Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
Nem adják a Jaguars-Ravenst. Viszont jövő héten vasárnap 19 től a Ravens-Steelerst igen,

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A londoni meccseket szokta nyomni a Sport tv?
LeviPoki
Igen, szokta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A londoni meccseket szokta nyomni a Sport tv? Jó lenne már egy Ravens meccset magyarul is sasolni,nem szokták túlzásba vinni..Az oldalukon még nem látom,hogy melyiket közvetítik.
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Úgy néz ki Peternek hála ott leszek eletem elso NFL meccsen 😊 egyben Ravens meccsen 😊 Várom am nagyon.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jensen fejlődik....
 www.baltimorebeatdown.com/2017/9/20/16337568/ryan-jensen-continues-to-impress-after-a-stellar-game-in-week-2-nfl-offensive-line-ravens-browns
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 579
Hello cikesz
Nem akartam odaat rontani a levegot, de szerintem a LOS-t dominalta a Barnak vedelme majdnem a 3. negyed vegeig, szinte 0 futas eredmenyben, millio cdown es szep osszzjatek BW-nal- tudtuk felmutatni, szerencsere a D szerzett 5 lasztit, es ha igy nezem eleg izzadosra sikerult.

Weddle es Suggs szimpatikusan elmondtak ( az igazat ) jol nezett ki ugyan a D, de rengeteg volt a hiba, amit ki kell javitani.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mit gondoltok Yanda pótlásáról? Úgy gondolom sakkban vannak most Ozzie-k szóval lépni, áldozni kell. A Skura félék , nem véletlen nem kerültek be az amúgy is gyenge rotációba, szóval tőle meg a hozzá hasonlóktól többet nem is várok. A D megérdemelné hogy a Playoffért és esetleg tovább küzdhessen. Van 2,5 millió cap spacünk kb, az talán 1 utolsó évében lévő Rookie szerződéssel rendelkező játékosért tudnánk cserélni, nem tudom van e ilyen értelmes a piacon. Én azt látnám jónak , mivel szerencsétlen a szitu, és mást nem tudunk tenni, hogy Wallace-t cseréljük vagy vágjuk ki, Cserénél is mehet alsó körös pick vele, kivágás esetén viszont még rátennénk 5.750.000 dollárnyi pénzt a keretre. 4-5-6 millióért meg már lehet hozni csere keretében , OG-t a falba. Mit gondoltok?
kg0412
Bergstrom... ezért jött, Bowankoval együtt... nem várok még semmit, illetve őket rotációban

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 579
Hát igen, Yanda nagy érvágás.... Sajnos a mostani állapotban szerintem érdemes egy draftpicket áldozni a jövőből ahogy cikesz is írta. A D-ben benne van a potenciál. Hogy kitartanak-e év végéig, és hogy jobb támadóegységgel rendelkező csapatokat is meg tudnak fogni az kérdőjel. Most az O sem tűnt elveszettnek, Flacco már elkezdett passzolgatni. A hosszú útvonalaknál még hiányzik a kémia (pl. az Int) de itt is van fejlődési lehetőség, de kellene egy falember aki jól tud játszani. Azért 3G-ot elveszteni a második (Lewis, Siragusa, Yanda) hétig elég kemény...
malkav
Az OL mar problema volt a draft elott is. 3 jo melle/kore toltogettek a nepet, de egy eve a Hurst/Jensen megoldasnal mindenki hatan allt a szor. A 3-bol kidolt 2 es tovabb jon a next man up ( a legrosszabbkor kezdtem dietazni, mert ilyen utemben a 7.hettol en lennek a RG )
A D nalam hatareset. A 10 labda az gyonyoru, de JS nem tetszik, Carr eddig pozitiv meglepetes, de majd meglatjuk meg. Webb talan a legjobb, de gyorsabb nem lesz mar. Es Pees meg elmegy a picsaba, ezzel a kerettel lehetne vadito dolgokat muvelni, ha egy tokos kezebe adnak a palcat. Idegenben, egy nem kesz rookie is meg tudja csinalni ellenunk a 3&milliot mikor atmegyunk puddingba. Persze szep es jo minden, de a 2 ellenfel asszisztalt nekunk, nem fogunk 5 labdat szerezni/ meccs.

Flacco Int nem a kemia hianyzott a Wr-el, hanem egy irgalmatlan pocsek dobas volt.

Szerkesztette: no
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 932
Mit gondoltok Yanda pótlásáról? Úgy gondolom sakkban vannak most Ozzie-k szóval lépni, áldozni kell. A Skura félék , nem véletlen nem kerültek be az amúgy is gyenge rotációba, szóval tőle meg a hozzá hasonlóktól többet nem is várok. A D megérdemelné hogy a Playoffért és esetleg tovább küzdhessen. Van 2,5 millió cap spacünk kb, az talán 1 utolsó évében lévő Rookie szerződéssel rendelkező játékosért tudnánk cserélni, nem tudom van e ilyen értelmes a piacon. Én azt látnám jónak , mivel szerencsétlen a szitu, és mást nem tudunk tenni, hogy Wallace-t cseréljük vagy vágjuk ki, Cserénél is mehet alsó körös pick vele, kivágás esetén viszont még rátennénk 5.750.000 dollárnyi pénzt a keretre. 4-5-6 millióért meg már lehet hozni csere keretében , OG-t a falba. Mit gondoltok?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát Jensen nagy kérdőjel? Vagy most kell kísérletezni vele G-ben vagy el kell ezt a koncepciót felejteni, mert neki azért nehezebben megy a tanulás, ráadásul centerben sincs senki biztató...
Szóval kellene egy csere mindenképpen, 1-2M környékén vagyunk capben, szóval ez nem elég egy veteránra, egy utolsóéves rookies játékosért cserélhetünk, vagy kukázhatunk valakit.
Szerintem Joe elég jól kezdi elkapni a ritmust, nem egy Bradygate, de January Joe-t szívesen viszont látnám dec.-től
malkav
Yanda mögött megy a futás 2/3a ő a klasszis,aki nyugira int,megmondja a tutit.Ha nincs futás Joe is kevésbé hatékony.
kátrány
Nyílván, de abból kell főzni ami van.....
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Van csere. Bergstrom, Bowanko és ElenaMenór. Hogy jó-e ez nekünk, nos... "We'll see" (Marvin Lewis)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát Jensen nagy kérdőjel? Vagy most kell kísérletezni vele G-ben vagy el kell ezt a koncepciót felejteni, mert neki azért nehezebben megy a tanulás, ráadásul centerben sincs senki biztató...
Szóval kellene egy csere mindenképpen, 1-2M környékén vagyunk capben, szóval ez nem elég egy veteránra, egy utolsóéves rookies játékosért cserélhetünk, vagy kukázhatunk valakit.
Szerintem Joe elég jól kezdi elkapni a ritmust, nem egy Bradygate, de January Joe-t szívesen viszont látnám dec.-től
malkav
Yanda mögött megy a futás 2/3a ő a klasszis,aki nyugira int,megmondja a tutit.Ha nincs futás Joe is kevésbé hatékony.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát Jensen nagy kérdőjel? Vagy most kell kísérletezni vele G-ben vagy el kell ezt a koncepciót felejteni, mert neki azért nehezebben megy a tanulás, ráadásul centerben sincs senki biztató...
Szóval kellene egy csere mindenképpen, 1-2M környékén vagyunk capben, szóval ez nem elég egy veteránra, egy utolsóéves rookies játékosért cserélhetünk, vagy kukázhatunk valakit.
Szerintem Joe elég jól kezdi elkapni a ritmust, nem egy Bradygate, de January Joe-t szívesen viszont látnám dec.-től
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát igen, Yanda nagy érvágás.... Sajnos a mostani állapotban szerintem érdemes egy draftpicket áldozni a jövőből ahogy cikesz is írta. A D-ben benne van a potenciál. Hogy kitartanak-e év végéig, és hogy jobb támadóegységgel rendelkező csapatokat is meg tudnak fogni az kérdőjel. Most az O sem tűnt elveszettnek, Flacco már elkezdett passzolgatni. A hosszú útvonalaknál még hiányzik a kémia (pl. az Int) de itt is van fejlődési lehetőség, de kellene egy falember aki jól tud játszani. Azért 3G-ot elveszteni a második (Lewis, Siragusa, Yanda) hétig elég kemény...
malkav
Urschel meg visszavonult... az osszes(!!!) OG-nk, aki majusban rosteren volt, mind megpurcant Week 2 vegere..... no comment.

Felkeszul Bergstrom es Skura, en mindkettoben latok potencialt amugy, ha normalis OT lenne mellettuk, nem is aggodnek ennyire...
Igor
Kívàncsi leszek Jensen marad C v ő lesz az RG v ő a hosszú távú C és azon nem vàltoztatnak.Azért fura, mert Yanda mindig volt kevés meccset hagyott ki.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ha jól számolom 2 meccs 10 labdaszerzés? Az azért nem gyenge. Remélhetőleg kitart a D jó szériája. Az O fal valóban aggasztó. Úgy látszik amelyik csapatnak szorítok azt elkezdi enni a dögvész../

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hát igen, Yanda nagy érvágás.... Sajnos a mostani állapotban szerintem érdemes egy draftpicket áldozni a jövőből ahogy cikesz is írta. A D-ben benne van a potenciál. Hogy kitartanak-e év végéig, és hogy jobb támadóegységgel rendelkező csapatokat is meg tudnak fogni az kérdőjel. Most az O sem tűnt elveszettnek, Flacco már elkezdett passzolgatni. A hosszú útvonalaknál még hiányzik a kémia (pl. az Int) de itt is van fejlődési lehetőség, de kellene egy falember aki jól tud játszani. Azért 3G-ot elveszteni a második (Lewis, Siragusa, Yanda) hétig elég kemény...
malkav
Urschel meg visszavonult... az osszes(!!!) OG-nk, aki majusban rosteren volt, mind megpurcant Week 2 vegere..... no comment.

Felkeszul Bergstrom es Skura, en mindkettoben latok potencialt amugy, ha normalis OT lenne mellettuk, nem is aggodnek ennyire...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát igen, Yanda nagy érvágás.... Sajnos a mostani állapotban szerintem érdemes egy draftpicket áldozni a jövőből ahogy cikesz is írta. A D-ben benne van a potenciál. Hogy kitartanak-e év végéig, és hogy jobb támadóegységgel rendelkező csapatokat is meg tudnak fogni az kérdőjel. Most az O sem tűnt elveszettnek, Flacco már elkezdett passzolgatni. A hosszú útvonalaknál még hiányzik a kémia (pl. az Int) de itt is van fejlődési lehetőség, de kellene egy falember aki jól tud játszani. Azért 3G-ot elveszteni a második (Lewis, Siragusa, Yanda) hétig elég kemény...
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.nfl.com/liveupdate/gamecenter/57251/BAL_Gamebook.pdf

Bowser,nem semmi sokoldalúság.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én most nem lepődnék meg, ha pár napon belül valakiért tradelünk...lehetne (és szerintem kell is) esélyt adni ennek a Dnek.
cikesz
Yanda a gond,reméltem h.nem IR


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bradley leszarom, de Yanda nelkul nagyon nehéz lesz... rohadt eletbe 😕
Igor
Bammeg....
Talán az egyetlen pótolhatatlan játékosunk,nélküle nem működött/dik a futás.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Bradley leszarom, de Yanda nelkul nagyon nehéz lesz... rohadt eletbe 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nemár... 😥


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Ravens LB Bam Bradley tore his ACL in today's game and will miss the rest of the season.

Hát valami itt van a levegőben 😕
Hihetetlen...
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Én most nem lepődnék meg, ha pár napon belül valakiért tradelünk...lehetne (és szerintem kell is) esélyt adni ennek a Dnek.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 579
Baltimore Ravens‏ @Ravens
RG Marshal Yanda suffered a season-ending ankle injury today.
Beki
Marha jo, vele se volt jo a fal, de utana pp-ben meg egyenesen rossz.