel, Quinn volt egy ideig a pozíciós edzője Friscoban.

A def staffban is lesz még sztem változás. Mivel házon belülről akarunk DC-t így kell majd egy új pozíciós edző valszeg, vmint egyre vszínűbb h Shanny co-DC-s rendszert fog alkalmazni a 49ersnél, amiben Jerome Henderson lesz az egyik co-DC.

Keith Carter, az eddigi asszisztens OL-edző lett az RB-edző, ő egyébként a Hall of Famer Gino Marchetti unokája.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Pro Football Focus:
Ryan 5.
JJ 6.
Mack 16.
Schraeder 90.

😊 😊 😊
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Már csak DC és QB coach kell de szerintem ahogy Quinn összerakja a stábot és az összes emberét a múltból maga köré gyűjti ezekre a posztokra is onnan lehet várni embert.
Olvastam egy cikket ahol magasztalják a csapatot a vereség ellenére is, mert nagy reménységnek tartják a Quinn féle fiatalítást. Remélik nem lesz mélyrepülés a vereség után és a következő szezonban is egy PO csapat leszünk.
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Bryant Young Quinn embere érkezik.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bobby Turner RB-edző megy Shannyvel a 49ershez, ez viszont deepthroat.
empty taxi
Nem az volt, hogy ő nem mehet?
Creepy
De.
Gondolom felmondott, akkor meg nem tudsz mit csinálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Bobby Turner RB-edző megy Shannyvel a 49ershez, ez viszont deepthroat.
empty taxi
Nem az volt, hogy ő nem mehet?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Nem örülnék Falconsként ezeknek a döntéseknek.
Lesz ott baj a holtszezonban Szvsz úgy néz ki.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egyébként Quinn a defensive play caller, nem a DC.
Cox Quinn mellett volt DL-segédedző a Jetsnél azért maradt az előző stábból..

Bobby Turner RB-edző megy Shannyvel a 49ershez, ez viszont deepthroat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Cox leváltása sokkal fejvakarósabb, pláne, hogy azt hiszem ő volt az egyetlen fontosabb edzői pozíciót betöltő szaki akit quinn meghagyott a régi rezsimtől. Gondolom majd kiderül, hogy miért kellett mennie...
peach
Szerintem Cox-nak nem sok köze volt az egészhez, Freeney dobott ennyit a DL-on. Meg ő nem is Quinn embere. Egyszerű itt a matek szvsz.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Olvastam hogy a D edzőt menesztették. Laikus kérdés, kérlek ne a nicknév mellett logó alapján itélkezzetek.
A meccs végi leolvadás SZERINTETEK mitől lehetett? A D fáradt el, esetleg rossz playeket hívhattak, vagy a már sokat emlegetett Offense rossz hívásai? Mert nekem a Defense munkája nem tűnt rossznak, én talán ott a fáradtság rovására írnám. Ma vissza néztem pár Highlight-os tőletek, és szerintem a D-tek (szigorúan az összefoglalók alapján) nem feltétlen indokolná az edző menesztését.
DeX
Sztem minden mindennel összefügg. A második félidőben a d átváltott preventre, az o meg biztonsági hívásokra. Utóbbi miatt nem nagyon tudtunk haladni, a d meg sokat volt a pályán. Aztán az ominózus red zone balfaszkodás után mikor visszakerült a labda a patshez kitört a pánik a védelemben. Fáradtak voltak és fiatalok is, vhol érthető. Pláne, hogy ki irányított a labda másik oldalán...
Smith leváltása, amennyiben igazak empty infói gondolom a jövőnek szól...ő egy idősebb faszi, míg manuel fiatal. Sztem nagyra tartja őt quinn, ezért is szeretné előrébb mozagtni a coach charton nehogy vki elvigye a közel jövőben. Erre utalhat az is, hogy smithnek van ajtó nyitva hagyva a visszatérésre más pozícióba. Cox leváltása sokkal fejvakarósabb, pláne, hogy azt hiszem ő volt az egyetlen fontosabb edzői pozíciót betöltő szaki akit quinn meghagyott a régi rezsimtől. Gondolom majd kiderül, hogy miért kellett mennie...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
shanny csak egy vonalas füzetet vigyen magával ahová fel tudja 100 x írni hogy ne hagy de a playbook-ot b@zdmeg.
6atos
Amúgy tényleg...A playbook "elhagyása"..aztán az agyatlan playcall a negyedik negyedben. (nem rámenni a fg-ra ..stb) csak nekem gyanús?! 😀
Greengo
Lehetett arra fogadni, hogy elhagyja e a playbookot az oc vegasban? Mert ha igen akkor nem gyanus. Ha nem akkor... Lol. De a field goal az katasztrofa. Siman megprobalod. Es akkor valszeg vege,vagy lepereg annyi ido, meg ha ki is hagyod ne legyen ido egyenliteni. Maradt 2 mp az egyenlites utan ugye. Harmadik, ha marad sok ido az egyenlites utan, akkor meg meg johet a falcons egyszer.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Olvastam hogy a D edzőt menesztették. Laikus kérdés, kérlek ne a nicknév mellett logó alapján itélkezzetek.
A meccs végi leolvadás SZERINTETEK mitől lehetett? A D fáradt el, esetleg rossz playeket hívhattak, vagy a már sokat emlegetett Offense rossz hívásai? Mert nekem a Defense munkája nem tűnt rossznak, én talán ott a fáradtság rovására írnám. Ma vissza néztem pár Highlight-os tőletek, és szerintem a D-tek (szigorúan az összefoglalók alapján) nem feltétlen indokolná az edző menesztését.
DeX
Hat bocsi hogy en probalok erre irni, de szerintem a def egyben volt. Egyeszen addig, amig mutattak, hogy az off masodik fellidos toketlenkedeseig nagyon sokat voltak fennt. Es hat ha jol emlekszem jol megoldottak az elejen, az nyomast es viszonylag keves emberrel. Ez jo is volt a meccs elejen, de ti mielott eladtatok a labdat akkor is a falcons 20 anal voltatok az int elott.

Aztan meg tuti elfaradtak a masodik felidoben. Es egy ok amit latok, hogy nem tortent valtozas, valtoztatas a def teren. Marmint nem tudott kitalalni a meccs vegere elfarado def re egy valaszt. Es nem tudta lelassitani csak annyira az otokat, hogy ne legyen ideje kiegyenliteni. Szoval tudom bradyt nem lehet nagyon blitzelni, meg ilyenek, de nem lattam ilyen trukkos hivasokat. Altalaban a dline al probalta megoldani, meg meg max egy emberrel. Ami jol ment, de amikor mar nem, nem tortent valtoztatas.

De amugy meg csak igy lehet bradyt zavarni, ha van egy jo dl on es allandoan sietteted, zavarod. Es ez meccs elejen sikerult. Vege fele nem. Talan ez. De ez lehet csak en vagyok. Mert a meccs elso felidejeig kivalo munkat vegzett a dc. Meg utana is. Csak a leolvadast nem szabadott volna hagynia.. Es mivel senki sem forditott ekkora hatranybol talan ezert. Bar en meg igy sem ertem ezt a lepest. Mert elotte meg jol megoldotta.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
shanny csak egy vonalas füzetet vigyen magával ahová fel tudja 100 x írni hogy ne hagy de a playbook-ot b@zdmeg.
6atos
Amúgy tényleg...A playbook "elhagyása"..aztán az agyatlan playcall a negyedik negyedben. (nem rámenni a fg-ra ..stb) csak nekem gyanús?! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !