Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Szerintem ez elvárható a védelemtől. Nem a nullázás, de nekik kell meccset nyerni. Mosley játéka nálam nem volt kiugró, épp a két ILB volt az, akit a tegnapi után nem tudnék kiemelni. A secondary labdaszerzésekkel kompenzálta a hibáit és hagyott időt a passrushnak. A DL és az OLB-k pedig jól használták ezt ki. Így kell egy bizonytalan QB-t terrorizálni. Akár bizakodni is lehetne, mert jövő héten jön Savage, de hasonló volt a helyzet a Bears ellen is... Annyira hektikus és kiszámíthatatlan a csapat, hogy nem lehet előre győzelemmel tervezni.
Koch pedig nálam legalább akkorát játszott, mint a labdaszerzők/sackmesterek.
James Twelvetrees
én annyit várok a védelemtől, hogy 20 pont alatt tartsa az ellent, akár milyen béna is az o. és akkor 70-80%, hogy nyerünk.
gedam
En ilyen sarkos se lennek veluk. A D-nek is kell segitseg, a futojatek alapnak. De a faszomjancsi QB-k ellen viszont alap. Egy jo QB ellen se jatszottunk meg, a puding probaja az eves lesz.
több mint 6 éve
gedam 5 701
Szerintem ez elvárható a védelemtől. Nem a nullázás, de nekik kell meccset nyerni. Mosley játéka nálam nem volt kiugró, épp a két ILB volt az, akit a tegnapi után nem tudnék kiemelni. A secondary labdaszerzésekkel kompenzálta a hibáit és hagyott időt a passrushnak. A DL és az OLB-k pedig jól használták ezt ki. Így kell egy bizonytalan QB-t terrorizálni. Akár bizakodni is lehetne, mert jövő héten jön Savage, de hasonló volt a helyzet a Bears ellen is... Annyira hektikus és kiszámíthatatlan a csapat, hogy nem lehet előre győzelemmel tervezni.
Koch pedig nálam legalább akkorát játszott, mint a labdaszerzők/sackmesterek.
James Twelvetrees
én annyit várok a védelemtől, hogy 20 pont alatt tartsa az ellent, akár milyen béna is az o. és akkor 70-80%, hogy nyerünk.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
HeHe:
James Hurst has been serviceable as a guard. As a tackle, he’s a nightmare – a sieve. And his sidekick Luke Bowanko is just a slight upgrade over the 55-gallon trash cans used in 7-on-7 drills.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Megvan a taktika a PO-ra... minden a védelmen múlik, ha nem engednek pontot akkor jó esélyünk van a nyerésre, de amit egy FG vagy egy TD-t engednek rohamosan csökkenenk az esélyeink...
Tegnapi meccs ha nem is volt egy élmény mindenképpen jó volt arra, hogy lássuk Hurst miért nem lett RT az offseasonban. A fal nagyon gyatra, és Flacco is borzasztó an inkonzisztens. Remélem Stanley hamar felépül mert akkor legalább a futásnak több esélye van...
A védelem meg akkor működik jól, ha Mosley jó formában van. A kommentátorok kiemelték a passrusht, de inkább a sec volt szerintem topom, szegény GB QB ha kimenekült sem talált célpontot, reméljük ez majd éppkézláb irányítók esetében is így lesz.
Úgy néz ki jövőre Carr-t elengedhetjük, mert Humphrey kezd belejönni a dolgokba és kár lenne padoztatni.
malkav
Két észrevétel:
- a 10 meccses Hundley tudott 130 yardot dobni egy elkapónak...
- ha minden meccs előtt van két hét pihenőnk, akkor a védelem jó...
Collapo
legyen harom
-Hurst nem volt jo, de o RT-kent kezdte a camp-et, LG, majd LT. Nem olyan egyszeru posztot cserelni es o nem is egy extra klasszis, kell neki ott segitseg az viszont teny.
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Szerintem ez elvárható a védelemtől. Nem a nullázás, de nekik kell meccset nyerni. Mosley játéka nálam nem volt kiugró, épp a két ILB volt az, akit a tegnapi után nem tudnék kiemelni. A secondary labdaszerzésekkel kompenzálta a hibáit és hagyott időt a passrushnak. A DL és az OLB-k pedig jól használták ezt ki. Így kell egy bizonytalan QB-t terrorizálni. Akár bizakodni is lehetne, mert jövő héten jön Savage, de hasonló volt a helyzet a Bears ellen is... Annyira hektikus és kiszámíthatatlan a csapat, hogy nem lehet előre győzelemmel tervezni.
Koch pedig nálam legalább akkorát játszott, mint a labdaszerzők/sackmesterek.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megvan a taktika a PO-ra... minden a védelmen múlik, ha nem engednek pontot akkor jó esélyünk van a nyerésre, de amit egy FG vagy egy TD-t engednek rohamosan csökkenenk az esélyeink...
Tegnapi meccs ha nem is volt egy élmény mindenképpen jó volt arra, hogy lássuk Hurst miért nem lett RT az offseasonban. A fal nagyon gyatra, és Flacco is borzasztó an inkonzisztens. Remélem Stanley hamar felépül mert akkor legalább a futásnak több esélye van...
A védelem meg akkor működik jól, ha Mosley jó formában van. A kommentátorok kiemelték a passrusht, de inkább a sec volt szerintem topom, szegény GB QB ha kimenekült sem talált célpontot, reméljük ez majd éppkézláb irányítók esetében is így lesz.
Úgy néz ki jövőre Carr-t elengedhetjük, mert Humphrey kezd belejönni a dolgokba és kár lenne padoztatni.
malkav
Két észrevétel:
- a 10 meccses Hundley tudott 130 yardot dobni egy elkapónak...
- ha minden meccs előtt van két hét pihenőnk, akkor a védelem jó...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megvan a taktika a PO-ra... minden a védelmen múlik, ha nem engednek pontot akkor jó esélyünk van a nyerésre, de amit egy FG vagy egy TD-t engednek rohamosan csökkenenk az esélyeink...
Tegnapi meccs ha nem is volt egy élmény mindenképpen jó volt arra, hogy lássuk Hurst miért nem lett RT az offseasonban. A fal nagyon gyatra, és Flacco is borzasztó an inkonzisztens. Remélem Stanley hamar felépül mert akkor legalább a futásnak több esélye van...
A védelem meg akkor működik jól, ha Mosley jó formában van. A kommentátorok kiemelték a passrusht, de inkább a sec volt szerintem topom, szegény GB QB ha kimenekült sem talált célpontot, reméljük ez majd éppkézláb irányítók esetében is így lesz.
Úgy néz ki jövőre Carr-t elengedhetjük, mert Humphrey kezd belejönni a dolgokba és kár lenne padoztatni.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Gratulálok nektek,tegnap este elfelejtettem,én is lenulláztam magam! 😕

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gratu srácok. Még édesebb a siker hogy a sajtok ellen volt. Főleg hogy nem sokan nullázták le eddig a Packerst a tundrán...

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A D kitett magáért,viszont az O továbbra is meglepetés nélkül szar.A GB szépen megverte magát,katasztrófa ez a Hundli gyerek,ahogy olvastam kb le is főtt neki a kávé,bár egy Brownsban még jó lehet egyszer..Szopik a Bills,az nekünk jó,bár az elkövetkezendő két meccsünk nem lesz könnyű.A Texans és a Lions is nyert ma.Legalább ha az egyik bejönne,talán elkezdhetnénk beszélgetni egy PO-ról is,fura ilyen teljesítménnyel,de akár oda is érhetnénk..Ezt a GB elleni W-t nagyon nem terveztem be,nálam egy kicsit átírta a forgatókönyvet,de a papírforma csapatok ellen remekül tudunk szopni.
több mint 6 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Hát fiúk 😀
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/932354529001078791
empty taxi
és tegyük, hozzá, hogy utoljára mikor a Lambeaun nullázták a packerst az a Pats volt akiknél a DC Peas volt 😊
illuminati 😊
 www.sbnation.com/nfl/2017/11/19/16676032/ravens-packers-shut-out-at-home-exactly-11-years-after-the-last-time
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Ez férfias munka volt a D-től!
Na irány a Playoff!!!!!!

Go Ravens!
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát fiúk 😀
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/932354529001078791
empty taxi
😊
félig tele a pohár


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 800 — Слава Україні! Героям слава!
Hát fiúk 😀
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/932354529001078791
empty taxi
😀 😀 És voltaképpen a mai meccsből én még erősen gondolkodom, hogy lehet-e mit leszűrni, annyira homály napja volt a Packersnek ma.

5-5, haladunk a 8-8 fele, ami könnyen lehet, hogy wild card helyet ér idén.
Vrij6
év végén no.1 defense és no.32 offense lesz.
gedam
Ilyen úgysem volt még eddig szerintem. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
gedam 5 701
Hát fiúk 😀
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/932354529001078791
empty taxi
😀 😀 És voltaképpen a mai meccsből én még erősen gondolkodom, hogy lehet-e mit leszűrni, annyira homály napja volt a Packersnek ma.

5-5, haladunk a 8-8 fele, ami könnyen lehet, hogy wild card helyet ér idén.
Vrij6
év végén no.1 defense és no.32 offense lesz.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 800 — Слава Україні! Героям слава!
Hát fiúk 😀
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/932354529001078791
empty taxi
😀 😀 És voltaképpen a mai meccsből én még erősen gondolkodom, hogy lehet-e mit leszűrni, annyira homály napja volt a Packersnek ma.

5-5, haladunk a 8-8 fele, ami könnyen lehet, hogy wild card helyet ér idén.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Hát fiúk 😀
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/932354529001078791


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szép lesz,a Hurst-Bowanko bal oldal 😛 Stanley nem épült fel.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
pharmateg
udv.
A 6. PO hely teljesen nyitott es valamelyik borzalomhalmaz fogja megkaparintani, koztuk vagyunk mi is. A kerdes ki tudja a gyenge jateka ellenere kihasznalni a gyenge ellenfeleket.

A helyzet picit javult, mert inkabb ugy van fogalmazva, hogy miert ne lehetnenk mi akik elerik ezt a 6. helyet. Ez nem a jok vagyunk kihangsulyozasa, de a serultekkel meg takaroznak egy kicsit.
no
Hát a Bills 5 győzelemmel szerintem behúzza a 6.helyet.Főleg úgy,hogy a Chargers ellen játszanak,tehát az sima W.Mi meg gondolom a Lembón nem fogunk brillírozni,van egy ilyen érzésem.Örülök,ha 3 labdabirtoklásnál nem lesz nagyobb különbségű L. De még a Raiders is megelőzhet minket simán,sőt,mondok egy olyat,hogy a csoport 3. helyéhez mit szóltok? Simán esélyes,fos a Denver,a Cincy kicsapja őket,elvernek minket is,ha Dalton jobb lábbal kel fel.
LeviPoki
Ha ugy erted, hogy nyernek meg 5-t akkor behuzzak. Ha csak arrol irsz ( szerintem igen), hogy most 5W-el allnak, akkor nem tenyszeru hogy ok lesznek a befutok, sot. A 6.helyre sokan odaerhetnek. En csalodott lennek ha annyira kikapnank egy AR nelkuli sajtbandatol.
Packers, Texans, Lions, Vasas, Browns, Colts, Bengals. Izlelgetve a neveket, ebbol a vasas ellen papiron 0 eselyunk van, de pont ellenuk szamit a legkevesbbet a papir. A tobbiek jelen allapotukban siman verhetoek, de siman ki is kaphatunk barkitol es a tobbieknek sem konnyebb a sorsolasa. Barmi lehet a 7 L-tol a 6W-ig.
no
Simán verhetőek és az a szomorú,hogy ezeket a meccseket sem húzzuk be..Persze lehet bármi,én is örülnék egy PO-nak idén,de erre azért sok esély nincs.Fel kéne magát szopnia ennek az O-nak,mert ez a jelenlegi állapotában semmire sem elég.Kíváncsi leszek a mai meccsre,sikerült-e valamit kitalálni bye után.
LeviPoki
A lenyeg szarok vagyunk es nem jatszunk jol, de a 6. helyert hajto csapatok mind hasonlo cipoben van. Siman meglehet a PO, annak ellenere hogy szarok vagyunk.
A kovetkezmenye a lenyegesebb kerdes. En valtozast szeretnek barmi aron, de nem hiszek mar benne.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
pharmateg
udv.
A 6. PO hely teljesen nyitott es valamelyik borzalomhalmaz fogja megkaparintani, koztuk vagyunk mi is. A kerdes ki tudja a gyenge jateka ellenere kihasznalni a gyenge ellenfeleket.

A helyzet picit javult, mert inkabb ugy van fogalmazva, hogy miert ne lehetnenk mi akik elerik ezt a 6. helyet. Ez nem a jok vagyunk kihangsulyozasa, de a serultekkel meg takaroznak egy kicsit.
no
Hát a Bills 5 győzelemmel szerintem behúzza a 6.helyet.Főleg úgy,hogy a Chargers ellen játszanak,tehát az sima W.Mi meg gondolom a Lembón nem fogunk brillírozni,van egy ilyen érzésem.Örülök,ha 3 labdabirtoklásnál nem lesz nagyobb különbségű L. De még a Raiders is megelőzhet minket simán,sőt,mondok egy olyat,hogy a csoport 3. helyéhez mit szóltok? Simán esélyes,fos a Denver,a Cincy kicsapja őket,elvernek minket is,ha Dalton jobb lábbal kel fel.
LeviPoki
Ha ugy erted, hogy nyernek meg 5-t akkor behuzzak. Ha csak arrol irsz ( szerintem igen), hogy most 5W-el allnak, akkor nem tenyszeru hogy ok lesznek a befutok, sot. A 6.helyre sokan odaerhetnek. En csalodott lennek ha annyira kikapnank egy AR nelkuli sajtbandatol.
Packers, Texans, Lions, Vasas, Browns, Colts, Bengals. Izlelgetve a neveket, ebbol a vasas ellen papiron 0 eselyunk van, de pont ellenuk szamit a legkevesbbet a papir. A tobbiek jelen allapotukban siman verhetoek, de siman ki is kaphatunk barkitol es a tobbieknek sem konnyebb a sorsolasa. Barmi lehet a 7 L-tol a 6W-ig.
no
Simán verhetőek és az a szomorú,hogy ezeket a meccseket sem húzzuk be..Persze lehet bármi,én is örülnék egy PO-nak idén,de erre azért sok esély nincs.Fel kéne magát szopnia ennek az O-nak,mert ez a jelenlegi állapotában semmire sem elég.Kíváncsi leszek a mai meccsre,sikerült-e valamit kitalálni bye után.
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
A Buffalo lejtmenetbe kapcsolt, most még Petermant is bedobják. Szerintem már sok győzelmet nem raknak az eddigi 5 mellé. A Chargerst is esélyesebbnek vélem ma este. A South mellett talán a West viheti el a másik Wild Card helyet. A Ravensnek is megvan minden esélye papíron, de az eddigi játék alapján bárki ellen ronthatunk és meg sem érdemeljük.
Ma estére két jó front7-t várok, ami fogja a futást. A secondary-ben benne van, hogy kihasználják Hundley hibáit. Az offense pedig két hét alatt még ki is találhatott valamit, amivel meglepi a bizonytalanabb GB sec-et. Összességében a feladat kb. ugyanaz, mint a Chicago és Minnesota ellen lett volna. Akkor nem sikerült, de ezt a meccset reményeim szerint behúzzuk pár pontos különbséggel.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
pharmateg
udv.
A 6. PO hely teljesen nyitott es valamelyik borzalomhalmaz fogja megkaparintani, koztuk vagyunk mi is. A kerdes ki tudja a gyenge jateka ellenere kihasznalni a gyenge ellenfeleket.

A helyzet picit javult, mert inkabb ugy van fogalmazva, hogy miert ne lehetnenk mi akik elerik ezt a 6. helyet. Ez nem a jok vagyunk kihangsulyozasa, de a serultekkel meg takaroznak egy kicsit.
no
Hát a Bills 5 győzelemmel szerintem behúzza a 6.helyet.Főleg úgy,hogy a Chargers ellen játszanak,tehát az sima W.Mi meg gondolom a Lembón nem fogunk brillírozni,van egy ilyen érzésem.Örülök,ha 3 labdabirtoklásnál nem lesz nagyobb különbségű L. De még a Raiders is megelőzhet minket simán,sőt,mondok egy olyat,hogy a csoport 3. helyéhez mit szóltok? Simán esélyes,fos a Denver,a Cincy kicsapja őket,elvernek minket is,ha Dalton jobb lábbal kel fel.
LeviPoki
Ha ugy erted, hogy nyernek meg 5-t akkor behuzzak. Ha csak arrol irsz ( szerintem igen), hogy most 5W-el allnak, akkor nem tenyszeru hogy ok lesznek a befutok, sot. A 6.helyre sokan odaerhetnek. En csalodott lennek ha annyira kikapnank egy AR nelkuli sajtbandatol.
Packers, Texans, Lions, Vasas, Browns, Colts, Bengals. Izlelgetve a neveket, ebbol a vasas ellen papiron 0 eselyunk van, de pont ellenuk szamit a legkevesbbet a papir. A tobbiek jelen allapotukban siman verhetoek, de siman ki is kaphatunk barkitol es a tobbieknek sem konnyebb a sorsolasa. Barmi lehet a 7 L-tol a 6W-ig.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
pharmateg
udv.
A 6. PO hely teljesen nyitott es valamelyik borzalomhalmaz fogja megkaparintani, koztuk vagyunk mi is. A kerdes ki tudja a gyenge jateka ellenere kihasznalni a gyenge ellenfeleket.

A helyzet picit javult, mert inkabb ugy van fogalmazva, hogy miert ne lehetnenk mi akik elerik ezt a 6. helyet. Ez nem a jok vagyunk kihangsulyozasa, de a serultekkel meg takaroznak egy kicsit.
no
Hát a Bills 5 győzelemmel szerintem behúzza a 6.helyet.Főleg úgy,hogy a Chargers ellen játszanak,tehát az sima W.Mi meg gondolom a Lembón nem fogunk brillírozni,van egy ilyen érzésem.Örülök,ha 3 labdabirtoklásnál nem lesz nagyobb különbségű L. De még a Raiders is megelőzhet minket simán,sőt,mondok egy olyat,hogy a csoport 3. helyéhez mit szóltok? Simán esélyes,fos a Denver,a Cincy kicsapja őket,elvernek minket is,ha Dalton jobb lábbal kel fel.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Na mit tippeltek .. égünk hétvégén vagy összejön valami ?
malkav
Nehéz. Eszembe jutott már a meccs, és megint nem tudom igazság szerint mit várjak, így hogy nincs Aaron. Szoros meccset várok mindenképpen.
Vrij6
Hallgasd meg DP-t. Levezeti, hogy H nem rookie, mert a rendszerben van mar es nincs rola eleg info es ez neha nehezebb mint az ismert 1.QB. ?!?
A peldajarol mar nem is irok, mert a gyorsreagalas mintapeldaja es meg a kutya gyogyszereit is be kellene vennem.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 800 — Слава Україні! Героям слава!
Na mit tippeltek .. égünk hétvégén vagy összejön valami ?
malkav
Nehéz. Eszembe jutott már a meccs, és megint nem tudom igazság szerint mit várjak, így hogy nincs Aaron. Szoros meccset várok mindenképpen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv