Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 2 éve
gedam 5 695
Szépen megnézheti Lamar, hogy játszik egy 40 milliós irányító a play off ban, tiszta vicc hogy lehet többet fog kapni mint Allan.
Norbi180
az lesz, hoty lehíjjuk az 5. éves opciot, bejutunk az sb-be de elbukjuk, de 600miliot vadunk lamarnak 2023ba 10 évre aki az első mecsen rálép sztenli sarkára és mindaketen karier és frencsájzending sérülésel leteszik a lantot.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Szépen megnézheti Lamar, hogy játszik egy 40 milliós irányító a play off ban, tiszta vicc hogy lehet többet fog kapni mint Allan.
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 705
Badass 1/14 re, ha bent van meg:
C = Linderbaum (egy asz center a guardjait (jobbrol balrol) is jobba teszi, ha a fal kozepe stabil, johet a szelere pikk kesobb, ha ugyan... Alomszcenario: Stanley AllPro formaban jon vissza, Ja'Wuan jobbtackle-ben igazolja elso koros mivoltat. Negyedik korbol egy projekt OT, aki Guardban is hasznalhato eleg is lesz.

Lindab mester nincs mar bent, de elerheto:
OT-ben Cross vagy Enkwonu (Neal nem kell) Bozeman ettol meg kerdojeles, a Top3-as center fizut nem adnek neki, akkor inkabb menjen vilagga

Se Lindstrom se a 2 OT nincs bent:
DL = DeMarvin Leal vagy:
CB = Stinglay, Gardner vagy Booth
RedFive
Úgy olvastam hogy Bozeman meg a Ravens elèg messze állnak egymástól ami a fizujàt illeti.... szerintem menni fog. PFF nèl Leal hátrébb van (nincs a top 20ban) azt írták hogy a fejlődése megakadt és nem tudott idén előrébb lèpni. Nem tudom ez mennyire valós aggály vele szemben.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
Badass 1/14 re, ha bent van meg:
C = Linderbaum (egy asz center a guardjait (jobbrol balrol) is jobba teszi, ha a fal kozepe stabil, johet a szelere pikk kesobb, ha ugyan... Alomszcenario: Stanley AllPro formaban jon vissza, Ja'Wuan jobbtackle-ben igazolja elso koros mivoltat. Negyedik korbol egy projekt OT, aki Guardban is hasznalhato eleg is lesz.

Lindab mester nincs mar bent, de elerheto:
OT-ben Cross vagy Enkwonu (Neal nem kell) Bozeman ettol meg kerdojeles, a Top3-as center fizut nem adnek neki, akkor inkabb menjen vilagga

Se Lindstrom se a 2 OT nincs bent:
DL = DeMarvin Leal vagy:
CB = Stinglay, Gardner vagy Booth

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
 elitesportsny.com/2022/01/15/esnys-2022-nfl-mock-draft-4-round-wild-card-weekend-edition/

Nem vagyok kèpben az idei draft felhozatallal de igyekszem felzárkózni. A posztokat nèzve nem tűnik olyan rossznak ez a mock bár kicsit sok benne nekem a LB ès nincs benne DB egy sem....
Benibácsi
Erdekes. Queen ota allargen a LB erefele, de... DL es OT is ban benne, ami jo, bar Falele a monstrum allokepessegi es serulesallosagi kerdeseket vet fel bennem. Noha piszok jo lenne latni ahogy edge-ket koszos zoknikent dobal el, vagy temet maga ala. 😅

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 705
 elitesportsny.com/2022/01/15/esnys-2022-nfl-mock-draft-4-round-wild-card-weekend-edition/

Nem vagyok kèpben az idei draft felhozatallal de igyekszem felzárkózni. A posztokat nèzve nem tűnik olyan rossznak ez a mock bár kicsit sok benne nekem a LB ès nincs benne DB egy sem....
több mint 2 éve
gedam 5 695
én nem tudom ki-kicsoda az egyetemi futbolban, de a smoke monday nevű játékos biztos kell!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
 russellstreetreport.com/2022/01/14/lombardis-way/ravens-andrews/
RedFive
Èrdekes cikk. AV mehet. Èn Petersel hosszabbítanèk., Youngot is.megprobalnam megtartani.olcsobban. Ha átstrukturálás akkor inkább Humphrey mert Stanley bokája kèrdèses. Kíváncsi leszek hogy Jacksonnal tudnak-e hosszabbítani idén. Boykinnak nem tudom mekkora piaca lenne, lehet hogy kivágása után olcsóbban visszajöhetne.mert az egyik legjobb special team játékosunk.
Benibácsi
Van egy olyan erzesem, higy jovore meg az ideinel is tobb kompenzacios pickunk lesz annyi jatekosunkra csap majd le a konkurencia mikozben mi nem nagyon fogunk FA-rol "rabolni"

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
OT, LB, DL, DT, CB, TE, S, OT, EDGE, RB.

Ekwonwu 1.kor. Ilyen kompromisszumot meg tudnek kotni. 😌

 ebonybird.com/2022/01/16/ravens-defense-ikem-ewkonwu-7-round-2022-nfl-mock-draft/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 705
 russellstreetreport.com/2022/01/14/lombardis-way/ravens-andrews/
RedFive
Èrdekes cikk. AV mehet. Èn Petersel hosszabbítanèk., Youngot is.megprobalnam megtartani.olcsobban. Ha átstrukturálás akkor inkább Humphrey mert Stanley bokája kèrdèses. Kíváncsi leszek hogy Jacksonnal tudnak-e hosszabbítani idén. Boykinnak nem tudom mekkora piaca lenne, lehet hogy kivágása után olcsóbban visszajöhetne.mert az egyik legjobb special team játékosunk.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
 russellstreetreport.com/2022/01/14/lombardis-way/ravens-andrews/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Csináltam egy a kedvemre formált draftot a szimulátoron.

1-14
Trevor Penning T • Northern Iowa
2-46
Travis Jones DI • Connecticut
3-78
Derion Kendrick CB • Georgia
3-97
Dohnovan West C • Arizona State
4-107
Isaiah Thomas ED • Oklahoma
4-116
Sincere McCormick HB • UTSA
4-126
Josh Rivas G • Kansas State
4-135
Smoke Monday S • Auburn
4-136
Brian Asamoah LB • Oklahoma
6-193
Perrion Winfrey DI • Oklahoma
KeyG
Orommel latok DL-t a masodik korben. Nem azert mert fetisem, de megmagyarazom. Azt nem tudjuk milyen Steelers jon szembe velunk a kozeljovoben, nem sejtjuk milyen Browns-szal kell felvenni a kesztyut mostanaban, de a cicakkal komolyan szamolni kell.

Ha a drafra ugy erkezunk, hogy az O#L es a D#L on kivul minden mast befoltozunk FA-rol (nem igy fogunk), akkor mire 1/14 re kerul a sor, nezzuk meg. Ha a legjobb OT-k kozul csak a ket legjobb ment ki, hajra menjunk ra az OT-re, hisz bent maradt meg a szine viraga, gyiii BPA. Ha viszont kimegy 4 OT, viszont a legjobb DL-ek bent vannak, hajra DL ugyanigy!

4 manrush kell nekunk, mert Burrow szarra blitzelve -> szanaszejjel passzol, aztan vagy cath vagy DPI. Duplazni kell majd az elkapojat, ebbol nehez engedni.

Meg kell vedeni Lamart, azt adom, de O# falban embertomegeket latok mar most a rosteren, akik nem tudtak osszeszokni, edzeni, semmit. DL-bol meg szinte csak tavozokat, megmagyarazhatatlan serulteket es csereket latok most.

59 sack-et szenvedtuk el (tortenelmi szoporoller) es felek, hogy emiatt mar most tulreagaljuk, fuggetlenul attol mennyi sack-ert felelos Lamar es/vagy az OC. Mire indul az uj szezon, egymas faszaba fognak erni az O# falemberek, a rozogava lett D#line meg nyilik majd mint egy konzerdoboz. Ne legyen igazam.

Penning 20 es 30 kozt inkabb varhato, de hatalmas nagy cula, fel is kapaszkodhat akar. Neal, Cross, Ekwonu es Petit-Frere negyes utan jon egy szakadek, majd a tobbi. Kinnard, Penning, Raimann, Nelson, Lucas, Rhyan, stb. Tehat ha kimegy a premium akkor mar 2.korben kell huzni kozuluk es inkabb DL szerintem.

Persze egy Cross, Ekwonu, Petite-Frere triobol valakiert en is leszallnek a DL bandwagonrol de ezt a sajat gyarlosagomnak tekintem mikozben a felelmeim ami vedofalunkat illeti megmaradnak.

A harmadik koros CB huzas kalapemelest erdemel, Asamoah 136ra komoly steel lenne, de McCormick 2 korrel kesobb is bent lehet meg, Winfrey overall 45-50 kozul nem igazan csuszhat 200 korulire harmadik naposnak, de a legnagyobb rablas lenne, karmolnam.
RedFive
Igy átgondolva ha kimegy Cross,ikem ekwonu, Linderbaum akor hagyni kell a fenébe az elsö körben mert a többi reach , akor mehet DL vagy corner , és a második körben huzni OT. Csak nekem a DL emberek se tetszenek egyikből sem nézem ki az elit szintet. Szerintem idén kurva gyenge a DL class.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
Csináltam egy a kedvemre formált draftot a szimulátoron.

1-14
Trevor Penning T • Northern Iowa
2-46
Travis Jones DI • Connecticut
3-78
Derion Kendrick CB • Georgia
3-97
Dohnovan West C • Arizona State
4-107
Isaiah Thomas ED • Oklahoma
4-116
Sincere McCormick HB • UTSA
4-126
Josh Rivas G • Kansas State
4-135
Smoke Monday S • Auburn
4-136
Brian Asamoah LB • Oklahoma
6-193
Perrion Winfrey DI • Oklahoma
KeyG
Orommel latok DL-t a masodik korben. Nem azert mert fetisem, de megmagyarazom. Azt nem tudjuk milyen Steelers jon szembe velunk a kozeljovoben, nem sejtjuk milyen Browns-szal kell felvenni a kesztyut mostanaban, de a cicakkal komolyan szamolni kell.

Ha a drafra ugy erkezunk, hogy az O#L es a D#L on kivul minden mast befoltozunk FA-rol (nem igy fogunk), akkor mire 1/14 re kerul a sor, nezzuk meg. Ha a legjobb OT-k kozul csak a ket legjobb ment ki, hajra menjunk ra az OT-re, hisz bent maradt meg a szine viraga, gyiii BPA. Ha viszont kimegy 4 OT, viszont a legjobb DL-ek (esetleg DB-k) bent vannak, hajra DL (DB) ugyanigy!

4 manrush kell nekunk, mert Burrow szarra blitzelve -> szanaszejjel passzol, aztan vagy cath vagy DPI. Duplazni kell majd az elkapojat, ebbol nehez engedni.

Meg kell vedeni Lamart, azt adom, de O# falban embertomegeket latok mar most a rosteren, akik nem tudtak osszeszokni, edzeni, semmit. DL-bol meg szinte csak tavozokat, megmagyarazhatatlan serulteket es csereket latok most.

59 sack-et szenvedtuk el (tortenelmi szoporoller) es felek, hogy emiatt mar most tulreagaljuk, fuggetlenul attol mennyi sack-ert felelos Lamar es/vagy az OC. Mire indul az uj szezon, egymas faszaba fognak erni az O# falemberek, a rozogava lett D#line meg nyilik majd mint egy konzerdoboz. Ne legyen igazam.

Penning 20 es 30 kozt inkabb varhato, de hatalmas nagy cula, fel is kapaszkodhat akar, de ne felejtsuk, hogy a masodosztalybol jon. Neal, Cross, Ekwonu es Petit-Frere negyes utan jon egy szakadek, majd a tobbi. Kinnard, Penning, Raimann, Nelson, Lucas, Rhyan, stb. Tehat ha kimegy a premium akkor mar 2.korben kell huzni kozuluk es inkabb DL elso kor, vagy BPA alapon a legjobb DB szerintem, mert mindketto azt a fegyverkezest celozza, ami a csoporton beluli erovonalak atrendezodesere reagal.

Persze egy Cross, Ekwonu, Petite-Frere triobol valakiert en is leszallnek a DL bandwagonrol de ezt a sajat gyarlosagomnak tekintem mikozben a felelmeim ami vedofalunkat illeti megmaradnak.

A harmadik koros CB huzas kalapemelest erdemel, Asamoah 136ra komoly steel lenne, de McCormick 2 korrel kesobb is bent lehet meg, Winfrey overall 45-50 kozul nem igazan csuszhat 200 korulire harmadik naposnak, de a legnagyobb rablas lenne, karmolnam.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 028
Csináltam egy a kedvemre formált draftot a szimulátoron.

1-14
Trevor Penning T • Northern Iowa
2-46
Travis Jones DI • Connecticut
3-78
Derion Kendrick CB • Georgia
3-97
Dohnovan West C • Arizona State
4-107
Isaiah Thomas ED • Oklahoma
4-116
Sincere McCormick HB • UTSA
4-126
Josh Rivas G • Kansas State
4-135
Smoke Monday S • Auburn
4-136
Brian Asamoah LB • Oklahoma
6-193
Perrion Winfrey DI • Oklahoma

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés

RedFive
Hányadik körben lehet rá számítani hogy el kell a drfaton?
Norbi180
4.korbol elhozod, steel.
Rohadt jo kezei vannak, belso falember, de jatszott szelen is, iszonyat szorgalmas, kemeny mint a kad szele, vezer az oltozoben.
RedFive
Ben Bredesonról is hasonló infók jöttek ki annó
KeyG
Hat ot a Giants se hasznalta szanaszejjel de legalabb egy 4.kort visszakaptunk erte. Ez a keresd a next Yanda-t game. Ha jol sejtem Shaun Wade-et a Pecc meg kevesbe hasznalta iden. Lehet hogy mi a vegen mar rakenyszerultunk volna bar nem hiszem hogy tul sok sikerrel.

En nem is a 4.korok elherdalasatol tartok, az mar boven lutri, en az elso 4 pick (1-3 kor)-tol remelem hogy a 4-bol minimum 3 bejon. Fo az optimizmus!
RedFive
OFF

Steelersnek - nem trollkodva - kit húznál mondjuk 20 hely környékén? Mostanság nincs időm scoutolni egyetemet.

Én OL-be: Linderbaum, Cross, Kenyon Green és Raimann közül válogatnék.

Ha skill player O-ba, akkor: Olave, Garett Wilson v Drake London, de ő addig nem csusszan.

Def playmaker: Nakobe Dean, Sauce Gardner, Roger McCreary v Demarvin Leal.

Ebből várható, hogy Wilson, London, Gardner, Leal és Dean feljebb megy ki + a 2 top edge, sztem 3 QB (Corral, Willis, Pickett) + Stingley, Karlaftis, Ekwonu, Neal, Devin Lloyd és Hamilton, az 15 ember.

Szóval maradhat bármelyik falember, Olave, McCreary, talán Jordan Davis és Booth.
Willie Parker
QB-t, OT-t, CB-t mind adom.

Corral, Pickett mar talan nem lesz bent, Howell, Strong az agyukaruak? Willis a surranopalyarol? Nagyon meggondolando.

OT-t egy Cross mar nem lesz bent, de Trevor Penninget, Jaxson Kirklandet siman adom. Linderbaumtol steelers mezben az idegtol csuklanek 😅 de csak nem esik addig a no1.Center.

Nalatok a vedofalat en nem erzem elso koros igenybejelentonek. DeMarvin Leal egy honapja sullyed a konszenzus boardokon, aminek nem vagom az okat, hacsak az nem hogy a bowl meccseken meg paran villantottak egyet s mast.

CB-t hozzatok FA-rol az jobban megy mint a draft, nem ugy WR-t, azt a reszlibol is huztok aszokat.

Bemondok egy Malik Willist.
Culley es Flores kirugasa utan Sefbacsi az egyetlen afro HC a ligaban, adok neki egy jo afro QB-t.

| Hogy aztan a FA piac boritson mindent... 😉 |

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684

RedFive
Hányadik körben lehet rá számítani hogy el kell a drfaton?
Norbi180
4.korbol elhozod, steel.
Rohadt jo kezei vannak, belso falember, de jatszott szelen is, iszonyat szorgalmas, kemeny mint a kad szele, vezer az oltozoben.
RedFive
Ben Bredesonról is hasonló infók jöttek ki annó
KeyG
Hat ot a Giants se hasznalta szanaszejjel de legalabb egy 4.kort visszakaptunk erte. Ez a keresd a next Yanda-t game. Ha jol sejtem Shaun Wade-et a Pecc meg kevesbe hasznalta iden. Lehet hogy mi a vegen mar rakenyszerultunk volna bar nem hiszem hogy tul sok sikerrel.

En nem is a 4.korok elherdalasatol tartok, az mar boven lutri, en az elso 4 pick (1-3 kor)-tol remelem hogy a 4-bol minimum 3 bejon. Fo az optimizmus!
RedFive
OFF

Steelersnek - nem trollkodva - kit húznál mondjuk 20 hely környékén? Mostanság nincs időm scoutolni egyetemet.

Én OL-be: Linderbaum, Cross, Kenyon Green és Raimann közül válogatnék.

Ha skill player O-ba, akkor: Olave, Garett Wilson v Drake London, de ő addig nem csusszan.

Def playmaker: Nakobe Dean, Sauce Gardner, Roger McCreary v Demarvin Leal.

Ebből várható, hogy Wilson, London, Gardner, Leal és Dean feljebb megy ki + a 2 top edge, sztem 3 QB (Corral, Willis, Pickett) + Stingley, Karlaftis, Ekwonu, Neal, Devin Lloyd és Hamilton, az 15 ember.

Szóval maradhat bármelyik falember, Olave, McCreary, talán Jordan Davis és Booth.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés

RedFive
Hányadik körben lehet rá számítani hogy el kell a drfaton?
Norbi180
4.korbol elhozod, steel.
Rohadt jo kezei vannak, belso falember, de jatszott szelen is, iszonyat szorgalmas, kemeny mint a kad szele, vezer az oltozoben.
RedFive
Ben Bredesonról is hasonló infók jöttek ki annó
KeyG
Hat ot a Giants se hasznalta szanaszejjel de legalabb egy 4.kort visszakaptunk erte. Ez a keresd a next Yanda-t game. Ha jol sejtem Shaun Wade-et a Pecc meg kevesbe hasznalta iden. Lehet hogy mi a vegen mar rakenyszerultunk volna bar nem hiszem hogy tul sok sikerrel.

En nem is a 4.korok elherdalasatol tartok, az mar boven lutri, en az elso 4 pick (1-3 kor)-tol remelem hogy a 4-bol minimum 3 bejon. Fo az optimizmus!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 028

RedFive
Hányadik körben lehet rá számítani hogy el kell a drfaton?
Norbi180
4.korbol elhozod, steel.
Rohadt jo kezei vannak, belso falember, de jatszott szelen is, iszonyat szorgalmas, kemeny mint a kad szele, vezer az oltozoben.
RedFive
Ben Bredesonról is hasonló infók jöttek ki annó

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés

RedFive
Hányadik körben lehet rá számítani hogy el kell a drfaton?
Norbi180
4.korbol elhozod, steel.
Rohadt jo kezei vannak, belso falember, de jatszott szelen is, iszonyat szorgalmas, kemeny mint a kad szele, vezer az oltozoben.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661

RedFive
Hányadik körben lehet rá számítani hogy el kell a drfaton?
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
Demarvin Leal, DE, Texas A&M Nagyszerű 2021-es szezonja volt, 58 szerelést és 8,5 sack-et szerzett.

Nagyon kell az O#fal. Akar a 2.es egy 4.kort is adnek az ujjaepitesehez. Yanda es OB is harmadik korosok voltak. De ez a faszi nem lesz bent mar az elso kor masodik feleben sem.

Sima 4 emberes nyomasbol nem sokmindenre futotta Campbellel es BWillel. Nelkuluk? Madubiuke melle nagyon kene az erosites.
RedFive
En nem irtam hogy draftoljunk es szandekosan mert nem ismerem oket. Azt irtam rendbe kell tenni a falat. Tele a haz a Phillips ott jott mint Yanda akkor jo is lesz jatekosokkal a keret. Szarok, probaltuk ket evig es szarok. A harmadikat is megprobalhatjuk de akkor kotelezo lesz szidni mindenkinek GR-t-LJ-t es az elkapokat akik nem kapnak 10 yardosnal hosszabbat. A nagy szamok alapjan be is johet vegre egy sokadik opcio a drafton, remek leirasokat lehet majd olvasni roluk amig nem kell jatszani, mert onnantol ha bena ha nem o lesz a kezdo.

A DL-ben kell rend mert BW egy 2 gapes NT akitol nem lehet elvarni a nyomast, tole a futast kellett. Nelkule az volt szar, vele a nyomas. Amit felvallaltak, mert a nyomast mi nem erobol probaltuk volna terv szerint. Abba beleszart a serules bug.

Vannak hianyok es rendbe kell tenni oket, ki honnan jon az mindegy, de a prioritast ne rontsuk el. Ugye mennyire duhito Queen es Harrison, kellett oda is de a prioritasban hatul kellett volna kullogniuk.
no
Szolidan kampanyolok meg az elit DL ert. ☺


RedFive
Ez egy teljesen sarkos velemeny ami ebben a ligaban gyakorlatilag feler egy okorseggel. Ha hozzateszi hogy o igy epitene fel a csapatat akkor ok es rogton lehet rola beszelni.

BW egy 2 gapes NT 3-4 felallasnal, ami egy piszok nehez feladat es kb ezert halt ki. Ebben kiraly es mi igy jatszottunk a szerzodesenel. Viszont egy 4 DL-es felallasnal mar a testepites is valtozik es foleg egy gap-es lesz a futas elleni feladata igy annak olvasasa utan mehet nyomni vagy akarhogy jatszak meg. Lenyegesen konnyebb feladat a futas ellen es ezert valtozhat a testfelepites ami hozza magaval hogy konnyebben ernek el nyomast.

Ha 4 emberes DL-rol beszelunk es en epitem a falat akkor egy 3T kernek aki ultra jo es a tobbiek lehetnek atlagosak. De sokfelekeppen ossze lehetne rakni hogy jo legyen. De mivel kb a 3T hatarozza meg az OL-nek a blokkolasat ezert ezt szeretnem altala befolyasolni es az atlagosoknak az eletet meg tudnam konnyiteni. Viszont a kerdes ugye nem az hogy DT vagy Edge lenne a jo megoldas a csapatra nezve, hanem DL vagy OL. Es ahogy irtam rendbe kell tenni mindkettot, de ha csak egy lehetoseg van vagy irjam ugy hogy mi a legfontosabb akkor az OL nalam. Ettol nalad lehet a DL.
no
DL kampanyom megbicsaklani latszik. ☺

A mockokban eloretort egy kurva jonak picknek latszo OT. Cross. A dobogo also fokain azert meg DL-ek vannak. 😉

Screenshot-2022-01-14-11-54-01-1

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
gedam 5 695

gedam
23 oraja kirakott joke.

Mar elfustolt volna par klaviatura ezalatt egy ilyen hirtol. 😄
RedFive
én láttam, csak gondoltam idegesítem norbit
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!