Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 652

pat queen talán idén már tart majd itt játékolvasásban.
gedam
A videok alapjan en irok a D-rol bar nem messzemeno kovetkezteteseket csak tenyleg az adott jatekokrol.
Az elso jelenet egy nagyon jo hivas a jatekunk bal oldalan egy egyszeru keresztezes de jol jatszva elerve a kivant hatast, ha passzjatek akkor 51 tudott volna sietettni de futas ellen is tartotta a szelt es azt olvasta a helyen. Ezt szeretem latni mikor a futas es passz feleloseg szepen egymasra fekszik es kivitelezheto es meg mukodik is ami a hab a tortan. RG "hibajat" 46 csak kihasznalta, de RG hiba nelkul is jol jatszott a csapat a futas ellen es ugyan jott volna +1-2 yard de a resekre meg voltak az emberek es olvastak is ( a mozgasuk alapjan)

A masodik jelenet egyszeru zonazas es 46 itt egyenileg kivaloan jatszotta meg mindketto feladatat es tores nelkuli a mozgasa, gyors es itt emelnem ki Queen-t mert vele ellentetben nem gondolkozik amin nem kell, de majd meglatjuk eles meccsen, de alapvetoen minta jatek tole es szepen a zonaja minden feleloseget megjatszva minta video ILB-rol. Cserebe a masik oldalon a keresztezest benyaltuk de nagyon es mindketto vedonk kikapott es elbuktuk. Gyakorlas-gyakorlas es ez errol szol.

A harmadik jelenet gyonyoru csapatmunka es itt a personell ismerete nelkul az O vagy erobol vagy a megvalosult visszavagasbol a nagyon alacsony sikeressegi rataju vegeredmenyek kozott valaszthatott.
46 ha mar rola volt szo az egyetlen rest ugy fedezte ( nem zarta rogton ) hogy olvasta a mesh pontot es tudta volna fogni ha a futo kapja. De igy tudta elony adas nelkul fedezni a labdat. Fizikailag gyors es remek csipo ami adottsag, de ez az "osztonbol" es az olvasas utani kozott kulonbseg a jatekban, es itt ez latszik gyonyoruen. Az elsobol jonnek a fantasztikus jatekosok, a masodikbol a jo jatekosok. Az elso nem tanithato es Queen-nel ez hianyzik, bar sokszor az olvasas is es utana a jatek mar az esemenyek utani loholas ami azert osszejohet sokszor. Ezzel persze nem 46 HOF tagsagat ecsetelem, mert ez kell tomegesen es eles meccsen a legjobbak ellen is.
Ennel a jateknal a D-nek az O adta a lehetoseget mert nem szabadott volna a felallasunk alapjan megjatszani ezt mert szinte eselytelenek voltak, de ettol a D minden eleme jol jatszott. A QB-nak ezt at kellett volna hivni de ugye ez meg nem az a stage.

A negyedik jelenetnel egy gyonyoru csapatmunka megint es 46 rol kb leirhatnam ugyanazt mint az elobb, de irok a tobbi reszerol a D-nek. A CB tokeletes munkat vegzett az emberen, 51 tokeletesen jatszott az emberen, 26 aki dicserheto es nem is egy picit. Nagyon jol jatszott ha ugy gondolta hogy egyedul van a labdaval szemben, kis komunikacioval-osszecsiszolodassal ha tudja hogy ott van mogotte a sajat ember akkor lehetett volna jobb is.

Az ototdik jelenet az O kivitelezese miatt kar irni rola, mert minden dicseret ertektelen lenne
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 652
ugyan már, az ember 2 éve sérült. volt már olyan, aki 2 év rehabilitációból visszatért úgy, hogy tudta hozni a sérülése előtti játékot?
gedam
Pl. Thomas Davis.
empty taxi
....
Amit No emlitett, hogy itt az eloszezonban jol futunk, meg nem lattam igazoltnak de ez remelem az en hibam, bizisten boldogan alairnam.
RedFive
En nem irtam hogy jol futunk, semmit nem lattam es olvastam azon kivul amit itt irtatok. Az uj fiuk kozul eddig volt futo dicserve es IL. Alapnak veszem hogy a meglevo jatekosok jatszanak majd ahogy tudtak eddig is.

Ha lenne ket WR akirol ugy irnatok mint IL-rol akkor a lehetosegeink is kinyilnanak, de ugye nem, de orulok a TE-nek is minden szempontbol.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Raleigh Webb
Az Udfa wr-ek kozul meg ot fontolnam meg. Elobb meg Polknal es Bridgesnel is.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

pat queen talán idén már tart majd itt játékolvasásban.
gedam
Akkor a LB sorunk robbanasszeru fejlodeset fogjuk tapasztalni? Ross igen jo szerepleserol olvastam en is, aligha veletlen hogy a bennfentes info alapjan az edzo elhozta magaval a Rozsomakoktol. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
gedam 5 700

pat queen talán idén már tart majd itt játékolvasásban.
több mint 1 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Travis Jones 3-5 hét, nem 1.
psychocska
Szeptember 11.én kezdődik az idény, az még majdnem 3 hét. Akár játszhat is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 1 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 twitter.com/GarrettSprints/status/1562454523968233472?t=fmaYiUKAJpTV_Y1fED0sZg&s=19


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 1 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Travis Jones 3-5 hét, nem 1.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
ugyan már, az ember 2 éve sérült. volt már olyan, aki 2 év rehabilitációból visszatért úgy, hogy tudta hozni a sérülése előtti játékot?
gedam
Pl. Thomas Davis.
empty taxi
O minden ACL szakadas es mutet utan hadra foghato lett ujra. *kalapotemel*

Ronnie Stanley iden (remalmomban) 1: Siman szar lesz es nincs orvosi indok. 2: Szar lesz es ujra mutet. Ujabb ev pazarlas.

Jobb esetben: Vagy ujra Allpro forma, vagy epp ellenkezoleg es elobb utobb belatas, visszavonulas mielott kivagjak. (nem opcio? Meglehet)

Ez az ujra Allpro formaba lendules annyira nincs elottem, de igaz hogy mara pesszimistava lettem...
Mas:
Amit No emlitett, hogy itt az eloszezonban jol futunk, meg nem lattam igazoltnak de ez remelem az en hibam, bizisten boldogan alairnam.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Ravens placed running back Gus Edwards on the reserve/physically unable to perform list, meaning he’s out for at least the first four games this season.
KeyG
Es szerintem Stanley-rol se fognak jobb hirek szallingozni...

De legalabb a tobbi invalidus felepulhat a rajtra. Crossfingers.
RedFive
Szerintem nem Jawuan James kezdene ha tudnák, hogy Stanley nem lesz.
KeyG
ugyan már, az ember 2 éve sérült. volt már olyan, aki 2 év rehabilitációból visszatért úgy, hogy tudta hozni a sérülése előtti játékot? látsz videót a csávóról, hogy edz? ennek a sztorinak vége, csak a giga szerződése miatt mindkét félnek érdeke erőltetni, látszatot fenntartani.
gedam
Haribo 3 het egybefuggo edzesmunkat szeretne elobb latni tole, hogy egyaltalan megfontolja a beallitasat. Khm... 2025 elott meg kivagni se lehet.

Meg egy - fajdalmas leiirni is - a legjobb formajaban is max kozepes Jawuan is jobb nala perpill... O persze tok jol van a boreben, a szerzodeseben elvan mint tehen a heren. Anno csutortokon alairt, vasarnap megserult? De nyomorultak vagyunk...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
ugyan már, az ember 2 éve sérült. volt már olyan, aki 2 év rehabilitációból visszatért úgy, hogy tudta hozni a sérülése előtti játékot?
gedam
Pl. Thomas Davis.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
gedam 5 700
Ravens placed running back Gus Edwards on the reserve/physically unable to perform list, meaning he’s out for at least the first four games this season.
KeyG
Es szerintem Stanley-rol se fognak jobb hirek szallingozni...

De legalabb a tobbi invalidus felepulhat a rajtra. Crossfingers.
RedFive
Szerintem nem Jawuan James kezdene ha tudnák, hogy Stanley nem lesz.
KeyG
ugyan már, az ember 2 éve sérült. volt már olyan, aki 2 év rehabilitációból visszatért úgy, hogy tudta hozni a sérülése előtti játékot? látsz videót a csávóról, hogy edz? ennek a sztorinak vége, csak a giga szerződése miatt mindkét félnek érdeke erőltetni, látszatot fenntartani.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Ravens placed running back Gus Edwards on the reserve/physically unable to perform list, meaning he’s out for at least the first four games this season.
KeyG
Es szerintem Stanley-rol se fognak jobb hirek szallingozni...

De legalabb a tobbi invalidus felepulhat a rajtra. Crossfingers.
RedFive
Szerintem nem Jawuan James kezdene ha tudnák, hogy Stanley nem lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Ravens placed running back Gus Edwards on the reserve/physically unable to perform list, meaning he’s out for at least the first four games this season.
KeyG
Es szerintem Stanley-rol se fognak jobb hirek szallingozni...

De legalabb a tobbi invalidus felepulhat a rajtra. Crossfingers.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Ravens placed running back Gus Edwards on the reserve/physically unable to perform list, meaning he’s out for at least the first four games this season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Eddig az itt olvasottak alapjan maradva az O-nel aki jo az a futok es a TE.

Alapvetoen a 2019 jatekunkhoz visszateres adja magat es gyakorlatilag Hurst-ot kicsereltuk egy talan meg jobbra, de eles meccsen majd meglatjuk de itt latszanak jo jelek nala ( IL fogom hivni mert megorjiti a gepet a neve, amig valaki talal neki egy becenevet ) es nem csak a premeccshuszar.

Ahogy mar irtam a visszateres adott legalabbis a fo alapokban, de nagyon biztam-bizok egy WR erkezesebe es a titans volt a celpontom alom szinten, de egy veletlen rookie is ugyanebben az alomkategoriaba tartozott. A nem teljes lelkesedest a visszateres kapcsan ket dolog miatt van, az elpazarolt evek de most legalabb resetr es visszaalltunk a fejlodesi utra, de boy ez igy fajdalmasabb lesz es nehezebben teljesitheto a megnovekedett elvaras miatt ( mindenki fele ). Oriasi menedzselesi hiba, de jobb keson kijavitani mint soha. A masik viszont egy felelmem mert ha azert lepunk vissza mert LJ nem alkalmas onerobol a pQB szerepre akkor a csapat egy erdekes helyzetbe talalja magat. A korlatok miatt nehezen fogunk nagy celokert kuzdeni de ott leszunk es szerencsevel osszejohet de sosem az elso tier-es csapatok kozott. Akkor is le fogjuk kotni LJ-t mert szorakoztato lesz es a padlo is magasan lesz nalunk. Raadasul nem lesz/lenne konnyu lecserelni sem.

Ha nem onerobol nem tudja megoldani hanem a fal-WR aki igazan jo es tudna is segiteni a klasszisaval neki hianya-GR-es meg LJ sem tart ott ezekkel a korulmenyekkel akkor jok lehetunk.

Addig nem leszunk bajnokeselyesek ( most csak O reszerol nezve ) amig LJ nem tud a vonalak melle megbizhatoan dobni. A fent emlitett OL-GR-LJ-elkapo negyesbol mi egyedul a falat tudtuk volna fejleszteni es kerult volna legkevesebb tokebe. Ezert lovagoltam rajta, de addigra mar habzottam mire a futasnal is berogyott a tarsasag.
Amit en csinalnek hogy az elso meccsek utan amit totalisan a W eleresere aldoznam, de ahogy latszik hogy mi nem fogunk tudni azok a csapatok szintjen jatszani akikrol el lehet mondani hogy ok kepesek megnyerni a vaslabdat akkor rogton mar keszulnek a kovetkezo idenyre es eroltetnem ezt a reszet a pasznak es az ebbol folepulo jatekot ami termeszetesen a nem optimalis korulmenyek miatt el fog bukni, de a hibak konnyebben kiszurhatok es a csapat javitasi igenye egyszerubben meghatarozhato es merlegelheto az adott cserekkel milyen javulas erheto el. Teszem hozzz hogy nalunk erre 0.001% eselyt latok de a legtobb csapatnal se lenne nagyobb ahol van "esely" a PO-ra.

Remelem iden a fal mar javult es talan ha visszater es jatszik ugy mindenki ami a normalis jateka/elvaras akkor eleg lesz.
több mint 1 éve
gedam 5 700
Likely epp eloszezoni karriernapot tart. A masodik negyed vege elott 2 perccel mar 8/8 passz/elkapas 100 yard, 1 TD. Duuurva. 😄
RedFive
az a durva, hogy mindeből hozta össze, vagyis nem csak egy valamiben jó, hanem útvonalat fut, zónázás ellen, emberezés ellen, yac huszárkodik, fizikális,, gyors, testcselekkel veri az emberét: érdekes, hogy a 4. körig csúszott. ehhez képest például hamilton egy kicsit csalódás. de összességében erős a draftclass, úgy néz ki most sikerült edc-nek.
gedam
A 4.korig valo csuszasat egy altalanos elkedvtelenedes okozta, amikor a kombajnon lassu 40 yardot futott. Elotte volt o a legjobb TE prospect pozicioban is. Aki meghallgatta Hori draftertekelojet, emlekezhet, hogy meg o is lehuzta emiatt, sot! (Meg a gyenge blokkolo kepessege miatt, amivel nem vitatkoznek)

Az meg most derul ki hogy a hata mogott hagyott meccseken az egyetemi ligaban mutatott eleg biztos keze eleg jo lehet az nfl ben is. Nem egy drabalis Gronk tipus, aki megy elore mint mozdony, a mozgasa es a testcselei valahol TE es WR kozt vannak. Kifinomult, macskaszeru, es ha elkapast kovetoen befordul akkor lesz ott yac is jo esellyel. Az 50/50 esei is igen remenytkeltoek.
RedFive
nekem Pitta jut róla eszembe.
(4 körös, méretben is hasonló, és ő is szeretett küzdeni a labdával elkapás után 😊)
Reméljük hasonlóan sikeres lesz, csak szebb befejezéssel 😊
Snagal
pitta egy klasszikus te nálam, likely alkatilag, eszköztárban meg közelebb van egy méretesebb wr-hez. szóval visszakaptuk wallert, reméljük kevesebb sérüléssel.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
15 snap-pet jatszott, 8x vettek celba, alighanem van tehetsege es iparkodik is kihasznalni azt, hogy szabadnak de minimum passzolhatonak erzekeljek a qb-k. Jo lesz az, foleg ha mar Bateman, Andrews, s a tobbiek is ott lesznek (vice versa) a defense figyelmenek megosztasara.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Likely epp eloszezoni karriernapot tart. A masodik negyed vege elott 2 perccel mar 8/8 passz/elkapas 100 yard, 1 TD. Duuurva. 😄
RedFive
az a durva, hogy mindeből hozta össze, vagyis nem csak egy valamiben jó, hanem útvonalat fut, zónázás ellen, emberezés ellen, yac huszárkodik, fizikális,, gyors, testcselekkel veri az emberét: érdekes, hogy a 4. körig csúszott. ehhez képest például hamilton egy kicsit csalódás. de összességében erős a draftclass, úgy néz ki most sikerült edc-nek.
gedam
A 4.korig valo csuszasat egy altalanos elkedvtelenedes okozta, amikor a kombajnon lassu 40 yardot futott. Elotte volt o a legjobb TE prospect pozicioban is. Aki meghallgatta Hori draftertekelojet, emlekezhet, hogy meg o is lehuzta emiatt, sot! (Meg a gyenge blokkolo kepessege miatt, amivel nem vitatkoznek)

Az meg most derul ki hogy a hata mogott hagyott meccseken az egyetemi ligaban mutatott eleg biztos keze eleg jo lehet az nfl ben is. Nem egy drabalis Gronk tipus, aki megy elore mint mozdony, a mozgasa es a testcselei valahol TE es WR kozt vannak. Kifinomult, macskaszeru, es ha elkapast kovetoen befordul akkor lesz ott yac is jo esellyel. Az 50/50 esei is igen remenytkeltoek.
RedFive
nekem Pitta jut róla eszembe.
(4 körös, méretben is hasonló, és ő is szeretett küzdeni a labdával elkapás után 😊)
Reméljük hasonlóan sikeres lesz, csak szebb befejezéssel 😊
Snagal
És kevesebb sérüléssel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Likely epp eloszezoni karriernapot tart. A masodik negyed vege elott 2 perccel mar 8/8 passz/elkapas 100 yard, 1 TD. Duuurva. 😄
RedFive
az a durva, hogy mindeből hozta össze, vagyis nem csak egy valamiben jó, hanem útvonalat fut, zónázás ellen, emberezés ellen, yac huszárkodik, fizikális,, gyors, testcselekkel veri az emberét: érdekes, hogy a 4. körig csúszott. ehhez képest például hamilton egy kicsit csalódás. de összességében erős a draftclass, úgy néz ki most sikerült edc-nek.
gedam
A 4.korig valo csuszasat egy altalanos elkedvtelenedes okozta, amikor a kombajnon lassu 40 yardot futott. Elotte volt o a legjobb TE prospect pozicioban is. Aki meghallgatta Hori draftertekelojet, emlekezhet, hogy meg o is lehuzta emiatt, sot! (Meg a gyenge blokkolo kepessege miatt, amivel nem vitatkoznek)

Az meg most derul ki hogy a hata mogott hagyott meccseken az egyetemi ligaban mutatott eleg biztos keze eleg jo lehet az nfl ben is. Nem egy drabalis Gronk tipus, aki megy elore mint mozdony, a mozgasa es a testcselei valahol TE es WR kozt vannak. Kifinomult, macskaszeru, es ha elkapast kovetoen befordul akkor lesz ott yac is jo esellyel. Az 50/50 esei is igen remenytkeltoek.
RedFive
nekem Pitta jut róla eszembe.
(4 körös, méretben is hasonló, és ő is szeretett küzdeni a labdával elkapás után 😊)
Reméljük hasonlóan sikeres lesz, csak szebb befejezéssel 😊
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Travis Jones allitolag pusztan annyi serulest szenvedett el a 4.negyedben, hogy megnyultak a szalagok a terdeben, de semmi komoly. Egy het pihi. Pfuuu ez kozel volt. 😤

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
Likely nagyon tetszik, bárhova fel tudod rakni a pályán ő veszélyes a másodvonal ellen. Nagyon remélem tartani tudja ezt majd szeptembertől is a kezdők ellen, mert akkor nagy upgrade lehet.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!