Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
egy ujabb PO 1 and done tartok tole nagybb kart okoz mint hasznot, tok felesleges remenykedni benne ha bejon meg lehet h Roman allasat is megmenti

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Számunkra WC kör szempontjából ha 2 W és 1 L-el számolok a mai Chargers-Titans meccs fontos, fontos lenne a Titans W. Ha nem akkor szinte biztos, hogy 7. hely és Bills/Chiefs vagy legjobb esetben Bengals. Uccsó fordulós Dolphins-Jets is Jets W-nek kell lennie.
10-7-el is csoda kell hogy kiessünk, ott a szintén a Dolphins-Jets meccsnek van értéke ( ha kikapunik Steelers és Bengals, gondolom a konfon belüli mérleg miatt, ha a Falcons és a Bengals akkor bent vagyunk, ha a Dolphins nyer az esetben jó, mert Jetset ütöttük, fordítva meg fordított eset )

Ha nyerünk kettőt akkor nem látok opciót, hogy kiessünk.
KeyG
Attól tartok hogy a cicaknal fog eldőlni vagy a North vagy hogy bejutunk-e. És nem látom magunkat esélyesnek a dzsungelben az esetleg Campbell meg Peters nélkül felálló vedelmunkkel.
Benibácsi
Hát ha a Falcons és Steelers W hazai pályán akkor nincs miről beszélni.
KeyG
A tegnapiak után nem vagyok túl optimista a két hazai meccsünk előtt. A Steelers falan még egyszer nem tudunk úgy atrobogni mint múlt héten. De hátha vmi új évi csoda történik 😀
Benibácsi
LJ visszatér, a legjobb lenne neki egy L után visszatérni Karácsonykor és hozni egy W-t. Hidd el, LJ lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Számunkra WC kör szempontjából ha 2 W és 1 L-el számolok a mai Chargers-Titans meccs fontos, fontos lenne a Titans W. Ha nem akkor szinte biztos, hogy 7. hely és Bills/Chiefs vagy legjobb esetben Bengals. Uccsó fordulós Dolphins-Jets is Jets W-nek kell lennie.
10-7-el is csoda kell hogy kiessünk, ott a szintén a Dolphins-Jets meccsnek van értéke ( ha kikapunik Steelers és Bengals, gondolom a konfon belüli mérleg miatt, ha a Falcons és a Bengals akkor bent vagyunk, ha a Dolphins nyer az esetben jó, mert Jetset ütöttük, fordítva meg fordított eset )

Ha nyerünk kettőt akkor nem látok opciót, hogy kiessünk.
KeyG
Attól tartok hogy a cicaknal fog eldőlni vagy a North vagy hogy bejutunk-e. És nem látom magunkat esélyesnek a dzsungelben az esetleg Campbell meg Peters nélkül felálló vedelmunkkel.
Benibácsi
Hát ha a Falcons és Steelers W hazai pályán akkor nincs miről beszélni.
KeyG
A tegnapiak után nem vagyok túl optimista a két hazai meccsünk előtt. A Steelers falan még egyszer nem tudunk úgy atrobogni mint múlt héten. De hátha vmi új évi csoda történik 😀
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
JK & Gus első 3 negyedben. 19 cipelès 176 yard. Utso negyedben JK 0 labdacipeles Gus 1 futás 4 yardert. A negyedik negyedet 6 passz kísérlettel nyitottuk. Szerintem ez Roman ès JH "érdeme". Ha a foedzo bármikor mondhatja hogy innentől csak futunk vazze akkor nem elég csak az OCt elovenni
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Számunkra WC kör szempontjából ha 2 W és 1 L-el számolok a mai Chargers-Titans meccs fontos, fontos lenne a Titans W. Ha nem akkor szinte biztos, hogy 7. hely és Bills/Chiefs vagy legjobb esetben Bengals. Uccsó fordulós Dolphins-Jets is Jets W-nek kell lennie.
10-7-el is csoda kell hogy kiessünk, ott a szintén a Dolphins-Jets meccsnek van értéke ( ha kikapunik Steelers és Bengals, gondolom a konfon belüli mérleg miatt, ha a Falcons és a Bengals akkor bent vagyunk, ha a Dolphins nyer az esetben jó, mert Jetset ütöttük, fordítva meg fordított eset )

Ha nyerünk kettőt akkor nem látok opciót, hogy kiessünk.
KeyG
Attól tartok hogy a cicaknal fog eldőlni vagy a North vagy hogy bejutunk-e. És nem látom magunkat esélyesnek a dzsungelben az esetleg Campbell meg Peters nélkül felálló vedelmunkkel.
Benibácsi
Hát ha a Falcons és Steelers W hazai pályán akkor nincs miről beszélni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
Számunkra WC kör szempontjából ha 2 W és 1 L-el számolok a mai Chargers-Titans meccs fontos, fontos lenne a Titans W. Ha nem akkor szinte biztos, hogy 7. hely és Bills/Chiefs vagy legjobb esetben Bengals. Uccsó fordulós Dolphins-Jets is Jets W-nek kell lennie.
10-7-el is csoda kell hogy kiessünk, ott a szintén a Dolphins-Jets meccsnek van értéke ( ha kikapunik Steelers és Bengals, gondolom a konfon belüli mérleg miatt, ha a Falcons és a Bengals akkor bent vagyunk, ha a Dolphins nyer az esetben jó, mert Jetset ütöttük, fordítva meg fordított eset )

Ha nyerünk kettőt akkor nem látok opciót, hogy kiessünk.
KeyG
Attól tartok hogy a cicaknal fog eldőlni vagy a North vagy hogy bejutunk-e. És nem látom magunkat esélyesnek a dzsungelben az esetleg Campbell meg Peters nélkül felálló vedelmunkkel.
több mint 1 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Legalabb a Ravens lett az a csapat aki biztositott vegre Watsonnak egy happy endinget

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 1 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
azért ez kriminalis, hogy az edzői stáb inkább elszabotálja a győzelmet, mintsem segíti
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Még egy statisztika, dobtunk 30-szor 4,6 yardos átlagért és futottunk 28-at 7,1 yard átlagért.
Elején be kellett volna baszni az FG-t és nem kellett volna ennyit dobni, erőltetni.
Harmincszor dobunk egy UDFA QB-val....

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Számunkra WC kör szempontjából ha 2 W és 1 L-el számolok a mai Chargers-Titans meccs fontos, fontos lenne a Titans W. Ha nem akkor szinte biztos, hogy 7. hely és Bills/Chiefs vagy legjobb esetben Bengals. Uccsó fordulós Dolphins-Jets is Jets W-nek kell lennie.
10-7-el is csoda kell hogy kiessünk, ott a szintén a Dolphins-Jets meccsnek van értéke ( ha kikapunik Steelers és Bengals, gondolom a konfon belüli mérleg miatt, ha a Falcons és a Bengals akkor bent vagyunk, ha a Dolphins nyer az esetben jó, mert Jetset ütöttük, fordítva meg fordított eset )

Ha nyerünk kettőt akkor nem látok opciót, hogy kiessünk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Asszem jobb is, hogy ezt a meccset kihagytam...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Ööö oké,
Szépen megvertük magunkat ismét, ezen a meccsen tisztán látszódott, a Huntley-LJ közötti differencia ( megjegyzem, LJ-nek is volt tavaly hasonlóan szar meccse a Browns ellen, de LJ Top 10 kár vitatni ).
Ezen a meccsen is összejött minden ellenünk, missed FG-k, megannyi fumble, hülye döntések egyszerűen nem értem. Ami miatt ki tudunk állni bárki ellen a coaching az is tart vissza minket, gondolok itt arra, hogy a ligaelit keretű Browns, ahol odaát hatalmas ünneplés van, alig a mi hibáinkból tudott megverni minket a liga legjobban fizetett QB játékosával. Ha csak futunk nyerünk, ebben biztos vagyok, agyfaszt kapok már LJ alatt is ezektől az utolsó pár másodpercben állunk fel aztán flag vagy egy elsietett játék vagy timeout ami után kapunk egy delay of game-t, aki azt mondja, hogy ez nem Roman az hazudik. Nem értem valaki aki tud erre értelmes megoldást találni, mondja meg. Leplezni akarjunk, hogy állunk fel? Vagy Roman hív későn játékokat? Agyfaszt kapok.
Queen hülye ezt eddig is tudtuk, olyan messze van Smithtől, hogy leírni se lehet a különbséget.
Tuckert nem fogom hibáztatni, mindenki hibázhat és összességében a védelem sem volt rossz, amíg 20 alatt kapunk addig őket elővenni felesleges.
Dobbins nagy futása sima TD bárhol, bárkinek aki 100%-os állapotban van, ennek ellenére második meccse ő viszi a csapatot kurva jó átlaggal, teljesen más szintű futó, mint bárki a csapatban. Legrosszabb esetben 15 pontot bent hagytunk a meccsben a folyamatos hibákkal mindenki részéről és emiatt kaptunk ki.
JH-nak ideje lenne tovább állni, mert már unom azt a csóváló fejét látni, ha nem sikerül valami. Jobb coachingunk van mint a ligaelit keretű Brownsnak, de Stefanski érdemben bele tudott nyúlni a meccsbe és az Browns O folyamatosan jött fel ezt JH nem tudja és Roman se. Amiben jobbak az a felkészítés.
Végzárásként, agyfasz volt megint átélni, hány módon tudja a Ravens megverni önmagát.
KeyG
roman hívja későn be a játékokat, kb. 15 secnél kezdtünk el felállni a 4.és 1-nél, amikor motionből passzoltatott és éppenhogy el tudta indítani huntley. ez azért is jó, mert a qb-nak semmi ideje nem marad áthívni a játékot, ha alapból szar az ötlet. lj-t hányszor látod játékot áthívni? ez persze lehet az ő hibája is, meg ilyen apró-cseprő dolgokra, hogy nézz szét fiam snap előtt nincs is idő foglalkozni.
gedam
Én ezt jól tudom, csak nem tudtam mindent kora reggel leírni 2 óra alvás után melóba a meccs miatt. 😀
Viszont ha már leírtad, akkor mikor fogjuk megtudni, hogy a QB képes-e pre sneapet readre vagy sem? Amíg Roman nem változtat vagy nem lesz új OC vagy OC HC addig sosem. Egyébként szerintem LJ nem jó pre sneap readbe, ezért is kap one read-es játékokat de ez csak feltevés amíg nem látjuk. Amit Ravens mezben nem fogunk, mert szinte biztos vagyok abban, hogy le akar lépni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gedam 5 699
Ööö oké,
Szépen megvertük magunkat ismét, ezen a meccsen tisztán látszódott, a Huntley-LJ közötti differencia ( megjegyzem, LJ-nek is volt tavaly hasonlóan szar meccse a Browns ellen, de LJ Top 10 kár vitatni ).
Ezen a meccsen is összejött minden ellenünk, missed FG-k, megannyi fumble, hülye döntések egyszerűen nem értem. Ami miatt ki tudunk állni bárki ellen a coaching az is tart vissza minket, gondolok itt arra, hogy a ligaelit keretű Browns, ahol odaát hatalmas ünneplés van, alig a mi hibáinkból tudott megverni minket a liga legjobban fizetett QB játékosával. Ha csak futunk nyerünk, ebben biztos vagyok, agyfaszt kapok már LJ alatt is ezektől az utolsó pár másodpercben állunk fel aztán flag vagy egy elsietett játék vagy timeout ami után kapunk egy delay of game-t, aki azt mondja, hogy ez nem Roman az hazudik. Nem értem valaki aki tud erre értelmes megoldást találni, mondja meg. Leplezni akarjunk, hogy állunk fel? Vagy Roman hív későn játékokat? Agyfaszt kapok.
Queen hülye ezt eddig is tudtuk, olyan messze van Smithtől, hogy leírni se lehet a különbséget.
Tuckert nem fogom hibáztatni, mindenki hibázhat és összességében a védelem sem volt rossz, amíg 20 alatt kapunk addig őket elővenni felesleges.
Dobbins nagy futása sima TD bárhol, bárkinek aki 100%-os állapotban van, ennek ellenére második meccse ő viszi a csapatot kurva jó átlaggal, teljesen más szintű futó, mint bárki a csapatban. Legrosszabb esetben 15 pontot bent hagytunk a meccsben a folyamatos hibákkal mindenki részéről és emiatt kaptunk ki.
JH-nak ideje lenne tovább állni, mert már unom azt a csóváló fejét látni, ha nem sikerül valami. Jobb coachingunk van mint a ligaelit keretű Brownsnak, de Stefanski érdemben bele tudott nyúlni a meccsbe és az Browns O folyamatosan jött fel ezt JH nem tudja és Roman se. Amiben jobbak az a felkészítés.
Végzárásként, agyfasz volt megint átélni, hány módon tudja a Ravens megverni önmagát.
KeyG
roman hívja későn be a játékokat, kb. 15 secnél kezdtünk el felállni a 4.és 1-nél, amikor motionből passzoltatott és éppenhogy el tudta indítani huntley. ez azért is jó, mert a qb-nak semmi ideje nem marad áthívni a játékot, ha alapból szar az ötlet. lj-t hányszor látod játékot áthívni? ez persze lehet az ő hibája is, meg ilyen apró-cseprő dolgokra, hogy nézz szét fiam snap előtt nincs is idő foglalkozni.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Ööö oké,
Szépen megvertük magunkat ismét, ezen a meccsen tisztán látszódott, a Huntley-LJ közötti differencia ( megjegyzem, LJ-nek is volt tavaly hasonlóan szar meccse a Browns ellen, de LJ Top 10 kár vitatni ).
Ezen a meccsen is összejött minden ellenünk, missed FG-k, megannyi fumble, hülye döntések egyszerűen nem értem. Ami miatt ki tudunk állni bárki ellen a coaching az is tart vissza minket, gondolok itt arra, hogy a ligaelit keretű Browns, ahol odaát hatalmas ünneplés van, alig a mi hibáinkból tudott megverni minket a liga legjobban fizetett QB játékosával. Ha csak futunk nyerünk, ebben biztos vagyok, agyfaszt kapok már LJ alatt is ezektől az utolsó pár másodpercben állunk fel aztán flag vagy egy elsietett játék vagy timeout ami után kapunk egy delay of game-t, aki azt mondja, hogy ez nem Roman az hazudik. Nem értem valaki aki tud erre értelmes megoldást találni, mondja meg. Leplezni akarjunk, hogy állunk fel? Vagy Roman hív későn játékokat? Agyfaszt kapok.
Queen hülye ezt eddig is tudtuk, olyan messze van Smithtől, hogy leírni se lehet a különbséget.
Tuckert nem fogom hibáztatni, mindenki hibázhat és összességében a védelem sem volt rossz, amíg 20 alatt kapunk addig őket elővenni felesleges.
Dobbins nagy futása sima TD bárhol, bárkinek aki 100%-os állapotban van, ennek ellenére második meccse ő viszi a csapatot kurva jó átlaggal, teljesen más szintű futó, mint bárki a csapatban. Legrosszabb esetben 15 pontot bent hagytunk a meccsben a folyamatos hibákkal mindenki részéről és emiatt kaptunk ki.
JH-nak ideje lenne tovább állni, mert már unom azt a csóváló fejét látni, ha nem sikerül valami. Jobb coachingunk van mint a ligaelit keretű Brownsnak, de Stefanski érdemben bele tudott nyúlni a meccsbe és az Browns O folyamatosan jött fel ezt JH nem tudja és Roman se. Amiben jobbak az a felkészítés.
Végzárásként, agyfasz volt megint átélni, hány módon tudja a Ravens megverni önmagát.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gedam 5 699
ezt a meccset lehozzuk úgy, hogy csak futunk és nem hagyjuk el a labdát, nem hibázunk, akkor menyertük volna. indokolatlanul sok passzjátékot hívott be a dagi.
nem nagyon emlékszem ennyire gyenge mérkőzésre egyébként, totális csőd.
gedam
Én sem értem miért hanyagoltuk annyiszor a futást. A Steelers ellen is működött és itt is. Ugyanaz az kellett volna mint múlt heten. Tudjátok hogy futni fogunk hát allitsatokk meg ha tudtok.
Benibácsi
a red zoneban rendszeresen jöttek a passzjátékok, 4.-re passzjáték és a 4. negyedben 13-3-nál 11perc volt még, saját térfél 35yardosáról indulunk, szakad a hó és csak passzjátékot hívott. úgy, hogy dobbins rendszeresen5-10-20yardokat futott. vigyázzunk a labdára, futunk=nyerünk.
több mint 1 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Enyit erről ,amíg ez a kibaszott szerencsétlen dagadt nyomorék Roman van itt, addig nincs miről beszélni, vicc basza meg hogy kibaszott 3 pontot tudunk csinálni egy fos védelem ellen, az utolsó 5 mecsen csináltunk 13,27,10,16,3 pontot . Én ez a mecs után úgy basznám ki Romant mint macskát szarni.
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 849
Jesszus, ezt a meccset... itt minden is el volt baszva.
Kezdve a közvetítéssel. Ez milyen fasz rendszer már, hogy a meccs 1/3-a lemarad mert előtte OT van? Sport1-en anno nem okozott gondot elölről elkezdeni a meccset és félidőnél utolérni az élő közvetítést....
Persze utólag azért kiderült, hogy elég volt ebből a meccsből ennyi is.
Remélem aki azt gondolta majd Huntley pótolja LJ-t "mert hát szinte ugyanolyanok", azok nézték ezt a meccset. Huntley tényleg olyan ostoba fasz, hogy nem tudja, hogy el lehet dobni a labdát ha már nincs a zsebben és nem kötelező benyelni a sacket?
Andrews se néz ki olyan szexin ha nincs elkapó és tudnak rá figyelni. Azért egy top TE-nek ennél többször kéne lehúzni a keményebb labdákat.
2 min drive-ot nem tudunk vezetni mert kb instant beszakad a fal.
Szerencsére a védelem meg kivédekezni nem tud 2 min drilleket... nagyon jó, hogy 700napot kihagyott QB-ből is rendes irányítót "csinálunk".
Örülök, hogy Ojabo debütált, de szólhattak volna, hogy ez azt jelenti, hogy mezben nézi a meccset, akkor talán kevésbé vagyok izgatott.
És igen, Haribó kézenfoghatná a sleppet és mehetnek havatlapátolni. Hogy EDC-t mennyire kell megcipőzni azt nem tudom (ilyen edzőkkel franc tudja mennyire a keretben van a hiba), de gyanús hogy neki is kijár a pofon, ha másért nem, hát az elkapóhiány miatt mindenképp.

Ha Queen papíron jó statját nem használjuk ki, hogy valami aprót kapjunk már az elvesztegetett első körért, az tökéletesen igazolja, hogy a FO is elhiszi a saját bullshitjét, hogy itt minden a legnagyobb rendben, csak "nem jött ki a lépés", meg "balszerencse a sok sérülés miatt" és a "sokat fejlődtünk az offseasonban, jövőre behúzzuk".

Elnézést ha valakiben volt némi optimizmus még a meccs után és most rontom itt a hangulatot, de nálam a szezon ma véget ért, legalábbis ami a reményeket illeti. A meccseket becsületből végigszenvedem, de sajnos elkezdtem várni az offseasont, hátha történik valami végre.

Szerkesztette: Snagal
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 707
ezt a meccset lehozzuk úgy, hogy csak futunk és nem hagyjuk el a labdát, nem hibázunk, akkor menyertük volna. indokolatlanul sok passzjátékot hívott be a dagi.
nem nagyon emlékszem ennyire gyenge mérkőzésre egyébként, totális csőd.
gedam
Én sem értem miért hanyagoltuk annyiszor a futást. A Steelers ellen is működött és itt is. Ugyanaz az kellett volna mint múlt heten. Tudjátok hogy futni fogunk hát allitsatokk meg ha tudtok.
több mint 1 éve
gedam 5 699
ezt a meccset lehozzuk úgy, hogy csak futunk és nem hagyjuk el a labdát, nem hibázunk, akkor menyertük volna. indokolatlanul sok passzjátékot hívott be a dagi.
nem nagyon emlékszem ennyire gyenge mérkőzésre egyébként, totális csőd.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Ne tevesszuk el. A D 13 ponton tartotta az ellent. Volt 4 negyede az O nak 2 TD re. Azzal 1 pont difi lett volna ide. Nem olyan bonyi.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
JH egy megafasz, nincs mentseg. Rugjuk ki GR-al es akkor mar mehet Meki is.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
6 ember kuldve, oriasi futosavot leveve sem ertunk volna oda. Ki lepodott meg hogy nem sikerult a D-nek?
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 643
JH, Tucker, Queen, Robinson, Huntley elott jon GR szidasa?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Timeout után Delay of the Game.
Roman……

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Sack. Hamilton.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!