Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Fura módon jól játszottunk (a 3.negyed végén a biztos győzelem tudatában elaludtam) Flacco sikeresen kinyírta magát egy futással FG távolságon belül 2. és 10-nél,13 pontos vezetésnél.Nem igazán értettem,hogy miért akar az Ő képességeivel 10 yardot futni,amikor ment a passz és a futójáték.Későn kezdett előre csúszni,Alonso pedig ahogy kell,adta neki a lángost.Semmi kivetnivalót nem találtam benne,kemény foci volt,Flacco butaságot csinált.Kérdéses,hogy mikor térhet vissza.Ment a futójáték,míg Flacco játszott jó volt a passz is és az ellenfél támadójátékát kb csírájában nyírtuk ki.Bár nehéz eldönteni,hogy mi voltunk jók,vagy a Miami ennyire szar,de reménykedem azért,hogy ha Flacco visszajön akkor tudnak hozni még pár meccset ilyen játékkal.
LeviPoki
Megnéztem lassítva...
Nem értek egyet, Flacco a first down előtt 3-4 yarddal már elkezdett csúszni, ekkor Alonso még a first down mögött volt 1-2 yarddal, vagyis volt 4-6 yard távolság kettőjük között amikor nyilvánvaló volt hogy vége a játéknak . Nem vállal kellett volna Alonsonak előre ugrani, csak át kellett volna lépni flacco-t.
malkav
Megnéztem most még vagy 10-szer...Lassításban persze hogy más,de szerintem ez nem volt durva.Amikor Flacco kezd csúszni,Alonsonál már indul a hit mozdulat,ekkora sebességnél ezt védd ki valahogy,hogy ne mészárold le.Azért azt tudni kell,hogy pusztán jófejségből egy védő sem fogja engedni az irányítónak,hogy first downokat futkározzon.10ből 9 védő nekiment volna,ez egy szerencsétlen helyzet volt.Nem kell egyetértenünk,de abban talán biztos fogunk,hogy Flacconak az Ő sebességével és sérüléseivel nem nagyon kéne futkároznia,nem neki való ez,itt az eredménye.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Fura módon jól játszottunk (a 3.negyed végén a biztos győzelem tudatában elaludtam) Flacco sikeresen kinyírta magát egy futással FG távolságon belül 2. és 10-nél,13 pontos vezetésnél.Nem igazán értettem,hogy miért akar az Ő képességeivel 10 yardot futni,amikor ment a passz és a futójáték.Későn kezdett előre csúszni,Alonso pedig ahogy kell,adta neki a lángost.Semmi kivetnivalót nem találtam benne,kemény foci volt,Flacco butaságot csinált.Kérdéses,hogy mikor térhet vissza.Ment a futójáték,míg Flacco játszott jó volt a passz is és az ellenfél támadójátékát kb csírájában nyírtuk ki.Bár nehéz eldönteni,hogy mi voltunk jók,vagy a Miami ennyire szar,de reménykedem azért,hogy ha Flacco visszajön akkor tudnak hozni még pár meccset ilyen játékkal.
LeviPoki
Megnéztem lassítva...
Nem értek egyet, Flacco a first down előtt 3-4 yarddal már elkezdett csúszni, ekkor Alonso még a first down mögött volt 1-2 yarddal, vagyis volt 4-6 yard távolság kettőjük között amikor nyilvánvaló volt hogy vége a játéknak . Nem vállal kellett volna Alonsonak előre ugrani, csak át kellett volna lépni flacco-t.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Fura módon jól játszottunk (a 3.negyed végén a biztos győzelem tudatában elaludtam) Flacco sikeresen kinyírta magát egy futással FG távolságon belül 2. és 10-nél,13 pontos vezetésnél.Nem igazán értettem,hogy miért akar az Ő képességeivel 10 yardot futni,amikor ment a passz és a futójáték.Későn kezdett előre csúszni,Alonso pedig ahogy kell,adta neki a lángost.Semmi kivetnivalót nem találtam benne,kemény foci volt,Flacco butaságot csinált.Kérdéses,hogy mikor térhet vissza.Ment a futójáték,míg Flacco játszott jó volt a passz is és az ellenfél támadójátékát kb csírájában nyírtuk ki.Bár nehéz eldönteni,hogy mi voltunk jók,vagy a Miami ennyire szar,de reménykedem azért,hogy ha Flacco visszajön akkor tudnak hozni még pár meccset ilyen játékkal.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ez, ez miiiiiiiii?😀 😀

Én se láttam, jellemző, akkor tényleg nincs baj, az oaklandi meccsről is lemaradtam. 😀

Ennyire tré a Fins?
Vrij6
Ennyire.

Nem lesz sok 😀, ha megnézed majd Alonso alakítását.
tomi-tomi
Csóri Flacco azt sem tudta hol van... Alonso miért volt ilyen paré

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez, ez miiiiiiiii?😀 😀

Én se láttam, jellemző, akkor tényleg nincs baj, az oaklandi meccsről is lemaradtam. 😀

Ennyire tré a Fins?
Vrij6
Ennyire.

Nem lesz sok 😀, ha megnézed majd Alonso alakítását.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ne csináljátok már!

Úgy látszik, csak nekem van olyan fétisem, hogy lehetőleg minden meccset nézek a csoportból, még akkor is, ha szarnak ígérkezik. 😊
Soldados
Nézd Soldi!
Én is szívesen nézek olyan meccset, ahol a Steelerst buciraverik...
Az a baj hogy a játékunk volt kilátástalan az utóbbi 4 meccsen, úgy, ahogy a bearstől kikaptunk az oké.. OT egy elbaszott játék blabla..
De úgy ahogy a Vikes a Jags meg ellenetek kikaptunk az nézhetetlen volt mert hozzá se szagoltuk a játékhoz...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 764 — Слава Україні! Героям слава!
Ez, ez miiiiiiiii?😀 😀

Én se láttam, jellemző, akkor tényleg nincs baj, az oaklandi meccsről is lemaradtam. 😀

Ennyire tré a Fins?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na ezért nem maradtam fent, ha nem látom a meccset nincs gáz 😀
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne csináljátok már!

Úgy látszik, csak nekem van olyan fétisem, hogy lehetőleg minden meccset nézek a csoportból, még akkor is, ha szarnak ígérkezik. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
fent matadnék, de minek ... első két héten legalább a D-t érdemes volt nézni, mostmár azt se....
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Tavaly decemberben nagyjából ezt csinálta. Csak akkor ott volt a gyepen Yanda, Wagner, S.Smith, Pitta, Juszczyk, stb. Ha hasonló játékosokkal sikerült volna pótolni őket, akkor szerintem idén sem lenne túlzó elvárás egy sima W. Így azért félve húzom fel az ébresztőt. Ami fájóbb, hogy tavaly 62 futott és 288 totál yardot engedtünk nekik, idén annak ellenére sem érzem ezt tarthatónak, hogy az állomány a nevek alapján még javult is...
James Twelvetrees
Az volt az O legjobb meccse, iden a Raiders ellen letudtuk.
több mint 6 éve
James Twelvetrees Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 32
Tavaly decemberben nagyjából ezt csinálta. Csak akkor ott volt a gyepen Yanda, Wagner, S.Smith, Pitta, Juszczyk, stb. Ha hasonló játékosokkal sikerült volna pótolni őket, akkor szerintem idén sem lenne túlzó elvárás egy sima W. Így azért félve húzom fel az ébresztőt. Ami fájóbb, hogy tavaly 62 futott és 288 totál yardot engedtünk nekik, idén annak ellenére sem érzem ezt tarthatónak, hogy az állomány a nevek alapján még javult is...
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
Blaise
Elsősorban magunkra koncentráltam, de valóban, akkor ez nem egy közönségcsalogató párosítás. 😊
Vrij6
olyanra lehet fogadni, hogy lesz legalább 15 punt és 10 3andout a meccsen?
gedam
Nagyobb esély lenne rá,mint Flacco 4 TD passzára,380 passzolt yardjára és 0 INTjére 😀 Ház,kocsi mehet rá,bár a 10 3and out-ot egyedül mi összehozzuk az első félidőben szerintem...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
Blaise
Elsősorban magunkra koncentráltam, de valóban, akkor ez nem egy közönségcsalogató párosítás. 😊
Vrij6
olyanra lehet fogadni, hogy lesz legalább 15 punt és 10 3andout a meccsen?
gedam
marmint nalunk? Ivos jatek mehetne vele.
több mint 6 éve
gedam 5 697
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
Blaise
Elsősorban magunkra koncentráltam, de valóban, akkor ez nem egy közönségcsalogató párosítás. 😊
Vrij6
olyanra lehet fogadni, hogy lesz legalább 15 punt és 10 3andout a meccsen?
gedam
Egy úriember nem fogad a nyilvánvalóra 😀
malkav
vagy több punt, mint pont
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
Blaise
Elsősorban magunkra koncentráltam, de valóban, akkor ez nem egy közönségcsalogató párosítás. 😊
Vrij6
olyanra lehet fogadni, hogy lesz legalább 15 punt és 10 3andout a meccsen?
gedam
Egy úriember nem fogad a nyilvánvalóra 😀
több mint 6 éve
gedam 5 697
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
Blaise
Elsősorban magunkra koncentráltam, de valóban, akkor ez nem egy közönségcsalogató párosítás. 😊
Vrij6
olyanra lehet fogadni, hogy lesz legalább 15 punt és 10 3andout a meccsen?

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 764 — Слава Україні! Героям слава!
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
Blaise
Elsősorban magunkra koncentráltam, de valóban, akkor ez nem egy közönségcsalogató párosítás. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀
Vrij6
A Miami se...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 764 — Слава Україні! Героям слава!
Nem láttam a meccset hála istennek, amin viszont gondolkodtam, hogy jövőre az új DC-nek elég jó emberanyaga lehet alkotni, DL, OLB, CB poszton rakat fiatal van, akiket egy valamirevaló DC ki tud majd használni remélem. Viszont az O oldal nagy kérdőjel lesz.. ott gyakorlatilag minden posztra jöhet ember: futó, OL, WR, TE talán még project QB-t is lehet hozni, de a zöbbi posztra mindenképpen draftolni kell, pénzünk úgysem lesz.
malkav
en egy jo OL-nek is tudnek orulni. Minden jo jatekost orommel vennek, de egy rosszabb keret is tudna mukodni jol, de az OL alap hozza. En mar nem tudok hinni DP kirugasaban. Komolyan minden meccsen alazzak, ezt meg lehet fokozni ugyan, de valami-valaki mindig itt tartja. 😕
no
Remélem az új HC-nek lesz jó emberanyag nem a DC-nek. 😛
Már tavaly kirúgta volna JH DP-t ,ha pici esze lett volna.Olyan ,mintha védszövetséget kötöttek volna.Pedig '12-ben is a kulcs a Cam kirúgása volt az SB felé vezető úton.
kátrány
Én szeretem Haribót,de ha nem tud következetes döntéseket hozni,akkor menjen,nem kár érte.Azt mondanom sem kell,hogy DC OC posztokon kivégzést kell csinálni,szart se érnek.Megint egy jó hosszú időszak után gondolkodom rajta,hogy holnap éjjel fentmaradjak-e meccset nézni.Sajnálom azokat a semleges nézőket,akik egy jó kis TNF reményében majd megvárják,vagy felkelnek erre a csodára,ami várható 😀
LeviPoki
Az tuti, hogy aki ezt a meccset választja majd belépőnek, az nagyot fog nézni. 😀

Nem játszunk valami közönségcsalogató focit. 😀 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Nem láttam a meccset hála istennek, amin viszont gondolkodtam, hogy jövőre az új DC-nek elég jó emberanyaga lehet alkotni, DL, OLB, CB poszton rakat fiatal van, akiket egy valamirevaló DC ki tud majd használni remélem. Viszont az O oldal nagy kérdőjel lesz.. ott gyakorlatilag minden posztra jöhet ember: futó, OL, WR, TE talán még project QB-t is lehet hozni, de a zöbbi posztra mindenképpen draftolni kell, pénzünk úgysem lesz.
malkav
en egy jo OL-nek is tudnek orulni. Minden jo jatekost orommel vennek, de egy rosszabb keret is tudna mukodni jol, de az OL alap hozza. En mar nem tudok hinni DP kirugasaban. Komolyan minden meccsen alazzak, ezt meg lehet fokozni ugyan, de valami-valaki mindig itt tartja. 😕
no
Remélem az új HC-nek lesz jó emberanyag nem a DC-nek. 😛
Már tavaly kirúgta volna JH DP-t ,ha pici esze lett volna.Olyan ,mintha védszövetséget kötöttek volna.Pedig '12-ben is a kulcs a Cam kirúgása volt az SB felé vezető úton.
kátrány
Én szeretem Haribót,de ha nem tud következetes döntéseket hozni,akkor menjen,nem kár érte.Azt mondanom sem kell,hogy DC OC posztokon kivégzést kell csinálni,szart se érnek.Megint egy jó hosszú időszak után gondolkodom rajta,hogy holnap éjjel fentmaradjak-e meccset nézni.Sajnálom azokat a semleges nézőket,akik egy jó kis TNF reményében majd megvárják,vagy felkelnek erre a csodára,ami várható 😀
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem láttam a meccset hála istennek, amin viszont gondolkodtam, hogy jövőre az új DC-nek elég jó emberanyaga lehet alkotni, DL, OLB, CB poszton rakat fiatal van, akiket egy valamirevaló DC ki tud majd használni remélem. Viszont az O oldal nagy kérdőjel lesz.. ott gyakorlatilag minden posztra jöhet ember: futó, OL, WR, TE talán még project QB-t is lehet hozni, de a zöbbi posztra mindenképpen draftolni kell, pénzünk úgysem lesz.
malkav
en egy jo OL-nek is tudnek orulni. Minden jo jatekost orommel vennek, de egy rosszabb keret is tudna mukodni jol, de az OL alap hozza. En mar nem tudok hinni DP kirugasaban. Komolyan minden meccsen alazzak, ezt meg lehet fokozni ugyan, de valami-valaki mindig itt tartja. 😕
no
Remélem az új HC-nek lesz jó emberanyag nem a DC-nek. 😛
Már tavaly kirúgta volna JH DP-t ,ha pici esze lett volna.Olyan ,mintha védszövetséget kötöttek volna.Pedig '12-ben is a kulcs a Cam kirúgása volt az SB felé vezető úton.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Nem láttam a meccset hála istennek, amin viszont gondolkodtam, hogy jövőre az új DC-nek elég jó emberanyaga lehet alkotni, DL, OLB, CB poszton rakat fiatal van, akiket egy valamirevaló DC ki tud majd használni remélem. Viszont az O oldal nagy kérdőjel lesz.. ott gyakorlatilag minden posztra jöhet ember: futó, OL, WR, TE talán még project QB-t is lehet hozni, de a zöbbi posztra mindenképpen draftolni kell, pénzünk úgysem lesz.
malkav
en egy jo OL-nek is tudnek orulni. Minden jo jatekost orommel vennek, de egy rosszabb keret is tudna mukodni jol, de az OL alap hozza. En mar nem tudok hinni DP kirugasaban. Komolyan minden meccsen alazzak, ezt meg lehet fokozni ugyan, de valami-valaki mindig itt tartja. 😕
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem láttam a meccset hála istennek, amin viszont gondolkodtam, hogy jövőre az új DC-nek elég jó emberanyaga lehet alkotni, DL, OLB, CB poszton rakat fiatal van, akiket egy valamirevaló DC ki tud majd használni remélem. Viszont az O oldal nagy kérdőjel lesz.. ott gyakorlatilag minden posztra jöhet ember: futó, OL, WR, TE talán még project QB-t is lehet hozni, de a zöbbi posztra mindenképpen draftolni kell, pénzünk úgysem lesz.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 623
JH azt mondja a secondary fasza, a futast kell rendberakni. Alig varom, hogy kideruljon, mert nekem fingom sincs ( a tippem az hogy nem). Jelenleg meg-mar-orokke masodosztalyu Qb-k ellen jatszottunk es mindenki szetfutott minket. BB kivetelevel csak a futast kellett volna fogni, de nem ment, ezert nem voltunk hatul tesztelve. De meg nem is egtek meg, mint csapatresz. Megint jon egy 3.szamu HOF QB, a mult hetekbol leszurve megvan a taktika ellene. A baj, hogy nem lehet parhuzamosan nezni valamivel.
no
Kezdünk egyébként egyetérteni a D témában lassan.Már úgy látom,hogy csak az nem fut ellenünk,aki nem is akar és ez elég bosszantó,hogy csere és rookie QB-kkal,akik kettőt nem tudnak passzolni szopatnak le minket.De ettől függetlenül az O nagyobb szar és továbbra is fent tartom,hogy ha nem teszel fel pontokat,nem nyersz meccset.És a tegnapiból nyugodtan kivehetjük az uccsó másodperces passzolt TD-t,leszarta már a Vikes,garbage time.Kb kiszoptunk 9 felrakott ponttal.Hosszú lesz az elkövetkezendő 1-2 szezon így és már egy Miamira sem merem azt mondani,hogy ennek hozható meccsnek kell lennie.
LeviPoki
Itt mindenki mondja, hogy a O szar. De nem is fektettunk bele joforman semmit. En nagyon haragszom a stabra. A D elsoszamu feladata tobb mint 2 evtizede hogy old meg a futast. Az O keretet meg a futas eloterbe helyezesevel es az abbol torteno passzolas hatarozta meg. A legfontosabb elem az OL lett volna hozza. A legjobb igazolas fafej lett volna. De egyetlen playmaker sincs a keretben, ami ha a rendszer igy tudott volna mukodni nem akkora tragedia. De az OL teljes csod lett. A playmaker hianya igy mar gaz, de ami ennel is rosszabb, hogy a legdinamikusabb jatekosunk egy PS-bol felhozott futo, mig egy 2 napja igazolt nimand a legjobb elkapo tud lenni eles meccsen. Perimant mar megelozte a DC-on. Igaz ez a mez felvetelenel a fenykepezesnel eldolt. Nem tudom eldonteni KC vagy o a nagyobb bust. KC-t a piszok szarul jatszo Onwuasor kiszoritotta siman ( remelem jatszani fog tovabbra is, mert az egyetlen aki kettonel tobb rendes pofont kiosztott iden.)

Ha van batorsagod sorban leirni a QB-k nevet akikkel jatszottunk iden, sirni fogsz. Ezeknel Flacco ebben a formajaban is jobb. Ha mi is lezavartuk volna oket akkor keves is eleg lett volna. Jonnek majd jobb csapatok es az egy mas beszelgetes, de eddig ez szegyen.