Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Tudom, de Cousinsot azert nem sorolom ebbe a trendteremto kategoriaba, mert o hiaba full garantaltakat kapdos, teljesen pitianer penzeket vagott zsebre Watsonhoz kepest. Nyilvan elfogadnam Kuzin penzet is, de nem egy szint Watson 200+ millios full garantalt szerzodesevel.
Stez
És a helyzetük sem volt ugyanaz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom, de Cousinsot azert nem sorolom ebbe a trendteremto kategoriaba, mert o hiaba full garantaltakat kapdos, teljesen pitianer penzeket vagott zsebre Watsonhoz kepest. Nyilvan elfogadnam Kuzin penzet is, de nem egy szint Watson 200+ millios full garantalt szerzodesevel.

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, igazából Cousins elég régóta ezt csinálja, persze, ott max 3 év volt, de ha folyamatosan magadra fogadsz, akkor jöhetsz ki jobban, mint egy nagy szerződésből, Suh is elég szépen csinálta ezt

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Zach Wilson terdserulese pikans elso heti meccset hozhatna a Ravens - Jets derbyn.

Lamar vs Flacco?

LOL
RedFive
Hat igazabol Watson uj trendet teremtett, mostantol kb. az osszes hype-olt kube full garantalt penzt akar majd.
A nagyobb baj, hogy meg is fogjak kapni.
Stez
Nem Watson teremtette, hanem a Browns akik egy olyan játékost fizettek meg aki nem akart ott játszatni, aki azelőtt nem játszott másfél éve, aki akár még másfél évig nem játszik a szerződéskötés után, arról ne is beszéljünk, hogy egy normális ember mennyire értékeli az ilyen embert, de a Jags szurkolók megmutatták hogyan.
A Browns egy új divatot teremtett és a Mayfield sérülten/nem sérülten játszásáról ne is beszéljünk.

Igen, ha nem itt LJ azt amit kér meg fogja kapni, mert volt egy kétségbeesett csapat akik ráhúztak mindent Mayfieldre és megfizettek valakit azért, hogy mentsék magukat. És innentől ez a kiindulási alap, nem Mahomes vagy Rodgers szerződése akiknek jár is annyi, hanem Watson....

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Zach Wilson terdserulese pikans elso heti meccset hozhatna a Ravens - Jets derbyn.

Lamar vs Flacco?

LOL
RedFive
Hat igazabol Watson uj trendet teremtett, mostantol kb. az osszes hype-olt kube full garantalt penzt akar majd.
A nagyobb baj, hogy meg is fogjak kapni.

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
LJ teljesen garantált szerződést akar.
KeyG
Es jobbat mint D.Watson.
5 ev 250 milla full garantalt, gondolom erre hajtanak a mamaval. Sokat akar a szarka, de birja e a hollo farka? 😕

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Zach Wilson terdserulese pikans elso heti meccset hozhatna a Ravens - Jets derbyn.

Lamar vs Flacco?

LOL

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
The Ravens have signed outside linebacker Trent Harris, adding depth to the position after losing Vince Biegel to a season-ending Achilles injury early in training camp.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
LJ teljesen garantált szerződést akar.
KeyG
Én meg Salma Hayek-et 25 évesen.
Ja, vagy nem vágyálmokat sorolunk? 😀
Snagal
Amíg lesznek olyan kétségbeesett franchiseok akik képesek megfizetni egy #yousickfuck qbt, akkor egy volt MVP ne kapná meg amit kér 25 évesen? 😃

Egyébként én Salma Hayekot most is elfogadnám, nem értem miért válogatsz. 😃
KeyG
Én megértem, 25évesen én is többet ki tudnék hozni egy Salma Hayek-ből mint jelen állapotomban.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
LJ teljesen garantált szerződést akar.
KeyG
Én meg Salma Hayek-et 25 évesen.
Ja, vagy nem vágyálmokat sorolunk? 😀
Snagal
Amíg lesznek olyan kétségbeesett franchiseok akik képesek megfizetni egy #yousickfuck qbt, akkor egy volt MVP ne kapná meg amit kér 25 évesen? 😃

Egyébként én Salma Hayekot most is elfogadnám, nem értem miért válogatsz. 😃

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
LJ teljesen garantált szerződést akar.
KeyG
Én meg Salma Hayek-et 25 évesen.
Ja, vagy nem vágyálmokat sorolunk? 😀
több mint 1 éve
gedam 5 700
LJ teljesen garantált szerződést akar.
KeyG
le kell ültetni és megmondani neki, hogy az a brownsnál van és azok ezért nem nyertek az utóbbi időben semmit és nem is fognak a közeljövőben sem, mert ilyen szerződéseket kötnek.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
LJ teljesen garantált szerződést akar.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
travis pusztított éjszaka. nem kicsit lökne a védőfalon, ha középről lenne valaki, aki 1v1ben passrusht is generál, nem csak a futást fogja

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
 www.outkick.com/lamar-jackson-contract-ravens-fully-guaranteed-deal-deshaun-watson-230-million/

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Likely nagyon hasznos, Bridges jól használja a magasságát, Polk rövid gyors yardokra tökéletes.
Huntleyval tetszett a pass game nagyon.
Travis Jones a védelemből is bejövős.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Isaiah Likely bemutatkozasa


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Harbaugh nem veszi fél vállról az előszezont.


A meccsen megsérült James Proche 1-2 hetet biztos kihagy majd.
iktriad
Proshe sztem nem lepett palyara a meccsen, alighanem edzesen serult meg. Wallace viszont a meccsen szerzett be vmi terdserulest.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 343 — maci faszán vitézkötés
Top plays:


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harbaugh nem veszi fél vállról az előszezont.


A meccsen megsérült James Proche 1-2 hetet biztos kihagy majd.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Gus the Bus viszont nem lesz ott az elso forduloban. Ki hitte volna?
RedFive
Azért van 8 futó a rosteren, nyilván Mike Davis nem Gus, de én Badie-t erőltetném, mert ő a jövő a passzjátékban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
Gus the Bus viszont nem lesz ott az elso forduloban. Ki hitte volna?
RedFive
és runi sztenli? szerintem pályán már nem látjuk, de nem most, hanem soha. szóval dobbins tökmindegy játszik-e, mert a támadófalunk így fog felállni: jawuan james, ben powers, talán linderbaum, de vszeg mekari, zeitler, moses. ez az egység liga alja. az elkapósor liga alja. de egyébként lamar mindent megkap és ha nem passzol 500yardot akkor lehet szidni megint. egészen elképesztő az a félremenedzselés, ami itt edc alatt megy.
gedam
Szerintem Stanley kezdő lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gedam 5 700
Gus the Bus viszont nem lesz ott az elso forduloban. Ki hitte volna?
RedFive
és runi sztenli? szerintem pályán már nem látjuk, de nem most, hanem soha. szóval dobbins tökmindegy játszik-e, mert a támadófalunk így fog felállni: jawuan james, ben powers, talán linderbaum, de vszeg mekari, zeitler, moses. ez az egység liga alja. az elkapósor liga alja. de egyébként lamar mindent megkap és ha nem passzol 500yardot akkor lehet szidni megint. egészen elképesztő az a félremenedzselés, ami itt edc alatt megy.
több mint 1 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 twitter.com/RealmRavens/status/1557192325851451392?t=o5wk0S7SOa2XGwCKhDiokw&s=19


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related