Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
pharmateg
Üdv köztünk, fórumozni bármikor jó kezdeni. 😊
Collapo
J Ceasar is igy gondolta.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
pharmateg
Üdv köztünk, fórumozni bármikor jó kezdeni. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
pharmateg Baltimore Ravens 4
Sziasztok!
Olvasva az elmúlt pár kommentet úgy gondoltam itt az idő, hogy én is becsatlakozzak az írók. (2008 óta nézek NFL-t és olvasom a fórumot, hogy még élesebb szemmel tudjam követni a meccseket. 😊) Nálam elég egyszerű volt a választás, mert akkor 2 olyan csapat volt ahol új HC-QB tandem kezdett. Valamiért akkor (52,20) nem az Atlanta lett a befutó...
Idén nem lenne okom bosszankodni a csapatra, mert spóroltak egy halom pénzt azzal, hogy nem vettem meg előre a gamepasst (hála elmúlt 2 év - majd ha lesz 2 jó meccs meglátjuk) és most sem érzem fájóan a hiányát...
Nem is értem miért ebben a sikeres időszakban akarok nekiállni fórumozni... Biztos ez ilyen Baltimore-i Stockholm szindróma.
Titkon azért remélem lesz idén PO, de félek akkor az legitimálná ezt a valamit(hmm de finom voltam) amit most látunk... Nehéz ügy. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
a csapat színe 😊 (már megírta, de ez akkor is kikívánkozott 😀)
Collapo
??
no
[sarcasm]Ha valaki az elmúlt 3 évben szerette meg a csapatot, annak igazából egy oka lehet, tetszik neki a Lila szín.
Vagy tudsz jobbat? [/sarcasm]
A "már megírta", az pedig arról szólt, hogy már leírta, hogy mi motiválta, csak hát ha bennem volt, kikívánkozott 😊
Collapo
idaig ertettem, de vartam valami ( tovabbgyuruzo ) csattanot a lila szinnel kapcsolatban vagy verset. 😊 En vagyok a moho, elnezest. 😊
no
XD ez önmagában csattanó, btw, mea culpa, majd keresek neked verset XD
Collapo
toled nem szokas egy hanyaveti modon odadobott poen 😊 Vartam a csattano csattanojat.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a csapat színe 😊 (már megírta, de ez akkor is kikívánkozott 😀)
Collapo
??
no
[sarcasm]Ha valaki az elmúlt 3 évben szerette meg a csapatot, annak igazából egy oka lehet, tetszik neki a Lila szín.
Vagy tudsz jobbat? [/sarcasm]
A "már megírta", az pedig arról szólt, hogy már leírta, hogy mi motiválta, csak hát ha bennem volt, kikívánkozott 😊
Collapo
idaig ertettem, de vartam valami ( tovabbgyuruzo ) csattanot a lila szinnel kapcsolatban vagy verset. 😊 En vagyok a moho, elnezest. 😊
no
XD ez önmagában csattanó, btw, mea culpa, majd keresek neked verset XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
a csapat színe 😊 (már megírta, de ez akkor is kikívánkozott 😀)
Collapo
??
no
[sarcasm]Ha valaki az elmúlt 3 évben szerette meg a csapatot, annak igazából egy oka lehet, tetszik neki a Lila szín.
Vagy tudsz jobbat? [/sarcasm]
A "már megírta", az pedig arról szólt, hogy már leírta, hogy mi motiválta, csak hát ha bennem volt, kikívánkozott 😊
Collapo
idaig ertettem, de vartam valami ( tovabbgyuruzo ) csattanot a lila szinnel kapcsolatban vagy verset. 😊 En vagyok a moho, elnezest. 😊
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a csapat színe 😊 (már megírta, de ez akkor is kikívánkozott 😀)
Collapo
??
no
[sarcasm]Ha valaki az elmúlt 3 évben szerette meg a csapatot, annak igazából egy oka lehet, tetszik neki a Lila szín.
Vagy tudsz jobbat? [/sarcasm]
A "már megírta", az pedig arról szólt, hogy már leírta, hogy mi motiválta, csak hát ha bennem volt, kikívánkozott 😊

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
téged egyébként mi motivált?
gedam
a csapat színe 😊 (már megírta, de ez akkor is kikívánkozott 😀)
Collapo
??
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
téged egyébként mi motivált?
gedam
a csapat színe 😊 (már megírta, de ez akkor is kikívánkozott 😀)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
Ne add fel, lesz itt még PO, a kérdés, mennyit kell várni rá. 😀
Vrij6
Elvileg az 1. WC összecsapást janúár 6-án rendezik szal 8 nap híján 2 hónapot.
Az más kérdés h a Ravens érintett lesz-e 😊
empty taxi
Végül is még matematikailag nem halott ügy a PO, a csapat játékát nézve inkább az. 😊
Vrij6
Hat igen ezt ket oldalrol kell nezni. 1. nem jatszunk PO focit. 2. szinte senki sem. A kovetkezmenye erdekelne ha nem es maris tudnam minek drukkoljak.
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
Ne add fel, lesz itt még PO, a kérdés, mennyit kell várni rá. 😀
Vrij6
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
téged egyébként mi motivált?
gedam
Hogy mi motivált?

Amikor elkezdtem nézni nfl-t először a Giants volt szimpi, a super bowlos menetelésük miatt, és Eli is a nagy menekülései miatt, a játékszabályokat nem igazán tudtam még anno, itt főleg csak az új sportág varázsa volt meg és pár meccset láttam ekkor még. Majd jött a Denver iránti szimpátia Peyton miatt főleg, meg ahogy az offenseük játszott Fox alatt, tényleg lehengerlőek voltak, a Sea elleni vesztes SB nagy fájdalom volt. (Panthers ellen olyan volt a siker mint amikor Ray utolsó meccsén megnyerte 2. gyűrűjét.) Még Brees miatt a Saints is kedvelt csapat volt de csak pciti, de egyik csapat se győzött meg hogy kedvenc legyen, valahogy nem volt olyan érzésem h csak ez a csapat. Majd visszanéztem a Ray Lewis utolsó playoff menetelését, és végül Ravens lett az abszolút kedvenc, de nem csak Ray miatt hanem sok más miatt is pl: Flacco +50-es passzi miatt, főként tőle ezt tetszett meg, az idei bénázásai ellenére is a kedvenc irányítom + a Ravens filozófia hogy a védelemnek betonnak kell lennie és a csapat legfontosabb egysége, többnyire nekik kéne nyerniük a meccset + Harbs is nagyon szimpi, remélem sokáig lesz edző nálunk, a karaktere, a birok leüvöltése stb. Egyébként még Tucker, Mosley, Suggs, Yanda, Koch, Judon, a legkedveltebbek a jelenlegi csapatból. Hatalmas élmény volt őket élőben látni a Wembleybe (bár az aznapi játék volt talán a legrosszabb amit láttam tőlük a Jags ellen, jó lett volna egy fordított eredménnyel hazajönni, de sebaj élmény volt). Patriotsos haveromnak mindig mondom hogy mi vagyunk a legjobbak, és mindig kiröhög. Jó elfogult vagyok a csapattal és meccs közbe mindig írok neki hogy ebben a szezonban nem nézek több meccset mert katasztrófa a játékunk és csak idegesítenek, bénáznak, szidom őket és temetem a szezont., elment a Playoff esély, minden héten stb, de másnap újra számolok, és hiszek benne hogy meglesz a wild card hely minimum, na ez az ami igazi drukkeré tesz szerintem, kitartani mindörökké!

Sorolhatnám még hogy miért Ravens, de a lényeg hogy csaka a Ravens.

Fociban sincs manapság sok sikerem Liverpool szurkolóként, elmúlt 11 évben 1 kupa mindössze elég karcsú, ott is később lett a Liverpool az igazi kedvenc, elsőként a Real volt a "kedvenc" de ahogy jobban és jobban megismertem a focit és a Gerrard + Torres féle Livepoolt végleges és örökké szóló lett a hűség a Pool iránt. Bill Shankly a 2. legsikeresebb Liverpool edzője mondta hogy:

"A Liverpoolt nem választhatod kedvenc csapatodnak, ha érdemes vagy rá akkor a Liverpool kiválaszt téged"

Na ez igaz a Ravensre is 😀 , kiérdemeltük és érdemesek vagyunk rá hogy Ravensek lettünk.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
Ne add fel, lesz itt még PO, a kérdés, mennyit kell várni rá. 😀
Vrij6
Elvileg az 1. WC összecsapást janúár 6-án rendezik szal 8 nap híján 2 hónapot.
Az más kérdés h a Ravens érintett lesz-e 😊
empty taxi
Végül is még matematikailag nem halott ügy a PO, a csapat játékát nézve inkább az. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
Ne add fel, lesz itt még PO, a kérdés, mennyit kell várni rá. 😀
Vrij6
Elvileg az 1. WC összecsapást janúár 6-án rendezik szal 8 nap híján 2 hónapot.
Az más kérdés h a Ravens érintett lesz-e 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
Ne add fel, lesz itt még PO, a kérdés, mennyit kell várni rá. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
gedam 5 701
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
Pool94
téged egyébként mi motivált?
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
3. évem vagyok Ravens szurkoló, sajna talán a 3 leggyengébb év az elmúlt 15 évből. Playoffot még nem láttam Ravensel, de maradok nagyon naiv és bízok az idei csodában.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
kb. olyan is malkav vagyok 8 éve Ravens vagyok függő, tudom hogy egészségtelen és tünkretesz, de nem tudok leállni... mondjuk már kb. 8 napja vagyok tiszta...
malkav
ennel nekem a bojt jobban megy. Egy naptari evben ~330 napon kersztul bojtolok.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
kb. olyan is malkav vagyok 8 éve Ravens vagyok függő, tudom hogy egészségtelen és tünkretesz, de nem tudok leállni... mondjuk már kb. 8 napja vagyok tiszta...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
terapias csoport alakul itt a vegen. Bar nem lesz egyedi, a csapatok 80%-nal varhato es a "kumbaya" fogja az ajkainkrol vinni az iget. 😊
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2005 óta nézem, illetve idén nem nézem a meccseinket 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
2009. hasonlóan kivagyok az O-tól pedig az SB PO-tól eltekintve nem is láttam még jó ravens offenset, de ez kritikán aluli.
Szerintem meg pont most van meg az alapja annak, hogy 1-2 éven belül PO kontenderek legyünk egy jó edzői gárdával és egy o beruházással.... olyanok vagyunk most mint fischer alatt volt a Rams, vagy pár éve a Jags.
Bízom benne hogy meg lehet csípni egy PO-t a Bills elöl, de nem hiszem hogy idén még jelentős javulást látunk mind O mind D oldalon, viszont bízom abban hogy jövőre kevesebb sérülte és újratankolt O-val esetleg új edzői gárdával ha nem is lesz PO de lessz identitása a csapatnak.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 795 — Слава Україні! Героям слава!
2006 óta vagyok Ravens szurkoló és ilyet még nem éreztem,h milyen jó.h nem játszunk és nem kell bosszankodni. 😛
kátrány
2007, és hasonlóan érzek...😊

:S

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
2006 óta vagyok Ravens szurkoló és ilyet még nem éreztem,h milyen jó.h nem játszunk és nem kell bosszankodni. 😛
kátrány
Gyakorlatilag ha az elmúlt 15 évet nézzük,akkor ez az utolsó 3 szezon kb mélypont kategória,én 2008tól szurkolok a Hollóknak,azért azóta nem volt ez rossz csapat,de az elmúlt 3-4 hétben már úgy vagyok vele,hogy nincs kedvem Ravens meccset nézni idén többet. Kalap szar az egész már 3. éve..Persze ettől függetlenül a szurkolás töretlen és egy életre szól,de nem bánnám,ha a mi szempontunkból vége lenne már ennek a szezonnak.Mindettől függetlenül vagyok olyan hülye,hogy még mindig szorítok egy PO-ért...Mondanám azt,hogy sebaj,majd jövőre,de 2-3 évig én nem látok reális javulásra esélyt..Nagyon messze vagyunk minden tekintetben,szinte az összes pozícióban a ligaelittől.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
2006 óta vagyok Ravens szurkoló és ilyet még nem éreztem,h milyen jó.h nem játszunk és nem kell bosszankodni. 😛
kátrány
En szerencses vagyok ilyen ertelemben. En minden heten varom, hogy sikerul legalabb elindulni a javulas utjan. De hideg fejjel az O 2 eve nezhetetlen minden ertelemben, de a kerettol nem varok tobbet. De cserebe az edzoktol igen, mert ennel lehetne jobb ( be lett bizonyitva). A D ennel sokkal rosszabb. Ha eredmenyesek lennenek, akkor se orulnek a felfogasnak ahogy jatszunk, de mivel szarok ezert nem kell meghasonulnom.
Megis mindig bizva bizok a kovetkezo meccsben ( bar rekord gyorsan elkezdek alatta hozongeni ) 😊
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
2006 óta vagyok Ravens szurkoló és ilyet még nem éreztem,h milyen jó.h nem játszunk és nem kell bosszankodni. 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related