Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
gedam 5 700
Ezt nektek kellett volna megnyerni, és gyakorlatilag meg volt nyerve a meccs. 😕

A keret PO esélyes jövőre is, itt elsősorban lélekben kell összeszedni majd a gárdát. Az NFC South zsinórban 2 évben ad Super-Bowl résztvevőt, igaz mind a kettő vesztett, nagy kár érte, ti voltatok idén a legjobbak!
Vrij6
ez a keret igen, aztán várjuk meg mi lesz vele. én pont, hogy nagy visszaesést várok a falconstól. az látszik, hogy ők egy-egy kulcsjátékos kiesését sem viselik el.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt nektek kellett volna megnyerni, és gyakorlatilag meg volt nyerve a meccs. 😕

A keret PO esélyes jövőre is, itt elsősorban lélekben kell összeszedni majd a gárdát. Az NFC South zsinórban 2 évben ad Super-Bowl résztvevőt, igaz mind a kettő vesztett, nagy kár érte, ti voltatok idén a legjobbak!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A gond az, hogy a csoport jövőképe egészen félelmetes.
Van egy Panthers, akiknél minden bizonnyal jön a bounce back year az SB hangover után.
Van egy Bucs, aki az edzői stáb 1. évében kis híján wild card csapat lett.
No meg itt van Breeserception.

SB hangoverrel együtt olyan 7-9 - 9-7 közé várom a csapatot a köv szezonban.
empty taxi
Sztem, ha sikerül lelkileg feldolgozni a traumát (márpedig az idő azért minden sebet begyógyít előbb-utóbb😊, akkor sokkal jobb várható reálisan. A defense már idén is nagyon sokat fejlődött év közben, joggal várható a további előrelépés, ez az offense meg egyértelműen liga első jelenleg.
Szesze
Nekem az a véleményem, hogy itt az alapszakaszban nagy dózerolás lesz jövőre, főleg ha még az 1-2 lyukat vagy a sorok mélységét megerősítítek.
Persze a playoff más tészta, meg hát egészségesnek is kell maradnia ahhoz sok mindenkinek, de meglepődnék ha 10 W alatt lennétek jövőre.
Toca
hát igen.. nem nektek kell sopánkodni a csoport riválisok miatt, hanem nekik miattatok 😊 amúgy jelenleg tényleg nagyon erősnek néz ki ez a csoport
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
A gond az, hogy a csoport jövőképe egészen félelmetes.
Van egy Panthers, akiknél minden bizonnyal jön a bounce back year az SB hangover után.
Van egy Bucs, aki az edzői stáb 1. évében kis híján wild card csapat lett.
No meg itt van Breeserception.

SB hangoverrel együtt olyan 7-9 - 9-7 közé várom a csapatot a köv szezonban.
empty taxi
Sztem, ha sikerül lelkileg feldolgozni a traumát (márpedig az idő azért minden sebet begyógyít előbb-utóbb😊, akkor sokkal jobb várható reálisan. A defense már idén is nagyon sokat fejlődött év közben, joggal várható a további előrelépés, ez az offense meg egyértelműen liga első jelenleg.
Szesze
Nekem az a véleményem, hogy itt az alapszakaszban nagy dózerolás lesz jövőre, főleg ha még az 1-2 lyukat vagy a sorok mélységét megerősítítek.
Persze a playoff más tészta, meg hát egészségesnek is kell maradnia ahhoz sok mindenkinek, de meglepődnék ha 10 W alatt lennétek jövőre.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A gond az, hogy a csoport jövőképe egészen félelmetes.
Van egy Panthers, akiknél minden bizonnyal jön a bounce back year az SB hangover után.
Van egy Bucs, aki az edzői stáb 1. évében kis híján wild card csapat lett.
No meg itt van Breeserception.

SB hangoverrel együtt olyan 7-9 - 9-7 közé várom a csapatot a köv szezonban.
empty taxi
Sztem, ha sikerül lelkileg feldolgozni a traumát (márpedig az idő azért minden sebet begyógyít előbb-utóbb😊, akkor sokkal jobb várható reálisan. A defense már idén is nagyon sokat fejlődött év közben, joggal várható a további előrelépés, ez az offense meg egyértelműen liga első jelenleg.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A gond az, hogy a csoport jövőképe egészen félelmetes.
Van egy Panthers, akiknél minden bizonnyal jön a bounce back year az SB hangover után.
Van egy Bucs, aki az edzői stáb 1. évében kis híján wild card csapat lett.
No meg itt van Breeserception.

SB hangoverrel együtt olyan 7-9 - 9-7 közé várom a csapatot a köv szezonban.
empty taxi
Én egy picit optimistában látom a helyzetett szerintem a jövőre jasitani fog a védelem és a támadoknak elég lesz a 28 pont is a győzelemhez.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ki fogja átvenni szerintetek a támadósort? Vagy legalábbis Ti kit tartanátok jó kinevezésnek?
tüsi91
Állítólag rengeteg embert el akarnak hívni interjúra.
Én örülnék egy belső kinevezésnek, ez esetben Matt LaFleur (QB-edző) és Mike McDonald (off. ast.) került eddig szóba.
Legjobban egyébként annak örülnék ha Kubiakot sikerülne vhogy meggyőzni, hogy ne legyen már nyugger, az OC-ság nem stresszes meló, ő bizonyított szakember, plusz a rendszer is maradna. Más kérdés, hogy erre 0 az esély.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Ki fogja átvenni szerintetek a támadósort? Vagy legalábbis Ti kit tartanátok jó kinevezésnek?
tüsi91
én csak abban reménykedem,hogy Chip Kelly nevének bedobása egy rossz vicc volt.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ki fogja átvenni szerintetek a támadósort? Vagy legalábbis Ti kit tartanátok jó kinevezésnek?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A gond az, hogy a csoport jövőképe egészen félelmetes.
Van egy Panthers, akiknél minden bizonnyal jön a bounce back year az SB hangover után.
Van egy Bucs, aki az edzői stáb 1. évében kis híján wild card csapat lett.
No meg itt van Breeserception.

SB hangoverrel együtt olyan 7-9 - 9-7 közé várom a csapatot a köv szezonban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
És kell egy jó draft. Valahogy még is úgy érzem hogy jövőre megint SB játszunk. A védelem nagyon kemény lesz, a támadó sor meg továbbra is elit. 😁
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Pedig ez van. SB-on ki lehet kapni, de így nem. Ennek lesz valamilyen utóélete. Talán annyi a szerencsénk, hogy sok a fiatal játékos, és nem leblokkolni fognak egy ekkora pofontól, hanem pont ösztönzőleg hat majd. De ez majd Quinn munkája lesz az offseasonben. Mindenesetre egy ekkora felsülés után ritkán szoktak pozitív irányba elcsúszni a dolgok. Hajnalban úgy voltam vele, hogy nem nézek többet meccset, annyira csalódott voltam, de aztán rájöttem, hogy úgysem bírnám ki. Meg aztán vagyok olyan mazochista, hogy minden körülmények között is szeressem ezt a csapatot.
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én még mindig nem tudom elhinni hogy kikaptunk 😖
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Semmi gond, 18 év múlva talán megint összejön egy Super Bowl, ahol remélhetőleg kevésbé szívszorító módon sikerül majd kikapni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyébként én azt érzem, hogy ez annyin múlt, hogy BB tolt egy rohadt jó half-time speechet.
A NE játékosokon látszott, hogy felszivták magukat, és elhitték, hogy -25ről ezt meglehet forditani.
Összejöttek a dolgok, és az Atlantán meg az látszott, hogy ők is elhitték, hogy a NE ezt meg fogja forditani.
Abszolút lélektani dolgon ment ez el szvsz (meg persze a FG hiányán).
Amikor a 90 yardos TD-t + 2 pontost kellett csinálnia Bradyéknek kb. biztos voltam benne, hogy megcsinálják, annyira érződött a meccs képén.
tenorx
Az a baj, h zárójelbe tetted a lényeget.. Annyi történt a meccsen, h az Atlanta D erőn felül tartotta magát 2 és fél negyeden keresztül, míg az offense gyakorlatilag átgázolt a "Top1" Pats D-n (ez utóbbi eléggé papírforma is volt, az első nyilván kevésbé). Mivel ez a Falcons D (még) nem túl erős (a Pats O meg ligaelit), így nem tudta a második félidőben is tartani magát, de erre nem is lett volna szükség, mert a meccset gyakorlatilag lehozta a csapat, ha az edzők nem hibáznak egy ilyen elképesztőt. A Pats arra lehetett volna jó, h emészthető szintre hozza a meccset magának, ehelyett mennybe mentek.
több mint 7 éve
gedam 5 700
Egyébként én azt érzem, hogy ez annyin múlt, hogy BB tolt egy rohadt jó half-time speechet.
A NE játékosokon látszott, hogy felszivták magukat, és elhitték, hogy -25ről ezt meglehet forditani.
Összejöttek a dolgok, és az Atlantán meg az látszott, hogy ők is elhitték, hogy a NE ezt meg fogja forditani.
Abszolút lélektani dolgon ment ez el szvsz (meg persze a FG hiányán).
Amikor a 90 yardos TD-t + 2 pontost kellett csinálnia Bradyéknek kb. biztos voltam benne, hogy megcsinálják, annyira érződött a meccs képén.
tenorx
Szerintem a harmadik negyed végéig kézben tartotta a meccset az Atlanta, akkor úgy voltam vele, hogy simán nyernek. Inkább az volt a baj, hogy a játékosok, és talán edzők is azt hitték, hogy meg van a gyűrű, zsebben a meccs. Elkezdtek kiengedni (leolvadni, kinek mi tetszik), biztos fáradtak is, jöttek a rossz edzői döntések. A hosszabbításra már igaz, amit írsz, ott már egyértelműen Bradyék voltak lelki fölényben.
Nandito
veszélyes a nagy előny. a mi utsó sb-nken is ugyanez a forgatókönyv volt, csak szerencsére ott egy rookie irányítót kellett megállítani a végén.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jajj Istenem.... 😕
 investorshub.advfn.com/uimage/uploads/2014/11/20/iifwkHindsight_Trader.jpg


Visszahúzós csel kellett volna a 16-oson belül

Én gratulálok a Falconsnak a remek évadhoz.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Egyébként én azt érzem, hogy ez annyin múlt, hogy BB tolt egy rohadt jó half-time speechet.
A NE játékosokon látszott, hogy felszivták magukat, és elhitték, hogy -25ről ezt meglehet forditani.
Összejöttek a dolgok, és az Atlantán meg az látszott, hogy ők is elhitték, hogy a NE ezt meg fogja forditani.
Abszolút lélektani dolgon ment ez el szvsz (meg persze a FG hiányán).
Amikor a 90 yardos TD-t + 2 pontost kellett csinálnia Bradyéknek kb. biztos voltam benne, hogy megcsinálják, annyira érződött a meccs képén.
tenorx
Szerintem a harmadik negyed végéig kézben tartotta a meccset az Atlanta, akkor úgy voltam vele, hogy simán nyernek. Inkább az volt a baj, hogy a játékosok, és talán edzők is azt hitték, hogy meg van a gyűrű, zsebben a meccs. Elkezdtek kiengedni (leolvadni, kinek mi tetszik), biztos fáradtak is, jöttek a rossz edzői döntések. A hosszabbításra már igaz, amit írsz, ott már egyértelműen Bradyék voltak lelki fölényben.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 7 éve
gedam 5 700
Egyébként én azt érzem, hogy ez annyin múlt, hogy BB tolt egy rohadt jó half-time speechet.
A NE játékosokon látszott, hogy felszivták magukat, és elhitték, hogy -25ről ezt meglehet forditani.
Összejöttek a dolgok, és az Atlantán meg az látszott, hogy ők is elhitték, hogy a NE ezt meg fogja forditani.
Abszolút lélektani dolgon ment ez el szvsz (meg persze a FG hiányán).
Amikor a 90 yardos TD-t + 2 pontost kellett csinálnia Bradyéknek kb. biztos voltam benne, hogy megcsinálják, annyira érződött a meccs képén.
tenorx
sztem meg a labdabirtokláson ment el. teljesen elkészült a falcons d az erejével az utolsó negyedre. nem bír ki egy védelem sem ennyit a pályán.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha 28-3 után csak futójátékot hívnak simán nyernek 2 TD-vel. Ez minden idők choke jobja volt.
gabokocka
RIP "GSW blew a 3-1 lead"

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként én azt érzem, hogy ez annyin múlt, hogy BB tolt egy rohadt jó half-time speechet.
A NE játékosokon látszott, hogy felszivták magukat, és elhitték, hogy -25ről ezt meglehet forditani.
Összejöttek a dolgok, és az Atlantán meg az látszott, hogy ők is elhitték, hogy a NE ezt meg fogja forditani.
Abszolút lélektani dolgon ment ez el szvsz (meg persze a FG hiányán).
Amikor a 90 yardos TD-t + 2 pontost kellett csinálnia Bradyéknek kb. biztos voltam benne, hogy megcsinálják, annyira érződött a meccs képén.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a vicces, hogy a szezon után körbeszopkodott Shanahanen ment ez el, legalábbis szerintem. Úgy en bloc, már alapból érződött rajta, hogy blokkol a nyomástól, és ennek jele nálam például akkora amatőrség, hogy fogja, aztán elhagyja a playbookot. A meccsen meg a kulcspillanatokban rendre futások helyett passzok, felborította a rendszert és egy dolog, hogy +25-ről valaki elveszíti a meccset, de a Falconsnak az onside-nál, majd, legrosszabb esetben Julio elkapása után pontokat kellett volna felraknia a táblára, amivel meg is van a W.

Nem is értem, hogy ott miért kellett passzal próbálkozni ilyen szituban, egyértelmű FG-szitukban, amikor ráadásul az óra is ment volna, ráadásul harmadik és rövid szitu volt.

Nem mellesleg, Ryan is nyilván kulcsjátéknál nem figyel a labdára. Az is kurva nagy hiba volt. Itt a fejekben súlyos gondok voltak, pont onnantól, hogy a félidőtől elhitték, hogy nyerhetnek a Patriots ellen. Onnan totál le is blokkoltak. Edzői hibák, a védők csak a második félidőben legalább négy pickjét ejtették el Bradynek, kijött a tapasztalathiány és a zavarodottság.

És az a kemény, hogy ennél szarabbul veszíteni nem lehet. Most tényleg minden idők legnagyobb chokerkedése volt ez, amivel meg is lesz bélyegezve a csapat.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mindezek ellenére a Pats a 3. negyedig sehol nem volt. Semmi nem jött össze nekik, mindent elejtettek. Ellenben itt minden passz a helyén volt, a futással se tudtak mit kezdeni, a labda is jófelé pattant, a védők mindenhol ott voltak. Nyilván ebben a helyzetben gondolhatja úgy az ember hogy bármit csinál az menni fog. Aztán elég volt egy pár rosszul sikerült játék egy kis figyelemvesztés és már nem volt visszaút. Én nem állítom, hogy a játékosok elhitték, hogy nyertek de hogy nem úgy mentek mint az elején az tuti. Újra felpörögni pedig nagyon nehéz főleg ha az ellen megtalálja a játékát és elkezd nekik pattanni a labda. A hosszabbításban pedig ezután a comeback után nem volt kérdés, hogy ki nyer. Pedig az eleje tökéletes volt, de aztán egyre több 3rd downnál nem tudtak megálljt parancsolni a Patsnek. (Persze mindez csak az én laikus véleményem.)
Matthew99
Kár ezt túlelemezni, meg volt nyerve a meccs, nem kellett itt többet nyújtani a második félidőben, Julio megcsinálta a kulcselkapást, csak be kellett volna rúgni azt az FG-t és kész. Ami utána történt az megmagyarázhatatlan.