Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ps, ott azert az utolso buntinel fg tavon, volt a masik oladalon is egy kis facemask ha jol lattam. Nem tudom latta e valaki de a wr elkapas utan amiikor levittek a falcons wrt a bal oldalon, a ne cb srac jo nem az egesz kezevel de egy ujjal csavarta a wr fejet az elkapasnal amit visszafujtak holdingra. Tehat ott talan lehetett vonla ujra jatszas facemaszk, holding. Semmi. Es utana ujra jatszani azt a down. De ezt lehet rosszul latom... Mert senki nem irta ott be. De a sisak racson belul volt az ujja a cb nek. Es az egesz fejet testet kicsavarta, majd foldre vitte. Es a foldre vitel elott volt a face maskon belol a keze.
gabistar
szerintem a facemask mindkét oldalon megvolt, sanu egyik keze is szépen be volt akasztva logan ryan sisakjába, le is szedte róla ahogy azt kell, úgyhogy ott szerintem a két facemask kioltotta egymást így meg csak a holding maradt

Sobrit pedig inkább engedd el, én még értelmes hozzászólást nem nagyon olvastam tőle
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Nyert a jobb csapat. Honnan tudod hogy melyik a jobb csapat 28-3 nal? akkor is a pats volt? Vagy honnan tudod melyik csapat a jobb altalaban? Van formulad?

Vesztett a rosszabb csapat. Mert el hitte hogy o a rosszabb csapat es nem tudta maga fele billenteni a meccs merleget. Ezt is meg tudtad mondani 28-3 nal? Mert ha ti vezettek 28-3 akkor lenne talan igaz lenne, hogy nem csinaltak a dolgukat, vagy nem hittek magukban. De nem igy volt.

Na mindegy nem akarok vitat, csak ez igy nem nagyon kerek. Roviden tomoren. Elbasztak, nem kicsit nagyon. A falcons. Ennyi. Nincs itt most jobb csapat. 3 negyeden at felmostak ne vel a padlot. Aztan rosszul taktikaztak. Ez van.
gabistar
28-3-nál nem kell tudni megmondani.
Elég a végén.
28-3-nál még minden lehet. Ha nem így lenne, akkor lefújnák.
De ott még nem tudni ki lesz a végén a jobb, bár a valószínűségek az Atlanta melett szóltak. De nem volt 100%-uk. Az csak a végén van.
Ahogy 2007-ben, 2011-ben a Giants volt a jobb, úgy 2 éve, meg idén a Pats.
Elég logikus.

Szerintem egy meccs a lefújásig tart, és az ellenfél lefitymálása vagy erejének lekicsinylése azt mondani, hogy a Falcons baszta el.
2007-ben nem Eli és Tyree volt zseniális, hanem a védőink baszták el, hogy nem sackelték?
Vagy Steelerses példával élve, 2005-ben nem Ben volt zseniális, amikor utolsó emberként elcsípte a visszahordó Coltsos lábát, hanem az baszta el, hogy nem 20 centivel odébb futott? Vagy a Seahawks D-line baszta el, hogy beengedte a Buszt? Ehh...

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Nyert a jobb csapat. Honnan tudod hogy melyik a jobb csapat 28-3 nal? akkor is a pats volt? Vagy honnan tudod melyik csapat a jobb altalaban? Van formulad?

Vesztett a rosszabb csapat. Mert el hitte hogy o a rosszabb csapat es nem tudta maga fele billenteni a meccs merleget. Ezt is meg tudtad mondani 28-3 nal? Mert ha ti vezettek 28-3 akkor lenne talan igaz lenne, hogy nem csinaltak a dolgukat, vagy nem hittek magukban. De nem igy volt.

Na mindegy nem akarok vitat, csak ez igy nem nagyon kerek. Roviden tomoren. Elbasztak, nem kicsit nagyon. A falcons. Ennyi. Nincs itt most jobb csapat. 3 negyeden at ok jatszottak veletek mint macska az egerrel. Aztan rosszul taktikaztak. Ez van.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
értem a hasonlatot, de ne épp az 54-es esetet állítsuk párhuzamba a hajnalival, mert az azt jelentené, hogy a Pats is csalt (doppingolt) 8-D
Stez
Nem.
Segítek: az azt jelentheti, hogy lehet nem a Falcons baszta el, csak a Pats fölibük kerekedett, még ha a Falcons nem is akarta.


Egy ilyen iromány után azért nem érdekes, hogy hónapokon át Bradyt inkább az asszony meg a gyerekek mellé száműzted volna és akkora chokernek tartottad, aki a New Englandnek már csak elvesztegetett pénzt és időt hoz nem gyűrűket. Most meg ismét a legjobbá vált?
VanillaSky
Ja. Az elmúlt.
Ilyen szép a világ.
Amikor 40 fok van, és azt mondod, hogy meleged van, akkor az igaz, de lehet másnap már jeges eső esik, és 20 fokra lehül a levegő, és akkor meg már nincs meleged.
Semmi se örök.
Panta Rhei.
Sobri Jóska
Ez igen! 😀 xD Szerintem ennek az aranyköpések közt a helye xD
Cowboykarcsi90
Köszi. Szerintem is.

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sobri
Egy ilyen iromány után azért nem érdekes, hogy hónapokon át Bradyt inkább az asszony meg a gyerekek mellé száműzted volna és akkora chokernek tartottad, aki a New Englandnek már csak elvesztegetett pénzt és időt hoz nem gyűrűket. Most meg ismét a legjobbá vált?
VanillaSky
Ja. Az elmúlt.
Ilyen szép a világ.
Amikor 40 fok van, és azt mondod, hogy meleged van, akkor az igaz, de lehet másnap már jeges eső esik, és 20 fokra lehül a levegő, és akkor meg már nincs meleged.
Semmi se örök.
Panta Rhei.
Sobri Jóska
Ez igen! 😀 xD Szerintem ennek az aranyköpések közt a helye xD

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
értem a hasonlatot, de ne épp az 54-es esetet állítsuk párhuzamba a hajnalival, mert az azt jelentené, hogy a Pats is csalt (doppingolt) 8-D

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Sobri
Egy ilyen iromány után azért nem érdekes, hogy hónapokon át Bradyt inkább az asszony meg a gyerekek mellé száműzted volna és akkora chokernek tartottad, aki a New Englandnek már csak elvesztegetett pénzt és időt hoz nem gyűrűket. Most meg ismét a legjobbá vált?
VanillaSky
Ja. Az elmúlt.
Ilyen szép a világ.
Amikor 40 fok van, és azt mondod, hogy meleged van, akkor az igaz, de lehet másnap már jeges eső esik, és 20 fokra lehül a levegő, és akkor meg már nincs meleged.
Semmi se örök.
Panta Rhei.


Szerintem ez a megjegyzés Belichick és Brady személyisége ismeretének teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy én Belichicket ismerem, már ma a free agencyt meg a scoutok jelentéseit elemzi. A pats.hu-n jelent meg Hogan írása arról, hogy milyen a franchise részévé válni. "Még egy. És ez a különbség itt New Englandben. A Super Bowl győzelem mindig a cél. Bajnokság vagy bukás, minden évben. A Patriots nem elégszik meg kevesebbel, és elvárják a győzelmet." Nekik a 6. a cél.
Burkus
Szerintem meg elérték a céljukat, és persze, hogy most az új cél a 6., de valójában az a plusz, ami ezt eredményezte már nem lesz meg. Ez alap pszichológia, de ne legyen igazam.



Lehet ezt ragozni ezer felé, 3 perc van vissza, 1st down az ellen húsz yardosán, 8 pont előnnyel. Futsz hármat, rúgsz egy FG-t, Brady és BB pedig minden mágiáját feldughatja a seggébe. Ez NFL történeti edzői hiba volt.
gabokocka
De nem ez történt, mert nem ez volt megírva, nem a Falcons a jobb csapat.
Utólag, hideg fejjel van benne logika, hogy ennek kellett volna töténnie, de valamiért mégse ez történt.


Az volt a baj hogy már elhitték hogy ez a meccs megvan. Hátra dőlt mindenki és szotyizott. Én is úgy néztem a meccset hogy ezt nem lehet elbukni. Fejben a Falcons már kint sem volt a 4. negyedben. Már nézegették a gyűrűt az ujjakon. Akárhogy is jött fel a Pats az utolsó 2 percig nem hittem hogy megfordíthatják. Aztán jött a pánik és az idióta edzői húzások mivel ők is bepánikoltak.
Tomcsik
De ez a meccs meg is volt.. Bepánikolós vereségek sokszor előfordultak már régebben is, akár ilyen előnyről is (nyilván nem SB-ban..). De épp az a röhej, h ezt az egészet azután sikerült összehozni, h Julio megcsinálta a meccsnyerő elkapást. Nem volt itt pánik.. épp az a gáz, h teljesen érthetetlen ami történt.
Szesze
Nem érthetetlen. Leírtam a hosszú hsz.-emben, hogy mi történt.
Összekevered az "érthető" és a "prognosztizálható" szavakat.
(Utólag pl. Jeanne D'Arc sztorija is érthető, logikus események egymásutánisága, mégse prognosztizálta senki így előre, se amikor elindult Domrémyből, se amikor megérkezett a királyi udvarba, se amikor Orleansba, stb.)


Bármennyire is sajnálni akarom az Atlantát,aki 25 pontos előnyt szórakozik el azt egyszerűen nem lehet.
Ebbe a vereségbe benne volt Ryan,Shanahan,Quinn az egész csapat.
Mr.Breaker
Ne feledkezz meg te se, hogy volt ott egy másik csapat, egy erősebb akarat.
1954-ben az Aranycsapat vesztette el a VB-döntőt 8 perc utáni 2:0-ás vezetésről, vagy a németek nyerték meg? Mehet az önáltatás, hogy mi basztuk el, de az igazság az, hogy ők múltak felül minket.

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Szóval a kláccs, az ominózus FG távban, meglátásom szerint egy Tomlini fG lett volna 2 és 11-re, tehát megfogják a futást, tudom, a tekölt Kompótnak hívják, tudom, Matyi nincs jó állaptban, tudom, oda fogok baszni + 1 percet Bradynek, tudom, de a 31 sokkal fontosabb, oksi, akkor behívjuk a gyáva 2 és FG-t, s ezzel se a d se a bírók részéről nincs esély, hogy kijátszódjak mezőnygól távról. Kérdezem, hogy ki lett volna ennyire tökös? Mer két futást is visszatolhatnak akár 5yra is, kaphatsz egymás után OH, FS akármilyen büntiparádét. Szóval tekintve az elsőfélidő végén szépen firsdownra dobált igaz rútul elbaltázott végzetű Brady driveot, esélyt sem szabadott volna adni, hanem behívni másodikra a FGt, csakígy. Na de ki az aki ezt megtette volna?
sutianap
En is ezt akartam kihozni tegnap, hogy a gyozelemert megerte volna behivni az fg tryt. Es sajnos NE behivta volna a nyeresert. Mert kockazat nelkul nincs nyereseg. Ketto, ha kimarad es egyenlitenek a ne iek, akkor marad meg tobb ido, hogy ujra tamadjon a falcons.

ps, ott azert az utolso buntinel fg tavon, volt a masik oladalon is egy kis facemask ha jol lattam. Nem tudom latta e valaki de a wr elkapas utan amiikor levittek a falcons wrt a bal oldalon, a ne cb srac jo nem az egesz kezevel de egy ujjal csavarta a wr fejet az elkapasnal amit visszafujtak holdingra. Tehat ott talan lehetett vonla ujra jatszas facemaszk, holding. Semmi. Es utana ujra jatszani azt a down. De ezt lehet rosszul latom... Mert senki nem irta ott be. De a sisak racson belul volt az ujja a cb nek. Es az egesz fejet testet kicsavarta, majd foldre vitte. Es a foldre vitel elott volt a face maskon belol a keze.

Viszont az fgt, ha fg tavon belul vagy meg kellett volna probalni es kivegezni a ne ameddig lehet. Nem sokszor es sokaknak akad erre lehetoseg. Es amikor ott van akkor kell.

Szerkesztette: gabor25
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem ez a megjegyzés Belichick és Brady személyisége ismeretének teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy én Belichicket ismerem, már ma a free agencyt meg a scoutok jelentéseit elemzi. A pats.hu-n jelent meg Hogan írása arról, hogy milyen a franchise részévé válni. "Még egy. És ez a különbség itt New Englandben. A Super Bowl győzelem mindig a cél. Bajnokság vagy bukás, minden évben. A Patriots nem elégszik meg kevesebbel, és elvárják a győzelmet." Nekik a 6. a cél.
Burkus
... és akkor sok Patriots szurkoló csodálkozik, hogy miért övezi a csapatot és gyakran magukat a fanokat is ez az irigységgel vegyes utálat :p (ahogy minden dinasztiánál szokás)
baggio
Igen, csodálkozom. Miért baj az, hogy újra nyerni akarnak? Ez versenysport, üzlet és nem babazsúr... Vagy jövőre azt ki kellene szándékosan kapniuk az alapszakaszban, hogy ne jussanak a PO-ba? A Real, a Bayern vagy a Fradi nem azzal indul neki a szezonnak, hogy bajnok lesz, hiába volt előtte 100x? Nadal, Djokovics vagy Federer félreáll a következő GS-en és azt mondja, hogy "nyerjenek a fiatalok?" Vessük meg Montanát! Meg Aikmant! Miért nem hagytak nyerni mást az első gyűrű után!

A megjegyzés amúgy csak arra vonatkozott, hogy Sobri teljesen rosszul méri fel BB-t és Bradyt, ha komolyan gondolta a jóllakottságról szóló véleményét.

És a győzni akarásért utálni kell egy csapatot vagy szurkolókat. Hát fura egy mentalitásod van... 😉
Burkus
Felhívom a figyelmet az "irigység" és az "ahogy minden dinasztiánál szokás" kifejezésekre, valamint az általános alanyra. Nem látom mi a baj Robi mentalitásával.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem ez a megjegyzés Belichick és Brady személyisége ismeretének teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy én Belichicket ismerem, már ma a free agencyt meg a scoutok jelentéseit elemzi. A pats.hu-n jelent meg Hogan írása arról, hogy milyen a franchise részévé válni. "Még egy. És ez a különbség itt New Englandben. A Super Bowl győzelem mindig a cél. Bajnokság vagy bukás, minden évben. A Patriots nem elégszik meg kevesebbel, és elvárják a győzelmet." Nekik a 6. a cél.
Burkus
... és akkor sok Patriots szurkoló csodálkozik, hogy miért övezi a csapatot és gyakran magukat a fanokat is ez az irigységgel vegyes utálat :p (ahogy minden dinasztiánál szokás)
baggio
Igen, csodálkozom. Miért baj az, hogy újra nyerni akarnak? Ez versenysport, üzlet és nem babazsúr... Vagy jövőre azt ki kellene szándékosan kapniuk az alapszakaszban, hogy ne jussanak a PO-ba? A Real, a Bayern vagy a Fradi nem azzal indul neki a szezonnak, hogy bajnok lesz, hiába volt előtte 100x? Nadal, Djokovics vagy Federer félreáll a következő GS-en és azt mondja, hogy "nyerjenek a fiatalok?" Vessük meg Montanát! Meg Aikmant! Miért nem hagytak nyerni mást az első gyűrű után!

A megjegyzés amúgy csak arra vonatkozott, hogy Sobri teljesen rosszul méri fel BB-t és Bradyt, ha komolyan gondolta a jóllakottságról szóló véleményét.

És a győzni akarásért utálni kell egy csapatot vagy szurkolókat. Hát fura egy mentalitásod van... 😉
több mint 7 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
NFC bajnokok vagyunk!

GO FALCONS!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ami még apró dolog de fontos volt, hogy 4.negyedben 2x is kickoff után nem touchback volt hanem két kemény return a 10esig. minden kickoffreturner hülye.

sajnálom nagyon a csapatot, tudom mit éreztek.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Szerintem ez a megjegyzés Belichick és Brady személyisége ismeretének teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy én Belichicket ismerem, már ma a free agencyt meg a scoutok jelentéseit elemzi. A pats.hu-n jelent meg Hogan írása arról, hogy milyen a franchise részévé válni. "Még egy. És ez a különbség itt New Englandben. A Super Bowl győzelem mindig a cél. Bajnokság vagy bukás, minden évben. A Patriots nem elégszik meg kevesebbel, és elvárják a győzelmet." Nekik a 6. a cél.
Burkus
... és akkor sok Patriots szurkoló csodálkozik, hogy miért övezi a csapatot és gyakran magukat a fanokat is ez az irigységgel vegyes utálat :p (ahogy minden dinasztiánál szokás)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval a kláccs, az ominózus FG távban, meglátásom szerint egy Tomlini fG lett volna 2 és 11-re, tehát megfogják a futást, tudom, a tekölt Kompótnak hívják, tudom, Matyi nincs jó állaptban, tudom, oda fogok baszni + 1 percet Bradynek, tudom, de a 31 sokkal fontosabb, oksi, akkor behívjuk a gyáva 2 és FG-t, s ezzel se a d se a bírók részéről nincs esély, hogy kijátszódjak mezőnygól távról. Kérdezem, hogy ki lett volna ennyire tökös? Mer két futást is visszatolhatnak akár 5yra is, kaphatsz egymás után OH, FS akármilyen büntiparádét. Szóval tekintve az elsőfélidő végén szépen firsdownra dobált igaz rútul elbaltázott végzetű Brady driveot, esélyt sem szabadott volna adni, hanem behívni másodikra a FGt, csakígy. Na de ki az aki ezt megtette volna?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Szerintem ez a megjegyzés Belichick és Brady személyisége ismeretének teljes hiányáról tanúskodik. Ahogy én Belichicket ismerem, már ma a free agencyt meg a scoutok jelentéseit elemzi. A pats.hu-n jelent meg Hogan írása arról, hogy milyen a franchise részévé válni. "Még egy. És ez a különbség itt New Englandben. A Super Bowl győzelem mindig a cél. Bajnokság vagy bukás, minden évben. A Patriots nem elégszik meg kevesebbel, és elvárják a győzelmet." Nekik a 6. a cél.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
 dailysnark.com/falcons-fans-going-crazy-complaining-james-whites-knee-ball-crossed-goal-line/
Sugar611
Hát, aki azt gondolja ezen múlt... Én, amikor kiegyenlítettünk, sőt az ET coin toss-t is megnyertük, már boritékoltam, hogy meg lesz. Az este folyamán mi úgy mondtuk: "valószinübbnek látszik, hogy a labda benn volt, mint hogy nem".

Én az Edelman elkapásnál láttam a fordulópontot, amikor ugyanazt a döbbenetet láttam az Atlantás arcokon, mint a mieinkén a Giants ellen 2007-ben. Ott lélekben elveszítették. Lehetett volna még 2 időkérésük vagy megnyerhetták volna a coin toss-t, mentálisan már padlót fogtak.
több mint 7 éve
joeolah Atlanta Falcons 58
Menny és pokol.Mindig is ilyen volt Falcons drukkernek lenni..
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 dailysnark.com/falcons-fans-going-crazy-complaining-james-whites-knee-ball-crossed-goal-line/
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛
TGA
kösz, hogy jöttél

szevasz
shawnka
Olvasásértés!
TGA
őszintén,mit vártál egy ilyen döntő és egy ilyen passzív agresszív hsz után?
Kenny
Őszintén?! Olvasásértést, de tőled is.
TGA
Én értettem,de annak amit írtál egyáltalán nincs itt a helye sem az ideje.
Kenny
És ebből is látszik, hogy nem értesz, hiszen...
...nyilván annak van itt az ideje, hogy egy "ilyen" vereség után mindenki megmondókapitány legyen. Ugye?!.
Annak van itt az ideje, hogy mindenki elmondja, mi és hogyan lett elrontva, egy olyan komplex kérdésben, amit az Atlanta hetekig fog elemezni a folytatással kapcsolatban. Mondjuk abban a kérdésben, hogy Shanahan távozásával kapcsolatban merre van az előre.
Ezt karikíroztam a beszéljünk a draftról, húzzunk irányítót megjegyzéssel, összhangban a déli kommentemmel.
Persze, lehet, hogy Te élvezed, hogy éppen szedik szét a csapatot, amit szeretsz. 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
VanillaSky 1 499
Sobri
Egy ilyen iromány után azért nem érdekes, hogy hónapokon át Bradyt inkább az asszony meg a gyerekek mellé száműzted volna és akkora chokernek tartottad, aki a New Englandnek már csak elvesztegetett pénzt és időt hoz nem gyűrűket. Most meg ismét a legjobbá vált?

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Kezdhetjük is a jövő évet:

2017
Home
Carolina New Orleans Tampa Bay Green Bay Minnesota Buffalo MiamI Dallas

Away
Carolina New Orleans Tampa Bay Chicago Detroit New England NY Jets Seattle

Draft: DT DE CB

Most megy az ismétlés de szerintem majd fél év múlva felvételről is jó lesz megnézni.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Ejnye Betyár, tudniillik, mit illik......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 870
Bármennyire is sajnálni akarom az Atlantát,aki 25 pontos előnyt szórakozik el azt egyszerűen nem lehet.
Ebbe a vereségbe benne volt Ryan,Shanahan,Quinn az egész csapat.

Ryan egész meccsen be volt fosva,csak a biztosat merte megdobni(igaz ez a meccs 2/3-ban elég volt) ,amikor meg jött a nyomás egyszerűen nem tudta kezelni. Bepánikolt szaladt össze-vissza és benyelte az 5-10-15 yardos sackeket.

Shanahan szintén hibázott.Utolsó negyedre nem tudta eldönteni,hogy most ölje az órát,vagy próbáljon meg felrakni pontokat.Ezekből lettek aztán azok a mesteri drive-ok,hogy első két play futás,támadó órát nem lepörgetni(10-15 mp benne maradt szinte végig) és 3th&short-ra egy passz. Meg úgy nagy átlagban is ezen a meccsen a D#-ből élt ez a ligaelitnek mondott támadóegység.

Quinn utolsó 6-7 percre teljesen elvesztette a kontrollt a meccs felett,csak úszott az árral és nézett ki a fejéből a csodára várva,nem tudta felrázni újra a csapatot. Time management teljesen besült,2 teljesen fölösleges időt égettek el a 2.félidő elején,ha az nincs megint másabb lehetett volna az utolsó 1 perc 2 időkéréssel.

Jövőre nézve nem álltok rosszul,de hány ilyen vesztes félről mondták már ezt el és utána még megközelíteni se tudták a régi formájukat,de reméljük itt nem ez lesz.Szimpatikusak vagytok,csak ne lennétek állandóan ilyen chokerek. 😕
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Forgathatjuk a kést itt egész nap a gyomrunkban, a vége ugyanaz marad. Meg kell próbálni a lehető leghamarabb túllépni ezen (nyilván nem lehet). Talán utána majd az iróniát, meg minden mást jobban fogunk értékelni. Falcons fan úgyis ritkán érdekelt SB-ban...
Kenji
Nem is leszünk ott olyan hamar csak jövőre!
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A csapat meg itt marad és felállhat a padlóról.