Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
4 éve a SB kapujában voltunk az NFC döntőben...nem jött össze...idén beléptünk a kapun...és fogtuk már a Lombardit..de kicsúszott a kezünkből...nem mondom mi következik...még ha újabb 4 év kell is hozzá... mondjuk Blank miatt egy hazai pályán behúzott LIII. SuperBowl elég hollywoodi lenne....az csak 2 év😊 RISE UP

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tudom messze van még, de ki milyen posztra draftolna áprilisban? Illetve mennyi helyünk lesz a fizetési sapka alatt? Vannak olyan játékosok akiknek most jár le a szerződés és jó lenne megtartani még öket ?
Midnight
Van kb 24 miska helyünk a sapka alatt, nincs gond, 1 jó kezdőre biztos van pénz FA-ról, lehet 2-re is.
A legfontosabb játékosokkal (Schraeder, Alford) már szezon közben hosszabbítottunk a lejárók közül.
UFA-k:
USS Babs: 50-50 nálam h visszavonul vagy aláír még 1 évre ide
Worrilow: őt sztem elengedjük
Chester: neki lefőtt a kávé
Freeney: lásd Babs, bár nála el tudom képzelni h más csapatnál is szerencsét próbál
Schaub: olcsóé volt veterán backup QB, hasonló fizuért maradhat
Tamme: már nem fiatal, lenne helye a rosteren, de nagy lét nem ér
Spoon: örülnék ha maradna, őszintén szólva nem tudom mit tervez vele Quinn
Pancake: ő kell, igen jó FB, ami a mi rendszerünkbe kell is
Upshaw: frankón kikupálódott a szezon közben, nem drágán simán örülnék ha maradna
Weems: komoly leader az öltözőben, így sztem megtartjuk, gunnerként még mindig jó, viszont visszahordóként már nem veszélyes, oda kell találni vmi friss húst
Wheeler: ha az előző szezon után sem hosszabbítottunk vele akk sztem most fogunk, ha ég a ház majd vmikor felkapjuk az utcáról szezon közben/TC után
Goldson: nincs rá szükség
Compton: nincs T depth, de nála jobbat azért nem nehéz találni
Reynolds: ST miatt lehet marad
Aldrick: ő sztem megy Shanny után Friscoba
Toilolo: blokkolni tud, mást nem. Meglátjuk, hogy ez mennyit ér Dimmynek.
Ishmael: kezdő szintű játékos, nálunk viszont nem fér be, így ő sztem menni fog

Mint látható olyan arc nincs akinek az elvesztés nagyon fejvakarós volna. Hiányposztok nálam per pill fontossági sorrendben:
1. DE
2. OG
3. DT
4. SLB
5. TE

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
joeolah Atlanta Falcons 58
Quinn sajtótájékoztató van éppen. Megerősítette Sark érkezését, és azt mondta, hogy megtartják Shanny rendszerét, ezzel fog az új OC tovább dolgozni. Tulajdonképpen Sarkot fogják beépíteni a működő dologba, nem a játékosokat beleerőltetni Sark esetleges új elképzeléseibe.

Mondtam én, hogy a pdf-et meg kell tartani, aztán onnét kb. ki ül a boothban. A játékosok értik a rendszert, működik is, felesleges baszakodni vele.

Shanahantől a kedvenc nyilatkozatom az volt, amikor mondta, hogy a Julio catch után kb. teljesen blackout volt nála és csak az lebegett a szeme előtt, hogy TD-vel kell befejezni a driveot. Azt tudta, hogy másodikra mindenképpen passzolni akart, hogy könnyű legyen a harmadik, de igazából nem figyelt se órát, se field pozit, mert annyira akarta a 6 pontot. -> Assistant Coach of the Year, 2017

Sok sikert Friscóban.

28-3-ról nem lehet kikapni ilyen rövid idő alatt -> gondolta ezt mindenki rajtunk kívül, de lassan 13 éve nézem ezt a csapatot és nem tudom a két kezemen megszámolni, hányszor buktunk el olyan meccset, amit amúgy nem lehet. Se fizikailag, se lelkileg. Nyilván ez fáj a legjobban, de konkrétan biztos vagyok benne, hogy ez ezzel véget ért. Amint lepörög mindenkinek Flowery Branchen ez a trauma, onnantól kezdve ez a hegy meg lesz mászva. És alig várom, hogy a részese legyek.

Dan Quinn on losing SB51 hurting, but sights set ahead: "The foundation has been laid down and built. We're not backing off that at all."

Erről van szó, nincs megállás. Soha nem voltam még büszkébb a csapatomra, a szeptember nem jöhet elég hamar, imádtam, hogy rólunk szólt minden 2 hétig, szarok rá, hogy a chokejobról fog beszélni mindenki a következő idényig. Végre van identitása a csapatnak, igazi offensive juggernaut lettünk, 8 éve várunk egy ennyire dinamikus védelemre és borzasztó optimizmussal várom a Quinn-éra folytatását.
shawnka
Valami hasonlót szerettem volna írni de mivel nem vagyok nagy fórumozó és jól megfogalmztad a gondolataimat csak annyi mondhatok.Köszönöm! 😊
Egykori sportolóként áttudom érezni hogy kb.ki mit érez én is megtapostam a sapkámat (majdnem) a meccs után de ma mégis valahogy szívesen vettem fel újra és tekintettem benne előre a szebb jővő reményében mert hosszú hosszú idő óta igazán jó volt Atlanta szurklónak lenni az utóbbi időben!Go Falcons!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Tudom messze van még, de ki milyen posztra draftolna áprilisban? Illetve mennyi helyünk lesz a fizetési sapka alatt? Vannak olyan játékosok akiknek most jár le a szerződés és jó lenne megtartani még öket ?
Midnight
DE,G,S,OLB

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Tudom messze van még, de ki milyen posztra draftolna áprilisban? Illetve mennyi helyünk lesz a fizetési sapka alatt? Vannak olyan játékosok akiknek most jár le a szerződés és jó lenne megtartani még öket ?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sark kinevezése még nem is hülyeség.
1. Ő imádja a no huddle-t, így ebből nem lesz konfliktus Mattyvel
2. Szép inside zone runok voltak a USC-s playbookjába, ahhoz adott itt minden
3. Route konceptualizálásban képes hasonlóan szép dolgokra, mint Shanny

Ami miatt aggódok egyedül, hogy visszatérnek a Koetter-érából ismert idióta bubble screenek Julióra, hogy biztosan összetörjön a liga legjobb elkapója.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Quinn sajtótájékoztató van éppen. Megerősítette Sark érkezését, és azt mondta, hogy megtartják Shanny rendszerét, ezzel fog az új OC tovább dolgozni. Tulajdonképpen Sarkot fogják beépíteni a működő dologba, nem a játékosokat beleerőltetni Sark esetleges új elképzeléseibe.

Mondtam én, hogy a pdf-et meg kell tartani, aztán onnét kb. ki ül a boothban. A játékosok értik a rendszert, működik is, felesleges baszakodni vele.

Shanahantől a kedvenc nyilatkozatom az volt, amikor mondta, hogy a Julio catch után kb. teljesen blackout volt nála és csak az lebegett a szeme előtt, hogy TD-vel kell befejezni a driveot. Azt tudta, hogy másodikra mindenképpen passzolni akart, hogy könnyű legyen a harmadik, de igazából nem figyelt se órát, se field pozit, mert annyira akarta a 6 pontot. -> Assistant Coach of the Year, 2017

Sok sikert Friscóban.

28-3-ról nem lehet kikapni ilyen rövid idő alatt -> gondolta ezt mindenki rajtunk kívül, de lassan 13 éve nézem ezt a csapatot és nem tudom a két kezemen megszámolni, hányszor buktunk el olyan meccset, amit amúgy nem lehet. Se fizikailag, se lelkileg. Nyilván ez fáj a legjobban, de konkrétan biztos vagyok benne, hogy ez ezzel véget ért. Amint lepörög mindenkinek Flowery Branchen ez a trauma, onnantól kezdve ez a hegy meg lesz mászva. És alig várom, hogy a részese legyek.

Dan Quinn on losing SB51 hurting, but sights set ahead: "The foundation has been laid down and built. We're not backing off that at all."

Erről van szó, nincs megállás. Soha nem voltam még büszkébb a csapatomra, a szeptember nem jöhet elég hamar, imádtam, hogy rólunk szólt minden 2 hétig, szarok rá, hogy a chokejobról fog beszélni mindenki a következő idényig. Végre van identitása a csapatnak, igazi offensive juggernaut lettünk, 8 éve várunk egy ennyire dinamikus védelemre és borzasztó optimizmussal várom a Quinn-éra folytatását.
több mint 7 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
érezzük azért, hogy egy nemzeti döntőt utolsó percben elbukó OC jön? Ez a franchise semmiből nem tanul 😀
bergerdani
Legalább tapasztalt döntő ügyben és azt is tudja, hogy milyen érzés bukni azt.
Biztos, hogy soha többet nem akarja átélni és mindent meg is tesz ezért!

GO FALCONS!
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
érezzük azért, hogy egy nemzeti döntőt utolsó percben elbukó OC jön? Ez a franchise semmiből nem tanul 😀

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Lehet ezt bárhogy elemezni a lényeg nem változik, a Falcon fanok szempontjából sajnos. Egy valaki van, aki miatt sajnálom ezt a dolgot, és nagyon kijárt volna neki: őt Arthur Blanknek hívják. Ha bár a Patsnek drukkoltam, miatta tudtam volna örülni, ha ti nyertek. Mert ő tényleg szívét-lelkét beletevő tulaj, aki régóta dolgozik ezért.
dande

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet ezt bárhogy elemezni a lényeg nem változik, a Falcon fanok szempontjából sajnos. Egy valaki van, aki miatt sajnálom ezt a dolgot, és nagyon kijárt volna neki: őt Arthur Blanknek hívják. Ha bár a Patsnek drukkoltam, miatta tudtam volna örülni, ha ti nyertek. Mert ő tényleg szívét-lelkét beletevő tulaj, aki régóta dolgozik ezért.
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
McDaniel és LaFleur is megy Friscoba.Nem örülünk.Nagyon nem.

Eközben Connor Barwin az Eagles endje Falcons pólóban tekintette meg a döntőt. Amúgy is ki akarják rakni,szóval megvan az első FA igazolás?!
Kenny
Nem úgy volt, hogy őket nem engedjük? Mert elvileg van rá lehetőség tudtommal.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
aszondják Steve Sarkisian lesz a kövi OC
Löfli
nem figyeltem, mióta kirúgta a Trojans, most akkor lejött a piáról?
bergerdani
Nem jött le, hiszen alkoholista, de a válása óta minden nap úgy kel fel, hogy ma aznap nem iszik.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a vége. De legalább Chip Kelly ne legyen....
 www.thefalcoholic.com/2017/2/7/14533848/report-steve-sarkisian-hired-falcons-offensive-coordinator-replacing-kyle-shanahan

Szerkesztette: Kenji
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
aszondják Steve Sarkisian lesz a kövi OC
Löfli
nem figyeltem, mióta kirúgta a Trojans, most akkor lejött a piáról?

Mindig jövőre
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
aszondják Steve Sarkisian lesz a kövi OC
Löfli
Így is van, egy kis vérfrissítés az NFL edzői gárdába.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
aszondják Steve Sarkisian lesz a kövi OC


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
McDaniel és LaFleur is megy Friscoba.Nem örülünk.Nagyon nem.

Eközben Connor Barwin az Eagles endje Falcons pólóban tekintette meg a döntőt. Amúgy is ki akarják rakni,szóval megvan az első FA igazolás?!
Kenny
Remélem nem, állítóag paycutba is belemenne hogy maradjon. Sztem inkább csak nektek drukkolt
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
McDaniel és LaFleur is megy Friscoba.Nem örülünk.Nagyon nem.

Eközben Connor Barwin az Eagles endje Falcons pólóban tekintette meg a döntőt. Amúgy is ki akarják rakni,szóval megvan az első FA igazolás?!

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Megerősítitek a sztereotípiákat srácok,tisztelet a kivételnek.

több mint 7 éve
darthmushroom New England Patriots 219
én csak gyakorlatilag olvasója vagyok a bowlnak (bár hosszú ideje még az sem), de nem értem ami itt folyik..egyik nyert helyzetbe volt, de esélyt adott a másiknak, a másik meg élt vele, KÉSZ ennyi a történet. Ezt kár ragozni, lehet szerencsére/edzőre/istenre/pékf*szára fogni ez így történt és kész.

Sobrit meg még mindig felismerem,ő volt az aki azt mondta h Tebownak kellene játszani Brady helyett

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 dailysnark.com/falcons-fans-going-crazy-complaining-james-whites-knee-ball-crossed-goal-line/

ez vót má?
gedam
Volt. Szépen bekarikázták White alkarját.

___________________________________________________________

Mi a tökért kell a hangulatot kelteni itt???

Nincs köztünk olyan, akinek a csapata még nem kapott ki, aki ne tudná milyen érzés az. Ezt be lehet szorozni nagyon sokkal és akkor se érezhetjük át pontosan a Falcons szurkolók fájdalmát, szomorúságát.

Szerintem legfeljebb az együttérzést kellene/lehet kifejezni. Mégse járja, hogy Józsi bácsi rokonainak rögtön elmagyarázzuk, hogy szegény Józsi bácsit azért gázolták el, mert töksötétben hullarészegen bringázott hazafele és/vagy kikerülte volna az öreg az autómat, ha nem nyitom ki az ajtót időben.

Aki nem tudja magában tartani - ilyen-olyan - véleményét, írjon az NFL csevegőbe, azért van, azt hiszem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Köszönjük empty taxi!
Egy időre jó lenne.
Békésebb volt ez mikor 8 Falcons Fan volt csak itt!
több mint 7 éve
gedam 5 699
 dailysnark.com/falcons-fans-going-crazy-complaining-james-whites-knee-ball-crossed-goal-line/

ez vót má?
gedam
Hát, ez alapján megfordítani az ítéletet, necces lett volna. Innen úgy néz ki, lenn volt a térde, de a teljes labda nem látszik, de azért az életem nem tenném rá, a pályán meg TD-t ítéltek.
gabokocka
a videóban látszik, a térde lent, onnan ugrik még 3 kockát mire a vonal felé ér a laszti
gedam