Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gilmore is a térdét fájlalva hagyta el a pályát... kezdődik...
malkav
Pánikra semmi ok, leigazoltátok Larry Donnellt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 619
Davis tul eros Jensen-nek. Hurst-be viszont beleszallt az ero.....kezdodik...
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Gilmore is a térdét fájlalva hagyta el a pályát... kezdődik...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Kaep helyett:
David Olson of the KC Phantoms of the CIF -- an arena league
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/muddhy80rxa7dxkdjxem
Ravens discussing Colin Kaepernick after Flacco injury
The Baltimore Ravens have a glaring need at the quarterback position, and free agent Colin Kaepernick is on their radar with Joe Flacco set to be sidelined for at least a week with a back injury.
Érdekes lenne, pont a Baltimore ba aki ellen Super Bowlt játszottál hmm!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 619
Ravens OL John Urschel announces retirement
Klaci79
Komoly eselyes lehetett a kezdore.... vagy lehet azert. 😊
no
"-Öcsém, te kezdesz RG-ben!
-Én ugyan nem, még a végén megsérül a fejem aztán oda a matek karrier. Ha nem lehetek csere, akkor inkább visszavonulok"
😀
Klaci79
Nem gondolom, hogy ez lett volna a lényeg, szerintem inkább a közeg ölte meg őt... gondolom Suggs nem egyszer hívhatta nagyokosnak meg hasonlók... Azért nem gyakori hogy ezek a játékosok mondjuk csak átlagember IQ-val rendelkezzenek...
malkav
Ez vicc ugye. Egy atlag feletti ertelmi szinten levot, kicsinalnak egy ovis szinttel. Lehet idegesito, de konnyen megoldhato ( ki is tudja szamolni a variaciok mennyiseget is ).
Beszedte a kasszabol ami leesett, innentol nagyobb elvarasok, nagyobb elhivatottsag szuksegleltetett volna ( meg meg egy nagyobb adagocska tehetseg ). Csoda hogy nem fagytak le a szerverek az NFL Network-on a hir hallatan.
Oda az oldoklo harc a C posztert. Pedig ez Hard Knock-os anyag ahogy Jensen-Urschel-Skura Avengers-ben nyomatja erte.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Ravens OL John Urschel announces retirement
Klaci79
Komoly eselyes lehetett a kezdore.... vagy lehet azert. 😊
no
"-Öcsém, te kezdesz RG-ben!
-Én ugyan nem, még a végén megsérül a fejem aztán oda a matek karrier. Ha nem lehetek csere, akkor inkább visszavonulok"
😀
Klaci79
Nem gondolom, hogy ez lett volna a lényeg, szerintem inkább a közeg ölte meg őt... gondolom Suggs nem egyszer hívhatta nagyokosnak meg hasonlók... Azért nem gyakori hogy ezek a játékosok mondjuk csak átlagember IQ-val rendelkezzenek...
malkav
Ha ez így van, akkor az tényleg szar lehet az öltözőben. Mondjuk Suggs-ból kinézi az ember, bár sokszor tapasztalom, hogy azért nem annyira idióták egymás között, mint kifelé.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ravens OL John Urschel announces retirement
Klaci79
Komoly eselyes lehetett a kezdore.... vagy lehet azert. 😊
no
"-Öcsém, te kezdesz RG-ben!
-Én ugyan nem, még a végén megsérül a fejem aztán oda a matek karrier. Ha nem lehetek csere, akkor inkább visszavonulok"
😀
Klaci79
Nem gondolom, hogy ez lett volna a lényeg, szerintem inkább a közeg ölte meg őt... gondolom Suggs nem egyszer hívhatta nagyokosnak meg hasonlók... Azért nem gyakori hogy ezek a játékosok mondjuk csak átlagember IQ-val rendelkezzenek...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Ravens OL John Urschel announces retirement
Klaci79
Komoly eselyes lehetett a kezdore.... vagy lehet azert. 😊
no
"-Öcsém, te kezdesz RG-ben!
-Én ugyan nem, még a végén megsérül a fejem aztán oda a matek karrier. Ha nem lehetek csere, akkor inkább visszavonulok"
😀
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 619
Ravens OL John Urschel announces retirement
Klaci79
Komoly eselyes lehetett a kezdore.... vagy lehet azert. 😊
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
így kell trimmelni a rostert 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235
Ravens OL John Urschel announces retirement
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
állítólag ki is hagyja az egész TC-t..... 😕
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco is fájlalja a hátát a twitter szerint

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
gedam 5 695
ha van amit utálok ebben a sportban az a szezon előtti sérüléshullám, ami véget is vet a még el sem kezdődött szezonnak.
lassan szórhatjuk rá a földet.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sajnos fogyatkozik a roster.... Young után Dixon is kiesett egész évre... Bobby Rainey-t igazoltuk a "helyére"
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na van Tippetek ki lesz a meglepetés kedző illetve rosterre kerülő ember így TC előtt....
malkav
Flacco
ulpianus
Ez erett 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Na van Tippetek ki lesz a meglepetés kedző illetve rosterre kerülő ember így TC előtt....
malkav
Flacco


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na van Tippetek ki lesz a meglepetés kedző illetve rosterre kerülő ember így TC előtt....
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az ILB poszt nálam (magasan?) a leggyengébb egység a védelemben...
Igor
De miért?
Mosley-vel nincs gond, persze Orr hiányzik, de ott van Karola... nem értem miért rosszabb ez a poszt, mint monfjuk a DL, ahol Van Williams azt pókolom ... Vagy a az OLB ahol nincs kezdő ember ???
malkav
A DL és az OLB sor egyaránt -nekem- jobban tetszik, és sztem mindkettő mélyebb is.
Albert egy spec teamer, KimJongUnt meglátjuk (pontosan annyit tudunk róla, mint a más posztokon ekézett rookiekról.. sőt mondhatnám, kevesebbet, mert ő első évében nem kapott esélyt), ki van még.. Onwuasor, atyaég. Neki roster közelében nem kéne lennie... már elnézést tőle. (Mondjuk ez részben az ostoba LB-draftok miatt, nem csak nálunk, egész NFL-ben így van, ez egy külön mesét megérne... inkább megkockáztatnak egy 25%-kal beváló 3 down embert, mint egy 90%-os two-down thumpert, akit egy nagyobbacska nickel safetyvel simán lehetne váltani)

A DL és OLB sor szerintem mindkettő védhető nevekből áll... és egy öregedő Suggs egyedül többet ér mint az egész ILB sor, a DL sorban pedig én bízok, tele van fiatallal.. DT/3-4 DE poszton pláne nem feltétlen elso-második évben robbantanak az emberek.

A TE osztag amúgy nálam értelmezhetetlen kategória... kb ott vagyunk hogy Gilmore a No 1? Az OL-nél Hurst az egyetlen veszélyes poszt (nekem Siragusa a tippem, hogy 2-3 év múlva Yanda lightként beszélünk róla), a WR-nél meg valóban minden Maclin gyereken (és Perrimanen....) múlik... de én már 80%-nyi Boldinnal/SSS-szel kiegyeznék, és azért legalább nem ott tartunk hogy Marlon Brown-Kamar Aiken duók kezdjenek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nem ez az első ilyen hajmeresztő cikk ebből a forrásból. A futballhoz köthető tényleges cselekmények totális hiányában lendül a B.R. igazán bele. Szándékosan írnak tömény marhaságot, hogy az emberek kiakadjanak és együtt köpködjék a szakírás szégyenét, de nagyon jól meg tudnak élni belőle. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Akkor látom nem csak engem húzott fel a cikk, persze biztos jó a sec maszkírozásában, de nem egyszer láttuk a tavalyi szezonban hogy simán verhető a védelme rövid yardos passzokkal. És még ha két TD drive-ot is vezet így az ellenfél akkor sem képes azt mondani hogy na lehet nem 3 embert küldökkel sietetésre, hanem neadj isten a vicc és a kísérletezés kedvéért mi lenne ha 5 emberrel próbálnám meg elásni az irányítót....
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 619
Na erről mondjatok véleményt 😀
 www.baltimorebeatdown.com/2017/7/10/15943006/baltimore-ravens-defensive-scheme-amongst-the-leagues-best-nfl-patriots-bleacher-report-weddle-webb
malkav
-Tavaly ilyenkor feelingem van. Ezt remeltuk W-W-tol, de aki a 2.meccstol Webb-rol elhitt barmit.. De azt durva leirni hogy sikerult meg a csekk bevaltasanal is szegyenkezni fog az iro.
-Ugy irja le mintha nem csinalna mindenki, volt DC-nk akinel azt se tudtad megmondani neha hogy 3-4 v 4-3, persze azota tananyag lett.
-Kapernick k..va jo, ki mondja Jim H teso.
-6.passz elleni vedekezes pffjj.. emlekeim szerint ahol volt vagy jobbacska QB vagy WR ott leszerepelt a secondary ( is ), a futo Qb ellen meg SWright is HOF volt ( vissza kellett volna rogton vonulnia, mindenki jobban jart volna)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 619
Az ILB poszt nálam (magasan?) a leggyengébb egység a védelemben...
Igor
De miért?
Mosley-vel nincs gond, persze Orr hiányzik, de ott van Karola... nem értem miért rosszabb ez a poszt, mint monfjuk a DL, ahol Van Williams azt pókolom ... Vagy a az OLB ahol nincs kezdő ember ???
malkav
A rookiek-vs Karola ( ha az akire gondolok ). Hat nem ertem hogy hol van itt az optimizmus, vagy legalabbis az altalanos. A "0" eves akikbol barmi lehet vs 1. eveben 9 snap-et kierdemlo azt se a posztjan posztjan. A "kezdo" szot nem szeretem mert lehet atcsengese hogy akkor jo is. Jelen allas szerint Judon-Karola ( Hurst ) is az es magasan J-t valasztanam, mert o legalabb ott buvoszkedett ahova tartozik.

Amugy Orr meg nem akkora spiler, bar nagyon jo volt ar-ertek aranyosan.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na erről mondjatok véleményt 😀
 www.baltimorebeatdown.com/2017/7/10/15943006/baltimore-ravens-defensive-scheme-amongst-the-leagues-best-nfl-patriots-bleacher-report-weddle-webb
malkav
3 észrevétel:

- Belicici mester naná, hogy szereti Peest, mióta Pees épít védelmet nálunk, még nem kaptak ki tőlünk... PO-ban se, ahol eddig félhettek tőlünk.

- A cikk írója valószínűleg Peestől kapta erre a cikkre a pénzt, mert az öreg már most kampányolhat az állása miatt

- De még ez se megy neki túl jól, mert a sorok között Farrar is leírja : went 8-8 last season and missed the playoffs for the second straight year. Kiegészítem: 2013 óta 8-8, 10-6, 5-11, 8-8. Pees egy zseni, csak nem jön ki jól a lépés... persze

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!