NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Elkapók és problémák:

A fal hiányosságait és Joe-t segíthette volna a kiváló elkapó gárda, de kik is voltak tavaly?

Torrey Smith a kiváló első évet magáénak tudó elkapótól várta mindenki a csodát. Tudtuk, hogy hosszú route-ra ideális elkapó, de azt is, hogy a cut és hook, nem annyira az erőssége, mert nem ideális a testfelépítés (súlya), hogy Maze, vagy Q szintű erőelkapó lehessen. Zseniális dolgokat mutatott be idén még így is, de nem egy 3 emberrel a nyakamon is elkapok típusú játékos, azaz maximum #1.5.Collapo
ott van az, vagy hol hagytam ki? 😀Collapo
Idéztem.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
BTW: esetleg a Vasas draftról leírhatnád a meglátásaidat alá Collapo oda a blogra 😊 de ha teljes AFC North a kutya nem fog megharagudni 😀Blaise
Steelers-ről biztos írok, hétvégére remélem kész lesz. Az se lesz rövid.
AFC North-t majd talán később, ha jut energia és idő rá, de azt nem ígérem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elkapók és problémák:

A fal hiányosságait és Joe-t segíthette volna a kiváló elkapó gárda, de kik is voltak tavaly?

Torrey Smith a kiváló első évet magáénak tudó elkapótól várta mindenki a csodát. Tudtuk, hogy hosszú route-ra ideális elkapó, de azt is, hogy a cut és hook, nem annyira az erőssége, mert nem ideális a testfelépítés (súlya), hogy Maze, vagy Q szintű erőelkapó lehessen. Zseniális dolgokat mutatott be idén még így is, de nem egy 3 emberrel a nyakamon is elkapok típusú játékos, azaz maximum #1.5.Collapo
ott van az, vagy hol hagytam ki? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Még a bokám is ráment, de azt hiszem ezt akartam most kiírni magamból.
 latehitshow.elitliga.eu/?p=217
sok minden maradt megválaszolatlan, de talán pár dologban most már látható mit gondolok én, persze utólag.

Az első újoncvideókat és a nyilatkozatokat róluk szándékosan nem olvastam, nem akartam magam befolyásolni 😊

Jó olvasást, nem lett rövid... sőtCollapo
Nem lett rövid és jó olvasás volt! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lehet, hogy offenz heavy drafttal is ott lennénk, de legalább próbálkoztunk volna. De még csak nem is akartunk. Kellett Mosley meg Jernigan mert BPA. Flaccot, meg földhöz vágják majd Wagnerről v egy UDFA rookieról...
Blaise
A második nap lett sztem elrontva, főleg a Jernigan és Gillmore pick. WR-t kellett volna előbbi helyett húzni, például Robinsont, ő pont olyan típusú WR, amilyet Newsome hiányolt a szezon után. És ő is komoly value pick lett volna, mint (szerintük) Jernigan. Robilluma
Én Robinsonra voltam nagyon rátekeredve a draft előtt alatt és maradok is Jax ide Jax oda. Az Ő kiválasztásával szerintem el is felejtettem volna a Mosley picket ehelyett jött a "katalizátor" Jernigan ahonnan már nem volt a negatív hullámoknak megállás.

BTW: esetleg a Vasas draftról leírhatnád a meglátásaidat alá Collapo oda a blogra 😊 de ha teljes AFC North a kutya nem fog megharagudni 😀
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Lehet, hogy offenz heavy drafttal is ott lennénk, de legalább próbálkoztunk volna. De még csak nem is akartunk. Kellett Mosley meg Jernigan mert BPA. Flaccot, meg földhöz vágják majd Wagnerről v egy UDFA rookieról...
Blaise
A második nap lett sztem elrontva, főleg a Jernigan és Gillmore pick. WR-t kellett volna előbbi helyett húzni, például Robinsont, ő pont olyan típusú WR, amilyet Newsome hiányolt a szezon után. És ő is komoly value pick lett volna, mint (szerintük) Jernigan. Ott FS-t szerintem nem lett volna érdemes húzni, hiszen a következő a 3. körös Southward volt és utána máris Brooks. Az kifejezetten jó választás volt a harmadik körben. Moses/Britt/Mewhort volt RT jelölt a második körben, egyik sem valami nagy ZBS fit.
Gillmore helyett pedig én inkább Devonta Freemant választottam volna, nem pedig egy körrel később a teljesen egydimenziós "digó" RB-t egy túlértékelt Gillmore után.

Nem tudom, h volt-e már, de az UDFA-k közül a "szegény ember Jerniganje", vagyis Derrick Hopkins kapta a legnagyobb signing bonus-t (10000$), és csak utána jött a két RT jelölt, Hurst és Parker Graham 9 ezerrel. Biztos volt verseny a két OT-ért, mert nem voltak olcsók, de volt náluk jóval drágább is. Jó ZBS falembereket könnyebb később leakasztani, ez azért segít(het)ett.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még a bokám is ráment, de azt hiszem ezt akartam most kiírni magamból.
 latehitshow.elitliga.eu/?p=217
sok minden maradt megválaszolatlan, de talán pár dologban most már látható mit gondolok én, persze utólag.

Az első újoncvideókat és a nyilatkozatokat róluk szándékosan nem olvastam, nem akartam magam befolyásolni 😊

Jó olvasást, nem lett rövid... sőtCollapo
Remek írás, de a WR-nél kihagytad Torrey-t:

WR. Smitty (imádom, de) vén mint az országút, Jacobyt nem tartom WR-nek. Brown pedig reméljük nem one year wonder. Nem az a corps amit ne lehetne erősíteni főleg nem az a corps ami miatt a Browns ilyen secet építget. Hosszú évek óta a legjobb WR klassz. Minőség mélység együtt van. Hajrá


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha így lesz vissza fogok kérdezni, hogy mi a garancia arra, hogy egy Oheavy drafttal nem lennénk-e ugyanitt??? Ilyen korai szakaszban még nem írnám le ennyire magunkat, mint ahogyan néhányan teszitekBaltimoreDefense
Tavaly a D az én meglátásom szerint azért dobta le a láncot a 4. negyedekben mert az offenz nem tudott levegővételnyi szünetet sem biztosítani. Erre az lett a megoldás, hogy agyontöltjük a front sevent a draftról, miközben a secondaryben megmaradnak a kérdőjeleink. Azért egy 3. körös rookie + egy másodéves safety kombó nem egy életbiztosítás. Asa v.Csáki 3. számú kornerként meg egyenesen riasztó jövőkép.

Lehet, hogy offenz heavy drafttal is ott lennénk, de legalább próbálkoztunk volna. De még csak nem is akartunk. Kellett Mosley meg Jernigan mert BPA. Flaccot, meg földhöz vágják majd Wagnerről v egy UDFA rookieról...

Lehet reménykedni, hogy Kubiak rendszere majd csodát tesz. Főleg a futóknál kellene egy Arian Foster szintű találmány. Egyébként Flacco erőssége pont az amit Kubiak passz sémája megkövetel. Hja nem, rövid yardra pont totál homály dolgokat szokott dobálni ezerrel. Nehéz optimistának lenni, mert a Bengals kerete egyértelműen erősebb és hiába nem PO menő a Vörös azzal mi az alapszakaszban nem vagyunk kisegítve. A vasalósokat soha nem lehet leírni (az Ő draftjuk Archer ide, Archer oda sokkal jobban tetszik) a Browns most még WR nélkül és Jancsival még nagy kérdőjel, de nem gondolom ördögtől valónak, hogy a kérdőjelből felkiáltó lesz. Megvoltak a hiányposztjaink, b*sztunk rá a drafton, megvolt a lehetőség, hogy kihasználjuk a draft mélységét offenz poszton, b*sztuk rá, ezek után nehéz optimistának lenni, hiába néz ki papíron már most pofásan a 2016-os Ravens D, az nem fog PO-ba vinni idén minket.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Még a bokám is ráment, de azt hiszem ezt akartam most kiírni magamból.
 latehitshow.elitliga.eu/?p=217
sok minden maradt megválaszolatlan, de talán pár dologban most már látható mit gondolok én, persze utólag.

Az első újoncvideókat és a nyilatkozatokat róluk szándékosan nem olvastam, nem akartam magam befolyásolni 😊

Jó olvasást, nem lett rövid... sőtCollapo
Na várjál, ehhez be kell készíteni valami kaját, mert éhen halok, mire befejezem 😊.
Ja, és +1000, és köszi.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
ja,úgy hallom Kubiak őrjöng a draft miatt.kíváncsi vagyok kiket hoznak még freeagency-nPeter
Lehet az a sztori amit a hivatalos oldalra feltettek, Harbsnak biztos vicces, de azért ha beleképzeljük magunkat egy pillanatra Kubiak szerepébe, lehet én is kisétáltam volna, hogy vegyek egy jóóóó nagy levegőt. Kapok egy nr 29 támadósort, amibe jön erősítésként egy 35 éves WR és egy lestrapált TE, aztán jön a draft első két napja...Blaise
Na, épp ez az, amit már hetek óta próbálunk kihangsúlyozni... 2 ember + a C kivételével ez ugyanaz a minősíthetetlen, nézhetetlen, mutogatni valóan bűnrossz #O, mint tavaly volt. Erre lényeges, kezdő szintű vérfrissítést nem kap draftról. Fair enough.

Persze most örülhetünk a draftnak. Játékosállományként tényleg nem rossz. Lehet pár éven belül iszonyat stabil D emberek lesznek. Lehet még páran (pl: Mosley) már idén lehetőséget fognak kapni.

Viszont majd november-decemberben, amikor a szanaszét domináló D-nk ellenére megint TD nélküli szenvedő meccseken fogunk kínlódni, és amikor majd januárban más csapatok meccseit nézzük a PO-ban, meg fogom kérdezni, hogy megérte-e.Flacco5
És Superbowl győztes O#-hez képest mondhatni előrelépünk, ha sikerül egy-két tűrhető OT/OG játékost szerezni. 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
ja,úgy hallom Kubiak őrjöng a draft miatt.kíváncsi vagyok kiket hoznak még freeagency-nPeter
Lehet az a sztori amit a hivatalos oldalra feltettek, Harbsnak biztos vicces, de azért ha beleképzeljük magunkat egy pillanatra Kubiak szerepébe, lehet én is kisétáltam volna, hogy vegyek egy jóóóó nagy levegőt. Kapok egy nr 29 támadósort, amibe jön erősítésként egy 35 éves WR és egy lestrapált TE, aztán jön a draft első két napja...Blaise
Na, épp ez az, amit már hetek óta próbálunk kihangsúlyozni... 2 ember + a C kivételével ez ugyanaz a minősíthetetlen, nézhetetlen, mutogatni valóan bűnrossz #O, mint tavaly volt. Erre lényeges, kezdő szintű vérfrissítést nem kap draftról. Fair enough.

Persze most örülhetünk a draftnak. Játékosállományként tényleg nem rossz. Lehet pár éven belül iszonyat stabil D emberek lesznek. Lehet még páran (pl: Mosley) már idén lehetőséget fognak kapni.

Viszont majd november-decemberben, amikor a szanaszét domináló D-nk ellenére megint TD nélküli szenvedő meccseken fogunk kínlódni, és amikor majd januárban más csapatok meccseit nézzük a PO-ban, meg fogom kérdezni, hogy megérte-e.Flacco5
Ha így lesz vissza fogok kérdezni, hogy mi a garancia arra, hogy egy Oheavy drafttal nem lennénk-e ugyanitt??? Ilyen korai szakaszban még nem írnám le ennyire magunkat, mint ahogyan néhányan teszitek
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Még a bokám is ráment, de azt hiszem ezt akartam most kiírni magamból.
 latehitshow.elitliga.eu/?p=217
sok minden maradt megválaszolatlan, de talán pár dologban most már látható mit gondolok én, persze utólag.

Az első újoncvideókat és a nyilatkozatokat róluk szándékosan nem olvastam, nem akartam magam befolyásolni 😊

Jó olvasást, nem lett rövid... sőt

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
ja,úgy hallom Kubiak őrjöng a draft miatt.kíváncsi vagyok kiket hoznak még freeagency-nPeter
Lehet az a sztori amit a hivatalos oldalra feltettek, Harbsnak biztos vicces, de azért ha beleképzeljük magunkat egy pillanatra Kubiak szerepébe, lehet én is kisétáltam volna, hogy vegyek egy jóóóó nagy levegőt. Kapok egy nr 29 támadósort, amibe jön erősítésként egy 35 éves WR és egy lestrapált TE, aztán jön a draft első két napja...Blaise
Na, épp ez az, amit már hetek óta próbálunk kihangsúlyozni... 2 ember + a C kivételével ez ugyanaz a minősíthetetlen, nézhetetlen, mutogatni valóan bűnrossz #O, mint tavaly volt. Erre lényeges, kezdő szintű vérfrissítést nem kap draftról. Fair enough.

Persze most örülhetünk a draftnak. Játékosállományként tényleg nem rossz. Lehet pár éven belül iszonyat stabil D emberek lesznek. Lehet még páran (pl: Mosley) már idén lehetőséget fognak kapni.

Viszont majd november-decemberben, amikor a szanaszét domináló D-nk ellenére megint TD nélküli szenvedő meccseken fogunk kínlódni, és amikor majd januárban más csapatok meccseit nézzük a PO-ban, meg fogom kérdezni, hogy megérte-e.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Végülis megoldotta Mcphee is a DE posztot alacsonyabb súllyal de Ő erős nagyon.meglátjuk mit hoznak ki belőle.a pocak meg az erő azért nem hátrány a double-team ellen.szemre egyébként több van köztük
(aj-tj) mint 15 font és egy inch szerintem.meglátjuk.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Igazad van, 6 kilóval könnyebb mint DAT, de szerintem ez egy nyár alatt felszedhető "többségében" izomba.Voice
És ha nem az se feltétlenül jelent semmit. Alkattól függően nyomhat valaki ugyanannyi izomtömeggel kevesebbet is a mérlegen. Ebben a súlykategóriában 6-8 kiló súlykülönbségről nem gondolnám, hogy amiatt valaki elnyomható lenne, ha egyébként a robbanékonysága, technikája és a számára ideális izomtömeg megvan.peterk2005
És nekem A.Jones pocakosabbnak tűnik, míg Jernigan "fittebbnek" 😀

Én bízok benne nagyon.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazad van, 6 kilóval könnyebb mint DAT, de szerintem ez egy nyár alatt felszedhető "többségében" izomba.Voice
És ha nem az se feltétlenül jelent semmit. Alkattól függően nyomhat valaki ugyanannyi izomtömeggel kevesebbet is a mérlegen. Ebben a súlykategóriában 6-8 kiló súlykülönbségről nem gondolnám, hogy amiatt valaki elnyomható lenne, ha egyébként a robbanékonysága, technikája és a számára ideális izomtömeg megvan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Blaise
Mosley pick nagyon rendben van, Jernigan meg majdnem egy az egyben Arthur Jones méretben.

T.J. 6-2 315

A.J. 6-3 315

Szóval az ő helyére tippelem. Ha jól emlékszek Jernigan 4-3-ban játszott bent itt meg 3-4-van viszont a DE-DT szerepe azért hasonlít a 4-3-as LDT - NT szerepre, aztán javítsatok ki, ha tévedek.

Voice
Jernigan a combineon 300 font alatt egy hajszállal mérlegelt és a hivatalos oldalon is 300 font alatt van... Tavaly DAT volt a legkisebb 315el a falban... Jernigan posztja jelenleg a bpa draftpick...De nem trollkodom tovább. Wait and see üzemmódba visszakapcsolok 😊 De félek rengeteg lőszert fog biztosítani ez a draft év közben.Blaise
Igazad van, 6 kilóval könnyebb mint DAT, de szerintem ez egy nyár alatt felszedhető "többségében" izomba.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
ja,úgy hallom Kubiak őrjöng a draft miatt.kíváncsi vagyok kiket hoznak még freeagency-nPeter
Lehet az a sztori amit a hivatalos oldalra feltettek, Harbsnak biztos vicces, de azért ha beleképzeljük magunkat egy pillanatra Kubiak szerepébe, lehet én is kisétáltam volna, hogy vegyek egy jóóóó nagy levegőt. Kapok egy nr 29 támadósort, amibe jön erősítésként egy 35 éves WR és egy lestrapált TE, aztán jön a draft első két napja...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Blaise
Mosley pick nagyon rendben van, Jernigan meg majdnem egy az egyben Arthur Jones méretben.

T.J. 6-2 315

A.J. 6-3 315

Szóval az ő helyére tippelem. Ha jól emlékszek Jernigan 4-3-ban játszott bent itt meg 3-4-van viszont a DE-DT szerepe azért hasonlít a 4-3-as LDT - NT szerepre, aztán javítsatok ki, ha tévedek.

Voice
Jernigan a combineon 300 font alatt egy hajszállal mérlegelt és a hivatalos oldalon is 300 font alatt van... Tavaly DAT volt a legkisebb 315el a falban... Jernigan posztja jelenleg a bpa draftpick...De nem trollkodom tovább. Wait and see üzemmódba visszakapcsolok 😊 De félek rengeteg lőszert fog biztosítani ez a draft év közben.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jól, a '-' negatív számot jelöl 😛 😀 XDCollapo
xD A PFF mint stat jelentésével és értékeivel nem voltam tisztába, de időközben utánanéztem, de már kitörölni nem akartam.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ja,úgy hallom Kubiak őrjöng a draft miatt.kíváncsi vagyok kiket hoznak még freeagency-n

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment).
.Blaise
nyilván nem mondhatnak mást,nem igazán lenne motiváló Mosley-nak,hogy "ha benn van Martin,Lewan,Evans,Robinson és Gilbert akkor őket húzzuk nem téged mert ők jobbak mint te."

nem kell mindent elhinni!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jól, a '-' negatív számot jelöl 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Blaise
Mosley pick nagyon rendben van, Jernigan meg majdnem egy az egyben Arthur Jones méretben.

T.J. 6-2 315

A.J. 6-3 315

Szóval az ő helyére tippelem. Ha jól emlékszek Jernigan 4-3-ban játszott bent itt meg 3-4-van viszont a DE-DT szerepe azért hasonlít a 4-3-as LDT - NT szerepre, aztán javítsatok ki, ha tévedek.

Viszont ezt a részt fejtsd ki mert nem értem:"összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni"

Itt akkor Winston hozta a jobb teljesítményt vagy Oher?

Közben utánanéztem és elvileg mindkettő gyenge volt, de Winston volt a gyengébb 😀 jól gondolom? 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Néhány említésre méltó drafttal kapcsolatos hír.

Ha 17-en bent van Martin akkor is Mosley lett volna a pick, ez még nem is meglepő azok után, hogy 10. választásnál is Mosleyt húztuk volna (Lewan bent van ugye 10-re... no comment). Ami még érdekesebb, és ezért még nagyobb F*ck you mr. Jones, hogy sok csapat szerette volna Martint, állítólag volt olyan is aki jövő évi elsővel jött volna fel érte és le is volt zsírozva a dolog. Ezzel két legyet üthettünk volna egy csapásra, de ehelyett... mindegy

Jernigant a fal minden pontján próbálgatják majd ami mondjuk nem csoda tekintve, hogy sehova sem patent a srác...

Aaron Wilson szerint Hurstnek reális sansza van, hogy kezdeni fog, mert Wagner azért nem nagy eresztés (ki gondolta volna?). Vésztartalék lehetőség Winston akinek tavaly azért elég felejthető éve volt (csak összehasonlítás kedvéért Oher -12,6 PFF gradejével szemben Winston -14,5-t tudott felmutatni)

Terrance West ügynékének a 3. körös pick előtt írt a csapat, hogy ha bent van Ő lesz a választás. A többi történelem, sanszosan a Vikes is őt húzta volna...De ugye nekünk Mosleyra annyira nagy szükségünk volt, hogy véletlenül sem vettük fel a telefont, meghallgatni a tradeajánlatokat... Most polírozhatják jobbra balra Taliaferrot, hogy mekkora atom, hogy ne legyen még nyilvánvalóbb mekkora slamasztikában vagyunk RB poszton. Pierce TC-ig out Harbs szerint, Rice feje felett meg ott lóg Damoklész kardja...