Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Csoda lesz, és nyerünk vhogy 😀 maradok optimista és elvakult továbbra is.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Ki mit vár a mai meccstől?

Nem lettem optimistább sajnos, túlságosan bennem volt egész héten a Bears elleni vergődésünk.

A Vikes D-nek elég szép esélye van arra, hogy atomjaira szedje az OL-t, és Flaccot- is jó párszor a sárba döngölje.

Nem vagyok optimista, már annak is örülnék, ha szoros meccs lenne, és mutatna életjeleket az Offense...

Reálisan nézve, 7-10 pontos Vikes győzelmet várok.
Vrij6
Elég optimista vagy azért,ha csak 10pontos különbséget vársz a Vikings javára 😀 Ez a meccs a D-nek is egy erőpróba lesz,hisz a Vikes O egyáltalán nem szar,magyarán jönni fognak ellenünk a pontok és ilyen O-val,mint a miénk,ez elég nagy szopó lesz.Viszont nálunk azért szoktak lenni néha látványos formajavulások egy-egy meccs erejéig.Lehet,hogy Flacco jobb lábbal kel fel,vagy nem lesz elkapó drop,esetleg nem hagyja a fal,hogy 16-szor sackeljék Joe-t,akkor amúgy bármi lehet.Bízom benne,de ez kb a csodavárás kategória.Én kifejezetten jó megérzéssel keltem fel,úgyhogy meg is fogom rakni a Ravenst 😀
LeviPoki
Ezek szerint nem mértem fel kellőképpen, hogy mennyire is sz@rok vagyunk. 😀

Meglátjuk. Ebben én is reménykedem. Mármint, hogy ma az O is jobb teljesítményt fog nyújtani. Győzelemben ettől függetlenül nem igazán reménykedem, ahhoz elég bal lábbal kellene ma a Vikes tagoknak felkelnie. Persze, lehet így lesz. De ezt nem tartom reálisnak, erre meg nem építek várat. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ki mit vár a mai meccstől?

Nem lettem optimistább sajnos, túlságosan bennem volt egész héten a Bears elleni vergődésünk.

A Vikes D-nek elég szép esélye van arra, hogy atomjaira szedje az OL-t, és Flaccot- is jó párszor a sárba döngölje.

Nem vagyok optimista, már annak is örülnék, ha szoros meccs lenne, és mutatna életjeleket az Offense...

Reálisan nézve, 7-10 pontos Vikes győzelmet várok.
Vrij6
Elég optimista vagy azért,ha csak 10pontos különbséget vársz a Vikings javára 😀 Ez a meccs a D-nek is egy erőpróba lesz,hisz a Vikes O egyáltalán nem szar,magyarán jönni fognak ellenünk a pontok és ilyen O-val,mint a miénk,ez elég nagy szopó lesz.Viszont nálunk azért szoktak lenni néha látványos formajavulások egy-egy meccs erejéig.Lehet,hogy Flacco jobb lábbal kel fel,vagy nem lesz elkapó drop,esetleg nem hagyja a fal,hogy 16-szor sackeljék Joe-t,akkor amúgy bármi lehet.Bízom benne,de ez kb a csodavárás kategória.Én kifejezetten jó megérzéssel keltem fel,úgyhogy meg is fogom rakni a Ravenst 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Ki mit vár a mai meccstől?

Nem lettem optimistább sajnos, túlságosan bennem volt egész héten a Bears elleni vergődésünk.

A Vikes D-nek elég szép esélye van arra, hogy atomjaira szedje az OL-t, és Flaccot- is jó párszor a sárba döngölje.

Nem vagyok optimista, már annak is örülnék, ha szoros meccs lenne, és mutatna életjeleket az Offense...

Reálisan nézve, 7-10 pontos Vikes győzelmet várok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Nem irtam, de Keksz kicsapta a biztositekot.
Elegedett Flacco-Ozzie-JH tenykedesevel. Mivel ha nyerunk a Bears ellen akkor az AFC elitjeben lennenk es mindenki orulne ( en nem, akkor is szarok lennenk csak masok meg rosszabbak, a cel az lenne hogy jok legyunk es nem szamit a tobbiek mit csinalnak ). Es leirja hogy par "szerencsetlen" jatek kivetelevel ez meglett volna. Mi van?! Ennyi erovel a Browns is elverhetett volna, ha ok is kiveszik ezeket. Egyszeruen ha az O tudna haladni 15 yardot osszesen, vagy a nem engedunk nagy jatekot D-unk nem enged 53 yardos futast, ugy hogy a kezeik kozott van a futo is nyerhettunk volna.
Kiderult, hogy short-thinker vagyok. Ugyan DP elbocsatasaert 4 eve legalabb agallok, az alapos megujulasert meg legalabb 2 eve, kisebbert meg a SB ota, de akkor erthetobb volt, hogy nem megy.
JH statisztikajaval sem gyozott meg. Egy jo csapatot kapott ahol a D bivaly volt jo edzokkel es raadasul kapott egy FR QB-t ( Billick a fel karjat odaadta volna egy allando es legalabb konzisztens kozepes QB-ert. Es szepen leepitettek a SB utan mikor a D eltunt. Azota piskota uzemmodban vagyunk az O meg sehova nem tart es minden evben valami fontos hianyzik belole. De a lenyeg kimondta a 40% PO-ba jutas az elvarhato. Mindenki kiszamolhatja most hany eve van meg minimum, akarmilyen szar lesz a szituacio. Nyilt beszed. Azt szeretem.
A "we are in hunt" az igaz ha szo szerint nezem, de az erzes bennem hanyas kozeli. De legalabb megmondtak hogy jobb a helyzet AR kiesesevel. 😕 Eljutottunk oda hogy nem magunknak kell drukkolnunk, hanem mas csapatok szerencsetlenkedesenek. Vegulis bejohet, mert mindenki eleg atlagos. De en Ravens mezt szeretnek venni, nem "torjon el a laba Bell-nek" polot, mert akkor lesz eselyunk. Crap
Ebbol no lesz, DB mindig kedvenc lesz.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
egyébként az a bosszantó az egészben, hogy egy erős védelemmel, egy középszar o-val és egy konzisztens játékkal a rájátszás idén simán meglehetne, a könnyebb sorsolásunk és a többi csapat formáját tekintve.
gedam
ebben igazad van
több mint 6 éve
gedam 5 696
egyébként az a bosszantó az egészben, hogy egy erős védelemmel, egy középszar o-val és egy konzisztens játékkal a rájátszás idén simán meglehetne, a könnyebb sorsolásunk és a többi csapat formáját tekintve.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Mondjuk ez érdekes adat. 231 futott yardunk volt és ez legtőbb amit a Ravens valaha engedett egy meccsen. Érdekes hogy a Vasasokat is így vertük, pedig nekik is erős a futás elleni védelmük...Érdekes hogy a futás ellen kevésbé jó GB pl elvette a futást és ezt a Tampa is meg tudta tenni. Mondjuk őket megajándékoztuk pár labdával így lehet könnyebb dolguk volt...
Tomcsik
Ráadásul az a bosszantó,hogy csak a futás elleni védekezést kellett volna megnyomni,mert Trubi még nem az a szint,aki mindenkit szétpasszol.Ez edzői hiba.Ahogy az is,hogy nem készültünk fel Howardból,pedig a Vasas ellen is úgy futott,ahogy akart.Meg egyébként is Ti és a Jags vagytok a North sötét lovai.Elhoztátok a telet 😀 Jó lesz ez a Bears,főleg ha Fox nem kap egy 20 éves szerződést a szezon végén.
LeviPoki
Mondjuk valamelyik edző azt mondta hogy hiába készülsz a jól futó csapatok ellen, mert mindenki tudja hogy egy jól futó csapat jön, mindenki készül is rá, de nem tudjàk megfogni a futást, ezért is beszélhetünk jól futó csapatokról. Már a felállásunkból is tudja egy értelmes DC hogy futni fogunk, mégis megfutjuk. A Long-Sitton G duó azért elit és Howard remek futó. A Tampa és a GB ellen azért nem volt ez olyan hatékony, mert hamar nagy hátrányba kerültünk az eladott labdák miatt és nem tudtunk olyan türelmesen futni. Meg ott Glennon miatt be tudtak tenni 9-10 embert a boxba, Trubisky ellen azért ezt nem lehet megjátszani...
Tomcsik
Hagyjuk ezt, ha tudod mit fog csinalni az ellen, akkor jo esellyel megfogod. Trubisky meg lehet a jovo GOAT-ja, de hogy ez meg nem latszik az biztos. Lehet T is elvert volna dobassal minket, de inkabb azt blaziroztam volna meg.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Mondjuk ez érdekes adat. 231 futott yardunk volt és ez legtőbb amit a Ravens valaha engedett egy meccsen. Érdekes hogy a Vasasokat is így vertük, pedig nekik is erős a futás elleni védelmük...Érdekes hogy a futás ellen kevésbé jó GB pl elvette a futást és ezt a Tampa is meg tudta tenni. Mondjuk őket megajándékoztuk pár labdával így lehet könnyebb dolguk volt...
Tomcsik
es nem is ti vagytok a legjobb atlagu ellenunk, de T-val minek dobaltatok volna. 1and 20 siman futottatok kettot, a 3and7 ellenunk meg gyerekjatek. Nem is ertettem egy kollega nalatok meg ki volt akadva, hogy futtok. Igen kiszamithato volt (es biztonsagos) es igy is ment. Extra piros pont nektek, nekunk meg extra...
több mint 6 éve
gedam 5 696
Srácok a D-t nem lehet okolni ezért a verességért. Szereztek lasztit, volt nyumás Trubiskyn. Cohent vagy 4x fogtátok meg negatív yardon. Howardnak is volt pár mínusz yardos playe. Nem adott fel a D sok pontot (a pick6 nem az ő hibájuk) Azt nem lehet elvárni hogy minden meccsen szedjenek pick6-et meg szerezzenek pár labdát az elkenfél red zonjában... Az O volt értékelhetetlen, az O falat Goldman és Hicks dominálta. Egy nagy futáson kívül megöltük a futást. Volt nyomás Flaccon és olyan hamar lezavartunk titeket hogy a D már a seggén vette a levegőt olyan fáradtak voltak. Nem is beszélve a 2 intről ami egy pick6 volt a másik pedig igencsak jó mezőnypozíciót adott nekünk. Ezrkről a D nem tehetett. Azt se értem miért Fullerre játszottatok egész este. Valszeg az O guru őt érezte a gyenge pontnak, de hogy tegnap a 10. levédekezett passza után még mindig rá dobáltatok az nem volt túl ésszerű. Mint második kedvenc innentől verjetek szét mindenkit. ( kezdjétek az O koordinátorral 😊 )
Tomcsik
 www.nfl.com/gamecenter/2017101501/2017/REG6/bears@ravens?icampaign=GC_schedule_rr#menu=gameinfo&tab=ngs&analyze=playbyplay
defenzív passz siettetés sokat mond. semmiféle nyomás nem volt trubin. azt a pár playt, amikor megfogtunk benneteket futásügyileg kár kiemelni, mert azzal nyertetek, hogy konzisztensen hoztátok a 4-6 yardokat, a végén meg még többet. liga alja vagyunk futás ellen. és hiába megy azon a vita, hogy melyik a szarabb, az o vagy a d. ozziék döntöttek, hogy d-t feltuningolják az o kárára, amit még támogatnék is, de ez besült.
flaccot lehet szidni, de megnézném mondjuk mire menne egy picbörg szintű támadógépezettel és mondjuk ben mire menne a miénkkel.
de csak lenne átlagos jánosunknak, egy átlagos fala meg futója meg elkapója meg koordinátora és a d-ből vki kihozná a benne rejlő potenciált. már elégedettek lennénk.
gedam
Jozsira gondoltal vagy draft-FA? 😊
no
józsira 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mondjuk ez érdekes adat. 231 futott yardunk volt és ez legtőbb amit a Ravens valaha engedett egy meccsen. Érdekes hogy a Vasasokat is így vertük, pedig nekik is erős a futás elleni védelmük...Érdekes hogy a futás ellen kevésbé jó GB pl elvette a futást és ezt a Tampa is meg tudta tenni. Mondjuk őket megajándékoztuk pár labdával így lehet könnyebb dolguk volt...
Tomcsik
Ráadásul az a bosszantó,hogy csak a futás elleni védekezést kellett volna megnyomni,mert Trubi még nem az a szint,aki mindenkit szétpasszol.Ez edzői hiba.Ahogy az is,hogy nem készültünk fel Howardból,pedig a Vasas ellen is úgy futott,ahogy akart.Meg egyébként is Ti és a Jags vagytok a North sötét lovai.Elhoztátok a telet 😀 Jó lesz ez a Bears,főleg ha Fox nem kap egy 20 éves szerződést a szezon végén.
LeviPoki
Mondjuk valamelyik edző azt mondta hogy hiába készülsz a jól futó csapatok ellen, mert mindenki tudja hogy egy jól futó csapat jön, mindenki készül is rá, de nem tudjàk megfogni a futást, ezért is beszélhetünk jól futó csapatokról. Már a felállásunkból is tudja egy értelmes DC hogy futni fogunk, mégis megfutjuk. A Long-Sitton G duó azért elit és Howard remek futó. A Tampa és a GB ellen azért nem volt ez olyan hatékony, mert hamar nagy hátrányba kerültünk az eladott labdák miatt és nem tudtunk olyan türelmesen futni. Meg ott Glennon miatt be tudtak tenni 9-10 embert a boxba, Trubisky ellen azért ezt nem lehet megjátszani...

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mondjuk ez érdekes adat. 231 futott yardunk volt és ez legtőbb amit a Ravens valaha engedett egy meccsen. Érdekes hogy a Vasasokat is így vertük, pedig nekik is erős a futás elleni védelmük...Érdekes hogy a futás ellen kevésbé jó GB pl elvette a futást és ezt a Tampa is meg tudta tenni. Mondjuk őket megajándékoztuk pár labdával így lehet könnyebb dolguk volt...
Tomcsik
Ráadásul az a bosszantó,hogy csak a futás elleni védekezést kellett volna megnyomni,mert Trubi még nem az a szint,aki mindenkit szétpasszol.Ez edzői hiba.Ahogy az is,hogy nem készültünk fel Howardból,pedig a Vasas ellen is úgy futott,ahogy akart.Meg egyébként is Ti és a Jags vagytok a North sötét lovai.Elhoztátok a telet 😀 Jó lesz ez a Bears,főleg ha Fox nem kap egy 20 éves szerződést a szezon végén.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mondjuk ez érdekes adat. 231 futott yardunk volt és ez legtőbb amit a Ravens valaha engedett egy meccsen. Érdekes hogy a Vasasokat is így vertük, pedig nekik is erős a futás elleni védelmük...Érdekes hogy a futás ellen kevésbé jó GB pl elvette a futást és ezt a Tampa is meg tudta tenni. Mondjuk őket megajándékoztuk pár labdával így lehet könnyebb dolguk volt...

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Valaki leirhatna nekem mi egy HCoach feladata.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Egyrészt neki minden meccsre úgy kell kimennie mintha előző héten lett MVP, mert különben lesz beválalós, most két évi szenvedés után 0 játszópajtással nem lenne már nekem se kedvem törekedni...
Kell egy olyan játékos az O-ban aki azt mondja hogy ad nekem a labdát megoldom, na szerintem ez SSS óta nincs meg a csapatban.... Se Wallace se perriman se watson nem ez a szint
malkav
Flacco nem jatszik jol. Lehetne jobb? Igen. Az elkapoi is hibaznak, ahogy o is dob oriasi homalyokat. A stab is ugy gondolhatta, ahogy te, kell egy aki majd megoldja es hoztak fafejt. F itt van hosszu ideje mar es ok nem latjak hogy o nem AR-DB-PM-DB es nem is lesz es nem fogja megoldani egyedul. De 2012-ben es Kubiak bebizonyitotta hogy baromi jol tud hasitani a szamara kezelheto szisztemaban. Erre Kubiak ota megprobaljuk az ellentetjet es be is sult ( Ez nem F hibaja, bar akkor elvezte a jatekot jobban csak minket gyotort vele-- meg az inkvizicio tetopontjan se adta volna aldasat az egyhaz a +50 dobas F-tol nevu kinzasra)
A stab vegre belengette, hogy bivaly OL-t epitenek, visszaterunk a futasra es ahhoz jo a W-M-W elkapo sor es fafej-ert nagy pacsi. Periman-t hagyjuk. A D-nel a futas rendben volt, a sec megerositese volt az elsoszamu feladat ( nalam a prush ). De JH-kra jellemzo volt ez is. Hoztunk egy kozepes CB-t, de csereben a palyan tud maradni varhatoan, a kozepszeruseg tokeletes leirasa.

Erre az OL teljesen tonkreveri az O-t es W-ek az eredeti tervben jok lennenek, ebben a nem is tudom miben, nem.
A sec. meg tesztelve se volt, es lehet csak en latom nem jonak oket. De a fo baj hogy mindenki tud futni ellenunk, bar a terv igy be fog valni a sec jobban fog mutatni ( kiveve a S-k futas ellen )

A ST-ben a rugoteam fasza, a tobbi semmi. Most volt 2 jo visszahordas, de 2014 ben volt elotte az utolso. Persze a D ellen lehet haladni igy sok a FC. Visszahordo hogy tud problema lenni egy csapatnal. Tragediak vagyunk ott is.

Nem latom borzasztonak a helyzetet, a leghosszabb barna haju cheercsajt aki magassarku csizmaban 150 cm es a tuban jatszo szemuveges figurat el nem cserelnem senkire.
A D allomanyilag rendben van, de nagyon keves amit mutatnak sajat erobol es ez edzokerdes.
Az O oldalon az OL-t nagyon beneztek es a serulesek se segitenek, de ennel nincs rosszabb szamunkra, mert igy a tobbi puzzle is rossz dobozba kerult a csapatban.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyrészt neki minden meccsre úgy kell kimennie mintha előző héten lett MVP, mert különben lesz beválalós, most két évi szenvedés után 0 játszópajtással nem lenne már nekem se kedvem törekedni...
Kell egy olyan játékos az O-ban aki azt mondja hogy ad nekem a labdát megoldom, na szerintem ez SSS óta nincs meg a csapatban.... Se Wallace se perriman se watson nem ez a szint
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
En feladtam már a kifogásokat meg a lesz még ez jó össze kell szokni dolgot, mert nincs változás....
OL gyenge az elkapóink nem tudnak elszakadni 2-3 sec alatt ha igen akkor meg nem tudják elkapni a labdát.
Itt most nem arról van szó, hogy Flacco csak a check down passzokat dobálja mert akkor nem lenne 7 intje ...
Egyszerűen már nem mer a hosszú célpontokra ránézni, mert ha tökéletesen is megdobja a passzt akkor is elejtik...
Ami kellene az egy edzői gárda csere frissítés kezdve a két koordinátorral és mehet velük az edzői gárdából az elkapók edzője is. Védelmi oldalon meg az LB edzőt is el lehet küldeni Peessel együtt.
Azt hogy 6 éve minden drafton hozzunk legalább 1 DL-t és nem tudjuk megállítani a futást, az is megér egy misét. Jövőre egy darab védőt nem szabad draftolni, ebből kell főzni védőoldalon és kész, csak OL,RB,TE WR jöhet a drafton...jó max egy FS-t lehet hozni majd mert már Eric öregszik, de másra rá se nézzenek...
malkav
Flacconál szerintem nem a hosszú passzoknál van hiba,az ahogy írod is,szinte mind elkapó hiba.Amikor kulcs szituban nem sikerül az előre hívott play,mert a D reagál,ott megáll Flacco tudománya.Ilyen szitu minimum kétszer is volt a Bears ellen és kb úgy reagált rá,mint aki most lát először tojáslabdát.Abszolút nem vezér QB és szerintem le is szarja már ezt az egészet.3 yarddal a line után passzolni,azt se tudja melyik rendezvényen van néha..Azt elfogadom,hogy egy QB-nak akkor megy,ha a többinek is megy,Brady se menne nálunk most szarra sem,de Flaccoban nincs meg az,mint Áronban pl,hogy amikor minden fos,akkor előre állsz és varázsolsz párat.Persze félreértés ne essék,közel sem rajta mennek el a meccsek,de hozzátehetne már valami plusszt.(Ennyi pénzért meg főleg) 2014-ben láttam utoljára Flaccot nagy kedvvel játszani.
LeviPoki
Magam sem foglalhattam volna jobban össze. Nem vezér alkat. Ami azért baj, mert ebben a sportban a QB-nak annak kell lennie. Villantott ő, hogy tud az lenni, de én is érzek rajta egy rettenetes kedvetlenséget, nincs meg benne valamiért a tűz. Olyan tessék-lássék módjára kis túlzással csak teng-leng a pályán. Nem érzem motiváltnak. Kimegy, nem is hozza le az átlagot se, aztán annyi, el van végezve a munka, inkább összecsapva, rosszul. Nyilván szerintem frusztrálja ez őt, legalábbis remélem, hogy frusztrált ebben a helyzetben. Remélem elégedetlen azzal, amit jelenleg nyújt a pályán.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
En feladtam már a kifogásokat meg a lesz még ez jó össze kell szokni dolgot, mert nincs változás....
OL gyenge az elkapóink nem tudnak elszakadni 2-3 sec alatt ha igen akkor meg nem tudják elkapni a labdát.
Itt most nem arról van szó, hogy Flacco csak a check down passzokat dobálja mert akkor nem lenne 7 intje ...
Egyszerűen már nem mer a hosszú célpontokra ránézni, mert ha tökéletesen is megdobja a passzt akkor is elejtik...
Ami kellene az egy edzői gárda csere frissítés kezdve a két koordinátorral és mehet velük az edzői gárdából az elkapók edzője is. Védelmi oldalon meg az LB edzőt is el lehet küldeni Peessel együtt.
Azt hogy 6 éve minden drafton hozzunk legalább 1 DL-t és nem tudjuk megállítani a futást, az is megér egy misét. Jövőre egy darab védőt nem szabad draftolni, ebből kell főzni védőoldalon és kész, csak OL,RB,TE WR jöhet a drafton...jó max egy FS-t lehet hozni majd mert már Eric öregszik, de másra rá se nézzenek...
malkav
Flacconál szerintem nem a hosszú passzoknál van hiba,az ahogy írod is,szinte mind elkapó hiba.Amikor kulcs szituban nem sikerül az előre hívott play,mert a D reagál,ott megáll Flacco tudománya.Ilyen szitu minimum kétszer is volt a Bears ellen és kb úgy reagált rá,mint aki most lát először tojáslabdát.Abszolút nem vezér QB és szerintem le is szarja már ezt az egészet.3 yarddal a line után passzolni,azt se tudja melyik rendezvényen van néha..Azt elfogadom,hogy egy QB-nak akkor megy,ha a többinek is megy,Brady se menne nálunk most szarra sem,de Flaccoban nincs meg az,mint Áronban pl,hogy amikor minden fos,akkor előre állsz és varázsolsz párat.Persze félreértés ne essék,közel sem rajta mennek el a meccsek,de hozzátehetne már valami plusszt.(Ennyi pénzért meg főleg) 2014-ben láttam utoljára Flaccot nagy kedvvel játszani.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
En feladtam már a kifogásokat meg a lesz még ez jó össze kell szokni dolgot, mert nincs változás....
OL gyenge az elkapóink nem tudnak elszakadni 2-3 sec alatt ha igen akkor meg nem tudják elkapni a labdát.
Itt most nem arról van szó, hogy Flacco csak a check down passzokat dobálja mert akkor nem lenne 7 intje ...
Egyszerűen már nem mer a hosszú célpontokra ránézni, mert ha tökéletesen is megdobja a passzt akkor is elejtik...
Ami kellene az egy edzői gárda csere frissítés kezdve a két koordinátorral és mehet velük az edzői gárdából az elkapók edzője is. Védelmi oldalon meg az LB edzőt is el lehet küldeni Peessel együtt.
Azt hogy 6 éve minden drafton hozzunk legalább 1 DL-t és nem tudjuk megállítani a futást, az is megér egy misét. Jövőre egy darab védőt nem szabad draftolni, ebből kell főzni védőoldalon és kész, csak OL,RB,TE WR jöhet a drafton...jó max egy FS-t lehet hozni majd mert már Eric öregszik, de másra rá se nézzenek...
malkav
D orientált a csoportunk, ezzel nem mondtam újat. De valóban, ha nem O heavy draft lesz tavasszal, elmennek a pitsába. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
En feladtam már a kifogásokat meg a lesz még ez jó össze kell szokni dolgot, mert nincs változás....
OL gyenge az elkapóink nem tudnak elszakadni 2-3 sec alatt ha igen akkor meg nem tudják elkapni a labdát.
Itt most nem arról van szó, hogy Flacco csak a check down passzokat dobálja mert akkor nem lenne 7 intje ...
Egyszerűen már nem mer a hosszú célpontokra ránézni, mert ha tökéletesen is megdobja a passzt akkor is elejtik...
Ami kellene az egy edzői gárda csere frissítés kezdve a két koordinátorral és mehet velük az edzői gárdából az elkapók edzője is. Védelmi oldalon meg az LB edzőt is el lehet küldeni Peessel együtt.
Azt hogy 6 éve minden drafton hozzunk legalább 1 DL-t és nem tudjuk megállítani a futást, az is megér egy misét. Jövőre egy darab védőt nem szabad draftolni, ebből kell főzni védőoldalon és kész, csak OL,RB,TE WR jöhet a drafton...jó max egy FS-t lehet hozni majd mert már Eric öregszik, de másra rá se nézzenek...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Tegnapra azt hittuk eleg lesz 20 pont a W-hez, Hat a D nem igy gondolta.
no
Pont ezt próbáltam magyarázni, akkora gáz van,ha ilyeneket kell számolgatni,hogy 20 pont talán elég egy W-hez.Ha levesszük a két ST TD-t,akkor elértek 10 pontot,mutass egy D-t aki 10 ponton tartja konstans a támadófalat,de legyen 15 pont akkor.Nem lehet ekkora terhet rájuk rakni,most már nem ligaelit a védelmünk,ezt is el kell fogadni.
LeviPoki
Sokkal nagyobb gaz van. Es felreertetted ha azt gondolod, hogy a W elerese miatt irtam ezt, csak elfogadtam mint joslatot.
En abban a kettos erzesben vagyok, amit leirtam mar 2-3 meccsel ezelott, hogy inkabb ne nyerjunk egyet se ha az kell a gyokeres valtozashoz vs csak nyerni szeretne mindenki. ( Almomban 13-3 lesz, SB W es gyokeres valtozas ). En a macik ellen sem vartam a jo OL-t es abbol a jo jatekot ( en nem hiszek bennuk, de lesz jobb meccsuk), de ha a Raiders elleni ment volna ki akkor a mi O-unk jobb, mint az ovek. A D meg amit irtam mar, elvartam a futas megallitasat. 4.3 atlag lett belole ( abban a negativok is benne vannak ).

A meccs elott leirtam mit varok es mitol tartok. Az O sajnos hozta, a D tulszarnyalta az elkepzelesemet. Azt hittem Malkav-val a meccs utan arrol fogunk beszelgetni, hogy a picsaba tudott T is haladni dobassal a sec-unk ellen, es az erveit hallottam, hogy szereztunk 2 int. Erre nem tudtuk elerni hogy a labda a levegobe keruljon ( meg punt sem volt nagyon ). Az hogy a D a seggen veszi a levegot az egy igazsag, amiert 50%-ban ok a felelosek. A futas felorol, de minek hagytak. DP lassan de biztosan szemlelete sem segit. Es az O meg teljesen alkalmatlan es utoljara irom amire rafekudtek amit meg kell oldani az ordas szar lett. 38-31 perc meg ne legyen mar a 6. meccsen akkora problema.

A 10 pont hatalmas teher. De hogy fogd a futast az ne legyen mar az egy ilyen meccsen. Mi lesz amikor tudnak futni es dobni is.
Nem, mar regota nem ligaelit. De az nem is erdekes mert az csak a tobbiekhez torteno viszonyitas. Ha igy lennenek elsok, akkor is azt mondanam hogy szarok. Egyszeruen nem jo a D. Puha. A szemleletre meg nem talalom a jelzot. Es en elfogadtam, de a csapat nem es a jobb mint barmelyik Ravens D-es mondatoknal nem mondom meg mit gondolok.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Srácok a D-t nem lehet okolni ezért a verességért. Szereztek lasztit, volt nyumás Trubiskyn. Cohent vagy 4x fogtátok meg negatív yardon. Howardnak is volt pár mínusz yardos playe. Nem adott fel a D sok pontot (a pick6 nem az ő hibájuk) Azt nem lehet elvárni hogy minden meccsen szedjenek pick6-et meg szerezzenek pár labdát az elkenfél red zonjában... Az O volt értékelhetetlen, az O falat Goldman és Hicks dominálta. Egy nagy futáson kívül megöltük a futást. Volt nyomás Flaccon és olyan hamar lezavartunk titeket hogy a D már a seggén vette a levegőt olyan fáradtak voltak. Nem is beszélve a 2 intről ami egy pick6 volt a másik pedig igencsak jó mezőnypozíciót adott nekünk. Ezrkről a D nem tehetett. Azt se értem miért Fullerre játszottatok egész este. Valszeg az O guru őt érezte a gyenge pontnak, de hogy tegnap a 10. levédekezett passza után még mindig rá dobáltatok az nem volt túl ésszerű. Mint második kedvenc innentől verjetek szét mindenkit. ( kezdjétek az O koordinátorral 😊 )
Tomcsik
 www.nfl.com/gamecenter/2017101501/2017/REG6/bears@ravens?icampaign=GC_schedule_rr#menu=gameinfo&tab=ngs&analyze=playbyplay
defenzív passz siettetés sokat mond. semmiféle nyomás nem volt trubin. azt a pár playt, amikor megfogtunk benneteket futásügyileg kár kiemelni, mert azzal nyertetek, hogy konzisztensen hoztátok a 4-6 yardokat, a végén meg még többet. liga alja vagyunk futás ellen. és hiába megy azon a vita, hogy melyik a szarabb, az o vagy a d. ozziék döntöttek, hogy d-t feltuningolják az o kárára, amit még támogatnék is, de ez besült.
flaccot lehet szidni, de megnézném mondjuk mire menne egy picbörg szintű támadógépezettel és mondjuk ben mire menne a miénkkel.
de csak lenne átlagos jánosunknak, egy átlagos fala meg futója meg elkapója meg koordinátora és a d-ből vki kihozná a benne rejlő potenciált. már elégedettek lennénk.
gedam
Jozsira gondoltal vagy draft-FA? 😊
több mint 6 éve
gedam 5 696
Srácok a D-t nem lehet okolni ezért a verességért. Szereztek lasztit, volt nyumás Trubiskyn. Cohent vagy 4x fogtátok meg negatív yardon. Howardnak is volt pár mínusz yardos playe. Nem adott fel a D sok pontot (a pick6 nem az ő hibájuk) Azt nem lehet elvárni hogy minden meccsen szedjenek pick6-et meg szerezzenek pár labdát az elkenfél red zonjában... Az O volt értékelhetetlen, az O falat Goldman és Hicks dominálta. Egy nagy futáson kívül megöltük a futást. Volt nyomás Flaccon és olyan hamar lezavartunk titeket hogy a D már a seggén vette a levegőt olyan fáradtak voltak. Nem is beszélve a 2 intről ami egy pick6 volt a másik pedig igencsak jó mezőnypozíciót adott nekünk. Ezrkről a D nem tehetett. Azt se értem miért Fullerre játszottatok egész este. Valszeg az O guru őt érezte a gyenge pontnak, de hogy tegnap a 10. levédekezett passza után még mindig rá dobáltatok az nem volt túl ésszerű. Mint második kedvenc innentől verjetek szét mindenkit. ( kezdjétek az O koordinátorral 😊 )
Tomcsik
 www.nfl.com/gamecenter/2017101501/2017/REG6/bears@ravens?icampaign=GC_schedule_rr#menu=gameinfo&tab=ngs&analyze=playbyplay
defenzív passz siettetés sokat mond. semmiféle nyomás nem volt trubin. azt a pár playt, amikor megfogtunk benneteket futásügyileg kár kiemelni, mert azzal nyertetek, hogy konzisztensen hoztátok a 4-6 yardokat, a végén meg még többet. liga alja vagyunk futás ellen. és hiába megy azon a vita, hogy melyik a szarabb, az o vagy a d. ozziék döntöttek, hogy d-t feltuningolják az o kárára, amit még támogatnék is, de ez besült.
flaccot lehet szidni, de megnézném mondjuk mire menne egy picbörg szintű támadógépezettel és mondjuk ben mire menne a miénkkel.
de csak lenne átlagos jánosunknak, egy átlagos fala meg futója meg elkapója meg koordinátora és a d-ből vki kihozná a benne rejlő potenciált. már elégedettek lennénk.
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Flacco meg az O fal megint szar volt. Fasza.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Srácok a D-t nem lehet okolni ezért a verességért. Szereztek lasztit, volt nyumás Trubiskyn. Cohent vagy 4x fogtátok meg negatív yardon. Howardnak is volt pár mínusz yardos playe. Nem adott fel a D sok pontot (a pick6 nem az ő hibájuk) Azt nem lehet elvárni hogy minden meccsen szedjenek pick6-et meg szerezzenek pár labdát az elkenfél red zonjában... Az O volt értékelhetetlen, az O falat Goldman és Hicks dominálta. Egy nagy futáson kívül megöltük a futást. Volt nyomás Flaccon és olyan hamar lezavartunk titeket hogy a D már a seggén vette a levegőt olyan fáradtak voltak. Nem is beszélve a 2 intről ami egy pick6 volt a másik pedig igencsak jó mezőnypozíciót adott nekünk. Ezrkről a D nem tehetett. Azt se értem miért Fullerre játszottatok egész este. Valszeg az O guru őt érezte a gyenge pontnak, de hogy tegnap a 10. levédekezett passza után még mindig rá dobáltatok az nem volt túl ésszerű. Mint második kedvenc innentől verjetek szét mindenkit. ( kezdjétek az O koordinátorral 😊 )
Tomcsik
Nalunk komoly verseny van ki a rosszabb, amiben az edzok teljesen reszt vesznek. Ha fogtuk volna a futast, kivancsi lettem volna T mit mutat, mert kb azon a par probalkozasnal semmit nem mutatott ( a futas nala sem jatszik). Lehet 9-6 lett volna. A D-unk ( amibe belefektettunk mindent ) eddig vagy rookie, szar, faltalan Qb-kal talalkozott. Ellenben az O amit 6bol 4.5szer fal nelkul probal jatszani ( inkabb WR ne lenne, mint fal ) jobb egysegekkel jatszott. En nem vedem oket, mert nem erdemlik meg. Flacco siman rosszul, felosen jatszik es ez fal nelkul ezt a jatekot eredmenyezi. Ellenetek nalam a fo hiba, hogy nem tudtuk elerni, hogy T-nek dobnia kelljen a gyozelemert. Ha ezt elerik es kikapunk en nem fognam a D-re. Altalanossagban en a D-tol varom a jatekot, nem az O-tol ( irrealis). A D-t sem tartom jonak, de sokkal tobb van bennuk, mint amit P kihoz beloluk.

MM-nel meg mit szamit mit csinal rosszul, mikor arrol kell beszelni, hogy egy lancfuresszel kell finomra hangolni egy hegedut.