Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Jatszani fog mert ugyan nem hiszek a 32 csapat egyetert hogy tulfizetes. Eleg egy aki beprobalkozik es a tulajoknal detto. Viszont jatszani fog mert el kell adnia magat, szorakoztato, de mondjuk egy eredmenytelenseg mellett legalabb annyi negativ hang is lenne, sot. LJ jo es rossz helyzetben is van. Nem kapott "lehetoseget" bizonyitani, de bizony oriasi hianyossagokkal van tele. Az hogy ezek a kerdojelek a csapat miatt nem lett megvalaszolva vagy LJ miatt nem azt meg nem tudjuk. Tud nyerni es ez fontosabb mint a hogyan. De amikor "dobni kell szituaciokat", szelre a vonalak melle azokat nem tudta megoldani. Hiaba tudja kihasznalni es dobni is a folyamatos 3. es hosszun mindig elbukott. Lehet el is fog, de a fal sem es az elkapok sem segitettek.

En ezert haragszom a EDC-re mert ennek itt mar nem kellene kerdesnek lennie. 2 eve ezt irom, most nem marad mas mint az alacsonyabb tendert ra kell rakni majd es bearaztattni a piaccal es utana lehet donteni hogy megadjuk vagy az elsokorokbol ujra kezdjuk. Izzadjon a masik csapat.

LJ magara fogadt es ezert fog jatszani. O vallalja a kockazatot mert itt lerakott szerzodesevel sem kellene aggodnia a jovon akar megserul akar nem ( ez feltetelezes de valoszinu ).
több mint 1 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Szerintem az tuti, hogy a tulajok a Browns baromságát látva biztosan összezárnak és nem lesz még egy olyan barom franchise, aki full garantált szerződést ad. Szóval hiába játszik erre Lamar, jó eséllyel nem lesz ilyen csapat a ligában. Csak ennek tudatában lenni ügynök nélkül igen nehéz.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a szezon eldönti, hogy kap -e itt szerződést Lamar, vagy nem.
psychocska
ezzel lj túl nagyot kockáztat szerintem, de ő tudja. a csapat szinte csak jól jöhet ki a dologból.
gedam
kivéve ha jövőre elmegy és meg kell oldani, hogy hasonló szinten legyen utánpótlás, cserébe meg jön egy 3. körös cetli 2024-re.
mindkét félnek kockázatos, bár ha tényleg ilyen max szerződést akart, garantáltan, akkor szerintem a Ravens FO jól dolgozott
Klaci79
Ha bajnok lesz, akkor őt is megfizetik, mint Flaccót 😊

Amúgy ott a franchise tag opciónak, szóval nem feltétlenül egy kompenzációs pickkel kell számolni távozása esetén is. Ha pedig senki sem vinné el az idény végén, akkor valóban felesleges 250 millás garantáltat adni, hiszen 32 csapat ért egyet abban, hogy túlfizetés lenne

több mint 1 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Ez a szezon eldönti, hogy kap -e itt szerződést Lamar, vagy nem.
psychocska
ezzel lj túl nagyot kockáztat szerintem, de ő tudja. a csapat szinte csak jól jöhet ki a dologból.
gedam
kivéve ha jövőre elmegy és meg kell oldani, hogy hasonló szinten legyen utánpótlás, cserébe meg jön egy 3. körös cetli 2024-re.
mindkét félnek kockázatos, bár ha tényleg ilyen max szerződést akart, garantáltan, akkor szerintem a Ravens FO jól dolgozott
Klaci79
A pletykák szerint Biscotti azt mondta... Mert a Browns hülye szerződést kötött, nem kell másnak is hülyének lenni...
kátrány
És ebben 100%-ig igaza van.
A Browns kényszerpályán volt, hülyeség lenne ezt az utat innét kezdve trendnek tekinteni.
több mint 1 éve
gedam 5 702

igaza van, lj helyében én sem játszanék, túl nagy kockázat. én is szeretem a ravenst, de ha lj megsérül úgy, hogy neki sanyi lesz, akkor befejeztem a szurkolást, mert nem fogok olyan franchisenak szurkolni, amelyik piszkos módszerekkel szúr ki játékosokkal, mint a browns bakerrel. és nem érdekel, hogy lj volt a túl mohó vagy a ravens volt túl fukar, akkor nálam ez egy rg3 szintű sztori lesz.
több mint 1 éve
gedam 5 702
Oke, akkor vegre napirendrol le van veve. A legjobban mar az kurta fel az agyam, hogy szappanoperai nyujtasa volt a dolognak. Tegye oda magat mindenki es javuljon Lamar targyalasi alapja, legyen PO, legyen meneteles. Baszok en ra, hogy milyen atlagfizut harcol ki maganak, bar full garantaltat akkor sem adnek neki. Ennyi.

Mas: a szamomra legerdekesebb kerdesek top 3as listaja:
O#: A fal. Tudunk e Linderbaum potencialjara epiteni, a futomunkank eloszezonban nem tetszett. A Huntley - Lamar nagysagrendi kulonbseg passzjateknal megmutatkozik e vegre, fogjuk e a szeleket tamadni vegre, lesz e ehhez eleg jo fegyver? A TE jatekok. Likely. Bateman. Kinek lesz ez kiugro ev?

D#: Mibol fogunk passrusht generalni? A tobb safetys felallasokkal, a tobb zonazassal romlik-e majd a futasvedelmunk? Sztem romlani fog valamennyit, de vajon ezt a turnover mutatonk remelheto javulasa reven elengedhetjuk?

Lamar visszater e MVP varomanyosok koze?
RedFive
reméljük ja’wuan jól játszik egész szezonban és akkor lesz esélye lj-nek is. stanley nem tehet róla, hogy megsérült, meg jobbulást neki, hajrá, de attól még egy rákos daganat a franchise testén. és ez sokkal nagyobb gond már 2 éve, mint lamar. a fal upgrade is az ő bizonytalan státusza miatt maradt el részben. mert ha egyértelmű, hogy nem térhet vissza, nagy fájdalmakkal benyeljük a szerződését és továbblépünk. de nem, az fo, a szurkolók, stanley egyemberként hitegetik magukat a teljesen valószínűtlen kimenetellel, hogy ez az ember visszatér és elitként tér vissza. nem fog.és ezért is edc a hibás. hogy szar ritmusban lökte neki oda a nagy pénzt és hogy nem mert a helyére draftolni első, második körben, mert mindenkinek azt hazudja, hogy a ravens nagy értéke és ameddig ő peszerződött vele addig az is marad. a stanley szerződés a lamar kontraktust is befolyásolja: meggyőződésem, ha nincs ez a pancserség lj-nek már odalökték volna a 280 garantáltat, tuti. egyszerűen már nem meri.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Oke, akkor vegre napirendrol le van veve. A legjobban mar az kurta fel az agyam, hogy szappanoperai nyujtasa volt a dolognak. Tegye oda magat mindenki es javuljon Lamar targyalasi alapja, legyen PO, legyen meneteles. Baszok en ra, hogy milyen atlagfizut harcol ki maganak, bar full garantaltat akkor sem adnek neki. Ennyi.

Mas: a szamomra legerdekesebb kerdesek top 3as listaja:
O#: A fal. Tudunk e Linderbaum potencialjara epiteni, a futomunkank eloszezonban nem tetszett. A Huntley - Lamar nagysagrendi kulonbseg passzjateknal megmutatkozik e vegre, fogjuk e a szeleket tamadni vegre, lesz e ehhez eleg jo fegyver? A TE jatekok. Likely. Bateman. Kinek lesz ez kiugro ev?

D#: Mibol fogunk passrusht generalni? A tobb safetys felallasokkal, a tobb zonazassal romlik-e majd a futasvedelmunk? Sztem romlani fog valamennyit, de vajon ezt a turnover mutatonk remelheto javulasa reven elengedhetjuk?

Lamar visszater e MVP varomanyosok koze?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez a szezon eldönti, hogy kap -e itt szerződést Lamar, vagy nem.
psychocska
ezzel lj túl nagyot kockáztat szerintem, de ő tudja. a csapat szinte csak jól jöhet ki a dologból.
gedam
kivéve ha jövőre elmegy és meg kell oldani, hogy hasonló szinten legyen utánpótlás, cserébe meg jön egy 3. körös cetli 2024-re.
mindkét félnek kockázatos, bár ha tényleg ilyen max szerződést akart, garantáltan, akkor szerintem a Ravens FO jól dolgozott
Klaci79
A pletykák szerint Biscotti azt mondta... Mert a Browns hülye szerződést kötött, nem kell másnak is hülyének lenni...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Ez a szezon eldönti, hogy kap -e itt szerződést Lamar, vagy nem.
psychocska
ezzel lj túl nagyot kockáztat szerintem, de ő tudja. a csapat szinte csak jól jöhet ki a dologból.
gedam
kivéve ha jövőre elmegy és meg kell oldani, hogy hasonló szinten legyen utánpótlás, cserébe meg jön egy 3. körös cetli 2024-re.
mindkét félnek kockázatos, bár ha tényleg ilyen max szerződést akart, garantáltan, akkor szerintem a Ravens FO jól dolgozott
több mint 1 éve
Sigismundus Baltimore Ravens Hawaii Rainbow Warriors 14
Ejj, a K-hajtó életbe.....

Sigismundus
több mint 1 éve
gedam 5 702
Ez a szezon eldönti, hogy kap -e itt szerződést Lamar, vagy nem.
psychocska
ezzel lj túl nagyot kockáztat szerintem, de ő tudja. a csapat szinte csak jól jöhet ki a dologból.

Szerkesztette: gedam
több mint 1 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Ez a szezon eldönti, hogy kap -e itt szerződést Lamar, vagy nem.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 177

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
gedam 5 702
A fuzovelkifele a Bills meccsrol van par video. A legutolso VonM sack van. En tickelni kezdtem. Azt hagyom hogy a rajongok tobsege ebben a VM kiralysagat latjak, sirni tudnek hogy ezzel a falmunkaval ellenuk semmire nem mentek volna. Pedig az mar egy nagy negativum hogy a 4 emberes nyomast 6 tamado nem tud felvenni es 4 elkaponak kell elvernie 7 vedot. Es megis megcsinalta volna LJ vagy lett volna ideje, de meg ezt sem birtuk eddig osszerakni. Iden remelem vegre osszeall.

A kerdesem tudjuk ki lesz mar a LG? Arra legalabb sok jelentkezo volt.
no
a hivatalos kezdőben ben powers-t írják
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
A fuzovelkifele a Bills meccsrol van par video. A legutolso VonM sack van. En tickelni kezdtem. Azt hagyom hogy a rajongok tobsege ebben a VM kiralysagat latjak, sirni tudnek hogy ezzel a falmunkaval ellenuk semmire nem mentek volna. Pedig az mar egy nagy negativum hogy a 4 emberes nyomast 6 tamado nem tud felvenni es 4 elkaponak kell elvernie 7 vedot. Es megis megcsinalta volna LJ vagy lett volna ideje, de meg ezt sem birtuk eddig osszerakni. Iden remelem vegre osszeall.

A kerdesem tudjuk ki lesz mar a LG? Arra legalabb sok jelentkezo volt.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ebbul ma epp nem lesz semmi.

Ha megis, akko' trollkodasbol jeles!


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Lamar Jackson told reporters today that his deadline to get a contract extension done with the Ravens is Friday.


És ha lejár mi lesz? Eldönti, hogy cserét kér, vagy nem ír alá év végén?
KeyG
Lehet, hogy kivár. Elhiszi, hogy tol egy MVP szezont és akkor mindet is visz. Amúgy lehet az FO is úgy van vele, hogy majd megállapodunk. Rövid távon szomorú ha megsérül, de hosszú távon nem biztos... Illetve egy újab PO meltdown sem biztos, hogy az óriáslóvé irányába mutatna.
pharmateg
Jackson kezdte el ezeket a "határidőket" felállítani.
Nyilván kontextus nélkül ezek csak vad találgatások, de ezek alapján az enyém továbbra is az, hogy LJ nem érzi magát annyira magabiztosnak, hogy ha nem lesz szerződés akkor majd egy mvp szezon után keményen felveri az értékét.
Szerintem ő szeretné most ezt nagyon lezárni ezért elfogadja a FO ajánlatát az utolsó pillanatban, amit jó eséllyel a csapat is tud, ezért nem kapkodnak mindent is megadni.
Ahogy valakinek a korábbi hasonlatára referáljak: szerintem Jackson fogja félrerántani a kormányt pénteken.
több mint 1 éve
pharmateg Baltimore Ravens 4
Lamar Jackson told reporters today that his deadline to get a contract extension done with the Ravens is Friday.


És ha lejár mi lesz? Eldönti, hogy cserét kér, vagy nem ír alá év végén?
KeyG
Lehet, hogy kivár. Elhiszi, hogy tol egy MVP szezont és akkor mindet is visz. Amúgy lehet az FO is úgy van vele, hogy majd megállapodunk. Rövid távon szomorú ha megsérül, de hosszú távon nem biztos... Illetve egy újab PO meltdown sem biztos, hogy az óriáslóvé irányába mutatna.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Lamar Jackson told reporters today that his deadline to get a contract extension done with the Ravens is Friday.


És ha lejár mi lesz? Eldönti, hogy cserét kér, vagy nem ír alá év végén?
KeyG
Eleg nagy flash lenne megaszerzodessel inditani a szezont. Lamar rarugna az ajtot a csehora. Ha lenne stiluserzeke...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 177
Lamar Jackson told reporters today that his deadline to get a contract extension done with the Ravens is Friday.


És ha lejár mi lesz? Eldönti, hogy cserét kér, vagy nem ír alá év végén?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Szerintem lassan mar ott tarthatnak hogy 250 amibol 200 garis. Ird ala! Meg neeeem, all in! Es jatsszak a 'ki rantja elobb felre a kormanyt' jatekot.
RedFive
az elszórt infómorzsák alapján én arra tippelek, hogy reális (értsd nem végtelen garantált, meg örökélet) de korrekt szerződést tettünk le elé és Jackson a határidőig (szezon kezdet, amit elvileg ő "szabott" mint nem hivatalos deadline ameddig ezt szeretné rendezni) alá is fog írni, de addig is megpróbálja kisajtolni azt ami még a csapatban benne van.

ps: mondjuk azt sosem értettem meg, hogy a legtöbb ilyen srác ha nem is szegény de egy átlag életszínvonalról érkezik. Akkor miért jó mindegyiknek kifosztani a bankot, ahelyett, hogy hagyna bennt egy kis tőkét a csapat többi részére is, ami a te munkádat is segítheti??
Én előbb kérném, hogy 250 millió helyett elfogadok 200at de akkor garantálják nekem, hogy 50 milliót a falra/elkapókra költenek a következő FA piacon amibe bizonyos fokon beleszólást is kérek.
Snagal
En inkabb tippelnek melyszegenysegbol feltoro, apa nelkul felnovo esetleg meg bandak olelesebol szabadulo atlag feka sporikra, akiknek az anutaja 3 helyen gurcolt, stb, stb. Klise, ami a valosaghoz megis kozelibb.

Ott a csalad a nyakan, anyu, tesok, minden lehuto. En nagyon orulnek annak amit irsz, es vegre tenyleg alairna ha mar Bisciotti elhatralt a falig, akkor illene ismernie azt a szot hogy kompromisszum...

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Szerintem lassan mar ott tarthatnak hogy 250 amibol 200 garis. Ird ala! Meg neeeem, all in! Es jatsszak a 'ki rantja elobb felre a kormanyt' jatekot.
RedFive
az elszórt infómorzsák alapján én arra tippelek, hogy reális (értsd nem végtelen garantált, meg örökélet) de korrekt szerződést tettünk le elé és Jackson a határidőig (szezon kezdet, amit elvileg ő "szabott" mint nem hivatalos deadline ameddig ezt szeretné rendezni) alá is fog írni, de addig is megpróbálja kisajtolni azt ami még a csapatban benne van.

ps: mondjuk azt sosem értettem meg, hogy a legtöbb ilyen srác ha nem is szegény de egy átlag életszínvonalról érkezik. Akkor miért jó mindegyiknek kifosztani a bankot, ahelyett, hogy hagyna bennt egy kis tőkét a csapat többi részére is, ami a te munkádat is segítheti??
Én előbb kérném, hogy 250 millió helyett elfogadok 200at de akkor garantálják nekem, hogy 50 milliót a falra/elkapókra költenek a következő FA piacon amibe bizonyos fokon beleszólást is kérek.
Snagal
Pont azért, mert a lehető legrövidebb idő alatt a legtöbb pénzt szeretnék. Tudják milyen pénz nélkül, és gondolom minél többet kérnek, annál kevésbé tartják esélyesnek, hogy a jövőben visszacsúsznának a rossz anyagi létbe. Az, hogy azt a sokat elherdálják, vagy nem feltétlen okosan költik, már egy másik dolog.
több mint 1 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Szerintem lassan mar ott tarthatnak hogy 250 amibol 200 garis. Ird ala! Meg neeeem, all in! Es jatsszak a 'ki rantja elobb felre a kormanyt' jatekot.
RedFive
az elszórt infómorzsák alapján én arra tippelek, hogy reális (értsd nem végtelen garantált, meg örökélet) de korrekt szerződést tettünk le elé és Jackson a határidőig (szezon kezdet, amit elvileg ő "szabott" mint nem hivatalos deadline ameddig ezt szeretné rendezni) alá is fog írni, de addig is megpróbálja kisajtolni azt ami még a csapatban benne van.

ps: mondjuk azt sosem értettem meg, hogy a legtöbb ilyen srác ha nem is szegény de egy átlag életszínvonalról érkezik. Akkor miért jó mindegyiknek kifosztani a bankot, ahelyett, hogy hagyna bennt egy kis tőkét a csapat többi részére is, ami a te munkádat is segítheti??
Én előbb kérném, hogy 250 millió helyett elfogadok 200at de akkor garantálják nekem, hogy 50 milliót a falra/elkapókra költenek a következő FA piacon amibe bizonyos fokon beleszólást is kérek.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Szerintem lassan mar ott tarthatnak hogy 250 amibol 200 garis. Ird ala! Meg neeeem, all in! Es jatsszak a 'ki rantja elobb felre a kormanyt' jatekot.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés


Lehet a hozzaszolasok kozt csemegezni...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!