NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most azért nézegettem a playeket és egy-két dolgot láttam ami talán érdekes lehet.. Flacco nem volt ritkaszar, rossz volt de se szerencséje se segítsége nem volt. Wallace elejtett lasztija, Perriman túldobása ezek összejöhetek volna és akkor már szorosabb lett volna a meccs ez pech. Voltak ritkaszép dobásai kicsit területre, Wallacenak vagy 3 köztük egy TD Watsonnak is volt egy kettő. Két int közül mindkettő az ő hibája, de az egyikhez kellett egy nagyon jó def megmozdulás is. Az viszont látszik, hogy nincsenek jól megszerkesztve az útvonalak illetve Flacco csak a pálya egyik felét olvassa, a másikra rá sem pillant.. Ez lehet amiatt van mert a fal képtelen megvédeni és nem is kockáztat. Itt valami a playcallinggal baj van meg azzal hogy nem nagyon próbálja a safetyket szemmel vezetni.
Nyilván a fizikálisabb fal összejöhetett volna ha nem 3. vonalas Guardok kezdenének, emiatt Flacconak nincs esélye sem fellépni a zsebbe. Pont annyi ideje van passzolni, amíg a DLek rá nem lökik a fal belsejét. Szélen még valamennyire tudják tartania nyomást, de szemből akármelyik oldalon 1 v.1 alakul ki egy guard és egy DL között ott bukta van. ráadásul a dropbackek jó részében még Howard sem tudja megoldani az 1 v1-et.
Valahogy a WR/TE utvonalai sem túl jók, ezek a Slant útvonalak nem nagyon jönnek be nagyon erőltetik a pálya belsejébe induló útvonalakat. Nem igazán vannak screeenek, vagy egyszerű quick out routok, amik nem hoznak nagy játékot, de ütempaszok nehéz őket levédeni és önbizalmat adnak a QB-nak és a WR-nek is. Ezeket azért be lehetne rakni a playbookba. Flaccora meg rá kell szólni hogy inkább a pálya széle felé dobáljon Perimannak, és ne a pálya közepén szórja a labdát a double coveragebe. Egy-két elkapás a pálya szélén perimantől és neki is megjönne kicsit az önbizalma, de ha szerencsétlen csak a go routokat kapja és ejti el akkor mélyre fogjuk ásni az önbizalmát.
A védelemben meg szerintem most pont nem volt gond a CB-kel Bryantet és ABt is leszedtük a pályáról a pálya közepén JuJu-t nem tudtuk tartani, az meg LB/SCB/S terület. Sokszor volt Zone2 két mély safetyvel, ami persze megakadályozza a a hosszú játékokat csak éppen nyeljük a firstdownt középről mint kacsa a nokedlit. Pont oda passzoltatunk, ahol nincs meg az egyik kezdő LB-nk illetve a kezdő SCB-nk. Ezt nem igazán értem. Arról már nem is érdemes beszélni, hogy blitzet idén mgé szerintem nem is hívtunk, pedig emlékszem arra amikor az ősidőkben még egymás után mentek a FS/ CB blitzek....
A edge rusherek megint nem tettek semmit a meccshez, egy két fellángolás van de ha nincs konstans nyomás és adjuk a középső területet akkor ne számítsunk sok hibára az ellenfél irányítóitól... Főleg úgy hogy JS és Humprey is képes egy az egyben védekezni az elkapókon nem kell nekik feltétlen S segítség.

Hát én ezt láttam mind a táadó mind a védőoldalon szemléletbeli gondok vannak... Jó a JAGS ellen még szar egyéni teljesítmények is voltak de most főleg a rendszerben volt hiba.
Sajnálom mert szerintem emberanyag alapján jobb teljesítményt várok, de úgy látom mindkét koordinátornak van egy elképzelése amit nyomat attól függetlenül mit csinál az ellenfél vagy milyen emberanyag adott hozzá...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
En meg a pozitiv hozzaallasban vagyok nehogy megszoljanak megint, de
itt joparan meg PO-t szamolgatnak. En nem banom ha nem jutunk be, de lelkendezni se fogok ha bejutunk, mert ugy nem kell hogy azt nezem ki jatszik szarul es melyik QB serul le. Mar a tavalyi vasas elleni elott se tudtam eldonteni minek drukkoljak. Ha nyertunk volna PO es kijelentik hogy sinen vagyunk vagy kikapunk PO ugrik es valtozas lesz ( abbol nem lett sok a jol csengo mondatokon kivul ). Most hatarozottan a valtozas mellett vagyok. De nem foglalok allast a pozitiv mojo miatt, de sulyos hibak vannak a rendszerben Ozzie es JH kozott.
Off oldalon egeszen tavaly ota nem mondogatnak mast mint hogy Beef-esitjuk a OL-t es fogunk futni is. Ez nem sikerult es ha nincsenek a serulesek se lenne jo ( ennel jobb persze). A borzaszto bonyolult bull-rushal szetszednek minket, 4 emberrel. Igy nehez Flacco-nak, de Flacco nem erzi a nyomast, nem erzi a zsebet, rookie hibakat vet. Jobb lenne o ha fal lenne elotte, de o sem elete formajaban van. Arra meg alkalmatlan hogy 10 labdat egy zsebkendonyi helyre dobjon be hiba nelkul, arra mindig is az volt es lesz.
Def oldalon utalom nezni magunkat, hallgatni hogy ez lehet a valaha volt legjobb Ravens D ( evek ota), ez egy sertes a regieknek es utalom hogy puhak vagyunk. Onwuasor egy tacle-je volt olyan ami 10 evvel ezelott egy atlagos play atlagos lezarasa, itt meg csettintest erdemelt. Eletemben nem fogom DP-t megerteni, odaig vagyok jo, hogy fogjuk a futast ( az meg DP elott lett "kitalalva"). Nem ertek egyet hogy elit CB-ink vannak, mert nincsenek. De boven elegek lennenek, ha lenne nyomas.
több mint 6 éve
lucio 323
Tök, jó amit itt irkáltok, de amit én látok, hogy a védelmünk fasza, az elkapó gárda fasza, a támadófalunk és az irányítónk szar. Ha az irányítónk szar 2X millióval, akkor gond van, nem is kicsi...
[/quote]Hm...gondolom ez inkább megérzés. A fasza védelem leszámítva az első meccset kb ligautolsóharmad engedett yardokban, pontokban, nyugodtan futkározik ellene aki arra jár. Az elképzelés deklaráltan az, hogy a D viszi a csapatot, namost inkább a meccsidőt viszi, mert elvétve van 3 és out.
A fasza elkapó gárdából Perriman az itt töltött évei alatt semmit se mutatott (=ha nem az újon szerződését futná, nem igazolnánk le). A másik kettő elkapónkat cutolták, Wallace-t nem is egyszer. Nem úgy néz ki, hogy bénák elkapók megítélésében mondjuk a Steelersnél.
A falunk nagy része meg nem a posztján játszó UDFA. Biztos a QB a legnagyobb gond, végül is mindene megvan. Pedig csak egy, a fizuja tényleg jó.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most azt várom, illetve ajánlom a Stábnak hogy az Oakland ellen meglepi győzelem jöjjön össze, mert ez a két meccs elég színvonaltalan volt.
Pees mehetne a levesbe véleményem szerint, mert ezzel a védelmi alapanyaggal illene jobb D-t csinálni, hozzáteszem a Pats sem muzsikál túl jól védelmi oldalon a nagy gilmore hype ellenére.
O oldalon meg remélem fogy Marty ellen a türelem.... Roman hátha mást is tud virítani. Mert nem csak a gameplannal, de a playhívásokkal is van baj rendesen.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A közeljövő sorsolását nézve a bye weekig talán a Bears, és a Dolphins ellen lehet majd esélyünk a győzelemre, ott is csodás Offense teljesítmények vannak. Raiders, Vikings, Titans ellen nemigen mi leszünk az esélyesek. Mondjuk ebből az 5 meccsből lehozható lenne talán egy 3-2...
Vrij6
Oakland se tarol eddig, mai meccsukre kiváncsi vagyok

Vikesba Cook térd szalag szakadást szenvedett ma, Bradford bizonytalan időre kidőlt, ha addig valami a offense falban osszeallna lehetne keresnivalonk

Titans Def szerintem sebezhető szintén, BWill el a futás elleni védelem javulni fog, maihoz kepest

Minden meccsen lehet sanszunk az egyértelmű, annyi kellene, hogy a fiúk az Offenseben ne csak a mezt vigyék ki a pályára
cikesz
Annyit ehhez,hogy Carr tegnap megsérült,nyilván nem kívánok neki rosszat,de nem bánnám,ha ellenünk nem vállalná,bár a 2. számú QB is elég ígéretesnek tűnt.Carr nélkül talán lehet keresnivalónk a Raiders ellen. Bár ilyen O-val,hiába jó a D,ha nincsenek pontok a táblán. Azon a meccsen azért a félig újonc QB miatt lehet reménykedni 1-2 elhalászott labdára.
több mint 6 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Bevallom az Offens teljes szerencsétlenkedése ellenére engem a D teljesítmény jobban elszomorít.
Ebből az állományból hogy lehet ilyen szar teljesítmény lehozni, most már zsinórban második héten?
3. downokon akkora passzokat nyeltünk be, hogy rossz volt nézni - liga elit CB és S felhozatal közepes offensek ellen tehetetlen.
Akkor inkább innentől verjenek rommá minket de Dean Pees feje hulljon végre.
Az O-nak talán adnék még esélyt úgy hogy nem sérült a fél csapat, de ott is elég meredek ez a teljesítmény.
Maclin nagy csalódás eddig, Perimen meg mehet a levesbe.
Mondjuk az is érdekelne, hogy a sok sérülést be tudjuk bad karmának vagy valamit szarul csinálunk ott is?
(Flacco kérdés szerintem kér feszegetni, anno választani kellett, hogy megfizetjük vagy bevállaljuk, hogy QB-t kell lőni valahonnan - a felhozatalt nézve 50-50 volt az esély, hogy sikerül találni valakit olcsóbban aki konstansan jó. Azért ha egy Johnny Football-ba belenyúltunk volna akkor meg azért menne a sírás, hogy miért nem tartottuk meg Flacco-t. Pláne ha egy olyan csapatba engedjük el ahol a megfelelően használják is... kár ezen a mi lett volna ha kérdésen lamentálni, akkor ennyibe került egy közepesen jó QB, az meg a management hibája, hogy a benne lévő potenciált is a lehető legmélyebbre ástuk azóta)
Haribó mellett viszont személy szerint továbbra is kitartok, jó agya van hozzá amit a Steelers elleni challenge is igazolt számomra. Elég lenne neki annyi bünti, hogy valaki az asztalra csap és elzavarja a kis umpalumpáit és hoznak értelmes assistenseket 😊
Tuckerről mi a vélemény? nagy volt a mellény, hogy szeretne 60-70 yardól egyszer esélyt kapni erre sorra rúgja mellé az 50+okat ( mondjuk tény hogy a távolság meg volt többnyire amennyire láttam, de az irány most nem olyan pontos mint tavaly volt)
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ez a meccs azért volt nagyon elkeserítő, mert végtelenül egyszerűen, izomból lenyomtak a torkunkon baromi sok futást, amivel semmit nem tudtunk kezdeni. Ha valamit, az elmúlt években ezt jól védtük. OK, a front7-ben is sok a sérült. De ott legalább mélység van. Persze, szar az O, de mennyit költöttünk rá? A D-t teletömtük emberekkel. Az, hogy vagy szerzek labdát, vagy nem, de még a Browns is vígan halad ellenünk, nem vezet győzelemre. Szinte nincs 3 és out.
Tök hülyeség, hogy Flacco fizetése teszi tönkre a csapatot. Valaki már leírta, amennyivel túl van fizetve, azért kb 1 nagyon jó játékost kaphattunk volna, vagy két közepeset. Ugyan melyik az a poszt, ahol ez annyit számít, mint hogy legyen egy irányítód, akivel nyerhetsz? Flacco szar, ha szar a csapat (pl most), de nem ő (pláne nem a fizetése) teszi azzá. De ha jó a csapat, még sose volt az, hogy nna, ha ő hozza magát, mi lett volna, lásd az összes play-off meccse.
Nagyon nagy szurkolói fantázia kell ahhoz, hogy ezzel a játékerővel, amit képviselünk, valaki is play-off esélyt vizionáljon. Ott tartunk, hogy egymás után két meccsen a második félidő garbage time.
Mindezzel ki lennék békülve, ha azt látnám, szar az O, de puzzle egyik oldala, a D már összeállt. Node bőven nem így van, és hangsúlyozottan a felépítésre fordított energiát figyelembe véve ez inkább a D-re nézve égő.
lucio
Tök, jó amit itt irkáltok, de amit én látok, hogy a védelmünk fasza, az elkapó gárda fasza, a támadófalunk és az irányítónk szar. Ha az irányítónk szar 2X millióval, akkor gond van, nem is kicsi...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
lucio 323
Ez a meccs azért volt nagyon elkeserítő, mert végtelenül egyszerűen, izomból lenyomtak a torkunkon baromi sok futást, amivel semmit nem tudtunk kezdeni. Ha valamit, az elmúlt években ezt jól védtük. OK, a front7-ben is sok a sérült. De ott legalább mélység van. Persze, szar az O, de mennyit költöttünk rá? A D-t teletömtük emberekkel. Az, hogy vagy szerzek labdát, vagy nem, de még a Browns is vígan halad ellenünk, nem vezet győzelemre. Szinte nincs 3 és out.
Tök hülyeség, hogy Flacco fizetése teszi tönkre a csapatot. Valaki már leírta, amennyivel túl van fizetve, azért kb 1 nagyon jó játékost kaphattunk volna, vagy két közepeset. Ugyan melyik az a poszt, ahol ez annyit számít, mint hogy legyen egy irányítód, akivel nyerhetsz? Flacco szar, ha szar a csapat (pl most), de nem ő (pláne nem a fizetése) teszi azzá. De ha jó a csapat, még sose volt az, hogy nna, ha ő hozza magát, mi lett volna, lásd az összes play-off meccse.
Nagyon nagy szurkolói fantázia kell ahhoz, hogy ezzel a játékerővel, amit képviselünk, valaki is play-off esélyt vizionáljon. Ott tartunk, hogy egymás után két meccsen a második félidő garbage time.
Mindezzel ki lennék békülve, ha azt látnám, szar az O, de puzzle egyik oldala, a D már összeállt. Node bőven nem így van, és hangsúlyozottan a felépítésre fordított energiát figyelembe véve ez inkább a D-re nézve égő.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
A közeljövő sorsolását nézve a bye weekig talán a Bears, és a Dolphins ellen lehet majd esélyünk a győzelemre, ott is csodás Offense teljesítmények vannak. Raiders, Vikings, Titans ellen nemigen mi leszünk az esélyesek. Mondjuk ebből az 5 meccsből lehozható lenne talán egy 3-2...
Vrij6
Oakland se tarol eddig, mai meccsukre kiváncsi vagyok

Vikesba Cook térd szalag szakadást szenvedett ma, Bradford bizonytalan időre kidőlt, ha addig valami a offense falban osszeallna lehetne keresnivalonk

Titans Def szerintem sebezhető szintén, BWill el a futás elleni védelem javulni fog, maihoz kepest

Minden meccsen lehet sanszunk az egyértelmű, annyi kellene, hogy a fiúk az Offenseben ne csak a mezt vigyék ki a pályára
cikesz
Nekem is az az érzésem, hogy eléggé olyan csapat vagyunk aki bárkit megverhet és bárkitől kikaphat, igazából nem az emberanyag a gáz (kivéve az OL-t) csak a ritmus nincs meg. Nem tudom, elnézve hogy a top csapatok is milyen felemás arcokat mutatnak, ha nem ássuk el magunkat nov elejéig hanem tartjuk az 50% körüli mérleget akkor nem hiszem hogy minden esélyünk elszállt. Azt tény hogy 4 meccsből 4szer nézhetetlen volt az O....
malkav
4-ből 4-szer. Ebből ugye az elmúlt 2 meccsünkön simán kikaptunk.

A 2 győzelem pedig összejött egy a szezonnyitón teljesen homályban lévő Bengalstól, illetve a Brownstól, akik 0-4-el állnak. Ez sajnos nem jó előjel. Nem tudom hogy aratunk győzelmeket, ha ennyire impotens az offense. Ha nem kapják el a ritmust a közeljövőben, akkor sajtreszelővel rejszolni is nagyobb mulatság lesz, mint őket nézni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A közeljövő sorsolását nézve a bye weekig talán a Bears, és a Dolphins ellen lehet majd esélyünk a győzelemre, ott is csodás Offense teljesítmények vannak. Raiders, Vikings, Titans ellen nemigen mi leszünk az esélyesek. Mondjuk ebből az 5 meccsből lehozható lenne talán egy 3-2...
Vrij6
Oakland se tarol eddig, mai meccsukre kiváncsi vagyok

Vikesba Cook térd szalag szakadást szenvedett ma, Bradford bizonytalan időre kidőlt, ha addig valami a offense falban osszeallna lehetne keresnivalonk

Titans Def szerintem sebezhető szintén, BWill el a futás elleni védelem javulni fog, maihoz kepest

Minden meccsen lehet sanszunk az egyértelmű, annyi kellene, hogy a fiúk az Offenseben ne csak a mezt vigyék ki a pályára
cikesz
Nekem is az az érzésem, hogy eléggé olyan csapat vagyunk aki bárkit megverhet és bárkitől kikaphat, igazából nem az emberanyag a gáz (kivéve az OL-t) csak a ritmus nincs meg. Nem tudom, elnézve hogy a top csapatok is milyen felemás arcokat mutatnak, ha nem ássuk el magunkat nov elejéig hanem tartjuk az 50% körüli mérleget akkor nem hiszem hogy minden esélyünk elszállt. Azt tény hogy 4 meccsből 4szer nézhetetlen volt az O....
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
A közeljövő sorsolását nézve a bye weekig talán a Bears, és a Dolphins ellen lehet majd esélyünk a győzelemre, ott is csodás Offense teljesítmények vannak. Raiders, Vikings, Titans ellen nemigen mi leszünk az esélyesek. Mondjuk ebből az 5 meccsből lehozható lenne talán egy 3-2...
Vrij6
Oakland se tarol eddig, mai meccsukre kiváncsi vagyok

Vikesba Cook térd szalag szakadást szenvedett ma, Bradford bizonytalan időre kidőlt, ha addig valami a offense falban osszeallna lehetne keresnivalonk

Titans Def szerintem sebezhető szintén, BWill el a futás elleni védelem javulni fog, maihoz kepest

Minden meccsen lehet sanszunk az egyértelmű, annyi kellene, hogy a fiúk az Offenseben ne csak a mezt vigyék ki a pályára

Szerkesztette: cikesz
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
A közeljövő sorsolását nézve a bye weekig talán a Bears, és a Dolphins ellen lehet majd esélyünk a győzelemre, ott is csodás Offense teljesítmények vannak. Raiders, Vikings, Titans ellen nemigen mi leszünk az esélyesek. Mondjuk ebből az 5 meccsből lehozható lenne talán egy 3-2...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szvsz 8-8 környékén fogunk végezni ami az IR listát és az eddigi O-t tekintve nem lesz rossz eredmény, és remélem két koordinátort is cserélünk, jöhetne vissza Rex Ryan DC-nek, meg valami fiatal OC akit eredménytől függetlenül itt tartunk addig amíg Flacco nem kivágható...
Jövő évi drafton meg kb 5-6 OL ember kell hozni...
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A Jags elleni meccsig én azt hittem,hogy idén talán...Meggyőző volt az előszezon is,nyilván a Browns-Bengals az két kötelező győzelem,de akkor is.2021-ig viszi a lóvét Flacco,addig igazából esélyét se nagyon látom,hogy értelmes embereket tudjunk igazolni,nincs miből.Nem akarom Joe-ra egyedül ráhúzni,de kurva rosszul játszik,persze az O többi része sem könnyíti meg a dolgát.Mindenesetre szerintem az egész csapat rábaszott az Ő szerződésével,ennyit nem ér,a felét sem éri.Nem érte a felét a SB után sem.Túlfizették,rá is csesztek.A D még úgy ahogy muzsikál,de a szezon végéig ez sem fog kitartani,ha kétszer annyit vannak a pályán,mint az ellenfél,szét fognak menni.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Meccs pozitívuma hogy nem sérült meg senki 😀
malkav
Akkor fejezzük be ezt a szezont, ne álljunk már ki idén. 😀

A csoport a Vasasé, mi meg versenyben leszünk a Cincyvel a 2. helyért, ami majd nem ér PO-t. 7-9, 8-8-as szezon lesz ez.
Vrij6
Hát nem tudom... mert az offensen látszik a fejlődés... múlthéten hét most kilenc pont, decemberbe már lehet 20 pont körül szerzünk 😀
Ma a védelem se volt jó, egyik egységben sincs lendület..
Nincs épkézláb visszahordás már kb. 1 éve, nincs kiemelkedő védelem se vagy két hete, az offense meg tavaly is jobbnak tűnt, ami azért durva.
Hátha 4-4re lehozzuk az októbert az már jó, és addig összeszokhatna a támadóoldal vagy nemtommi, de nem mondanám magunkat full esélytelenek PO-ra, de nagyon sokat kellene fejlődni....
Kellene valami lendület, de ez eddig elég kevés, és most nem arról van szó, hogy Flacco ultraszar, mert mindenki balfasz... elejtett labdák, a guardjainkat a shotgunig visszatolják, fumbli az Rb-től, elejetett checkdown passzok, Stanley-t is megverik... nem tudom mi kellene hogy kicsit összekapják magukat.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Meccs pozitívuma hogy nem sérült meg senki 😀
malkav
Akkor fejezzük be ezt a szezont, ne álljunk már ki idén. 😀

A csoport a Vasasé, mi meg versenyben leszünk a Cincyvel a 2. helyért, ami majd nem ér PO-t. 7-9, 8-8-as szezon lesz ez.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Meccs pozitívuma hogy nem sérült meg senki 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
A meccsen mutatott teljesítményünk méltatlan volt a Steelers-Ravens rivalizáláshoz.

Majdhogynem minősíthetetlen volt ez offense oldalon ismét. Volt egy rövid időszak, amikor vissza vett a Vasas, és feltudtunk jönni, de ez csak tiszavirág életű fellángolás volt, igazi potenciál bizony nem rejtőzött mögötte! Nem volt igazán veszélyben a Steelers győzelem, és ez fáj! Főleg itthon.

A védelmet sajnálom, még 2-3 ilyen, és telibe fogják szarni a szezont, az biztos!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀
Vrij6
Nekem viszont ossze kellene kalapolni, mert amelyiken ott voltam azon nyertunk. 😊
no
Voltál a' 12 -es SB-on?
kátrány
Nem akkor meg nem eltem, de a 47.-en igen. 😊
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀
Vrij6
Nekem viszont ossze kellene kalapolni, mert amelyiken ott voltam azon nyertunk. 😊
no
Voltál a' 12 -es SB-on?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀
Vrij6
Nekem viszont ossze kellene kalapolni, mert amelyiken ott voltam azon nyertunk. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Csak lattad 😊
no
Nekem viszont pont rossz előérzetem van, bár eddig csak a jags ellen volt jó előérzetem 😀
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Csak lattad 😊