Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Óó szeretem ezeket a nagyzolós hozzászólásokat. Ilyenkor szoktak nagyon pofára esni, kívánom neked is ezt, még akkor is, ha overallban tiétek a jobb csapat. Dehogy ennyivel? Szerintem nem.

Persze le a kalappal eddig az ideiêrt mert a hullaszar Bengals, Browns és a Manuel vezette Raiders legyőzése komoly fegyvertény. Ahogy jött szembe két komolyabb csapat (már ha a Jacksonvillet annak lehet nevezni), akkor azért rögtön kirúgták titeket a stadionból.


Szerintem egy szoros meccs lesz, ahol kevés pont lesz. A defensetek felzabálja a második félidőben Trubiskyt, a másik oldalán a játéknak nem látom azt, hogy miben lesztek jobbak a mi védelmünknél, amely sok kívánnivalót hagy maga után. Szóval én egy olyan 20-13at mondok nektek.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Kivancsi leszek este.
Ezt a meccset a D-nek es az O-nek is dominalnia kellene.
Ha a Raiders elleni fal fog jatszani, Flacco nem a majre enjevel fut ki a gyepre akkor csak o maguk megnyerik.
A D-nek meg jobban dominalni kellene T-it. 10 eve a kedvenc jelenet, ilyen szituban a mentoauto melle 2 figura elkezdett sirt asni. Varhatoan a 3 negyed elejen "erkezett" a QB es rovid konzilium utan eldontottek hogy a lobalasbol melyik iranyba dobjak a QB-t.
A ST is jobb.
Az edzok biztos keszitik a trukkos jatekra oket, mert ero jelenleg nincs bennuk. Ez a papirforma.

Kivancsi a D-re leszek. Osszesegeben nyerni fognak T ellen, de remelem nem ugy hogy oljuk a futast, de ok rovid passzal altalanossagban siman haladnak, de a nagy szamok torvenye alapjan be fog csuszni hiba es labdakat szerzunk.

Ez az utoloso rendesen mukodo laptopom, amit odaragasztottam az asztalhoz a biztonsag kedveert.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jensen eddig a top centerek között van... ki gondolta volna azok után, hogy Birk óta nem volt értelmes centerünk... emlékeztek még Grabovskira vagy Síplire ?
Pár éve volt 2 elit G a falban de se center se T (jó talán Wagner)
Most van Centerünk, vannak jó T-jeink és nincs egy darab G-nk se 😀
Kár hogy jövőre nem lesz pénzünk megtartani....
malkav
Az 5 meccsbol 4-en selejt volt a fal. Es hirtelen lett T es C is. Remeljuk innen csak jobbak es jobbak lesznek.
no
Hát szerintem ez nem olyan elképzelhetetlen, egyrész séma, másrészt összeszokás, harmadrészt egyéni fejlődés.
abból az 5 meccsből kettőben Yanda is játszott, vagyis a fal teljesítmény attól még szar volt hogy egy valaki jól játszott.
😀
Szóval bizakodni kell
malkav
nem ment at amit akartam csak felig, de visszaolvasva amit irtam ugy nem is csodalom. 😊
Mindenesetre Jensen-ert csodalkoznek, ha sokat akarna a stab fizetni. A legjobb esetben Kruger lesz belole. Nekunk Wagnereket kell kepezni, nem utolso evre mutatok vegre valamit fickokat.

Katrany-hoz csatlakozva cinikussagban is, akkor ki kell trade-elnunk az elso korokbol, tobb lehetosegbol tobb jon be es hatul jobban is megy ( meg nem is bankodunk egy nem bejovo 4.korosert )
no
Most már tényleg nem értem a dolgot 😀
Amúgy ezt már én is javasoltam, de szerintem csak a második kört kell eltradelni: sorolom a második körösöket: Bowser, Corea, Maxx Williams, Jernigan, A Brown, K.O. , ebből eddig KO volt az egyetlen akit meg is akartunk tartani.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Jensen eddig a top centerek között van... ki gondolta volna azok után, hogy Birk óta nem volt értelmes centerünk... emlékeztek még Grabovskira vagy Síplire ?
Pár éve volt 2 elit G a falban de se center se T (jó talán Wagner)
Most van Centerünk, vannak jó T-jeink és nincs egy darab G-nk se 😀
Kár hogy jövőre nem lesz pénzünk megtartani....
malkav
Az 5 meccsbol 4-en selejt volt a fal. Es hirtelen lett T es C is. Remeljuk innen csak jobbak es jobbak lesznek.
no
Hát szerintem ez nem olyan elképzelhetetlen, egyrész séma, másrészt összeszokás, harmadrészt egyéni fejlődés.
abból az 5 meccsből kettőben Yanda is játszott, vagyis a fal teljesítmény attól még szar volt hogy egy valaki jól játszott.
😀
Szóval bizakodni kell
malkav
nem ment at amit akartam csak felig, de visszaolvasva amit irtam ugy nem is csodalom. 😊
Mindenesetre Jensen-ert csodalkoznek, ha sokat akarna a stab fizetni. A legjobb esetben Kruger lesz belole. Nekunk Wagnereket kell kepezni, nem utolso evre mutatok vegre valamit fickokat.

Katrany-hoz csatlakozva cinikussagban is, akkor ki kell trade-elnunk az elso korokbol, tobb lehetosegbol tobb jon be es hatul jobban is megy ( meg nem is bankodunk egy nem bejovo 4.korosert )
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jensen eddig a top centerek között van... ki gondolta volna azok után, hogy Birk óta nem volt értelmes centerünk... emlékeztek még Grabovskira vagy Síplire ?
Pár éve volt 2 elit G a falban de se center se T (jó talán Wagner)
Most van Centerünk, vannak jó T-jeink és nincs egy darab G-nk se 😀
Kár hogy jövőre nem lesz pénzünk megtartani....
malkav
Az 5 meccsbol 4-en selejt volt a fal. Es hirtelen lett T es C is. Remeljuk innen csak jobbak es jobbak lesznek.
no
Hát szerintem ez nem olyan elképzelhetetlen, egyrész séma, másrészt összeszokás, harmadrészt egyéni fejlődés.
abból az 5 meccsből kettőben Yanda is játszott, vagyis a fal teljesítmény attól még szar volt hogy egy valaki jól játszott.
😀
Szóval bizakodni kell
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Jensen eddig a top centerek között van... ki gondolta volna azok után, hogy Birk óta nem volt értelmes centerünk... emlékeztek még Grabovskira vagy Síplire ?
Pár éve volt 2 elit G a falban de se center se T (jó talán Wagner)
Most van Centerünk, vannak jó T-jeink és nincs egy darab G-nk se 😀
Kár hogy jövőre nem lesz pénzünk megtartani....
malkav
Az 5 meccsbol 4-en selejt volt a fal. Es hirtelen lett T es C is. Remeljuk innen csak jobbak es jobbak lesznek.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jensen eddig a top centerek között van... ki gondolta volna azok után, hogy Birk óta nem volt értelmes centerünk... emlékeztek még Grabovskira vagy Síplire ?
Pár éve volt 2 elit G a falban de se center se T (jó talán Wagner)
Most van Centerünk, vannak jó T-jeink és nincs egy darab G-nk se 😀
Kár hogy jövőre nem lesz pénzünk megtartani....
malkav
pár éve alvási zavarral küzdött,a súlyából ,erejéből vesztett ,diagnózis előtt cikkeztek is róla,h mi lehet.
 abcnews.go.com/Health/nfl-star-ryan-jensen-sleep-apnea-diagnosis-saved/story?id=49688843

ha cinikus akarok lenni,annyi bustot termeltünk az elmúlt években ,h mintegy portfóliót mutogathatják ,"milyen tehetségeket nevelünk hátsó körből" 😛 😀
máris szebben mutat a Correa,Perryman sorban


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jensen eddig a top centerek között van... ki gondolta volna azok után, hogy Birk óta nem volt értelmes centerünk... emlékeztek még Grabovskira vagy Síplire ?
Pár éve volt 2 elit G a falban de se center se T (jó talán Wagner)
Most van Centerünk, vannak jó T-jeink és nincs egy darab G-nk se 😀
Kár hogy jövőre nem lesz pénzünk megtartani....
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez volt kb. az első olyan meccsünk ahol az O termelt pontokat, szóval még ne szaladjunk előre. De tegnap tényleg Flacco és Marty is érdemel egy pacsit.
malkav
Volt futás... ez elég sokat számított 😊
Collapo
Az is, h szar volt az ellenfél 😀
Rolni
Ezt igy nem mondanam, de ha Te mondod... nos ugy az is 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ez volt kb. az első olyan meccsünk ahol az O termelt pontokat, szóval még ne szaladjunk előre. De tegnap tényleg Flacco és Marty is érdemel egy pacsit.
malkav
Volt futás... ez elég sokat számított 😊
Collapo
Az is, h szar volt az ellenfél 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez volt kb. az első olyan meccsünk ahol az O termelt pontokat, szóval még ne szaladjunk előre. De tegnap tényleg Flacco és Marty is érdemel egy pacsit.
malkav
Volt futás... ez elég sokat számított 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Igorral ertek egyet, megnyertuk a kotelezot. Amellett hogy nyertunk 3 aktualisan rosszabb ellen az jo olyan szempontbol, hogy visszaterhetunk oda ahol JH kezdte, hogy akinel jobbak vagyunk azokat legyozzuk ( akarhogy is ). A kerdes az mennyi az a csapat akiknel jobbak vagyunk. A masik pozitivum, hogy a nyomas kicsit kisebb lett es most nem szoknyat felkapva menekult az utes elol hanem beleallt a dobasba es megkapta az uteset ( ebbol azert hosszabb tavon baj lehet ), de legalabb nem ketten voltak a C mogott Flacco meg a majre.
Irtam a vasas elott, hogy a kezdo futo csereben biztam, egesz egyszeruen benne van meg a szikra, de a labdat a kezebe kell ragasztani. Es ez maradt a nem GT-ra is.
A D nalam rosszabb volt az O-nal, EJM-el is hatekonyak tudtak maradni, de a korai vezetes es a sikeres futasaink nehezze tette nekik. A 3.es akarmiket konnyen engedtuk megint, de volt blitz is ( az aranyokrol meg ne beszeljunk 😕 ), csodak meg vannak es nem is szerette. Azert 50%-on hoztak igy is.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez volt kb. az első olyan meccsünk ahol az O termelt pontokat, szóval még ne szaladjunk előre. De tegnap tényleg Flacco és Marty is érdemel egy pacsit. És a D-ben meg az, hogy elkezdtünk blitzelni nem is tudom mit mondjak....
A Steeelrs eddig csak ellenünk nyújtott elfogadhatót O szinten, szóval belőlük is ki fog valamikor jönni a tehetség. Nem lehetetlen a PO csak ezt a teljesítményt kellene minden héten látni...
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha hozzuk a kötelező meccseket,akkor nem értem miért ne lehetne ebből PO.
LeviPoki
Mert - a papíron - könnyebb meccseinken is szenvedünk, pedig a SoS nem egy Mount Everest-i szám idén...és persze még a végén az OL is összeállhat.. meg Flacco se dob megint 10 meccsen keresztül mindig INT-et, meg miegymás és csoda és stb. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Végre láthattunk egy egész jó első félidőt,viszont a 3. negyed elég Ravensesre sikeredett..A Jags is odapakolta magát 😀 Összességében ez egy elég jó 5. week volt. Most meg megy a Vasas az 5-0-val álló Kansesbe,mi meg csak megesszük a Medvéket és meg is van az első hely.Ha hozzuk a kötelező meccseket,akkor nem értem miért ne lehetne ebből PO,a Steelers játszik még a Pats ellen is.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nekem most elég lenne az, ha az O önerőből szerez 23 pontot mondjuk, és ebből legalább 10 az első félidőben
malkav
Azt hiszem ma teljesítették a kívánságaim....
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ugye milyen gyorsan változnak a dolgokat ebben a ligában.. lásd még Steelers-topic 😊
(Ahol egy 0/5-ös meccs után is tudnak SB-runról beszélni az emberek... lol)

Igor
Tőled pont nem vártam ilyen hülyeséget... :p Azért mert egy meccsen volt 5 INT, nem lehet SB-t nyerni? Na ne röhögtess! Amikor ti nyertetek, akkor nem októberben, hanem decemberben kikaptatok egy 3. számú QB-tól. Amikor mi nyertünk, akkor volt olyan meccs, hogy több sacket kaptunk (9), mint ahány pontot csináltunk, de a még előtti SB-címünknél, decemberben szétalázta a védelmünket a Colts, majd a Bengals (38 pont, brrr). Aztán mégis nyertünk/nyertetek.

Ez egy meccs volt. Nem arról van szó, hogy BB 5 meccs alatt 15 INT-et szórt, hanem egyetlen meccsen ötöt - egy igen pofás pass D ellen ráadásul. Majd ha ez sorozatosan előfordul, akkor fogok aggódni. Inkább egy meccsen dobjon 5-t, mint 5 meccsen át mindig 1-et. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ugye milyen gyorsan változnak a dolgokat ebben a ligában.. lásd még Steelers-topic 😊
(Ahol egy 0/5-ös meccs után is tudnak SB-runról beszélni az emberek... lol)

Ez se volt tökéletes amúgy, de hoztuk a kötelezöt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nekem most elég lenne az, ha az O önerőből szerez 23 pontot mondjuk, és ebből legalább 10 az első félidőben
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Van egy olyan kérdésem hozzátok ha most szezonközbe lenne Pees vagy Morty kirúgása, akkor ki lenne az aki jöhetne helyettük?
Pool94
Szezon közbeni koordinátorcseréknél szinte mindig belülről léptetnek vkit elő.
Támadóoldalon a jelenlegi TE-edző, Greg Roman előléptetése következne szvsz, ő korábbi Bills és 49ers OC.
A védelemben Don Martindale LB-edzőnek van NFL DC rutinja, a Broncosnál dolgozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Nem izgulok emiatt, de feleslegesnek erzem, mert meg a PO-t szamolgatod. Nalam meg jelen esetben mindegy a PO, sot ha valtozashoz az kell, akkor mar ne is nyerjunk iden. El fog jonni az ido amikor majd megbeszeljuk ki hogy latja. Valoszinuleg patthelyzet vegeredmennyel. 😊
no
Persze én minden évben a PO-t számolom, nem azt a cél, hogy szép játékkal jussunk el oda, hanem az hogy bejussunk. Aztán lehet megint bejön egy PO run. De mindegy, attól még hogy nem adtam fel a 4. hét után a PO álmaimat nem jelenti azt hogy elégedett vagyok a staffal, de ahogy a pats behúzta az SB győzelemt tavaly, úgy mi is belendülhetünk még a győzelem gyártásba. És szvsz jobb egy sazr staffal bejutni a poba mint egy egész szezont elbaszni hogy staffváltás legyen.-Mármint szurkolási szempontból-
De ettől még itt mindenki véleménye releváns az és szemembe, sőt gyakran még a sajátomat is megváltoztatom, ha úgy érzem/rájövök hogy tévedtem.... 😀 (persze ilyen ritkán van)
malkav
en nem mindenaron staff-ot szeretnek valtani, hanem koncepciot.
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
A mait meg a kövi 2 meccset kötelezően hozni kell, hogy legyen PO-ra esély szerintem. Jó lenne ma valami jó játékot látni.

Szerintem a NE, PIT, HOu és a KC lesznek a csoportgyőztesek, és nekünk kell az OAK, DEN megküzdeni a wild card helyekért, ami a Carr nélküli Oakland ellen esélyesebb jelen pillanatban.

Az offensen múlik a szezonunk szerintem, mivel a D nem lehet 40 percet minden meccsen fent. Nincs veszve semmi de kell a valami fejlődés a csapattól.

Van egy olyan kérdésem hozzátok ha most szezonközbe lenne Pees vagy Morty kirúgása, akkor ki lenne az aki jöhetne helyettük?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Ki mit vár ma a Raiders ellen?

Nem igazán vannak formában, ebben mindenképpen szerencsénk van, és ugye Carr sem lesz ma náluk.

Nem tudom mit várjak. 2-2-vel állnak ők is, szoros meccsre számítok. Bár ugye eddig 4 meccset toltunk le, és igazából egyik sem volt szoros. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem izgulok emiatt, de feleslegesnek erzem, mert meg a PO-t szamolgatod. Nalam meg jelen esetben mindegy a PO, sot ha valtozashoz az kell, akkor mar ne is nyerjunk iden. El fog jonni az ido amikor majd megbeszeljuk ki hogy latja. Valoszinuleg patthelyzet vegeredmennyel. 😊
no
Persze én minden évben a PO-t számolom, nem azt a cél, hogy szép játékkal jussunk el oda, hanem az hogy bejussunk. Aztán lehet megint bejön egy PO run. De mindegy, attól még hogy nem adtam fel a 4. hét után a PO álmaimat nem jelenti azt hogy elégedett vagyok a staffal, de ahogy a pats behúzta az SB győzelemt tavaly, úgy mi is belendülhetünk még a győzelem gyártásba. És szvsz jobb egy sazr staffal bejutni a poba mint egy egész szezont elbaszni hogy staffváltás legyen.-Mármint szurkolási szempontból-
De ettől még itt mindenki véleménye releváns az és szemembe, sőt gyakran még a sajátomat is megváltoztatom, ha úgy érzem/rájövök hogy tévedtem.... 😀 (persze ilyen ritkán van)
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
James Twelvetrees
Ezt a temat ne kezdjuk el ujra, mert utana nem birjuk majd abbahagyni. 😊

no
Pedig fájóan aktuális. (mondjuk szerintem már tavaly is az volt...)
Blaise
Utólag megkövetlek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related