Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mar csak egy C kellene ( Ricard ? 😊 ), meg fafej vissza mert o tunt ezen rovidke ido alatt a legjobbnak.
no
Marmint Nose, vagy OC?

Mert sztem Jensentol ez egész jo volt, Atkins ellen... en Howardtol jobban tartok.
Woodheadben egyetertunk, ha o kiesik hetekre, akkor gond lehet 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Grat a tegnapihoz, ilyen Dalton és OL mellett akkor is legyaláztatok volna minket, ha Flakont pihentetitek.
megyerikrisz
Sajna arról volt szó egész offseasonban, hogy mi lesz a Bengals OL-lel, mert elég gyatra... hát tegnap megláthattuk... tényleg sajnálom, hogy egy egész jó védelem és Green, Eifert, Mixon, melett azon fognak elmenni a mecseitek, hogy kaparnotok kell ahhoz, hogy ne a Seahawks fala jobb legyen.
malkav
Ők a közvetlen riválisaink, nem sajnálkozunk.Sérülèst nem kívánunk,azon kívül semmi pozitívat.😃
kátrány
Ja, csak ilyen teljesitmennyel nem tesznek nekünk szivesseget/nem verik még a Steelers...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Jó kis meccs volt. Az első 2 labdaszerzésből nem szereztünk pontokat, ott kezdtem kicsit kiakadni, hogy elchokerkedi az O a meccset, de a Bengals mélyen tudása alatt játszott. Kezdésnek remek volt szerintem, persze vannak hibák, de hát az első fordulóban nagyon fontos a jó start.

Cleveland jön majd, nagyon nem lesz könnyű.
Vrij6
Sztem a D qrva jó volt,a futás működött egy bivaly DL ellen,idegenben győztünk.Nem kell magyarázni.
A D-t élmény volt nézni,az O unalmas volt,bár én jobban szeretem,mint a 400+passzolt yardot.
kátrány
Pontosan! Erre is írtam meccs közben, hogy "nyugaton helyzet változatlan". 😀 5 szerzett labda, bár tényleg botrányosan alul teljesített a Cincy OL, és Dalton is végig bizonytalan volt, Suggsék meg parádéztak.

Most kell nyugodtnak maradni. Bíztam egy jó startban. Ez megvalósult. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Mar csak egy C kellene ( Ricard ? 😊 ), meg fafej vissza mert o tunt ezen rovidke ido alatt a legjobbnak.
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jó kis meccs volt. Az első 2 labdaszerzésből nem szereztünk pontokat, ott kezdtem kicsit kiakadni, hogy elchokerkedi az O a meccset, de a Bengals mélyen tudása alatt játszott. Kezdésnek remek volt szerintem, persze vannak hibák, de hát az első fordulóban nagyon fontos a jó start.

Cleveland jön majd, nagyon nem lesz könnyű.
Vrij6
Sztem a D qrva jó volt,a futás működött egy bivaly DL ellen,idegenben győztünk.Nem kell magyarázni.
A D-t élmény volt nézni,az O unalmas volt,bár én jobban szeretem,mint a 400+passzolt yardot.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Jó kis meccs volt. Az első 2 labdaszerzésből nem szereztünk pontokat, ott kezdtem kicsit kiakadni, hogy elchokerkedi az O a meccset, de a Bengals mélyen tudása alatt játszott. Kezdésnek remek volt szerintem, persze vannak hibák, de hát az első fordulóban nagyon fontos a jó start.

Cleveland jön majd, nagyon nem lesz könnyű.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Grat a tegnapihoz, ilyen Dalton és OL mellett akkor is legyaláztatok volna minket, ha Flakont pihentetitek.
megyerikrisz
Sajna arról volt szó egész offseasonban, hogy mi lesz a Bengals OL-lel, mert elég gyatra... hát tegnap megláthattuk... tényleg sajnálom, hogy egy egész jó védelem és Green, Eifert, Mixon, melett azon fognak elmenni a mecseitek, hogy kaparnotok kell ahhoz, hogy ne a Seahawks fala jobb legyen.
malkav
Ők a közvetlen riválisaink, nem sajnálkozunk.Sérülèst nem kívánunk,azon kívül semmi pozitívat.😃


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
150 futott yard... ha a 60%-a megy innentől kezdve minden meccsen, nos, úgy rendben. Joe még rozsdás.
D# godmode, vagy csak fecske? Meglátjuk... 1 meccs még nem enged következtetni... várjunk tovább.
Collapo
azért ez a meccs és a preseason stattok több mint biztatóak a d részéről.
off. oldalon egyelőre van egy westünk és annyi. joe- nak évek óta nincs értelmes célpontja, csak egy-egy veterán. nincs kinek dobnia. a 10 yardon belüli dobásai üljenek, mást nem várok, pötyögés előre.
gedam
Mondjuk a D is simán kaphatott volna 2 TD-t, Weddlenek volt egy rossz szerelése, azt hiszem Carr hagyta a célpontját egyazegyben elmenni, és a DL (Urban és Judon) is engedte a futást párszor... Kiváncsi leszek majd egy jobb offense ellen mi lesz a helyzet. (Pl. Steelers oct. 1.)

Off oldalon azért látszott még a vas-oxid meg a kémia hiánya. De MM előtt le a kalappal, ahogy a második félidőben hívta a játékokat. Nem fogunk minden mecsen 150 yardot futni, de ez bíztató volt. Nem voltak hihetetlenül szép futások, de így is lehetet haladni és órát ölni, ez hiányzott nagyon a tavalyi támadásokból. Ha a védelem jó, egy két playaction passzal lehet pontot szerezni és utána lehet ölni az órát és pihentetni a védelmet.
több mint 6 éve
gedam 5 700
150 futott yard... ha a 60%-a megy innentől kezdve minden meccsen, nos, úgy rendben. Joe még rozsdás.
D# godmode, vagy csak fecske? Meglátjuk... 1 meccs még nem enged következtetni... várjunk tovább.
Collapo
azért ez a meccs és a preseason stattok több mint biztatóak a d részéről.
off. oldalon egyelőre van egy westünk és annyi. joe- nak évek óta nincs értelmes célpontja, csak egy-egy veterán. nincs kinek dobnia. a 10 yardon belüli dobásai üljenek, mást nem várok, pötyögés előre.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
150 futott yard... ha a 60%-a megy innentől kezdve minden meccsen, nos, úgy rendben. Joe még rozsdás.
D# godmode, vagy csak fecske? Meglátjuk... 1 meccs még nem enged következtetni... várjunk tovább.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Vélemény a tegnapi meccsről valakitől ?
-Nekem az egyik legszebb pillanat az volt amikor a 3. nyegyedben kb. 10 perces driveban futottunk 11-et és passzoltunk 2-őt. Ha nem is szemetkápráztató volt, de gyönyörű ahogy letoltuk a labdát a torkukon...
-Nem mellesleg Flaccot sem használtuk túl a hátára való tekintettel.
-A védelemben azért láttam hibákat, amiket igencsak megboszulhatot volna Dalton... de azért a 0 az 0.
-És ami nekem meglepő volt, hogy sokkal gyegébb OL-re számítottam, és ha leszoknak a holding szabálytalanságokról, akkor egy közepes egység kijöhet belőlük.
-Mondjuk megnéztem volna Wallace arcát amikor megmondják neki félidőben, hogy Mike maximum egy paszt kapsz második félidőben 😀
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Grat a tegnapihoz, ilyen Dalton és OL mellett akkor is legyaláztatok volna minket, ha Flakont pihentetitek.
megyerikrisz
Sajna arról volt szó egész offseasonban, hogy mi lesz a Bengals OL-lel, mert elég gyatra... hát tegnap megláthattuk... tényleg sajnálom, hogy egy egész jó védelem és Green, Eifert, Mixon, melett azon fognak elmenni a mecseitek, hogy kaparnotok kell ahhoz, hogy ne a Seahawks fala jobb legyen.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat a tegnapihoz, ilyen Dalton és OL mellett akkor is legyaláztatok volna minket, ha Flakont pihentetitek.
megyerikrisz
Köszönjük, sok sikert a többi csoportellenfélhez 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Grat a tegnapihoz, ilyen Dalton és OL mellett akkor is legyaláztatok volna minket, ha Flakont pihentetitek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
"The only other times the Ravens had delivered a shutout in the opener were in 2000 and 2006"

Hmmm....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Go Ravens!!!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Pees es MM nyilatkozatai mindig elmenyszamba mennek. MM remekul adja a hulyet, P peldait meg tanitani kellene.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Valamikor volt itt egy kis vita a tankolás/ újrakezdés dologgal.
Nem teljesen értelmetlen írás, de nem is a legjobb azért érdemes lehet elolvasni

 bleacherreport.com/articles/2731339-nfl-moneyball-is-hurting-the-browns-jets-bills-and-competitive-balance?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na pár PS inffo:
Woodrum (Farum) brownsba került, Smoke pedig a Bearshez
Nálunk maradt:
Skura (C), Oritz (FB), Lokombo (LB), Malleck (TE), Porter (CB), Shakir (OL), Adeboyejo (WR)
a Seahawkstól jött Alex collins (RB)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja sajna a Jaguáros OL-ekkel nem szoktak bevállni, hamar rámennek a mariskára..
malkav
Ráadásul Bowanko is a Virginiára járt, mint Monroe. De ő szemben a mostanában idekerült ex támadófalembereinkkel fehér. Ja és baromi nagy arc twitteren!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És még egy jó hír: Perriamn, Woodhead és ..... Flacco újra edzésben...
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És még egy kis info :
IR-en lévő játékosaink:
CB Young
LG Lewis
G Siragusa
LB McClellan
WR White
RB Dixon
CB Boykin
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
apró megjegyzés: Canady csak egy napot lesz a rosteren, hogy vissszatérős IR-re lehessen tenni, szóval holnap még jön egy ember az 53-ba szerintem egy WR vagy RB
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ahogy nézem ez a keret:
QB: Flacco, Mallett
RB: West, Buck, Woodhead
TE: Boyle, Max, Watson, Mayle
WR: Periman, Wallace, Maclin, Moore, Camp
OL: Yanda, Stanley, Jensen, Howard, Hurst, Eluemunor, Bergstrom, Bowanko

DL: Williams, Pierce, Henry, Davis, Urban Kaufusi, Wormley, Ricard
LB: Suggs, Williams, Judon, Bowser, ZSmith, Mosley, KC, Peanut, Bradley
DB: Weedle, TJ, Jsmith, Carr, Humprey, Webb, Levine, Hill, Clark, Canady, Price

ST: szokásos Koch Cox Tucker

3 UDFA fogott rostert: DL Ricard, LB Bradley, CB Hill
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ja sajna a Jaguáros OL-ekkel nem szoktak bevállni, hamar rámennek a mariskára..