NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀
Vrij6
Nekem viszont ossze kellene kalapolni, mert amelyiken ott voltam azon nyertunk. 😊
no
Voltál a' 12 -es SB-on?
kátrány
Nem akkor meg nem eltem, de a 47.-en igen. 😊
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀
Vrij6
Nekem viszont ossze kellene kalapolni, mert amelyiken ott voltam azon nyertunk. 😊
no
Voltál a' 12 -es SB-on?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀
Vrij6
Nekem viszont ossze kellene kalapolni, mert amelyiken ott voltam azon nyertunk. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊
Voice
Megtiltom, hogy elmenj a Super Bowlra, megértetted?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Eddig csak azon a meccsen vesztettünk, ahol a helyszínen néztem, ígérem most TV előtt leszek 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Csak lattad 😊
no
Nekem viszont pont rossz előérzetem van, bár eddig csak a jags ellen volt jó előérzetem 😀
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Csak lattad 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Szvsz a Ravens legnagyobb esélye hogy slugfest lesz, azokból rendre jól jönnek ki.
empty taxi
De szépen fogalmaztad meg azt, amire mindenki gondolt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Szvsz a Ravens legnagyobb esélye hogy slugfest lesz, azokból rendre jól jönnek ki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én szerintem futójátékkal és rövid passzokkal is lehet keresnivalónk, ez ellen a PIT front seven ellen.. idén annyira nekik se megy eddig.
Ha meg rúgójáték/poz háború, akkor pláne nálunk van az előny 😊
Igor
Nem lesz gond a front sevennel Tuitt és Watt visszatérésével. 😉 A turnoverekben bízhattok sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Én szerintem futójátékkal és rövid passzokkal is lehet keresnivalónk, ez ellen a PIT front seven ellen.. idén annyira nekik se megy eddig.
Ha meg rúgójáték/poz háború, akkor pláne nálunk van az előny 😊
Igor
Ez igaz lehet...bár úgy tűnik visszatér Tuitt, aki idén csak néhány snappet volt a pályán, viszont a DL vele nagyon jó futás ellen és nyomás generálásban is és Watt is, aki baromi jól mutatkozott be, de a 2. meccs elején megsérült. Azért gyors passzokkal és TE játékkal lenne mit keresni, kérdés menni fog ez a kettő.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én szerintem futójátékkal és rövid passzokkal is lehet keresnivalónk, ez ellen a PIT front seven ellen.. idén annyira nekik se megy eddig.
Ha meg rúgójáték/poz háború, akkor pláne nálunk van az előny 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Előbb azt áruld el, hogy tesztek fel a táblára 17-20 pontot? 😊
Soldados
Ahogy a Bears feltudott, úgy ők is képesek lehetnek rá 😊 Elég két turnover jó helyen és kb meg is van, vagy egy hosszú passz, DPI és már FG táv. Szóval ez nem lehetetlen még egy penetra O-nak sem. De egyébként sztem nyerni fogtok, én is azt érzem, hogy 20 pont kell majd hozzá, annál többre a Ravens nem lesz képes.
gabokocka
Azért nem mindig csinálunk muffed puntot, blokkolt FG-t az ellenfél segítésére. 😊 És még a Bears O is sokkal jobb, mint a Ravensé. 😊 Nálunk visszajön Watt és Tuitt, szóval az OL-t szétkapjuk majd, ebben majdnem biztos vagyok. Ravens D tudja megnyerni nekik a meccset (2+ TO), mert az O haldokolni fog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Előbb azt áruld el, hogy tesztek fel a táblára 17-20 pontot? 😊
Soldados
Ahogy a Bears feltudott, úgy ők is képesek lehetnek rá 😊 Elég két turnover jó helyen és kb meg is van, vagy egy hosszú passz, DPI és már FG táv. Szóval ez nem lehetetlen még egy penetra O-nak sem. De egyébként sztem nyerni fogtok, én is azt érzem, hogy 20 pont kell majd hozzá, annál többre a Ravens nem lesz képes.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Előbb azt áruld el, hogy tesztek fel a táblára 17-20 pontot? 😊
Soldados
Ellenetek? Simán. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Előbb azt áruld el, hogy tesztek fel a táblára 17-20 pontot? 😊
Soldados
BB dob 3 INTet,abból kettőt azonnal visszahordunk TD-re,majd a 3.ból rúgunk egy FG-t.Aztán egyszer elsül Joe papa keze is és ott is van a 3. TD.Így...😛 Plusz ha nagyon kapaszkodtok felfelé,akkor futunk is egyet,biztos ami biztos alapon.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....
Igor
Előbb azt áruld el, hogy tesztek fel a táblára 17-20 pontot? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
1 BB alt idegenben joval gyengebb, ellenunk plane, es egyelore Bell se az igazi - en optimista s bizakodo vagyok. Ezt a meccset 20 ponttal meg lehet nyerni.. talan 17-tel is.

2 Glennon nevet meg ne halljam a topicban.....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
...
Innentől kezdve a D-re számíthatunk. Csakhogy már a Browns ellen is kijött, hogy bőven lehet haladni ellenünk, a labdaszerzések mentenek meg minket. Arra építeni, hogy átlagban kétszer eladja az ellen a RZ-ban a labdát nem PO-ba vezető taktika.
Ebből nekem az jön le, hogy egy olyan sokféle fegyverrel rendelkező csapat, mit pl. a Steelers, válogathat a gameplanak közt ellenünk. Nekünk egy van: Védelmi oldalon megnyerni a falak csatáját, megölni a futást, remélni, hogy minél több labdát szerzünk, egyet-kettőt lehetőleg az ellenfél térfelén, amiből pontokat szerzünk. Ha ez nem megy, sokszor láthatjuk a vasárnapi meccset (mínusz jetlag fáradtság, azaz nem a pontkülönbségre gondolok).
lucio
Ez edeskeves lesz. Ez az alap. Hiaba nem futnak. Ha nem maszunk bele BB arcaba nincs CB aki le tudna vedekezni egy atlagos WR-t 8-10 mp-ig nemhogy egy AB-t. Es BB ugyan nem AaronR, de annal sokkal jobb hogy "ki nem kenyszeritett" hibat vetsen sokat.

Meg ha ki is kapnank, legalabb vigyorogva mennenk nyugovora egy szebb jovo remenyevel a parnank alatt.
no
Azért idén se Bell se BB nem volt eddig a toppon.... AB-t meg nem egy emberrel kell fogni, őt minimum kettőzük egész meccsen.
malkav
Bell tavaly se volt jo ellenunk, BB-nek meg talan a legrosszabb eve volt, de ha annyi idot adunk neki akkor a zonazasnak es az emberfogasnak sincs eselye, a szar BB is jobb mint a 80%-a a liganak.

Mellesleg ha BB-re ( joggal ) mondjuk, hogy szar akkor a kerdesem, hogy mit mondunk Flacco-rol? Ha Flacco most a rookie szerzodese 4.-5. evet mutatta volna be az elmult 2 evben, mar a QB prospectekrol beszelgetnenek akik neznek egyetemi focit. Kifogas van persze, de az mindenhol van.
no
Nyílván van ebben igazság, bár én kettészedném a dolgokat: BB kora és sérülései miatt nem az a játékos aki régen volt, Flaccoban szerintem benne van a potenciál, csak valahogy ott is marad. De Flacco itt llesz még leglább két évig a szerződése miatt, szóval körülötte kell rendbe tenni a dolgokat, és ha a két koordinátor személyét nem veszzük figyelembe, akkor igazából csak az OL az ahol gyakorlatilag nincs tehetséges játékos. Defnek ebből az emberanyagból hasítani kellene, szóval ha Písz nem csinál vmit akkor repülhet. O oldalon meg valami épkézláb playplan kellene, azt felltételezve, hogy nem elég futni a győzelemhez és Flacconak is dobálnia kell...... És nem ártana ha a két speedsteert megtanulnánk használni. Szóval én sokkal inkább koordinátori töketlenkedést mint játékosállománybeli hibát (kivéve OL) látok. Szerintem ez a szezon nincs veszve, és jókor jött a pofon a csapatnak, remélem magukhoz térnek és elkezdenek játszani. És ez egy csapatsport, ha az OL nem játszik jól valakinek elő kell lépnie. ... Flacco sosem nyomhatot volni Montana PO-t ha rizsa nem csinálja meg a 4. és végtelent.
malkav
A szar az szar. Mint mondtam kifogast talalni a legkonnyebb mindenki szamara. Flacco a faltol fuggetlenul szar jelen pillanatban. A potencial benne van/volt, de eddig se kapta meg, akkor mar mikor keso lesz annak mi ertelme van. DP mehet a picsaba ( ahogy evek ota), de valamiert nem megy szoval en majd hiszem ha latom. MM kb olyan helyzetben van hogy a fal miatt meg van love. Nem egy fantasztikus play kell valakitol, hanem konzisztens jo jatek, ami fal nelkul baromira nehez lesz. Az OL is jobb lesz, ahogy halad az ido, de ha a folyamat lassu lesz akkor meg egy evnek annyi, ugy hogy nem fejlodtunk egy tapodtat sem. A speedstereket lesz a legnehezebb hasznalni, mert ahhoz kellene a legtobb ido, ja hogy mas nincs. Abbol indultunk ki, hogy felerositik a falat minosegileg es fizikalisan is. Futni fogunk alapbol es abbol johetnek a passzjatekok, azon belul a hosszu labdak. A legjobban ( a sec mellett ) hangoztatott pontnal elbuktunk.

Nem kezdem elolrol, de a koncepcio hianyzik, vagy ami van azt egy Marvel kepregenybol szedtek. Pees-nek passrusher-t hozni olyan mint sivatagba homokot hordani, ha meg nem Flacco kore epitik a csapatot, akkor jelen helyzetben egy Glennon is megtenne, de egy labon veszelyes gamemanager lenne a legjobb.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
(Én baromira nem mennék bele a trash talk-ba...max ha valaki eljön közös meccsnézésre)
Itt tényleg mi a szar történik? Most olvasom, hogy Brent Urban is kidőlt...kórház a város szélén?
Klaci79


Már mondtam,eladtuk a lelkünk az ördögnek,2013 februárban...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
...
Innentől kezdve a D-re számíthatunk. Csakhogy már a Browns ellen is kijött, hogy bőven lehet haladni ellenünk, a labdaszerzések mentenek meg minket. Arra építeni, hogy átlagban kétszer eladja az ellen a RZ-ban a labdát nem PO-ba vezető taktika.
Ebből nekem az jön le, hogy egy olyan sokféle fegyverrel rendelkező csapat, mit pl. a Steelers, válogathat a gameplanak közt ellenünk. Nekünk egy van: Védelmi oldalon megnyerni a falak csatáját, megölni a futást, remélni, hogy minél több labdát szerzünk, egyet-kettőt lehetőleg az ellenfél térfelén, amiből pontokat szerzünk. Ha ez nem megy, sokszor láthatjuk a vasárnapi meccset (mínusz jetlag fáradtság, azaz nem a pontkülönbségre gondolok).
lucio
Ez edeskeves lesz. Ez az alap. Hiaba nem futnak. Ha nem maszunk bele BB arcaba nincs CB aki le tudna vedekezni egy atlagos WR-t 8-10 mp-ig nemhogy egy AB-t. Es BB ugyan nem AaronR, de annal sokkal jobb hogy "ki nem kenyszeritett" hibat vetsen sokat.

Meg ha ki is kapnank, legalabb vigyorogva mennenk nyugovora egy szebb jovo remenyevel a parnank alatt.
no
Azért idén se Bell se BB nem volt eddig a toppon.... AB-t meg nem egy emberrel kell fogni, őt minimum kettőzük egész meccsen.
malkav
Bell tavaly se volt jo ellenunk, BB-nek meg talan a legrosszabb eve volt, de ha annyi idot adunk neki akkor a zonazasnak es az emberfogasnak sincs eselye, a szar BB is jobb mint a 80%-a a liganak.

Mellesleg ha BB-re ( joggal ) mondjuk, hogy szar akkor a kerdesem, hogy mit mondunk Flacco-rol? Ha Flacco most a rookie szerzodese 4.-5. evet mutatta volna be az elmult 2 evben, mar a QB prospectekrol beszelgetnenek akik neznek egyetemi focit. Kifogas van persze, de az mindenhol van.
no
Nyílván van ebben igazság, bár én kettészedném a dolgokat: BB kora és sérülései miatt nem az a játékos aki régen volt, Flaccoban szerintem benne van a potenciál, csak valahogy ott is marad. De Flacco itt llesz még leglább két évig a szerződése miatt, szóval körülötte kell rendbe tenni a dolgokat, és ha a két koordinátor személyét nem veszzük figyelembe, akkor igazából csak az OL az ahol gyakorlatilag nincs tehetséges játékos. Defnek ebből az emberanyagból hasítani kellene, szóval ha Písz nem csinál vmit akkor repülhet. O oldalon meg valami épkézláb playplan kellene, azt felltételezve, hogy nem elég futni a győzelemhez és Flacconak is dobálnia kell...... És nem ártana ha a két speedsteert megtanulnánk használni. Szóval én sokkal inkább koordinátori töketlenkedést mint játékosállománybeli hibát (kivéve OL) látok. Szerintem ez a szezon nincs veszve, és jókor jött a pofon a csapatnak, remélem magukhoz térnek és elkezdenek játszani. És ez egy csapatsport, ha az OL nem játszik jól valakinek elő kell lépnie. ... Flacco sosem nyomhatot volni Montana PO-t ha rizsa nem csinálja meg a 4. és végtelent.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
...
Innentől kezdve a D-re számíthatunk. Csakhogy már a Browns ellen is kijött, hogy bőven lehet haladni ellenünk, a labdaszerzések mentenek meg minket. Arra építeni, hogy átlagban kétszer eladja az ellen a RZ-ban a labdát nem PO-ba vezető taktika.
Ebből nekem az jön le, hogy egy olyan sokféle fegyverrel rendelkező csapat, mit pl. a Steelers, válogathat a gameplanak közt ellenünk. Nekünk egy van: Védelmi oldalon megnyerni a falak csatáját, megölni a futást, remélni, hogy minél több labdát szerzünk, egyet-kettőt lehetőleg az ellenfél térfelén, amiből pontokat szerzünk. Ha ez nem megy, sokszor láthatjuk a vasárnapi meccset (mínusz jetlag fáradtság, azaz nem a pontkülönbségre gondolok).
lucio
Ez edeskeves lesz. Ez az alap. Hiaba nem futnak. Ha nem maszunk bele BB arcaba nincs CB aki le tudna vedekezni egy atlagos WR-t 8-10 mp-ig nemhogy egy AB-t. Es BB ugyan nem AaronR, de annal sokkal jobb hogy "ki nem kenyszeritett" hibat vetsen sokat.

Meg ha ki is kapnank, legalabb vigyorogva mennenk nyugovora egy szebb jovo remenyevel a parnank alatt.
no
Azért idén se Bell se BB nem volt eddig a toppon.... AB-t meg nem egy emberrel kell fogni, őt minimum kettőzük egész meccsen.
malkav
Bell tavaly se volt jo ellenunk, BB-nek meg talan a legrosszabb eve volt, de ha annyi idot adunk neki akkor a zonazasnak es az emberfogasnak sincs eselye, a szar BB is jobb mint a 80%-a a liganak.

Mellesleg ha BB-re ( joggal ) mondjuk, hogy szar akkor a kerdesem, hogy mit mondunk Flacco-rol? Ha Flacco most a rookie szerzodese 4.-5. evet mutatta volna be az elmult 2 evben, mar a QB prospectekrol beszelgetnenek akik neznek egyetemi focit. Kifogas van persze, de az mindenhol van.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
...
Innentől kezdve a D-re számíthatunk. Csakhogy már a Browns ellen is kijött, hogy bőven lehet haladni ellenünk, a labdaszerzések mentenek meg minket. Arra építeni, hogy átlagban kétszer eladja az ellen a RZ-ban a labdát nem PO-ba vezető taktika.
Ebből nekem az jön le, hogy egy olyan sokféle fegyverrel rendelkező csapat, mit pl. a Steelers, válogathat a gameplanak közt ellenünk. Nekünk egy van: Védelmi oldalon megnyerni a falak csatáját, megölni a futást, remélni, hogy minél több labdát szerzünk, egyet-kettőt lehetőleg az ellenfél térfelén, amiből pontokat szerzünk. Ha ez nem megy, sokszor láthatjuk a vasárnapi meccset (mínusz jetlag fáradtság, azaz nem a pontkülönbségre gondolok).
lucio
Ez edeskeves lesz. Ez az alap. Hiaba nem futnak. Ha nem maszunk bele BB arcaba nincs CB aki le tudna vedekezni egy atlagos WR-t 8-10 mp-ig nemhogy egy AB-t. Es BB ugyan nem AaronR, de annal sokkal jobb hogy "ki nem kenyszeritett" hibat vetsen sokat.

Meg ha ki is kapnank, legalabb vigyorogva mennenk nyugovora egy szebb jovo remenyevel a parnank alatt.
no
Azért idén se Bell se BB nem volt eddig a toppon.... AB-t meg nem egy emberrel kell fogni, őt minimum kettőzük egész meccsen.
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Kis off: Terrence Brooks (ex Raven S)meg közben hét védője az AFC-ben.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
...
Innentől kezdve a D-re számíthatunk. Csakhogy már a Browns ellen is kijött, hogy bőven lehet haladni ellenünk, a labdaszerzések mentenek meg minket. Arra építeni, hogy átlagban kétszer eladja az ellen a RZ-ban a labdát nem PO-ba vezető taktika.
Ebből nekem az jön le, hogy egy olyan sokféle fegyverrel rendelkező csapat, mit pl. a Steelers, válogathat a gameplanak közt ellenünk. Nekünk egy van: Védelmi oldalon megnyerni a falak csatáját, megölni a futást, remélni, hogy minél több labdát szerzünk, egyet-kettőt lehetőleg az ellenfél térfelén, amiből pontokat szerzünk. Ha ez nem megy, sokszor láthatjuk a vasárnapi meccset (mínusz jetlag fáradtság, azaz nem a pontkülönbségre gondolok).
lucio
Ez edeskeves lesz. Ez az alap. Hiaba nem futnak. Ha nem maszunk bele BB arcaba nincs CB aki le tudna vedekezni egy atlagos WR-t 8-10 mp-ig nemhogy egy AB-t. Es BB ugyan nem AaronR, de annal sokkal jobb hogy "ki nem kenyszeritett" hibat vetsen sokat.

Meg ha ki is kapnank, legalabb vigyorogva mennenk nyugovora egy szebb jovo remenyevel a parnank alatt.