Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
valakinek roster jóslata meglepő emberkkel ?
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
btw, Stafford deal? 😊 Már értek mindent.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amikor Glennon-félék kapnak 15-öt, és a már bizonyított QB-k mind 20 misit kapnak, szerintem az hogy Joe koma 22-t, 24-t v 26-ot keres, nem igazán oszt/szoroz sokat... a draftoknak kellett volna jobban ülni (FA egész jól ment elmúlt években), de úgyhogy a WR és OL is gyakran szar volt, pláne nem tudom értelmezni h Joe nyakába varrunk mindent.

Na majd idén, megint jött veterán WR, majd 12. héten Suggs injury (amikor már ő fog ILB-t játszani, szükségből...), bejelenti hogy PO-ra visszatér, de utolsó szezonja.. és innentől már ismerjük a mesét. 😊

PS: fűzövel kifelé idézésért nem járt 1 hét instaban amúgy? 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Fooldalon az 5 eldontendo poszt cikkjeben leirtak elkeseritoek. "Zuttah nem volt szornyu" a meccsen, osszegzes nagyszeru csereje lesz Jensen-nek. Mi van? Az ILB-n mar meg se lepodok. KC kap 1000 snap-et az elso csapatnal es az utolso pillanatban nem biztosak benne annyira, hogy itt volt az ido Onwuasor 1.csapatos kiprobalasara. Campanaro hogy kiesett az undraftolt TW igy szinte biztos hogy legyozi a katonaQb-t. Akkor nem izgulok tovabb 😊 Hurst-rol legalabb folyamatosan jonnek a jo hirek, nem is tudom hogy erezzek miatta, hogy o a 4. legjobb falemberunk jelenleg.
Nem lattam a meccset, velemenyek?
no
Def nm volt rossz, de azért annyira kiváló sem..
Off meg egy kalap szar volt, de legalább a futásorientáltság megmaradt. Ahhoz képest hogy milyen minimál emberek voltak az OL-ben nem is ők voltak a legrosszabbak. Hoy a WR-jeink mire képesek azt nem tuduk, mert mallet nem képes őket eltalálni...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
 twitter.com/RapSheet/status/902257510450688000
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Fooldalon az 5 eldontendo poszt cikkjeben leirtak elkeseritoek. "Zuttah nem volt szornyu" a meccsen, osszegzes nagyszeru csereje lesz Jensen-nek. Mi van? Az ILB-n mar meg se lepodok. KC kap 1000 snap-et az elso csapatnal es az utolso pillanatban nem biztosak benne annyira, hogy itt volt az ido Onwuasor 1.csapatos kiprobalasara. Campanaro hogy kiesett az undraftolt TW igy szinte biztos hogy legyozi a katonaQb-t. Akkor nem izgulok tovabb 😊 Hurst-rol legalabb folyamatosan jonnek a jo hirek, nem is tudom hogy erezzek miatta, hogy o a 4. legjobb falemberunk jelenleg.
Nem lattam a meccset, velemenyek?
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Albert McClellan ACL... o is mondott egy szevaszt erre a szezonra
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egyetértek az előttem szólokkal!

Persze Flacoo most többet keres mint amit letesz az asztalra, de abból amivel többet keres 1 kezdőjátékos bére jönne ki. Mondjatok nekem egy posztot, ahova beraksz egy közepesen jó kezdő játkost és már rég PO-ba lennénk... ugye. Szóval felesleges ezt a média által hypolt bullshitet előról kezdeni, hogy Flacco miatt nem jutunk PO-ba, tessék megnézni azt, hogy milyen draft mellényúlásaink voltak (szép példa a 2013 -as ahol Elam és Brown jöttek az első két körben) meg mennyire nem sikerültek az FA kukázások sem (Monroe...) Nem arról van szó. hogy egetrengetően szarok voltuk, de messze nem voltunk annyira jók draftokban mint kellett volna és emelett szoptunk az OC váltásokkal is. ... Csak meg kell nézni mennyit jelent, ha egy jó OC vagy DC elhagyja a csapatot (lásd Cincy)
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 fuzovelkifele.com/2017/08/ki-a-legjobb-iranyito-az-insederek-szerint/

Kb ezért tart itt a franchise jelenleg, mert top2-3 fizetést kap, pedig top10ben nem lenne a helye...
Voice
Egy gyuru mind felett... ennyi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az irányítók túlárazottak, pláne ha az ujján levő gyűrű sem a házasságából van. Deal with it. Szvsz nem egy Flacco rakna vakvágányra egy franchise-t, hanem ami pl. a Jags-nél vagy a Browns-nál jó ideje megy.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
 fuzovelkifele.com/2017/08/ki-a-legjobb-iranyito-az-insederek-szerint/

Kb ezért tart itt a franchise jelenleg, mert top2-3 fizetést kap, pedig top10ben nem lenne a helye...
Voice
Flacco nyert egy gyurut hibatlan jatekkal a PO-ban a szerzodese eveben. Nem tudtak neki nem nagy penzt adni. Ott kierdemelte es a rendszer ilyen. A baj hogy nem az 1.korbe tartozik ( nalam oda BB es MR se fer be ) a 2.-3. kor nalam egybemosodik, de ez nem is lenyeges. Ergo kell neki a segitseg, de azt a franchise nem biztositotta. Ez a vezetes hibaja. Vagy elhittek hogy olyan jo mint TB-AR-DB es egyedul fogja vinni az OFF-t. Ez oriasi hiba, de nem hiszem. De nem voltak kepesek felepiteni melle a csapatot se, mert keves a felhasznalhato penz-rossz draftok-rossz FA. Persze nem minden rosszul sult el, de osszesegeben igen ( nem hozok se rossz, sem jo peldakat, de 1 jora jut 3 rossz ). Osszesegeben ar-ertek aranyban a jatekosaink nem tul jol szerepeltek es foleg a jol keresok es a FA-rol jovok nem. De 1 jora jut 3 rossz megint.
Nekem volt olyan pillanat amikor egy nagyobb ujraepites is boven belefert volna (kozte Flacco penz elvetel vagy cut az uj szerzodese elott), de megertem hogy a csapat orult hogy legitime iranyitoja van es megtartotta, de innentol a penze mar kenyszerpalyan mozog ( ahogy pl JS-e is mar az, ar-ertekben jo eros kozepes es erre az o szerzodese atalakitasaval csinaltunk cap-et 😕 )
Kulon Flacco-rol meg annyit hogy amikor ezek melle meg az edzoi kar is teljesen meghulyul mint a pl tavaly az nem segiti a helyzetet.

De nem akarom ujrakezdeni es a cap lasssan megoldodik, a draftok be kell hogy valjanak, FA is lehet ujra pozitiv.
Uj ideny uj remenyek. Ami nem tetszik az ev vegen latott 6 kezdo beszerzesebol 3-ra szamomra nincs es foleg nem tetszo valasz van. Az OL-nel a C poszt az kabare, de a korulmenyek sem segitik oket, a ILB-nel remelem KC tenyleg jo lesz nem csak a 2.kort sajnaljak bealldozni. De majd meglatjuk es bizunk bennuk, mert ok latjak oket es jobban is ertenek hozza meg akkor is ha kikapunk ( csak akkor tudjuk hogy az ellenfel meg jobban )
több mint 6 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 fuzovelkifele.com/2017/08/ki-a-legjobb-iranyito-az-insederek-szerint/

Kb ezért tart itt a franchise jelenleg, mert top2-3 fizetést kap, pedig top10ben nem lenne a helye...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Orr kedvenc lett, es ar-ertek alapjan a csapat egyik legjobbja volt, de a netto teljesitmenyt nezve azert nem. Ettol meg konnyen visszasirhatjuk ha KC nem lesz jo, bar Onsu majd jo lesz es kesz. 😊
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.theplayerstribune.com/zachary-orr-ravens-spine-injury-retirement/
Blaise
Azt hiszem én is megkövetem most Őt, mert én is csak azt láttam, hogy a nyaka miatt visszavonul (ezt értettem) majd visszajön (ezt nem). Így van értelme. Sok sikert neki a további életére.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.theplayerstribune.com/zachary-orr-ravens-spine-injury-retirement/
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Korábban leírtam a véleményem a védelemről és a támadósorrol, most megnézzük mi változott két előszezon mecs alatt...

Védelem:
DLt alulértékeltem, eddig ez az egység tűnik a legjobbnak, azóta pedig nagyjából ki is alakult a kezdő 3-as (Urban, Pierce, Williams) hacsak nem cserélünk el valakit. Fura de a mélység is elég rendben van.
OLB-k nél egyelőre Suggs, Judon kettős tűnik kezdőnek, Judon elég jó volt egész TC alatt, a fiatalokból olyan sokat nem láthatunk, hogy hypoljuk vagy temessük őket. Még mindig nem vagyok meggyőzve arról, hogy bitang egység lesz ez a rész, de talán egy közepes teljesítményt el tudok képzelni. ILB-k esetében pozitívabban áltam a dologhoz, de úgy látszik nem kellett volna. Idén korea közepesnél nem lesz jobb, láttam tőle elég sok hibás szerelést, meg blokkon fenakadást, mondjuk legalább coverben mutatott szép dolgokat. A Sec-et én nem igazán tudom eldönteni, ugye nem nagyon lettek tesztelve a két meccsen. Addig amíg JS egészséges, addig tudok hinni ebben az egységben, de ez majd 1. héten derül ki, hogy Green menyire kaparja őket szét.

Összeségében a sérülésekkel együtt is elég kompaktnak tűnik a védelem, ha nem is lesz top5 egység de illene a top10-ben lennie.
Kezdők:
Urban,Pierce,Williams,
Judon, Korea, Mosley, Suggs
Carr,Webb (SCB),JSmiths
TJ,Weedle
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sziasztok!

A szeptember 24.-ei Ravens meccsre szerintetek mikor kapom meg a jegyemet? (Viagogoról rendeltem.)
Pool94
Ha online kapod, akkor kb előtte való nap, ha küldik, nos, akkor kérdezz rá, még sose használtam 😊
Zuttah újra a fedélzeten.
cikesz
Ismételni tudom önmagam:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Sziasztok!

A szeptember 24.-ei Ravens meccsre szerintetek mikor kapom meg a jegyemet? (Viagogoról rendeltem.)
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Zuttah újra a fedélzeten.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Volt aki nézte a preseason meccset... vélemények?
Annyit vettem csak észre (meccset nem láttam mert el kellett mennem a helyi becsületsűllyeztőbe) hogy a védelem aprított... sőt még blitzeket is véltem felfedezni.. valami megcsípte Píízt?
malkav
Én bepótoltam tegnap este, pár dolog:

-Úgy tűnik BWill nem NT lesz, hanem 3tech és Pierce el együtt lesznek fent korai downokon.
-Urban aprított és nem csak a cserék ellen, többszor beomlasztotta a zsebet volt fumblija minden...ő lehet az újabb játékosunk a védelemben, aki utolsó évében dobbant.
-A DL úgy tűnik nagyon mély most nálunk teli fiatallal, ezt ki is emelték többen is+ Patrick Ricard UDFA is biztató teljesítményt hozott.
-Jaylen Hill (undrafted) rookie CB szintén odatette magát tapadt az elkapójára egy csúnyán aluldobott labdát pedig le is halászott a sérüléshullámot elnézve simán rostert foghat.
-Correa nem volt teljesen elveszett, fejlődött ez látszik, mondjuk volt honnan, de el tudom hinni, hogy Mosley mellett jó lesz.
-Kaufusi,Bowsernek is voltak jó megmozdulásai.

Összeségében az egész Def. hasított voltak blitzek és ezek ültek is. Kemény,összeszedett és egységes játékkal hozták le ezt az estét!

Az offense annyira már nem működött:
-Mellett nem érezte a játékot, nem tudott haladni a pályán az első TD-nél is egy buta szabálytalanság után jöhettünk vissza a pályára, ahol Westnek volt egy szép futása, ami után pár yardról bevittük.
-OL:Az első 5 ösünk egész türhető volt, később viszont már voltak bajok.
-Tim Whitenak volt még egy TD elkapása, amit Woodrum mögé dobta de meglett.

Egyéb:
-Tucker 59 yardról bevágott egy FG-t.
-Reynoldsnak volt egy szép visszahordása punt után
-Az első félidőbe volt egy szép punt nem tudom, hogy Kochtól-e de odarakta a 'skinst a saját 1 yardosukra.

Összeségében jól játszottunk, Flaccora nagy szükség van az látszik,de vannak bíztató jelek...az Offense-t annyira nem figyeltem a Def-re voltam kíváncsi nyugodtan egészítsétek ki.
cikesz
-Jensen nem jatszott pro-bowl szinten ( kicsit se ), de nem nagyon nyomtak el szodaval elmegy ( eddig)
-T White azota ugye kiesett pedig a camp sztarja volt eddig, amugy egy hosszu bombanal varnia kellett egy picit a TD-nel, de a vedonek eselye sem volt. Flacco sem dobja ezeket mindig jol, sot senki. De Flacco nelkul kuka az Off M-el.
-J Hill az edzeseken is nagyon jo, erzi a WR-ket es rajtuk tud maradni, de a BBillick interjut tudom emlegetni megint. A Jones fele nagyon vicces es a JH elengedese, hiaba tehetseges de kell neki ido, mig a mostani keret erosebb nala ( jelenleg) a rosterre keruleshez. De a fo motto-- jo jatekos nem hagyhatja el a letesitmenyt.
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Volt aki nézte a preseason meccset... vélemények?
Annyit vettem csak észre (meccset nem láttam mert el kellett mennem a helyi becsületsűllyeztőbe) hogy a védelem aprított... sőt még blitzeket is véltem felfedezni.. valami megcsípte Píízt?
malkav
Én bepótoltam tegnap este, pár dolog:

-Úgy tűnik BWill nem NT lesz, hanem 3tech és Pierce el együtt lesznek fent korai downokon.
-Urban aprított és nem csak a cserék ellen, többszor beomlasztotta a zsebet volt fumblija minden...ő lehet az újabb játékosunk a védelemben, aki utolsó évében dobbant.
-A DL úgy tűnik nagyon mély most nálunk teli fiatallal, ezt ki is emelték többen is+ Patrick Ricard UDFA is biztató teljesítményt hozott.
-Jaylen Hill (undrafted) rookie CB szintén odatette magát tapadt az elkapójára egy csúnyán aluldobott labdát pedig le is halászott a sérüléshullámot elnézve simán rostert foghat.
-Correa nem volt teljesen elveszett, fejlődött ez látszik, mondjuk volt honnan, de el tudom hinni, hogy Mosley mellett jó lesz.
-Kaufusi,Bowsernek is voltak jó megmozdulásai.

Összeségében az egész Def. hasított voltak blitzek és ezek ültek is. Kemény,összeszedett és egységes játékkal hozták le ezt az estét!

Az offense annyira már nem működött:
-Mellett nem érezte a játékot, nem tudott haladni a pályán az első TD-nél is egy buta szabálytalanság után jöhettünk vissza a pályára, ahol Westnek volt egy szép futása, ami után pár yardról bevittük.
-OL:Az első 5 ösünk egész türhető volt, később viszont már voltak bajok.
-Tim Whitenak volt még egy TD elkapása, amit Woodrum mögé dobta de meglett.

Egyéb:
-Tucker 59 yardról bevágott egy FG-t.
-Reynoldsnak volt egy szép visszahordása punt után
-Az első félidőbe volt egy szép punt nem tudom, hogy Kochtól-e de odarakta a 'skinst a saját 1 yardosukra.

Összeségében jól játszottunk, Flaccora nagy szükség van az látszik,de vannak bíztató jelek...az Offense-t annyira nem figyeltem a Def-re voltam kíváncsi nyugodtan egészítsétek ki.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Ha valakit esetleg megviselt Zuttah elcserélése, az megnyugodhat, mert a niners ma ki is vágta...
malkav
Most Romain érkezésével a tavalyitól eltérő blokkolási sémát tolunk,uh. most akár jobb lehet.
kátrány
A cel az lenne hogy jobba es jobba tegyuk a csapatot ( szamomra ez a legfontosabb egyike ). Az lenne a jo ha lenne egy C aki alapbol jo es ebben a semaban lehetne kivalo, de az vegkepp ne legyen hogy szar, de ebben lehetne elfogadhato. Arrol nem beszelve, hogy Oz-ek ugy cserelgetik az OC-ket ( semaikkal egyutt, bar nem mindig hittem el hogy volt olyan nekik) mint a traktoros Pista az ingjet, kb ugy karacsonykor egyszer.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha valakit esetleg megviselt Zuttah elcserélése, az megnyugodhat, mert a niners ma ki is vágta...
malkav
Most Romain érkezésével a tavalyitól eltérő blokkolási sémát tolunk,uh. most akár jobb lehet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
"Lounge"-ban BBillick RLewis-rol. fantasztikus.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 621
Adam Schefter ✔ @AdamSchefter
Ravens OL Alex Lewis suffered a shoulder injury that will require surgery next week and he will miss 2017 season.

Hogy lesz ez az OL akkor?
Rolni
meg van egy honap, addig sok minden tortenhet. Osszesegeben volt-van 3 jo emberunk 5 posztra, csak a nevek cserelodnek.
Amugy a tegnapi legjobb Wr-unk is kiesett. Lassan olyan merteku a seruleshullam hogy karantenba fogjak zarni a csapatot. Amugy a caphelyzet miatt lassan a vadaszt fogjak hivni, nem az orvost. 😊