Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
(Én baromira nem mennék bele a trash talk-ba...max ha valaki eljön közös meccsnézésre)
Itt tényleg mi a szar történik? Most olvasom, hogy Brent Urban is kidőlt...kórház a város szélén?
Klaci79
Van itt jelenleg nagyobb probléma is a sérülteken kívül,ez már csak hab a tortán.De mindegy,max nem 42 ponttal nyerünk vasárnap,hanem csak 14-el 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
(Én baromira nem mennék bele a trash talk-ba...max ha valaki eljön közös meccsnézésre)
Itt tényleg mi a szar történik? Most olvasom, hogy Brent Urban is kidőlt...kórház a város szélén?
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Finoman szólva sem sikerült az akklimatizáció 😛 Európához.
Talán a Soho-t végigbulizták és Harbs szívta az első csíkot a thai k**vák popójáról. Kb.így néztek ki a meccs képe.
Van egy kedvenc edzőm,aki szavait idézem "inkább 1x 0-5(44-7),mint 5x 0-1".
Megbocsátást egy Steelers veréssel megkapják.
kátrány
Egyetértek, ez volt az első L, bármilyen ronda is volt. Ha verjük a Vasast akkor nem számít az egész..
malkav
Nem ertek egyet. Azt se banom ha 9 veresegunk lesz, nem azt banom. A JATEKOT. Lelketlen volt. Kiforditott mezu amerikaiakkal a stadion kajaldaiban qrva jo volt a buli. Vegulis csak a csapatnak nem kellett volna jonnie.
Direkt nem irtam eddig, hogy megnyugodva tompuljon a dolog. Pees-rol csak annyit hogy kapott egy fiatal jo, mely DL-t, egy secondary-t ahol Webb a kakukktojas a serulesek miatt, de nem log ki ( sot ), fiatal-robbanekony-gyors passrushereket, a S paros ligaelitbe tartozik es ha nem tud veluk mit kezdeni, akkor buktassak feljebb es lehet a videoelemzes kiralya. Elegem van ebbol a "lassan de biztosan" engedem az ellenfelet, legyunk ujra tokosek-betonkemenyek es neha torjunk meg. Az OL-t az egesz holt szezonban mantraztak es mi lett belole. A fal fele masodvonalas lenne a serulesek nelkul is, igy meg aztan hagyjuk. Minek igy ide Flacco.

Nem szerettem volna ilyet irni, de egesz egyszeruen puhak vagyunk, akarkivel jatszunk ok a kemenyebbek a labda mindket oldalan. Szegyen. JH-nal a szleng-ek jobbak, csak nincs
tartalom mogotte.

Amugy a hetvege fantasztikus volt, 2 apro eszrevetel nekik. A pub egy nagyon kicsi hely ( 5 perc setara a CGarden-be lehetett volna olyan bulit csapni, hogy megemlegette volna mindenki. A vasarolhato cuccok meg ertekelhetetlenek voltak, itt volt az alkalom, hogy vam-szallitasi koltseg nelkul, felprobalva elkolthettunk volna egy kis afrikai orszag koltsegveteset.

Amugy grat a Jags-nek, csak ne gondoljak hogy jo ertekmerok voltunk, mert abbol lehet koppanas.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Finoman szólva sem sikerült az akklimatizáció 😛 Európához.
Talán a Soho-t végigbulizták és Harbs szívta az első csíkot a thai k**vák popójáról. Kb.így néztek ki a meccs képe.
Van egy kedvenc edzőm,aki szavait idézem "inkább 1x 0-5(44-7),mint 5x 0-1".
Megbocsátást egy Steelers veréssel megkapják.
kátrány
Egyetértek, ez volt az első L, bármilyen ronda is volt. Ha verjük a Vasast akkor nem számít az egész..
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Nem pontkulonbsegre jatsszak a sportot.. bar nem lep meg, hogy 10+ ev utan se tudod meg.
See you guys next week 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Finoman szólva sem sikerült az akklimatizáció 😛 Európához.
Talán a Soho-t végigbulizták és Harbs szívta az első csíkot a thai k**vák popójáról. Kb.így néztek ki a meccs képe.
Van egy kedvenc edzőm,aki szavait idézem "inkább 1x 0-5(44-7),mint 5x 0-1".
Megbocsátást egy Steelers veréssel megkapják.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Mondjuk egy ennyi hibával játszó Bears ellen sztem nagyobb gáz kiszopni,mint egy szezon legjobb formáját hozó londoni Jaguars ellen. De mindegy is,a szopo az szopo,tokmindegy,hogy egy ponttal vagy kétszázzal. Talalkozunk jovoheten 😉
LeviPoki
Sztem cikibb kikapni 44-7-re, mint hosszabbításban 23-17-re. 😊 A Bears lehet sokat hibázott, mi viszont náluk sokkal többet. Kb az is bravúros, hogy ennyi banális hibával simán nyerhettünk volna.
Soldados
Arra alapozunk, hogy megnéztétek a meccset és minket is leírtok majd, mint a Bearst és akkor sima győzelmünk lesz.

Krisz...mit csináltatok a fagyos tundrán?
Még az a szerencse, hogy majdnem mindenki botlott ezen a héten. Gyakorlatilag csak a KC volt meggyőző.

Azt kiemelném, hogy a Jags megerőszakolta a Houstont aztán a vereség után majdnem elkapták a NE-det.....
malkav
Jó első félidő, aztán kis leolvadás, de vannak biztató jelek. Jövő héten a Browns ellen megtesszük az első lépést a rájátszásba vezető úton. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Mondjuk egy ennyi hibával játszó Bears ellen sztem nagyobb gáz kiszopni,mint egy szezon legjobb formáját hozó londoni Jaguars ellen. De mindegy is,a szopo az szopo,tokmindegy,hogy egy ponttal vagy kétszázzal. Talalkozunk jovoheten 😉
LeviPoki
Sztem cikibb kikapni 44-7-re, mint hosszabbításban 23-17-re. 😊 A Bears lehet sokat hibázott, mi viszont náluk sokkal többet. Kb az is bravúros, hogy ennyi banális hibával simán nyerhettünk volna.
Soldados
Arra alapozunk, hogy megnéztétek a meccset és minket is leírtok majd, mint a Bearst és akkor sima győzelmünk lesz.

Krisz...mit csináltatok a fagyos tundrán?
Még az a szerencse, hogy majdnem mindenki botlott ezen a héten. Gyakorlatilag csak a KC volt meggyőző.

Azt kiemelném, hogy a Jags megerőszakolta a Houstont aztán a vereség után majdnem elkapták a NE-det.....
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Mondjuk egy ennyi hibával játszó Bears ellen sztem nagyobb gáz kiszopni,mint egy szezon legjobb formáját hozó londoni Jaguars ellen. De mindegy is,a szopo az szopo,tokmindegy,hogy egy ponttal vagy kétszázzal. Talalkozunk jovoheten 😉
LeviPoki
Sztem cikibb kikapni 44-7-re, mint hosszabbításban 23-17-re. 😊 A Bears lehet sokat hibázott, mi viszont náluk sokkal többet. Kb az is bravúros, hogy ennyi banális hibával simán nyerhettünk volna.
Soldados
Elég érdekes témában megy a pöcsméregetés, az utóbbi években nem a "ki szopott nagyobbat" volt a mértékegység a Northban. 😀
A mai meccsünk nem volt annyira gáz, de a Ravens elleni hazai idénynyitóval mi is szeretnénk benevezni. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Mondjuk egy ennyi hibával játszó Bears ellen sztem nagyobb gáz kiszopni,mint egy szezon legjobb formáját hozó londoni Jaguars ellen. De mindegy is,a szopo az szopo,tokmindegy,hogy egy ponttal vagy kétszázzal. Talalkozunk jovoheten 😉
LeviPoki
Sztem cikibb kikapni 44-7-re, mint hosszabbításban 23-17-re. 😊 A Bears lehet sokat hibázott, mi viszont náluk sokkal többet. Kb az is bravúros, hogy ennyi banális hibával simán nyerhettünk volna.
Soldados
Teljesen mindegy, vereség, az vereség, amire szerintem a forduló előtt egyik csapat sem számított szerintem. 😀

A mérleg ugyanaz, jó lesz a csörte. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Mondjuk egy ennyi hibával játszó Bears ellen sztem nagyobb gáz kiszopni,mint egy szezon legjobb formáját hozó londoni Jaguars ellen. De mindegy is,a szopo az szopo,tokmindegy,hogy egy ponttal vagy kétszázzal. Talalkozunk jovoheten 😉
LeviPoki
Sztem cikibb kikapni 44-7-re, mint hosszabbításban 23-17-re. 😊 A Bears lehet sokat hibázott, mi viszont náluk sokkal többet. Kb az is bravúros, hogy ennyi banális hibával simán nyerhettünk volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊
Soldados
Mondjuk egy ennyi hibával játszó Bears ellen sztem nagyobb gáz kiszopni,mint egy szezon legjobb formáját hozó londoni Jaguars ellen. De mindegy is,a szopo az szopo,tokmindegy,hogy egy ponttal vagy kétszázzal. Talalkozunk jovoheten 😉
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀
Vrij6
Öööö... Bár szarul játszottunk, de minket legalább nem aláztak meg. 😉

Üdv, Joe "Elite Money for 20 yards" Flacco. :p

Trash Talk Mode ON 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.
Igor
Kb ők is ezt mondhatják el a meccsük alapján, csak rólunk...😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Legalább a Steelers is szopott.... ennyi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én végig szenvedtem ezt a meccset, hát szerintem ez a meccs pont olyan volt, hogy semmi következtetést nem vonhatunk le belőle...
Lejátszottak minket, és nem tudtunk változni a félidő után sem, ma semmi nem jött össze mind a három csapatrész betlizett. Bízunk benne, hogy most ellőttünk minden bettli kártyát, és továbbiakban jobban ott lesznek a játékosok és az edzők is fejben.
Mégegyszer semmi ok pánikra, ez egy tipikus rossz meccs volt.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha képtelen vagy tartani MerciLewist, na akkor megérdemled... nem ő szar, nem azért, hanem a "10 TO Best D#" ezt a meccset nagyképűen buktuk... mert ugye annyira ide áll a zászló... btw, a jags ellen sose megy jól, miért nem tanulunk belőle... plusz ugye Wagner és OL se kell... smh (like Blaise 😊)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nembaj,a Medvék kiszopatják ma a Steelerst és minden rendben lesz 😀
LeviPoki
És utánatok mi játszunk majd velük. Bár azt nem garantálom, hogy olyan jól játszunk majd a Heinzon, mint ma Londonban .
iktriad
Nem ártana pedig,kicsit jobban kedvelném a Jaguarst akkor,mint jelen pillanatban😊 Bár hozzá kell tenni,hogy teljesen megérdemelt W volt a mai,szarok voltunk.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nembaj,a Medvék kiszopatják ma a Steelerst és minden rendben lesz 😀
LeviPoki
És utánatok mi játszunk majd velük. Bár azt nem garantálom, hogy olyan jól játszunk majd a Heinzon, mint ma Londonban .
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nembaj,a Medvék kiszopatják ma a Steelerst és minden rendben lesz 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Lesz ez még jobb is srácok, ne csüggedjetek. Biztos vagyok benne, hogy már a Steelers ellen is nagyon szoros csata lesz.
iktriad
Jaja, bármi van, Vasas ellen vért iszunk. 😊 Ezt azért emészteni kell... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz ez még jobb is srácok, ne csüggedjetek. Biztos vagyok benne, hogy már a Steelers ellen is nagyon szoros csata lesz.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Valaki aki végigbírta szenvedni, majd írhatna hogy mégis mi volt ez? Gondolom terített betli mindkét oldalon.

Legalább a Jax jól játszott?😀

Kapunk az első 2 fordulóban 10 pontot, 2-0, alakul valami, erre ma itt 44-et. 😀 Fuck logic.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hát gyerekek megkukultam. Nem tudom mi volt ez, az elso negyedben olvastam a tulajdonos nyilatkozatat, de ez meg ugy is brutalis volt..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Még szerencse,hogy elnéztem a kezdés időpontját,asszem nem bánom,hogy ezt a meccset nem láttam,ennyire szarok voltunk?