Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
A vártnál mindenképpen simább győzelem, kellemes meglepetés az O játéka, bár most tényleg volt OL is a meccsen.

7-5, tartjuk a tempót, az önbizalmunk mindenképpen nőtt a mai meccs után.

4 meccs maradt, amiből igazából 3-at hozni kell (Colts, Browns, Bengals), és akkor 10-6-al PO.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
ok, majd en irok 😊

JH-jo foedzo, kirakhato a kamerak ele, mindig mindenkinek tiszta a meze es kave sose fogy el az irodaban. De a jatekhoz minimalis koze van, hagyja a DC-t es OC-t dolgozni. Gyakorlatilag ok kell hogy jok legyenek, mert JH nem tudja atvenni ha szukseg lenne ra. Ez egy nagy problema, hogy ezek nevei DPees es MM.

MM- lehet jo lenne, neki van a legtobb kifogasa, a keret eleg szar, de mindent megtesz hogy ne higyjunk benne.

DP- Neki megvan a kerete es raadasul a jatek kepe ellentetes a fr.tortenelmevel, identitasaval. Ezert JH es Ozzie is felelosek, sot lehet ok kertek ezt DP-tol, de neki akkor sincs mentsege, ettol a kerettol tobb kell.

Ozzie-fantasztikus...volt. Ma mar kozepszer atlagos, vannak jo es rossz megoldasai. Kirugni nem feltetlenul kell, mert nem varhato az allando fantasztikussag, de amit most lerak az asztalra az mastol sem lenne lehetetlen keres, de egy kis megujulas akar jot is tehetne.

A baj hogy korkorosen bezartuk a problemat. Az identitasunkat kell rendberakni, kemeny-harcias-retteget D-t akarok ( nem kell verhetetlennek lennie). A hagyomany folytatodott ugyan "a D sokkal erosebb" csapat vagyunk, csak ez kozepesnel jobb D-el es ordas szar O-el jott ossze.

Alapvetoen mindenki mellett vannak ervek es ellenervek.
JH a szememben nem lenyeges, de az egoja ne legyen a csapat karara, mert ha marad a 2 leglegenyesebb elem a DC es az OC szemelye.

Ezek a nem kirugo okok, csak a nem egyetertesem aminel elfogadom, hogy ok ertenek hozza jobban.
A felmerulo problemak megoldasat gyakran maskepp oldanam meg, az idei 2 legfontosabbat is. Ezt innentol irtam a tavalyi ev befejezesetol. A problema megallapitasaig egyetertes volt, a passz elleni vedekezes es az OL. De RW elengedesevel az egyik feladat eleg nehez lett, hisz a javitas helyett a szintentartas is komoly feladat lett. RW nem kert irrealisan sokat. JS (aki miatt kell Carr) es Flacco engedhetett volna a penzebol idealis esetben es ha nem ( akkor kapjak be ) akkor Carr, TE-ek hada ( nem hianyoznanak, igy utolag elmondhato) + AH penze eleg lett volna RW-nek.
A passz elleni D, hiaba toltjuk fel a sec-t ha nincs nyomas ( ez pedig olcso), szerencsenkre az AFC 80%-nak nincs elsoszamu QB-ja ( ezek ellen meg meg inkabb kellene a nyomas). A tragedia, hogy ez egy regebbi problema es szinte masolhatom at jovore is, hacsak valaki nem rugdossa meg erte DP-t vegre.
no
Én alapvetően JH mellett vagyok (persze a megfelelő DC/OC -kkel). Jók a meglátásai a pálya mellett és a bíróknál is igyekszik képviselni a csapat érdekeket.
Viszont félek az ő öltözőbeli mentalitása nem fér össze azzal, hogy olyan alapanyag legyen ami szerintem egy " kemeny-harcias-retteget D"-hez kell. Anno RL vezette az ilyen embereket és kordában tartotta JH szerintem erre nem képes, amire számomra egyértelmű jel volt az is hogy Polardot (is) leépítette a csapatból a SB után.
JH mellett lehetséges a régi D felfogást újra megvalósítani?
Snagal
milyen meglatasai? A piros zaszlos eseteket a fulere mondjak akik a tv-n nezik.
több mint 6 éve
gedam 5 702
ok, majd en irok 😊

JH-jo foedzo, kirakhato a kamerak ele, mindig mindenkinek tiszta a meze es kave sose fogy el az irodaban. De a jatekhoz minimalis koze van, hagyja a DC-t es OC-t dolgozni. Gyakorlatilag ok kell hogy jok legyenek, mert JH nem tudja atvenni ha szukseg lenne ra. Ez egy nagy problema, hogy ezek nevei DPees es MM.

MM- lehet jo lenne, neki van a legtobb kifogasa, a keret eleg szar, de mindent megtesz hogy ne higyjunk benne.

DP- Neki megvan a kerete es raadasul a jatek kepe ellentetes a fr.tortenelmevel, identitasaval. Ezert JH es Ozzie is felelosek, sot lehet ok kertek ezt DP-tol, de neki akkor sincs mentsege, ettol a kerettol tobb kell.

Ozzie-fantasztikus...volt. Ma mar kozepszer atlagos, vannak jo es rossz megoldasai. Kirugni nem feltetlenul kell, mert nem varhato az allando fantasztikussag, de amit most lerak az asztalra az mastol sem lenne lehetetlen keres, de egy kis megujulas akar jot is tehetne.

A baj hogy korkorosen bezartuk a problemat. Az identitasunkat kell rendberakni, kemeny-harcias-retteget D-t akarok ( nem kell verhetetlennek lennie). A hagyomany folytatodott ugyan "a D sokkal erosebb" csapat vagyunk, csak ez kozepesnel jobb D-el es ordas szar O-el jott ossze.

Alapvetoen mindenki mellett vannak ervek es ellenervek.
JH a szememben nem lenyeges, de az egoja ne legyen a csapat karara, mert ha marad a 2 leglegenyesebb elem a DC es az OC szemelye.

Ezek a nem kirugo okok, csak a nem egyetertesem aminel elfogadom, hogy ok ertenek hozza jobban.
A felmerulo problemak megoldasat gyakran maskepp oldanam meg, az idei 2 legfontosabbat is. Ezt innentol irtam a tavalyi ev befejezesetol. A problema megallapitasaig egyetertes volt, a passz elleni vedekezes es az OL. De RW elengedesevel az egyik feladat eleg nehez lett, hisz a javitas helyett a szintentartas is komoly feladat lett. RW nem kert irrealisan sokat. JS (aki miatt kell Carr) es Flacco engedhetett volna a penzebol idealis esetben es ha nem ( akkor kapjak be ) akkor Carr, TE-ek hada ( nem hianyoznanak, igy utolag elmondhato) + AH penze eleg lett volna RW-nek.
A passz elleni D, hiaba toltjuk fel a sec-t ha nincs nyomas ( ez pedig olcso), szerencsenkre az AFC 80%-nak nincs elsoszamu QB-ja ( ezek ellen meg meg inkabb kellene a nyomas). A tragedia, hogy ez egy regebbi problema es szinte masolhatom at jovore is, hacsak valaki nem rugdossa meg erte DP-t vegre.
no
Én alapvetően JH mellett vagyok (persze a megfelelő DC/OC -kkel). Jók a meglátásai a pálya mellett és a bíróknál is igyekszik képviselni a csapat érdekeket.
Viszont félek az ő öltözőbeli mentalitása nem fér össze azzal, hogy olyan alapanyag legyen ami szerintem egy " kemeny-harcias-retteget D"-hez kell. Anno RL vezette az ilyen embereket és kordában tartotta JH szerintem erre nem képes, amire számomra egyértelmű jel volt az is hogy Polardot (is) leépítette a csapatból a SB után.
JH mellett lehetséges a régi D felfogást újra megvalósítani?
Snagal
nem, írtja az erős egyéniségű játékosokat maga körül, ő ezeket problémásnak hívná. ezért is van nálunk annyi arctalan játékos a keretben. az sb szerintem annak volt köszönhető, hogy a lázadás után ray átvette az öltözőben az irányítást. onnantól meg a koordinátorok hívták a játékokat, rl felügyelte a csapatot, haribó meg hagyta, hátha kisül ebből vmi jó. (persze ez így elég sarkos féligazság)
aztán utána meg jött a leszámolás és a hangadók elzavarása. azóta meg látjuk önmagától mire képes jh. egy középszar csapatot összerakni, amelyik éppen annyira szar, hogy semmit nem ér el, de az állása megmarad.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
ok, majd en irok 😊

JH-jo foedzo, kirakhato a kamerak ele, mindig mindenkinek tiszta a meze es kave sose fogy el az irodaban. De a jatekhoz minimalis koze van, hagyja a DC-t es OC-t dolgozni. Gyakorlatilag ok kell hogy jok legyenek, mert JH nem tudja atvenni ha szukseg lenne ra. Ez egy nagy problema, hogy ezek nevei DPees es MM.

MM- lehet jo lenne, neki van a legtobb kifogasa, a keret eleg szar, de mindent megtesz hogy ne higyjunk benne.

DP- Neki megvan a kerete es raadasul a jatek kepe ellentetes a fr.tortenelmevel, identitasaval. Ezert JH es Ozzie is felelosek, sot lehet ok kertek ezt DP-tol, de neki akkor sincs mentsege, ettol a kerettol tobb kell.

Ozzie-fantasztikus...volt. Ma mar kozepszer atlagos, vannak jo es rossz megoldasai. Kirugni nem feltetlenul kell, mert nem varhato az allando fantasztikussag, de amit most lerak az asztalra az mastol sem lenne lehetetlen keres, de egy kis megujulas akar jot is tehetne.

A baj hogy korkorosen bezartuk a problemat. Az identitasunkat kell rendberakni, kemeny-harcias-retteget D-t akarok ( nem kell verhetetlennek lennie). A hagyomany folytatodott ugyan "a D sokkal erosebb" csapat vagyunk, csak ez kozepesnel jobb D-el es ordas szar O-el jott ossze.

Alapvetoen mindenki mellett vannak ervek es ellenervek.
JH a szememben nem lenyeges, de az egoja ne legyen a csapat karara, mert ha marad a 2 leglegenyesebb elem a DC es az OC szemelye.

Ezek a nem kirugo okok, csak a nem egyetertesem aminel elfogadom, hogy ok ertenek hozza jobban.
A felmerulo problemak megoldasat gyakran maskepp oldanam meg, az idei 2 legfontosabbat is. Ezt innentol irtam a tavalyi ev befejezesetol. A problema megallapitasaig egyetertes volt, a passz elleni vedekezes es az OL. De RW elengedesevel az egyik feladat eleg nehez lett, hisz a javitas helyett a szintentartas is komoly feladat lett. RW nem kert irrealisan sokat. JS (aki miatt kell Carr) es Flacco engedhetett volna a penzebol idealis esetben es ha nem ( akkor kapjak be ) akkor Carr, TE-ek hada ( nem hianyoznanak, igy utolag elmondhato) + AH penze eleg lett volna RW-nek.
A passz elleni D, hiaba toltjuk fel a sec-t ha nincs nyomas ( ez pedig olcso), szerencsenkre az AFC 80%-nak nincs elsoszamu QB-ja ( ezek ellen meg meg inkabb kellene a nyomas). A tragedia, hogy ez egy regebbi problema es szinte masolhatom at jovore is, hacsak valaki nem rugdossa meg erte DP-t vegre.
no
Én alapvetően JH mellett vagyok (persze a megfelelő DC/OC -kkel). Jók a meglátásai a pálya mellett és a bíróknál is igyekszik képviselni a csapat érdekeket.
Viszont félek az ő öltözőbeli mentalitása nem fér össze azzal, hogy olyan alapanyag legyen ami szerintem egy " kemeny-harcias-retteget D"-hez kell. Anno RL vezette az ilyen embereket és kordában tartotta JH szerintem erre nem képes, amire számomra egyértelmű jel volt az is hogy Polardot (is) leépítette a csapatból a SB után.
JH mellett lehetséges a régi D felfogást újra megvalósítani?
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
ok, majd en irok 😊

JH-jo foedzo, kirakhato a kamerak ele, mindig mindenkinek tiszta a meze es kave sose fogy el az irodaban. De a jatekhoz minimalis koze van, hagyja a DC-t es OC-t dolgozni. Gyakorlatilag ok kell hogy jok legyenek, mert JH nem tudja atvenni ha szukseg lenne ra. Ez egy nagy problema, hogy ezek nevei DPees es MM.

MM- lehet jo lenne, neki van a legtobb kifogasa, a keret eleg szar, de mindent megtesz hogy ne higyjunk benne.

DP- Neki megvan a kerete es raadasul a jatek kepe ellentetes a fr.tortenelmevel, identitasaval. Ezert JH es Ozzie is felelosek, sot lehet ok kertek ezt DP-tol, de neki akkor sincs mentsege, ettol a kerettol tobb kell.

Ozzie-fantasztikus...volt. Ma mar kozepszer atlagos, vannak jo es rossz megoldasai. Kirugni nem feltetlenul kell, mert nem varhato az allando fantasztikussag, de amit most lerak az asztalra az mastol sem lenne lehetetlen keres, de egy kis megujulas akar jot is tehetne.

A baj hogy korkorosen bezartuk a problemat. Az identitasunkat kell rendberakni, kemeny-harcias-retteget D-t akarok ( nem kell verhetetlennek lennie). A hagyomany folytatodott ugyan "a D sokkal erosebb" csapat vagyunk, csak ez kozepesnel jobb D-el es ordas szar O-el jott ossze.

Alapvetoen mindenki mellett vannak ervek es ellenervek.
JH a szememben nem lenyeges, de az egoja ne legyen a csapat karara, mert ha marad a 2 leglegenyesebb elem a DC es az OC szemelye.

Ezek a nem kirugo okok, csak a nem egyetertesem aminel elfogadom, hogy ok ertenek hozza jobban.
A felmerulo problemak megoldasat gyakran maskepp oldanam meg, az idei 2 legfontosabbat is. Ezt innentol irtam a tavalyi ev befejezesetol. A problema megallapitasaig egyetertes volt, a passz elleni vedekezes es az OL. De RW elengedesevel az egyik feladat eleg nehez lett, hisz a javitas helyett a szintentartas is komoly feladat lett. RW nem kert irrealisan sokat. JS (aki miatt kell Carr) es Flacco engedhetett volna a penzebol idealis esetben es ha nem ( akkor kapjak be ) akkor Carr, TE-ek hada ( nem hianyoznanak, igy utolag elmondhato) + AH penze eleg lett volna RW-nek.
A passz elleni D, hiaba toltjuk fel a sec-t ha nincs nyomas ( ez pedig olcso), szerencsenkre az AFC 80%-nak nincs elsoszamu QB-ja ( ezek ellen meg meg inkabb kellene a nyomas). A tragedia, hogy ez egy regebbi problema es szinte masolhatom at jovore is, hacsak valaki nem rugdossa meg erte DP-t vegre.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Most nem azért de elmegyek 2 hétre, és mi van?

Simán menetelünk PO felé egy Boller-idökbeli offense-zel, mert a D adekvát, Tucker/Koch istenek, és jó a sorsolás. Ennyi idén elég..
A két jó AFC-csapattal mindig kiki meccsel tolunk, Pats pláne fázik tölünk PO-ba, a többi gárda meg mind flawed pretender mint mi...

Egy off coordinator csere, egy Sizzle bejelentés, aztán Woodhead -> Rice, Perriman -> Torrey (elég lesz a DPI, ne eröltesd magad Bresh...), Wallace -> Jacoby.... én optimista vagyok 😊

Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Optimista vagy ,ami üdítő .
Flaccoról vmi pozitív van a szütyődben?Az enyémből minden kifogyott.
kátrány
en azt gondoltam, hogy viccel. Nem, meg most is azt gondolom.
no
Szsrabb mar nem lehet...

Amugy volt Wallacenak egy dropja, a futojatek mukodik Collinsszal es Woodheadet elkezdtuk beintegralni (talán a legfontosabb hir) szoval nem látom egy atlagos O miert ne lehetne ebbol.

Perriman/Wallace meg csinal PO-ban egy 2 catch, 140 yard, 2 TD matchet a Steelers ellen, egybol el lesz felejtve az egesz alapszakaszos szenvedes....
Igor
Ettol felek en, hogy elfelejtik az alapszakaszbeli szenvedest. Mellesleg egy harmadeves elsokorostol minden 3. meccsen ez lenne az elvarhato. Neki meg kozel az eves termelese lesz. Jelen esetben a vasas nem mervado, most nem rivalisok vagyunk, a Jags ellen mar inkabb megsuvegelendo lenne, ha meg a kihivast nezem.

Nagyon kivancsi lennek a velemenyedre, mert kicsit ugy jon le mintha rendben lenne minden, mintha csak apro morzsak lennenek a gepezetben.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Perriman/Wallace meg csinal PO-ban egy 2 catch, 140 yard, 2 TD matchet a Steelers ellen, egybol el lesz felejtve az egesz alapszakaszos szenvedes....
Igor
és most növessz szakállt és a próféta szóljon belőled 😀
Collapo
Egész szezonban növesztettem... sokat nem ért eddig, max a fantasy csapataim allnak jol 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Perriman/Wallace meg csinal PO-ban egy 2 catch, 140 yard, 2 TD matchet a Steelers ellen, egybol el lesz felejtve az egesz alapszakaszos szenvedes....
Igor
és most növessz szakállt és a próféta szóljon belőled 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most nem azért de elmegyek 2 hétre, és mi van?

Simán menetelünk PO felé egy Boller-idökbeli offense-zel, mert a D adekvát, Tucker/Koch istenek, és jó a sorsolás. Ennyi idén elég..
A két jó AFC-csapattal mindig kiki meccsel tolunk, Pats pláne fázik tölünk PO-ba, a többi gárda meg mind flawed pretender mint mi...

Egy off coordinator csere, egy Sizzle bejelentés, aztán Woodhead -> Rice, Perriman -> Torrey (elég lesz a DPI, ne eröltesd magad Bresh...), Wallace -> Jacoby.... én optimista vagyok 😊

Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Optimista vagy ,ami üdítő .
Flaccoról vmi pozitív van a szütyődben?Az enyémből minden kifogyott.
kátrány
en azt gondoltam, hogy viccel. Nem, meg most is azt gondolom.
no
Szsrabb mar nem lehet...

Amugy volt Wallacenak egy dropja, a futojatek mukodik Collinsszal es Woodheadet elkezdtuk beintegralni (talán a legfontosabb hir) szoval nem látom egy atlagos O miert ne lehetne ebbol.

Perriman/Wallace meg csinal PO-ban egy 2 catch, 140 yard, 2 TD matchet a Steelers ellen, egybol el lesz felejtve az egesz alapszakaszos szenvedes....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most nézegettem mi lesz jövőre a helyzet a cappel:
elvileg 12M jósol az overthecap, ehhez jön még hogy pár veteránt ki lehet pakolni:
Carr: +4M; McClellan: +1,3 M Webb: +1,4M; Weedle: +4,8M
ezek közül Carr helyett ott van Humphrey, McClellan hiányát nem érezte meg a védelem és a spec team sem, Webb helyet meg ott van Canady, Young, Hill nekik is pályán kellene lenniük amíg olcsóért vannak itt. Weedle idén gyengébben játszik, rajta akkor lehet elgondolkodni, ha első körben FS-t hozunk.
Mondjuk egy 18M indulunk hosszabítani a védelemben senkivel sem kell, hiányposzt igazából a ILB lenne amit lehetne orvosolni FA-ról, a többit meg kell oldani házon belül.
Ha Mosleyval hosszabítunk akkor lehet még egy kis helyünk egy szokásos farnehéz szerződéssel.
O oldalon gyakorlatilag Wallace, Watson, Jensen, Hurst azok akiknek van játékidejük és lejár a szerződésük. West, Campanaro gyakorlatilag nem nagy veszteség, mert kezdőközelben sincsenek. Ja és Mallettnek is lejár a szerződése, nem adnék érte se sok pénzt, akkor már inkább Woodrum ingyé.
Viszont támadóoldalon nincs olyan poszt ami ne szorulna erősítésre: WR, TE, T, RB, G, C
irányítóval nem érdemes foglalkozni, mert Flaccotól nem tudunk szabadulni. Gyakorlatilag, ha a jövőévi drafton csak O játékosokat hozunk akkor sem lenne elég feltölteni a keretet:
1. körben én FS-t hoznék a többiben jöhetnek a támadó skillpalyerek, WR, TE,RB a végső körökben meg OL/DL és bízni kell abban, hogy nem lesz hasonló sérüléshullám. a 18M pedig lehetne bármelyik támadóposztra hozni egy két jobb játékost. WR-re lesznek egészségesebb szabadügynökök,
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Most nem azért de elmegyek 2 hétre, és mi van?

Simán menetelünk PO felé egy Boller-idökbeli offense-zel, mert a D adekvát, Tucker/Koch istenek, és jó a sorsolás. Ennyi idén elég..
A két jó AFC-csapattal mindig kiki meccsel tolunk, Pats pláne fázik tölünk PO-ba, a többi gárda meg mind flawed pretender mint mi...

Egy off coordinator csere, egy Sizzle bejelentés, aztán Woodhead -> Rice, Perriman -> Torrey (elég lesz a DPI, ne eröltesd magad Bresh...), Wallace -> Jacoby.... én optimista vagyok 😊

Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Optimista vagy ,ami üdítő .
Flaccoról vmi pozitív van a szütyődben?Az enyémből minden kifogyott.
kátrány
en azt gondoltam, hogy viccel. Nem, meg most is azt gondolom.
több mint 6 éve
gedam 5 702
Most nem azért de elmegyek 2 hétre, és mi van?

Simán menetelünk PO felé egy Boller-idökbeli offense-zel, mert a D adekvát, Tucker/Koch istenek, és jó a sorsolás. Ennyi idén elég..
A két jó AFC-csapattal mindig kiki meccsel tolunk, Pats pláne fázik tölünk PO-ba, a többi gárda meg mind flawed pretender mint mi...

Egy off coordinator csere, egy Sizzle bejelentés, aztán Woodhead -> Rice, Perriman -> Torrey (elég lesz a DPI, ne eröltesd magad Bresh...), Wallace -> Jacoby.... én optimista vagyok 😊

Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Optimista vagy ,ami üdítő .
Flaccoról vmi pozitív van a szütyődben?Az enyémből minden kifogyott.
kátrány
szerintem most egy-két pléj erejéig pozitív tényező volt, a végén szépen zárta le a meccset.

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nem azért de elmegyek 2 hétre, és mi van?

Simán menetelünk PO felé egy Boller-idökbeli offense-zel, mert a D adekvát, Tucker/Koch istenek, és jó a sorsolás. Ennyi idén elég..
A két jó AFC-csapattal mindig kiki meccsel tolunk, Pats pláne fázik tölünk PO-ba, a többi gárda meg mind flawed pretender mint mi...

Egy off coordinator csere, egy Sizzle bejelentés, aztán Woodhead -> Rice, Perriman -> Torrey (elég lesz a DPI, ne eröltesd magad Bresh...), Wallace -> Jacoby.... én optimista vagyok 😊

Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Optimista vagy ,ami üdítő .
Flaccoról vmi pozitív van a szütyődben?Az enyémből minden kifogyott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
A sec, de az egész D teljesítményét nem lehet reálisan megítélni, épkézláb kezdő QB-val még nem találkoztak. Kivéve a Steelers elleni meccs, amin ugye szinte passz nélkül átfutott rajtunk az ellen.
Egyáltalán, úgy érzem, ezt az évet a jövő év után lehet majd megítélni (persze ha nem lesz idén PO, akkor egyértelmű az értékítélet). Ha jövőre javulunk, akkor "sikeres az építkezési folyamat, és lám, akkor is PO volt (idén), mikor még csak a védelmet tettük rendbe". Ha jövőre nem javulunk, akkor "tavaly bemákoltuk magunkat a PO-ba" lesz az ítélet. A játékról már ítéletet mondott a publikum, ugyan el volt adva majd az összes jegy a Texans ellen, de hányan mentek ki...
A PO egyébként 10-6-os mérleggel szinte biztos. 9-7-el is biztosan bejutunk - most csak a papírforma szerinti legvalószínűbbeket nézve - ha a Bills elbukja a NE elleni két meccsét, a Chargers veszít minimum még egy meccset a négy hátralévő AFC -s csapat elleni meccséből(pl. kikap Kansasban), mi pedig a három sikerünket a Browns (idegenben, újonc QB ellen), Colts (otthon, csere QB) és a Bengals (utolsó forduló, van esély, hogy a Bengals számára ez már nem bír téttel) aratjuk.
A Detroit elleni meccset akár kicsit "felszabadultabban" is lehet kezelni, ha megvan, királyság, de attól még valószínűleg kell a fenti három meccs is a PO-hoz - nekem inkább azért lesz érdekes, hogy jön egy jó QB, és egy olyan O, aki a tényleg elit Vikings D ellen is mutatott dolgokat , ugyan mire megyünk vele.
Azon, hogy a Ravens O mire lesz képes, már nem gondolkodom, szerintem az mindenki számára tiszta.
lucio
en szerintem meg lehet itelni. Nem elit az biztos jatek alapjan. A keret ennel tobbre hivatott ami egy jo DC-vel es egy ( csak ) jo futo O-val szinteket tudna lepni. Hoztak szegyent es szebb dolgokat is. A merkozes allasa jobban befolyasolja a teljesitmenyuket...( ez igaz lesz DLions ellen is )
Tul rovid a fociszezon es 1 ev alatt barmi lehet, berletesnek lenni jo, de a jatek minosithetetlen volta, mar evekben szamolhato.
Remelem nem a PO lesz ebben a hatarko. Nem mi jutunk be ( normal helyzetben nem tudnank ezzel a jatekkal), de a tobbiek legalabb ilyen szarok. A D fel van epitve, mindig lehetne jobb persze, de egy szaharai bedouin ne legyen tengernagy.
több mint 6 éve
lucio 324
A sec, de az egész D teljesítményét nem lehet reálisan megítélni, épkézláb kezdő QB-val még nem találkoztak. Kivéve a Steelers elleni meccs, amin ugye szinte passz nélkül átfutott rajtunk az ellen.
Egyáltalán, úgy érzem, ezt az évet a jövő év után lehet majd megítélni (persze ha nem lesz idén PO, akkor egyértelmű az értékítélet). Ha jövőre javulunk, akkor "sikeres az építkezési folyamat, és lám, akkor is PO volt (idén), mikor még csak a védelmet tettük rendbe". Ha jövőre nem javulunk, akkor "tavaly bemákoltuk magunkat a PO-ba" lesz az ítélet. A játékról már ítéletet mondott a publikum, ugyan el volt adva majd az összes jegy a Texans ellen, de hányan mentek ki...
A PO egyébként 10-6-os mérleggel szinte biztos. 9-7-el is biztosan bejutunk - most csak a papírforma szerinti legvalószínűbbeket nézve - ha a Bills elbukja a NE elleni két meccsét, a Chargers veszít minimum még egy meccset a négy hátralévő AFC -s csapat elleni meccséből(pl. kikap Kansasban), mi pedig a három sikerünket a Browns (idegenben, újonc QB ellen), Colts (otthon, csere QB) és a Bengals (utolsó forduló, van esély, hogy a Bengals számára ez már nem bír téttel) aratjuk.
A Detroit elleni meccset akár kicsit "felszabadultabban" is lehet kezelni, ha megvan, királyság, de attól még valószínűleg kell a fenti három meccs is a PO-hoz - nekem inkább azért lesz érdekes, hogy jön egy jó QB, és egy olyan O, aki a tényleg elit Vikings D ellen is mutatott dolgokat , ugyan mire megyünk vele.
Azon, hogy a Ravens O mire lesz képes, már nem gondolkodom, szerintem az mindenki számára tiszta.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
JS el volt verve mire a zonahatarra ertek vagy csak elvaltottak magukat? Igy latatlanban egy valamirevalo WR leszopatja a secondary-t, ami pedig....
no
Hopkins egymaga verte a teljes secondaryt... utoljára AB tudott ilyet, csak ott BB oda is tette kézre az összes labdát, 200+ yardért, vagymi... ami azért érdekes, mert Savage legalább nem jó qb... de mi van/lett volna (tudom ilyen nincs), ha Watson - aki jól játszott és 3-4 TD-t dobált amíg egészséges volt - játszott volna... kb 10-17 pontos zakó... és ez aggaszt... egy ideje 😊

Meg mindig latatlanban, a sec-t en nem latom annyira jonak, hogy nyomas nelkul megoldjak egyedul normal idokereten belul sem.
no
Chris McAlister, Corey Ivy, Samari Rolle, Ed Reed, Dawan Landry, etc. pont ugyanezt tudta.
erős front7 és jöttek a TO-k, mert az alapanyag képes volt arra, hogy lehalásszon egy labdát, de a nyomás nélkül azért ugye ez sokkal nehezebb... Csak hát Reed és McAlister korszakos zseni volt egy olyan ligában ahol még ért szerelni 😀 😊

Na mindegy, talán a lényege érthető. Nyomás mellett jön a TO...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Most szerintem ezt nehéz megítélni, de az biztos hogy nélküle gyengébb lenne a sec a száma jók és szerződés alapján a 12. legjobban fizetett CB, szóval szerintem ár/érték arányban ő a jobb veteránjaink közé tartozik, hamár a sec inkább weedle vagy TJ akik alul teljesítenek.
malkav
en nem ora hegyeztem ki, de csak az unalom ellen. Ha varunk meg egy evet mar csak a 22. legjobban fizetett lesz. Sose volt shutdown cb, bar a szarabbak ellen dominans tud lenni. Az teny hogy nelkule rosszabb lenne, de ez igaz Hurst-re is. Iden, hogy meg rendes Qb-val szinte nem is talalkoztunk, tenyleg jo. A palyafutasat ha nezem a rookie szerzodese utolso eveben volt jo, utana meg serult es a jok ellen ritkan o akirol az ellen beszel, hogy "oke de JS fogta". Tavaly ha ar-erteket nezzuk TJ leiskolazta.
Az en gondolatom, hogy a sec joval tobb mint eleg lenne, ha a nyomasgeneralasra fektetnenk a hangsulyt.
Az Amazont kiittatnam a krumplisteszta arcuval, mielott pacsi jarna neki
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most szerintem ezt nehéz megítélni, de az biztos hogy nélküle gyengébb lenne a sec a száma jók és szerződés alapján a 12. legjobban fizetett CB, szóval szerintem ár/érték arányban ő a jobb veteránjaink közé tartozik, hamár a sec inkább weedle vagy TJ akik alul teljesítenek.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Ez tény, és nem is vártam az hogy kinullázzuk, de nem csak JS volt itt a ludas, mert sok passzt zónahatáron kapott el, amit nem szép dolog a CB-re kenni.
Amit nem értettem, hogy miért nem Humprey játszott, miért Carr volt fent?
És hamár folyamatosan szopatjuk Peest, azt meg kell jegyezni, hogy az utóbbi pár meccsen nem jellemző a tavalyi 4. negyedes leolvadás, sőt gyakran le is zárják a mecseket egy labdaszerzéssel, szóval bármennyire is rosszul esik jár neki a pacsi.
malkav
Nem lattam a meccset, nem nekem valok a hajnali meccsek, tehat kerdezek. JS el volt verve mire a zonahatarra ertek vagy csak elvaltottak magukat? Igy latatlanban egy valamirevalo WR leszopatja a secondary-t, ami pedig....
Azert mert nem olvadnak le ezek a QB-k ellen nem jar pacsi. Ha leolvadnank jarna neki, egy hokotroval.
no
Hát én sem vágom fejből az össze playt, de volt egy ahol Jeffersonnal kellett volna váltania, ott szerintem TJ volt a hibás. JS-nek volt egy DPI-je ami absz az ővé, meg volt egy elkapása amikor azért JS rajta volt a nyakán. Ezekre emlékszem, azt hiszem volt egy Holdingja is az is megadható volt, szóval nem volt most kiemelkedő, de azért Hopkins mégiscsak a szűk elitbe tartozik.
malkav
ahogy JS is elvileg ( es a QB meg mindig atlagon aluli kepessegu). Meg mindig latatlanban, a sec-t en nem latom annyira jonak, hogy nyomas nelkul megoldjak egyedul normal idokereten belul sem. Majd meglatjuk. Remelem nem nekem lesz igazam.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Ez tény, és nem is vártam az hogy kinullázzuk, de nem csak JS volt itt a ludas, mert sok passzt zónahatáron kapott el, amit nem szép dolog a CB-re kenni.
Amit nem értettem, hogy miért nem Humprey játszott, miért Carr volt fent?
És hamár folyamatosan szopatjuk Peest, azt meg kell jegyezni, hogy az utóbbi pár meccsen nem jellemző a tavalyi 4. negyedes leolvadás, sőt gyakran le is zárják a mecseket egy labdaszerzéssel, szóval bármennyire is rosszul esik jár neki a pacsi.
malkav
Nem lattam a meccset, nem nekem valok a hajnali meccsek, tehat kerdezek. JS el volt verve mire a zonahatarra ertek vagy csak elvaltottak magukat? Igy latatlanban egy valamirevalo WR leszopatja a secondary-t, ami pedig....
Azert mert nem olvadnak le ezek a QB-k ellen nem jar pacsi. Ha leolvadnank jarna neki, egy hokotroval.
no
Hát én sem vágom fejből az össze playt, de volt egy ahol Jeffersonnal kellett volna váltania, ott szerintem TJ volt a hibás. JS-nek volt egy DPI-je ami absz az ővé, meg volt egy elkapása amikor azért JS rajta volt a nyakán. Ezekre emlékszem, azt hiszem volt egy Holdingja is az is megadható volt, szóval nem volt most kiemelkedő, de azért Hopkins mégiscsak a szűk elitbe tartozik.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Ez tény, és nem is vártam az hogy kinullázzuk, de nem csak JS volt itt a ludas, mert sok passzt zónahatáron kapott el, amit nem szép dolog a CB-re kenni.
Amit nem értettem, hogy miért nem Humprey játszott, miért Carr volt fent?
És hamár folyamatosan szopatjuk Peest, azt meg kell jegyezni, hogy az utóbbi pár meccsen nem jellemző a tavalyi 4. negyedes leolvadás, sőt gyakran le is zárják a mecseket egy labdaszerzéssel, szóval bármennyire is rosszul esik jár neki a pacsi.
malkav
Nem lattam a meccset, nem nekem valok a hajnali meccsek, tehat kerdezek. JS el volt verve mire a zonahatarra ertek vagy csak elvaltottak magukat? Igy latatlanban egy valamirevalo WR leszopatja a secondary-t, ami pedig....
Azert mert nem olvadnak le ezek a QB-k ellen nem jar pacsi. Ha leolvadnank jarna neki, egy hokotroval.
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Amit nem értettem, hogy miért nem Humprey játszott, miért Carr volt fent?
malkav
Harbaugh said after the game that Humphrey tweaked something in his leg. He's battled some hamstring issues since summer. That explains his seven snaps.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..
Igor
Ez tény, és nem is vártam az hogy kinullázzuk, de nem csak JS volt itt a ludas, mert sok passzt zónahatáron kapott el, amit nem szép dolog a CB-re kenni.
Amit nem értettem, hogy miért nem Humprey játszott, miért Carr volt fent?
És hamár folyamatosan szopatjuk Peest, azt meg kell jegyezni, hogy az utóbbi pár meccsen nem jellemző a tavalyi 4. negyedes leolvadás, sőt gyakran le is zárják a mecseket egy labdaszerzéssel, szóval bármennyire is rosszul esik jár neki a pacsi.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most nem azért de elmegyek 2 hétre, és mi van?

Simán menetelünk PO felé egy Boller-idökbeli offense-zel, mert a D adekvát, Tucker/Koch istenek, és jó a sorsolás. Ennyi idén elég..
A két jó AFC-csapattal mindig kiki meccsel tolunk, Pats pláne fázik tölünk PO-ba, a többi gárda meg mind flawed pretender mint mi...

Egy off coordinator csere, egy Sizzle bejelentés, aztán Woodhead -> Rice, Perriman -> Torrey (elég lesz a DPI, ne eröltesd magad Bresh...), Wallace -> Jacoby.... én optimista vagyok 😊

Hopkins mindenkit szopatott az elmúlt hónapban, a legtöbb csapatot még jobban..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gedam 5 702
Kochnak volt a leghosszabb passza ha jól láttam...
Több dolog nem is igazán jut az eszembe...
malkav
a védelmet megint nagyon puhának láttam. ha kivesszük a labdaszerzéseket, akkor elég elkeserítő a kép, szavidzs és hopkinsz szétszopatta dzsimiéket, igazából szépen tudtak haladni egész meccsen. kevés volt a passz-siettetés, nyomás nélkül ültek az átadások. amint volt egy kis pass rush rögtön jött is a qb-től a hiba. a futások megállításában egyre jobbak vagyunk viszont.
az o olyan amilyen, sok elemezni való nincs rajta, de ennél több futójátékot kell hívni. szerencsére tovább tudtunk menni mindig 4.-re, ha ezek nem sikerülnek még siralmasabb a kép. ez az o önmagától max.30yardot képes haladni előre. jó esetben.