Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
A sasokra kivancsi leszek a heten.
no
Mi is mert lehet Minshew játszik 😛 Hurts összeszedett egy kisebb borda sérülést és óvatosságból lehet, hogy nem játszatjuk ha nem muszáj 😊
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
 www.baltimorebeatdown.com/2022/12/19/23517576/ravens-hc-john-harbaugh-on-potential-coaching-staff-changes-were-not-getting-into-all-of-that
Snagal
Elindult a korforgasa a dolognak, innentol keves dolog mentheti meg. Addig meg a szokasos koroket megfutja mindenki.

Ahogy kirugjak most mondom hogy jonni fognak a fegyverek.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Amig Greg Roman it van , értelmes WR 1 nem fog ide jönni.
Norbi180
Ezt nem gondolhatod komolyan.
Lehet nekunk tobbet kellene fizetni nekik mint a KC-nak jelenleg, de a penzert jonnek es mindegyiknek nem juthat AR vagy Allen es az nem letezik a ligaban hogy vagy top vagy kihagyom inkabb, az meg nem szamit hogy a kivansaglistajukon utolsok vagyunk vagy sem.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Arizonaban ha esetleg resetelnek: Hopkins
no
Én az offseason-ben nem bízok ezen a téren. Nem nagyon lesz értelmes WR a piacon ha jól emlékszem, így elég nagy lesz a harc az értelmesebbjéért. Mi meg nem az a csapat vagyunk aki all-int mond egy WR-re. (Pláne ha LJ is marad és némi pénzt is kér cserébe).
Snagal
ezt a reszet en nem figyelem de elobb utobb pedig kelleni fog toket kolteni ra.
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Amig Greg Roman it van , értelmes WR 1 nem fog ide jönni.
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
Arizonaban ha esetleg resetelnek: Hopkins
no
Én az offseason-ben nem bízok ezen a téren. Nem nagyon lesz értelmes WR a piacon ha jól emlékszem, így elég nagy lesz a harc az értelmesebbjéért. Mi meg nem az a csapat vagyunk aki all-int mond egy WR-re. (Pláne ha LJ is marad és némi pénzt is kér cserébe).
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
A sasokra kivancsi leszek a heten.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Arizonaban ha esetleg resetelnek: Hopkins
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
Sammy Watkins-t visszahozhatnánk, valamennyire már ismer minket, sokat (sajnos) nem változtunk.
A semminél talán jobb.
Snagal
Talan.
De ez az unottan kihagyott TD meg most is faj. 😒



RedFive
hát sokat én sem várnék el tőle, de az idei állományunkat elnézve... Isabella pl a gyakrolócsapatot se bírta elhagyni, ezt a magas lécet talán SW is megugorja 😊

Szerkesztette: Snagal
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Sammy Watkins-t visszahozhatnánk, valamennyire már ismer minket, sokat (sajnos) nem változtunk.
A semminél talán jobb.
Snagal
Talan.
De ez az unottan kihagyott TD meg most is faj. 😒



Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
no


100 alatti dropback szurot kellene alkalmaznom, de igy is jo.
RedFive
Teljesen jo hisz az elso valamirevalot kerestem
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Szerintem VörösÖtös utolsó képével mindent elmondott, LJ túl sokáig tartja a labdát ezért kell plusz 3 embernek védeni, nézzük meg kik vannak előtte.
KeyG
nem vedik mar +3-an es ugyan nem latszik Allen-ek ideje de nem egetvero a kulonbseg szinte biztos vagyok es annyival LJ rosszabb pQB. Nekem inkabb a nincs kinek dobni a baj. Ez a Huntley INT-el nincs gyorsabb jatek es barmiulyen fal jo hoza csak eppen ettol nem jo passzjatek es a mar emlegetett BB vasas beleallt a foldbe fel ev alatt ahhoz kepest mi mar 3 eve hozzuk a futast.
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
no
Herbert, Brady, Burrow, Geno, Cousins, Goff, Carr, Tua, Rodgers
Tulajdonképpen az élmezőny a passzolt yardokban.
KeyG
Melyiknek van fantasztikus elkapoi es/vagy fantasztikus OC-ja?
no
Melyiknek van fantasztikus O fala? Goffnak talán.
KeyG
A kerdes nem az volt, de jott volna az is 😊
Melyik amelyik sokkal jobb pQB? Melyik amelyiknek jo elkapo allomanya van? Melyiknek az OC intezi hogy dobhatja az elso olvasast?

Mi ebbol mindegyiknel lemaradasban vagyunk es ezert kell az inkabb brutal fal mint sem. A futasunk is segiti a passzblokkolast es a PA meg lassitja a dobast. A falunkat ketto evig csak szidni lehetett ma mar jok es eleg lenne ( a must win szituknal hatareset ).

De tegnap Huntley amikor benyelte a sack-et es tartotta a vegtelensegig a jo peldank erre. 3 ember nem tudott elverni 7 vedot. Egyik OC-nak sem sikerulne a mi elkapoinkkal, A mi elkapoink nem tudnak nyerni 1vs1, de nem is elvarhato 7 vedo ellen. Az hogy a baromja benyeli a sack-et es hozzaadva ehhez 4-6 yardot meg kilatastalanabb legyen a dolog. Mi futunk normal esetben LJ-vel es amikor dobunk akkor a kozep es tavoliakat dobja nem cdownolunk vele annyit vagy hivjuk a screen-eket amihez ido kell. Brady pats-es dink and dunk jahoz nem kellett.

Persze ez igy egyutt.

Amugy Tua-t nezem kicsit ebbol, a cicakat kar ide hozni mert a ket csapat eg es fold passzjatekban.
Tua a rendszer altal, a ket fantasztikus elkapoja es a YAC varazs osszesege. Az elmult ket meccs ( megint fel ev es ugy tunik kiismertek oket, ez nem jo hanem megvalosithato vedelmet tudnak felkuldeni ellenuk. Most kell hogy jojjon toluk a futas, de jo sema (OC ), fantasztikus elkapok es a fal erdekes mikor egyertelmu passzjatek van.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
no


100 alatti dropback szurot kellene alkalmaznom, de igy is jo.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
Sammy Watkins-t visszahozhatnánk, valamennyire már ismer minket, sokat (sajnos) nem változtunk.
A semminél talán jobb.
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
 www.baltimorebeatdown.com/2022/12/19/23517576/ravens-hc-john-harbaugh-on-potential-coaching-staff-changes-were-not-getting-into-all-of-that
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Szerintem VörösÖtös utolsó képével mindent elmondott, LJ túl sokáig tartja a labdát ezért kell plusz 3 embernek védeni, nézzük meg kik vannak előtte.
KeyG
nem vedik mar +3-an es ugyan nem latszik Allen-ek ideje de nem egetvero a kulonbseg szinte biztos vagyok es annyival LJ rosszabb pQB. Nekem inkabb a nincs kinek dobni a baj. Ez a Huntley INT-el nincs gyorsabb jatek es barmiulyen fal jo hoza csak eppen ettol nem jo passzjatek es a mar emlegetett BB vasas beleallt a foldbe fel ev alatt ahhoz kepest mi mar 3 eve hozzuk a futast.
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
no
Herbert, Brady, Burrow, Geno, Cousins, Goff, Carr, Tua, Rodgers
Tulajdonképpen az élmezőny a passzolt yardokban.
KeyG
Melyiknek van fantasztikus elkapoi es/vagy fantasztikus OC-ja?
no
Melyiknek van fantasztikus O fala? Goffnak talán.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Szerintem VörösÖtös utolsó képével mindent elmondott, LJ túl sokáig tartja a labdát ezért kell plusz 3 embernek védeni, nézzük meg kik vannak előtte.
KeyG
nem vedik mar +3-an es ugyan nem latszik Allen-ek ideje de nem egetvero a kulonbseg szinte biztos vagyok es annyival LJ rosszabb pQB. Nekem inkabb a nincs kinek dobni a baj. Ez a Huntley INT-el nincs gyorsabb jatek es barmiulyen fal jo hoza csak eppen ettol nem jo passzjatek es a mar emlegetett BB vasas beleallt a foldbe fel ev alatt ahhoz kepest mi mar 3 eve hozzuk a futast.
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
no
Herbert, Brady, Burrow, Geno, Cousins, Goff, Carr, Tua, Rodgers
Tulajdonképpen az élmezőny a passzolt yardokban.
KeyG
Melyiknek van fantasztikus elkapoi es/vagy fantasztikus OC-ja?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
no
Herbert, Brady, Burrow, Geno, Cousins, Goff, Carr, Tua, Rodgers
Tulajdonképpen az élmezőny a passzolt yardokban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
nekem a 22-es a kedvencem

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

RedFive
ki a leggyorsabb + ido please
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Szerintem VörösÖtös utolsó képével mindent elmondott, LJ túl sokáig tartja a labdát ezért kell plusz 3 embernek védeni, nézzük meg kik vannak előtte.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
no

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown







RedFive
ki az elso 7
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
Nem felmentve ezert igy teszem fel a kerdest.

Szerintetek ki volt az elmult ketto meccs legrosszabbja?. Akar lehet jatekos, edzo. Akar ki volt a 3 edzo kozul a legrosszabb?
Akar az O-ben ki/mi a legnagyobb baj?
GR-Huntley-JH ( nem sok beleszolasa van de azok szinte mind rosszak voltak )-elkapok vagy ugy osszesegeben a keret?
Akar egesz evet nezve idaig a legrosszabb?

Johetnek a valaszok, mert nalam egyiknel sem GR a megoldas.
no
Lehet, túlságosan tulajdonosi szemlélettel nézem: de ez egy 22-es csapdája kérdés. Egyrészt: 50%-ra hoztuk, csere qb-val, csere-csere qb-val. Az idény végén 32 csapatból 14, a liga majd fele PO-ba jut. Ehhez kicsit jobb, mint 50%-os mérleg kell. A számok alapján tehát ez a kérdés egy jól menő csapat luxusproblémája. Ha meg így van, nincs rá értelmes válasz.
Persze én is látom, hogy szarok vagyunk. Itt meg talán túlságosan "pszichés szemlélettel" nézem a dolgokat. A Ravens kb. sose esik szét, lehet szar, nézhetetlen, hülye bárki, de hogy szétesnénk, az ritka, mint a fehér holló (hogy stílusos legyek). És...ez évek óta ilyen...ez szerintem egyértelműen JH érdeme, annak a fejnek az érdeme, amelytől egyébként valóban/lehet bűzlik sok minden. Csakhogy: ilyen fejet qrva nehéz találni, nehezebb, mint csupán jobb "szaki" OC-t, DC-t, HC-t. És hosszabb távon szerintem bizony jobb az előbbi, mint a jobb szaki, persze lehet, megint tulajdonosi szemszögből írom: utóbbinak (szaki) lehet, magasabb a plafonja, de a padlója gyorsabban és mélyebben jöhet. JH (és pl. Tomlin) abban (is?) nagy (szerintem), hogy egy alap morál, egy Ravens, egy Steelers identitás - akármilyen szarok különben - mindig van. Nehéz dönteni, hogy bevállalj egy bizonytalan szakit, vagy biztosnak tűnő szakit, és feladd a kb. tuti PO vagy aközeli állapotot, mert azért valljuk be: még ennek a Ravensnek sem elképzelhetetlen egy PO-run (a legutóbbi SB győzelem előtt sem volt több esélyünk)
Ráadásul: mi van, ha van egy Mahomes-od, egy szuperedződ - hány SB-t is nyertek? Brees és Sean Payton hányat...és hányszor nem volt PO-se? Így sincs garancia semmire.
Na, nagyon átmentem átfogó értékelésbe, de ebből talán kijön, hogy szerintem értelmetlen az elmúlt két meccs alapján savazni valakiket.
lucio
En teljesen maskeppen latom. Amikor sikeres evekrol beszelunk az az allando PO reszvetel de a legtobb csapatnal ez hullamokban jon el, es jo evekig majd rebuild-retool es korforgas. A legtobb csapat a csucsot dongeti, a plafont kergeti hatha kijon a lepes. Mi a padlot emeljuk es ez csapatepitesi filozofia es ezert is nem roppanunk ossze es nem JH miatt. Mi egyszeruen a mely csapatra epitunk, ezert halmozzuk a draftcetliket stb. Amig nincs olyan QB-d vagy barmi amivel nyerni tudsz akkor nincs is ertelme a plafont dongetni. A szuperQB-val sem garantalt a SB de a contender statusz szinte igen es a szurkoloik allando bizakodasban lehetnek es jo jatekot eredmenyeket kapnak es a remenyt egy apro csalodassal hogy nem ok nyertek ( legtobbszor ). Nekunk a SB-nal piszok vedelmunk volt bar hanyatloban es a csucsunk egy evvel elotte volt. De akkor a plafont dongettuk mi is. Viszont most LJ-rol EDC nem hitte es hiszi el hogy nekunk a plafont kellene dongetni es meg mindig a penzsporolos pickgyujtesben vagyunk es mar olyan szinten hogy a draft utan kozvetlenul elcsereljuk kivagjuk mert eselytelenek rostert fogni.

Termeszetesen JH egy csomo mindenben jo, de az nem a jatek. Amikor jok vagyunk akkor mert jo a koordinator ha rosszak akkor azert mert rosszak. Viszont a koordinatorok miatta olyanok amilyenek, igen a bizonytalan tehetseg befurodhet de 50-50 es max lecsereled megint. JH eseten meg nem 50-50 hogy jot talalunk. Egy OC-t nem tudunk mondani aki erne valamit a ligaban es GR egy specifikus es korlatolt, de legalabb eredmenyeket hozott. JH alatt Meki megfeleloje johet legjobb esetben az O-ben, de nagyon kenyes tema mert OC konnyebben lesz HC.

Az meg egy teveszme hogy Huntleyval mi 50% korul lennenk felulrol, ha jovore o lenne a fix kezdonk.

Azert kerdeztem hogy barmelyik kategoriaban ki a szamotokra a legrosszabb, mert a ket meccsrol is csak GR jott ki, es eddig is.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
72 iranyito a zsebben eltoltott ideje. Mielott passzol. Atlagok:

A 8.legtobb ido: 3.12 mp Lamar Jackson

A 17.legtobb ido: 2.93 mp Tyler Huntley

A 66.legtobb ido: 2.22 mp Anthony Brown








Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!